Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

HEYBELİ VE GAZLIGÖL Turizm Merkezleri iptal

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan karara göre, Afyonkarahisar İhsaniye Gazlıgöl ve Bolvadin Heybeli Term..

2

Image

Otopark paralı oldu boş kaldı

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından 9 Eylül pazartesi gününden bu yana ücretli olarak hizmet vermeye başlayan kapalı otopark, ücret nedeniyle bo..

3

Image

Mezbahanede çalışmalar tamamlandı

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın göreve geldiği ilk günden itibaren başlattığı mezbahane revizyon çalışmaları tamamlandı...

4

Image

‘Yapılan yanlıştan dönülmelidir’


Gazlıgöl Havzası Termal Yatırımcılar ve İşletmeleri Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Başaran, Gazlıgöl Turizm Bölgesi’nin turizm sahasından..

5

Image

Arazi tartışması kanlı bitti

Afyonkarahisar'ın Bayat ilçesinde, arazi anlaşmazlığı yüzünden çıktığı iddia edilen tartışmada av tüfeğiyle yaralanan kişi kaldırıldığı hastanede..

6

Image

İlçelere kaymakam bulunamıyor

Afyonkarahisar’ın ilçelerinden 9 tanesi kaymakam vekilleriyle yönetiliyor. Bu vekillerden üç tanesi ise iki görev yürütüyor. Birisi vali yardı..

7

Image

Başkanlar taleplerini iletti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak öncülüğünde MHP’li belediye başkanları Ankara’da bir dizi..

8

Image

‘Özel sektör dijitalleşmeli’

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Facebook ve Habitat Derneği’nin işbirliği ile hayata geçirilen Facebook İstasyonu’nun açılışında konuş..

9

Image

Devlet Hastanesi’nde müzik dinletisi
Afyonkarahisar Devlet Hastanesinde palyatif servisinde uzun süredir yatmakta olan hastaların refakatçilerine müzik dinletisi gerçekleştirilerek moral ..

10

Image

Çalınan hayvanlar bulundu


Çay ilçesine bağlı Kadıköy köyünde bir çiftlikten çalınan hayvanlar emniyet ekiplerinin çalışmaları sonucu kısa sürede bulunarak sahibine te..

11

Image

Kart kopyalama düzeneği ele geçirildi

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonda banka kartı kopyalama düzeneği ve beraberindeki teçhizatlar ele geçirildi. Olayla il..

12

Image

Teknoloji farkındalığı konuşuldu

75. Yıl İlkokulu tarafından hazırlanan Sandıklı Belediyesi ve Sandıklı Kaymakamlığı tarafından desteklenen “Teknoloji Farkındalık Projesi” kapsam..

13

Image

Yaz Şenlikleri devam ediyor

İscehisar Belediyesi Yaz Şenliklerinin 4. Gününde Osman Öztekin sahne aldı...

14

Image

VELİLERE UYARI

Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada,okul servisi özel izni olmayan ve Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nce logo yapıştırılmay..

15

Image

87 yıldır leblebili helva yapıyorlar

Sandıklı ilçesinde 87 yıl önce açılan iş yerinde leblebili helva yapan Ayhopa ailesi, tatlı sevenleri bir asırdır aynı lezzetle buluşturuyor...

16

Image

Teminatlar geri alınabilecek

Kırsal kalkınma destekleri kapsamında tarıma dayalı projeleri için hibe sözleşmesi imzalamış ancak bugüne kadar herhangi bir ödeme yapılmamış yat..

17

Image

‘MB’nin adımları moral veriyor’

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Merkez Bankası’nın bir hafta vadeli repo ihale faiz oranını indirmesine i..

