Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

KOSGEB’ten üst düzey ziyaret
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Binali Aydın, KOSGEB İl Müd..

2

Image

‘Terör seviciliğine müsaade etmeyeceğiz’
TBMM Anayasa ve Adalet Komisyonları Üyelerinden Kurulu Karma Komisyonda HDP’li Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel hakkında Dokunulmazlığının kaldırıl..

3

Image

Çocukların kışlık kıyafetleri belediyeden
Afyonkarahisar Belediyesi Yardım Hizmetleri Birimi, kış aylarının gelmesiyle birlikte yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi bin 500 çocuğun mont ve bot ihtiy..

4

Image

Albikere.com farkındalık oluşturuyor
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile albikere.com işbirliğinde, Zafer Kalkınma Ajansı’nın desteklediği ve kadın kooperatifleri ile başlayan e-ti..

5

Image

‘Çocuklarımızın her zaman arkasındayız’
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Bizler Emirdağ Belediyesi olarak çocuklarımızın kendilerini geliştirebilmeleri için tüm imkânlarımızı seferbe..

6

Image

Ayazini’de kış manzaraları
Afyonkarahisar'daki tarihi Frig Vadisi'nde bulunan Ayazini köyünde etkili olan kar yağışının ardından usta bir fotoğrafçı tarafından çekilen kar altın..

7

Image

Başkan Şahin Özhaseki ile görüştü
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’yle görüştü..

8

Image

Özer Merdivenci ve Serteser’i ziyaret etti
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı, TOBB Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Başkan Yardımcısı Süleyman Özer, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanay..

9

Image

‘Turizm konusunda topyekün bir seferberlik var’
İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu Toplantısında konuşan Vali Yardımcısı Mehmet Keklik, turizm konusunda kentin tüm bileşenlerinin topyekün bir seferberl..

10

Image

Başkan Çöl müjdeleri açıkladı
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Ankara’da bazı temaslarda bulundu. Başkan Çöl, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ilçeye kazandırılaca..

11

Image

‘Afyon Eğitim Vakfı 652 öğrenciye burs veriyor’
Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın sorularını yanıtlayan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyon Eğitim Vakfı’nın çalışmalarının sürdüğünü sö..

12

Image

Dükkan sahiplerine anahtarlar teslim edildi
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu; "Belediyemiz tarafından gerçekleştirilen Kapalı Pazar Yeri ve Yöresel Ürünler Pazarı'nda yer alan dükkanların..

13

Image

Sportif yetenek taramaları başladı
Afyonkarahisar’da Türkiye sportif yetenek taraması ve spora yönlendirme" programı için çalışmalar başladı. Çalışmalar kapsamında yetenekli öğrenciler ..

14

Image

Soğuk havada termal havuz keyfi
Sandıklı ilçesinde yoğun kar yağışı ve sıfırın altında 2 dereceyi bulan soğuk havaya aldırmayan tatilciler, açık havadaki termal havuzda vakit geçirdi..

15

Image

Afyonkarahisar’a yatırım yağmuru
AK Parti Afyonkarahisar heyeti, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum Başkanlığında Ankara’da Afyonkarahisar ve ilçelerinin sorunla..

16

Image

Afyon’da Covid-19 vaka sayıları yükseldi
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 100 bin nüfusa karşılık gelen haftalık koronavirüs (Covid-19) vaka haritasını açıkladı. Açıklamaya göre, 1-7 Ocak tarihl..

17

Image

‘Sorunlara kalıcı çözüm bulacağız’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, mobilya sektörünün sorunlarına kalıcı çözümler bulacaklarını ifade etti ..

Serteser’e övgü dolu sözler | Gazete3.com.tr
Image

Serteser’e övgü dolu sözler  SİYASET    19.11.2021 12:10:34


Afyonkarahisar'daki iş insanları ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ekonomi Masası heyetinde yer alan CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, toplantıda ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’den övgüyle bahsetti. Budak, Serteser’in Afyonkarahisar’ın markalaşması için çok ciddi çalışmalar yaptığını dile getirdi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ekonomi Masası Üyesi Milletvekilleri, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) toplantı salonunda, Afyonkarahisar'daki iş insanları ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle önceki gün bir araya gelmişti. Toplantıya Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Parti Sözcüsü ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Akif Hamzaçebi, Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Tarımdan Sorumlu Genel Başkan Danışmanı ve Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Tekirdağ Milletvekili İlhami Aygün, Uşak Milletvekili Özkan Yalım, İstanbul Milletvekili Gökhan Zeybek, Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, İzmir Milletvekili Bedri Serter, İstanbul Milletvekili Özgür Karabat, 24’üncü Dönem İzmir Milletvekili Rahmi Aşkın Türeli ile Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal ve CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz de katılmıştı.

“BAŞKANIMIZ AFYON’UN MARKALAŞMASI İÇİN ÇOK CİDDİ ÇALIŞMALAR YAPTI”

Türkiye ile Afyonkarahisar ekonomisinin değerlendirildiği ve basına kapalı gerçekleşen toplantı öncesinde CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak bir konuşma yaptı. CHP’li Budak, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’den övgüyle bahsetti. Başkan Serteser’in Afyonkarahisar’ın markalaşması için ciddi çalışmalar yaptığına dikkat çeken Budak, “Bizim de zaten Antalya ile Ankara arasındaki köprümüz Afyonkarahisar… Ve çok güzel işler yaptık sayın Başkanla… Sayın Başkanımız da Afyonkarahisar’ın markalaşması için çok ciddi çalışmalar yaptı. Onun en somut göstergesi de bu binanın açılışında da bulunmuştum. Kendisiyle gurur duyduğumuzu da o zamanda ifade etmiştim. Bu binanın dünya çapında son derece önemli bir ödül almış olması, yani dünya birinciliğini alması… Aslında çevreye de iş dünyasının ne kadar önem verdiğini ve ‘Çevre ile birlikte ancak büyüyebiliriz’ ifadesini bu binada göstermiş oldu, bu binada vücut bulmuş oldu” diye konuştu.

“TOBB’DA DEĞERLİ BİR TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİK”

“Geçtiğimiz gün Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde Sayın Genel Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu ile birlikte bir toplantı yaptık” diye CHP’li Budak, “Ekonominin bugün geldiği noktanın ne kadar ağır bir yük olduğunu, iş dünyasına ve gelir adaleti noktasında emekçilere ne kadar fazla zarar verdiğini orada yüz yüze ifade etmiştik. Özellikle de TOBB Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu, fiyat istikrarının sağlanmasının kaçınılmaz olduğunu, bu şekilde gitmesi birçok kesime zarar vereceğini söylemişti. Bir de gelir adaletiyle ilgili bizim vurgularımız vardı. Son derece değerli bir toplantıydı” dedi. >>>Ferhat Yüksel
  SİYASET    19.11.2021 12:10:34

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER