Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Hep beraber hareket edeceğiz’
Yeniden Refah Partisi Çay İlçe Teşkilatını makamında ağırlayan Belediye Başkanı Hüseyin Atlı, Çay ilçesi için hayata geçirilecek projelerde hep berabe..

2

Image

‘Kamyoncular takograf istemiyor’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Meclis Genel Kurulu..

3

Image

‘Olayın sebebi halen açıklanmadı’
Ülkem Partisi İl Başkanı Kadir Uysal, Şemsettin Karahisar Ortaokulu ve Atatürk Ortaokulunda yaşanan üzücü olayın hala sonuçlarının açıklanmadığını ifa..

4

Image

‘Desteklerimiz sürecek’
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’yı ziyaret eden AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz, belediyelere sonunda kadar ..

5

Image

‘Gönül belediyeciliğiyle hizmet ediyoruz’
Çay Belediye Başkanı Hüseyin Atlı, gönül belediyeciliği anlayışıyla hizmet ettiklerini söyledi. ..

6

Image

DEVLET BABALIĞINI YAPTI
İŞKUR İl Müdürlüğünce eski hükümlülerin işlerini kurmalarına yönelik hibe desteğinden faydalanan eski hükümlü Selami Göktaş’a, 38 bin 376 TL ile 27 ad..

7

Image

‘İlçemizin hedeflerini konuştuk’
Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz ile, Çobanlar ilçesinin yeni hedefleri..

8

Image

‘Sandıklı parlayan yıldız’
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ü ziyaret eden AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Öz, Sandıklı ilçesinin bölgenin ve Türki..

9

Image

Romanlara eğitim verilecek
Vali Mustafa Tutulmaz başkanlığında yapılan toplantıda, romanların eğitim, istihdam, barınma, sağlık ve sosyal hizmetlerinin en üst düzeye çıkarılmas..

10

Image

Metruk binalar yıkıldı
Emirdağ Belediyesi olarak insanların can güvenliğini tehdit etmesinin yanı sıra, sosyal riskler oluşturan ve kent estetiğini bozan metruk binaları yık..

11

Image

Alp’ten Çöl’e ziyaret
Afyonkarahisar İkbal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Osman Alp, Başkan Mustafa Çöl’e iade-i ziyarette bulundu...

12

Image

‘Silah işini bitireceğiz’
Afyonkarahisar’daki muhtarlarla bir araya gelen Vali Tutulmaz, kentte düğünlerde silah sıkma olaylarını azalttıklarını söyleyerek, “Bu silah işini bit..

13

Image

2019 yılını verimli geçirdik
Halk Günü Toplantısı’nda konuşan Tutulmaz, 2019 yılı boyunca Hak Günü toplantılarında çok sayıda vatandaşların problemini çözüme kavuşturduklarını söy..

14

Image

Var gücümüzle çalışacağız
Belediye bünyesinde çalışan personelleri ziyaret eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’daki vatandaşlara hizmet etme noktasında var güçl..

15

Image

Bu çocukların hakkını veremeyiz
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, “Milli Eğitim sistemimizde yıllardır kanayan iki yara var. Birincisi normal okullarda (örgün eğitim) okuyamayıp sa..

16

Image

İş-Kur hizmet noktası açılacak
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’nun seçim çalışmalarındaki projelerinden biri olan “Kariyer İstihdam Merkezi” projesinin ilk adımı atıldı. Emi..

17

Image

Başkan Şahin’e plaket
İşsizler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Hasan Kaya, İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’e derneğe verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaket..

SANDIKLI'DA 15 TEMMUZ ETKİNLİKLERİ | Gazete3.com.tr
Image

SANDIKLI'DA 15 TEMMUZ ETKİNLİKLERİ


Sandıklı ilçesinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinleri kapsamında bir dizi program gerçekleştirildi.
  SİYASET    17.07.2019 11:11:44

İlk olarak Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Sandıklı İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortopla ilçe protokolü şehir mezarlığında düzenlenen kabir ziyareti programına katılarak şehitler için dua ettiler. Daha sonra Şehit P. Er Yusuf Yıldırım’ın ailesine ve Gazi Yüksel Erçakır’a bir ziyarette bulunan protokol üyeleri, bu mukaddes vatanın bekası için gözünü hiçbir şeyden sakınmayarak şehitlik mertebesine yükselen vatan evlatlarına Allahtan rahmet, gazilere acil şifalar dileklerinde bulundular.

FİDAN DİKİMİ YAPILDI

Orman Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Hatıra Ormanı’nın genişletilmesine katkı sağlayan heyet, gelecek nesillere bırakılabilecek en güzel hediyelerden birisi olan fidanları toprakla buluşturdular. Son olarak Sandıklı Belediyesi ve Sandıklı Kaymakamlığı tarafından ortaklaşa olarak organize edilen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü, ilçe protokolü ve vatandaşlarımızın yoğun katılımıyla Sandıklı Belediyesi önünde bulunan 15 Temmuz Demokrasi meydanında kutlandı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşıyla başlayan program, Kuran-I Kerim tilaveti, Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop’un konuşmaları ile devam etti. 15 Temmuz gününe özel video gösterilerinin yapıldığı gece, Mevlid-i Şerif akabinde yapılan duası ve okunan selalar ile sona erdi.>>>Gazete3

  SİYASET    17.07.2019 11:11:44

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
25.01.2020
25.01.2020
25.01.2020
OZEL HABERLER