Şehidin adı kütüphanede yaşayacak | Gazete3.com.tr
Image

Şehidin adı kütüphanede yaşayacakAfyonkarahisar’da Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü binasına, iş adamı İsmail Yoğurtçu tarafından kurulan kütüphaneye, FETÖ darbe girişimi sırasında şehit olan Gölbaşı Özel Harekât Daire Başkanlığı’nda Emniyet Müdürü görevinde bulunan Ufuk Baysan’ın ismi verildi.
  SİYASET    11.06.2019 11:05:10


Afyonkarahisar’da hayırsever iş adamı İsmail Yoğurtçu, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında şehit olan Gölbaşı Özel Harekât Daire Başkanlığı’nda Emniyet Müdürü görevinde bulunan Ufuk Baysan’ın adına kütüphane kurdu. Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’ne kurulan kütüphanenin açılışı gerçekleştirildi. Açılış törenine; İl Emniyet Müdür Yardımcıları Gökhan Mercan, Ahmet Özer, Emin Topçu, Çevik Kuvvet Şube Müdürü Halil Muharrem Küpeli, Emniyet Amiri Mustafa Yüksel ve polis memurları katıldı. Kütüphanede bulunan tüm kitaplar ise emniyette görevli polisler tarafından başlatılan bir kampanyayla toplandı.
ŞUBEMİZE HAYIRLI OLSUN
Kütüphanenin açılışında konuşan İl Emniyet Müdür Yardımcısı Gökhan Mercan, açılan kütüphanesinin hayırlı olmasını diledi. Mercan şöyle devam etti; “15 Temmuz şehidi arkadaşımız, kardeşimiz Ufuk Baysan’ın adına yaşatmak adına Sayın İl Emniyet Müdürümüz Gürsel Yıldız’ın himayelerinde Çevik Kuvvet Şube Müdürümüz Halil İbrahim Küpeli ve İsmail beyin katkılarıyla oluşturduğumuz kütüphanemizin açılışını yaptık. Arkadaşımızın isminin yaşatılmasının adına çevik kuvvete görev yapan personelimizin daha kaliteli daha verimli olması adına kütüphanemizin bugün açılışını yapıyoruz. Şubemize hayırlı uğurlu olsun.”
“BİN 500 KİTABIMIZ BAĞIŞLA TOPLANDI”
Çevik Kuvvet Şube Müdürü Halil İbrahim Küpeli de, bin 500 kitabın görevli polisler tarafından başlatılan kampanyayla toplandığını belirterek şöyle devam etti; “Burada Çevik Kuvvet Şube Müdürü olarak atandığımda şubemizdeki sosyal yaşantının biraz daha zayıf olduğunu ve bu yaşantıyı biraz daha arttırabilmek adına gençlerimizin polislerimizin okumaya ihtiyacı olduğunu gördük. Bu ihtiyacı nasıl kapatacağımızı düşündüğümüzde tesadüfen İsmail beyle tanıştık. Sağ olsun bir çay mesafesi kadar bize yakındı. Koşarak geldi. Şehitlerimiz için ne yapabiliriz sorusuna karşılık, ‘Ben bir kütüphane yapayım’ dedi. Biz çok sevindik. Sonrasında şubemiz içerisinde kitap bağış kampanyası gerekli süzgeçlerden geçirdiğimiz kitaplarımızı kütüphaneye koyduk. Şuan bin 500 kitabımız oldu. Arkadaşlarımız okumaya başladı.”

ŞEHİTLERİMİZ İÇİN BÖYLE BİR GİRİŞİMDE BULUNDUK
Ülke için canını veren insanların isimlerini yaşatmak için böyle bir girişimde bulunduklarını ifade eden iş adamı İsmail Yoğurtçu da; “İnşallah örnek olur diye düşünüyorum. Ben bu tür şeylerin gizli olmasından yanayım ama burada örnek olması düşüncesiyle böyle bir tören yaptık” dedi. Konuşmaların sonunda İl Emniyet Müdür Yardımcısı Gökhan Mercan tarafından iş adamı İsmail Yoğurtçu’ya plaket takdim edildi.>>>Gazete3

  SİYASET    11.06.2019 11:05:10

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.09.2019
14.09.2019
14.09.2019
OZEL HABERLER