Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Suç işlemenin önüne geçilmeli”

Artan kadın cinayetleri nedeniyle yazılı bir açıklama yapan Afyonkarahisar Baro Başkanı Turgay Şahin, önleyici tedbirlerin alınması ve caydırıcı ..

2

Image

Başkanların Akören buluşması

Sinanpaşa ilçe ve belde belediye başkanları Akören Belediye Başkanı Hacı Candan’ın ev sahipliğinde bir araya geldi. Sinanpaşa Belediye Başkanı Er..

3

Image

Atatürkçü gençler kampta buluşuyor
Büyük Taarruzun 97. Yılı etkinlikleri kapsamında Atatürkçü Düşünce Derneği tarafından düzenlenen Reşat Çiğiltepe Gençlik ve Eğitim kampı başladı...

4

Image

Pilotlar, zafer coşkusunu doruğa çıkaracak

Milli Mücadelenin kilit şehri Afyonkarahisar Büyük Taarruz ’un 97. Yılını kutlamaya hazırlanıyor. Büyük Taarruz Zafer Haftası etkinlikleri kapsam..

5

Image

“Vatansızlığın ne olduğunu MÜLTECİLERDE GÖRDÜM”

Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanlığı görevinden Genel Kurmay Eğitim Daire Başkanlığı görevine atanan Tuğgeneral Özdemir Şan, “Vatansızlığ..

6

Image

Devlet Hastanesi’nden özel hastaneleri aratmayan ameliyat

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’nde 82 yaşındaki bir hastanın kalın bağırsak, dalak ve karaciğerinde oluşan kanserli bölge kapalı sistem ameliyat..

7

Image

Meclis 2 Eylül’de toplanacak

Afyonkarahisar Belediye Meclisi 2 Eylül Pazartesi günü saat 18:30’da toplanacak...

8

Image

Yurdunuseven’den ziyaret turları

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz’ı, AFSÜ Hastanesi’ni ziyaret etti ve Dünya Mot..

9

Image

İşte öğrencilerin tatil günleri

2019-2020 eğitim-öğretim yılının 9 Eylül'de başlayacağını söyleyen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, bu yıl ilk kez uygulanacak ara tatillerin tar..

10

Image

Üst başlık: ATSO Meclisi’nin 2019 Ağustos olağan toplantısı yapıldı “Devlet büyüklerimizi Kocatepe’de görmeliyiz”

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi’nin 2019 yılı Ağustos ayı olağan toplantısında konuşan ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdiv..

11

Image

Yarın Büyük Taarruz’u anlatacaklar

Büyük Taarruz Zafer Haftası etkinlikleri bu yıl Prof. Dr. İlber Ortaylı ve Prof. Dr. Bingür Sönmez’in paneliyle renklenecek. Ülkemizin yetiştirdi..

12

Image

Kaymakam Tortop'un köy ziyaretleri

Sandıklı İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Örenkaya, Alamescit, Asmacık ve Menteş köylerini ziyaret etti.
..

13

Image

Adalet için Kılıçdaroğlu’na gidiyor

İzmir Menemen Belediyesinde çaycılık yaparken haksız şekilde işine son verildiğini iddia eden Bayram Akbaş, Afyonkarahisar’da mola verdi. İzmir’d..

14

Image

Genç Fenerlilerden Başkan’a ziyaret

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Yeni Nesil Basketbol Spor Kulübünde oynayan ve Fenerbahçe U15 takımına transfer olan Batın Fidan ve Fenerbahçe U1..

15

Image

Yükümlülerde ‘Hayır’ diyebilecek

Dinar Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından Belediye Kültür Sarayı'nda, haklarında denetimli serbestlik kararı bulunan 70 yükümlüye "Hayır Di..

16

Image

“Enflasyon ve işsizlik çözülmesi gerekiyor”

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi’nin 2019 yılı Ağustos ayı olağan toplantısında değerlendirmelerde bulunan ATSO Yönetim Kurulu Başk..

17

Image

Tüketici Güven Endeksi 58,3 oldu

Türkiye İstatistik Kurumu ve Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası işbirliği ile yürütülen Tüketici Eğilim Anketi sonuçlarından hesaplanan mevsim etk..

SANDIKLI'DA 15 TEMMUZ ETKİNLİKLERİ | Gazete3.com.tr
Image

SANDIKLI'DA 15 TEMMUZ ETKİNLİKLERİ


Sandıklı ilçesinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinleri kapsamında bir dizi program gerçekleştirildi.
  SİYASET    17.07.2019 11:11:44

İlk olarak Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Sandıklı İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortopla ilçe protokolü şehir mezarlığında düzenlenen kabir ziyareti programına katılarak şehitler için dua ettiler. Daha sonra Şehit P. Er Yusuf Yıldırım’ın ailesine ve Gazi Yüksel Erçakır’a bir ziyarette bulunan protokol üyeleri, bu mukaddes vatanın bekası için gözünü hiçbir şeyden sakınmayarak şehitlik mertebesine yükselen vatan evlatlarına Allahtan rahmet, gazilere acil şifalar dileklerinde bulundular.

FİDAN DİKİMİ YAPILDI

Orman Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Hatıra Ormanı’nın genişletilmesine katkı sağlayan heyet, gelecek nesillere bırakılabilecek en güzel hediyelerden birisi olan fidanları toprakla buluşturdular. Son olarak Sandıklı Belediyesi ve Sandıklı Kaymakamlığı tarafından ortaklaşa olarak organize edilen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü, ilçe protokolü ve vatandaşlarımızın yoğun katılımıyla Sandıklı Belediyesi önünde bulunan 15 Temmuz Demokrasi meydanında kutlandı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşıyla başlayan program, Kuran-I Kerim tilaveti, Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop’un konuşmaları ile devam etti. 15 Temmuz gününe özel video gösterilerinin yapıldığı gece, Mevlid-i Şerif akabinde yapılan duası ve okunan selalar ile sona erdi.>>>Gazete3

  SİYASET    17.07.2019 11:11:44

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.08.2019
24.08.2019
24.08.2019
OZEL HABERLER