Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Gençlere siyasette yer alın diyorum’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı İbrahim Ünlüer, Kanal 3’te İsmail Sagun’un hazırlayıp sunduğu Seçime Doğru programının konuğuydu. Ünlüer he..

2

Image

"Güçlü MHP demek, güçlü Türkiye demektir"
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Prof. Dr. Turan Civelek, MHP'ye yönelik oluşturulan algı operasyonlarının milletin ..

3

Image

‘Hayvanları koruma konusunda hassas bir hükümetiz’
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, "Özellikle hayvanları koruma konusunda hükümetimiz çok hassas. Çünkü onlar da canlı. Bu yüzden aşıl..

4

Image

‘AK Parti’nin CHP’yi eleştirme hakkı yoktur’
Kanal 3 ekranlarında İsmail Sagun’un hazırlayıp sunduğu Seçime Doğru programına konuk olan İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı ve Demokrat Par..

5

Image

‘Tüm teşkilatıyla sahada olan tek partiyiz’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Seçime Doğru programına konuk olan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Türk..

6

Image

‘Türkiye’nin huzura ihtiyacı var’
Afyonkarahisar’da bazı temaslarda bulunan Saadet Partisi eski Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, Türkiye’nin mevcut durumda huzura ihtiyacı oldu..

7

Image

‘Milletimizi mahcup etmeyeceğiz’
Megabirlik Medya’yı ziyaret eden ve 24 Haziran seçimlerinin önemi hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti Genel Merkezi Teşkilat Genel Başkan Yardımcı..

8

Image

‘Bizlere iftira atanları Allah’a havale ediyoruz’
Saadet Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Safa Şenel, Saadet Partisi HDP’yle aynı çizgide yürüyor diyerek eleştirilerde bulunan AK Parti’lilere..

9

Image

‘24 Haziran’da seçime gidiyoruz savaşa değil’
İYİ Parti il Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İYİ Parti İl Başkanı Erdal Gümüş, 24 Haziran seçimleri önces..

10

Image

‘Halkımızın AK Parti’ye güveni tam’
AK Parti Milletvekili Adayı İbrahim Yurdunuseven saha çalışmalarına devam ediyor. İkinci Küçük Sanayi sitesini ziyaret ederek esnaflarla görüşen Yurdu..

11

Image

‘SIRA KANDİL’E GELDİ’
Terörle mücadele konusunda açıklamalarda bulunan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, en son Afrin’de sağlanan başarının ardından sıranı..

12

Image

‘Rantiyeye değil emeklilere hakkını vereceğiz’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Ramazan Akgöz, ülkemizde bir yanda Saray'da şaşalı bir yönetim, diğer yanda ise açlık sınırı..

13

Image

‘Şehit Yakınları ve Gaziler Yüksek Kurulu’nu kuracağız’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Ahmet Hakan Uyan, CHP iktidarında şehit yakınlarının, gazilerin ve gazi yakınlarının sorunla..

14

Image

Özkaya’dan köylere ziyaret
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar ilçesine bağlı köyleri ziyaret etti...

15

Image

Saadet Partililerden MHP’li Kargın’a ziyaret
Saadet Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adaylarından Halit Kuş, Safa Şenel, Mustafa Taşkapı ve beraberindeki ziyaret heyeti İle Emirdağ Belediye..

16

Image

‘AK Parti’nin alternatifi yok’
AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen saha çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Halkın yoğun ilgisi ile karşılaşan Sezen, “Halk her gittiğimiz yerde bi..

17

Image

‘Türkiye’deki ayrımcılığa son vereceğiz’
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal CHP iktidarında şeffaf, hesap verebilir, adil, rekabetçi ve öngörülebilir b..

Sandıklı Belediyesi araç filosunu güçlendirdi | Gazete3.com.tr
Image

Sandıklı Belediyesi araç filosunu güçlendirdi


  Bakım ve onarım masrafları gitgide ağırlaşarak SANJET ve Belediye hizmetlerinde yeterli gelmeyen  eski kamyonların  yerine iki tane yeni damperli kamyon alındı
  SİYASET    24.02.2018 07:00:20


  Bakım ve onarım masrafları gitgide ağırlaşarak SANJET ve Belediye hizmetlerinde yeterli gelmeyen  eski kamyonların  yerine iki tane yeni damperli kamyon alındı. SANJET ve Belediye hizmetlerinin kesintisiz devam edebilmesi için yeni alınan Ford Kargo model köşeli ve havuz tipi damperli kamyonları yerinde inceleyen Başkan Mustafa Çöl konu ile ilgili olarak yetkililerden bilgi aldı. Başkan Mustafa Çöl burada yapmış olduğu açıklamada; "Sandıklımıza yapılan hizmetler kadar Belediye olarak araç filomuza da destek olmak zorundayız.  Araç filomuz günden güne büyüyüp gelişmekte envanterimize kayıt edilen yeni araçlarımız ile hem zamandan hem de iş gücünden büyük tasarruf etmiş bulunmaktayız. Artık satan değil, ihtiyacı olan malzemeleri alan, alınan malzemeleri vatandaşlarımızın ihtiyacı için kullanan bir Sandıklı Belediyesi var. Ben emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.>>>Gazete3
  SİYASET    24.02.2018 07:00:20

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.06.2018
19.06.2018
19.06.2018
OZEL HABERLER