Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

VALİDEN ATSO'YA AÇIK ÇEK
Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyarette bulundu. ATSO Meclis Başkanı Mehmet Sıtkı Merdivenci, Yönetim Kurulu Başkanı Hü..

2

Image

Vali Çiçek Şuhut’u fethetti
Vali Gökmen Çiçek ilçe ziyaretleri kapsamında dün Şuhut ilçesinde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu..

3

Image

VER DAİRELERİ AL LOJMANLARI
İl Genel Meclisi’nin dünkü oturumunda Afyon Belediyesi’ne ait AFDORA Sitesi’ndeki evlerin, İl Özel İdaresi’ne ait lojmanlarla takas edilmesi konusu gö..

4

Image

Sultandağı kirazına ilgi arttı
Sultandağı ilçesinde hasadına başlanan Napolyon kirazı, Avrupa ve Uzak Doğu ülkelerinden büyük ilgi görüyor. Bahçelerde tarım işçileri tarafından özel..

5

Image

Yeniden ihale edilecek
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Cumhurbaşkanlığı Strateji..

6

Image

‘Afyon’u daha ileri noktaya taşıyacağız’
Vali Gökmen Çiçek, birlik ve beraberlik içinde çalışarak Afyonkarahisar’ı daha ileri noktalara taşıyacaklarını söyledi ..

7

Image

Başkan Zeybek otobüs kullandı
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, direksiyon başına geçerek, ANS-Çarşı güzergahında kullandığı otobüsle pandemi kurallarına yönelik vatandaşlara uyarıla..

8

Image

‘Afyon’a katkı sağlıyorsunuz’
Ahmet İpek Sucukları sahibi Alpay İpek ve Korel Termal Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz, Vali Gökmen Çiçek'i ziyaret etti. ..

9

Image

‘Güzelliklere güzellik katıyoruz’
Taşpınar Mahallesi’ni gezen Belediye Başkanı Zeybek, Afyonkarahisar’ın güzelliğine güzellik kattıklarını söyledi ..

10

Image

‘Tarım konusunda başarısızlar’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, hükümetin tarım konusunda başarısız politikalar yürüttüğünü söyledi ..

11

Image

TOKİ kuraları çekildi
İscehisar ilçesinde TOKİ konutlarının kuraları çekildi ..

12

Image

15 Temmuz Türkiye Kata Karate Şampiyonası Bursa’da yapılacak

Türkiye Karate Federasyonu’ndan yapılan açıklamada 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında gerçekleştirilecek Türkiye Kata Şampiyonas..

13

Image

Koronavirüs denetimi yapılacak
İçişleri Bakanlığı’nın genelgesiyle bugün 81 ilde koronavirüs tedbirlerinin denetimleri yapılacak ..

14

Image

‘Müzakere edilmeli’
Saadet Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, Başkan Yardımcıları Erhan Akpınar ve Hüseyin Ayva ile birlikte Afyonkarahisar Baro baş..

15

Image

Yerli malı belgesi sayısı yüzde 52 arttı
4734 Sayılı Kamu İhale Kanununun 63’üncü maddesi uyarınca Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca hazırlanan ve 13 Eylül 2014 tarihli ve 29118 sayılı Resmi ..

16

Image

Kızılay dayanışmayı online platforma taşıdı
Türk Kızılay, COVID-19’la mücadele döneminde dayanışma ruhunun büyümesi hedefiyle çalışmalarına devam ediyor..

17

Image

Koyuncu gurbetçileri davet etti
Normalleşme süreciyle birlikte uçuşların ve sınırların açılmasıyla gurbetçiler Türkiye’ye gelmeye başladı. Emirdağ Belediye Başkanı Koyuncu, gurbetçil..

Sezen Tutulmaz’la istişare etti | Gazete3.com.tr
Image

Sezen Tutulmaz’la istişare etti


AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Vali Mustafa Tutulmaz ile coronavirüs ile ilgili koordinasyon konusunda görüş alışverişinde bulundu
  SİYASET    19.03.2020 10:23:13

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, beraberinde İl Başkan Yardımcısı İbrahim Eroğlu ile birlikte Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz’ı ve Türkeli Gazetesi imtiyaz sahibi Önder Artuk’u ziyaret etti. Başkan Sezen Vali Tutulmaz ile coronavirüs konusunda şehrimizdeki kurum ve kuruluşların koordinasyonu konusunda görüş alışverişinde bulundu. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette ortak çağrı ise vatandaşların tedbir almaları yönünde oldu.

“YEREL BASIN ULUSAL BASININ ANA KAYNAĞIDIR”

Öte yandan İl Başkanı Sezen Türkeli Gazetesinin yeni imtiyaz sahibi Önder Artuk’u ziyaret etti. Ziyarette hayırlı olsun dileklerini ileten Sezen, Türkeli gazetesinin Afyonkarahisar’a büyük kazanımlar sağladığını söyledi. Yerel basının önemine vurgu yapan Sezen, “Bütün ulusal gazeteler ya da televizyonlar haberlerini yerelden alır. Bu minvalde yerel basın, ulusal basının ana kaynağıdır. Zira şehrimize büyük kazanımlar sağlayan demokrasimizin olmazsa olmazı yerel basınımız halkımızı bilgilendirme noktasında çok önemli görevler üstlenmektedir. Ülkemizin en köklü tarihine sahip olan Türkeli de kuruluşundan bugüne halkımıza bu güveni aşılamış ve halkımız da gereken karşılığını vermiştir” dedi.>>>Gazete3


  SİYASET    19.03.2020 10:23:13

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
09.07.2020
09.07.2020
09.07.2020
OZEL HABERLER