Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

BİRLİKTELİKTEN GÜÇ DOĞUYOR
Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur ve yönetim kurulu üyeleri Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette meslek gru..

2

Image

CHP AFYON'DA KAMPA GİRECEK
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar’da kampa giriyor...

3

Image

TAYTAK TALEPLERİ İLETTİ
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ı ziyaret eden MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar’da eksik olan imam, müezzin, m..

4

Image

EMİRDAĞ TSO'DAN ZİYARET
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'e yönelik tebrik ziyaretleri devam ediyor...

5

Image

EL BİRLİĞİYLE ÇALIŞACAĞIZ
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, iade-i ziyaretler kapsamında İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, İl Müftüsü Şükrü Kabukçu ve MÜSİAD Afyonkarah..

6

Image

ZEYBEK ÇOŞKUN'U AĞIRLADI
Meteoroloji Genel Müdürü Volkan Mutlu Coşkun, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'i ziyaret etti...

7

Image

ÖNCE KIZ ARKADAŞINI SONRA KENDİNİ VURDU
Afyonkarahisar’da önceki gün akşam saatlerinde bir genç, tartıştığı kız arkadaşını pompalı tüfekle yaraladıktan sonra intihar etti. ..

8

Image

İSCEHİSAR'DA ASAYİŞ TOPLANTISI
İscehisar İlçe Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı, İscehisar Kaymakamı Mehmet Miraç Topaloğlu başkanlığında, Kaymakamlık makamında yapıldı...

9

Image

KAZA KURBANLARI EDEBİYETE UĞURLANDI
MHP Emirdağ İlçe Başkanı Abdil Demiral’ın Eskişehir'in Çifteler ilçesinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden annesi Server Demiral, kard..

10

Image

22 YIL SONRA TEKRAR BULUŞTULAR
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü mezunları 22 yıl aradan sonra Afyonkarahisar’da aileleri ile birl..

11

Image

Zeybek sözünü tutuyor
TOKİ Başkanı Ömer Bulut, 31 Mart’ta yapılan yerel seçimler öncesi Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in vaatleri arasında yer alan Millet Bahçesi projesin..

12

Image

BENİM ADIM TÜRKİYE
İzmir Kültür Sahnesi İsmail Gülnar Tiyatrosu ekibi tarafından hazırlanan “Benim Adım Türkiye” konulu tiyatro oyunu Zafer Meydanı'nda sahnelendi...

13

Image

TAŞ MEDRESE BÜYÜK BİR KAZANÇ
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından restore edilerek kentimize tekrar kazandırılan Taş Medrese’yi ziyaret eden televizyon programcısı, akademisyen Pr..

14

Image

SEZEN'DEN ZİYARET
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti...

15

Image

‘235 milyon TL harcandı’
Afyonkarahisar’da düzenlenen 3.İl Koordinasyon toplantısında konuşan Vali Yardımcısı Mehmet Boztepe, dönem sonu itibariyle yatırımlara 235 milyon TL p..

16

Image

‘Şehit yakınlarının ve gazilerin sıkıntılarına kulak verilmeli’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, şehit yakınlarının..

17

Image

PKK ÇUCUK KATİLİDİR
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, PKK’nın çocuk katili hain bir terör örgütü olduğunu söyledi.

..

TALİMAT VERDİ | Gazete3.com.tr
Image

TALİMAT VERDİ


Kanal 3 televizyonunun 10. kuruluş yıldönümünü kutlamak amacıyla ziyarette bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’in Türksat yayın ücretlerinde indirim yapılması talebine, olumlu yanıt vererek, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde MHP tarafından dile getirilmesi talimatı verdi.
  SİYASET    21.03.2019 10:39:39


Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Isparta mitingi öncesinde Kanal 3 televizyonunu ziyaret ederek, Kanal 3’ün 10. kuruluş yıldönümünü kutladı. Kanal 3 televizyonuna gelen Bahçeli’yi, Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Demirel, Megabirlik Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Mehmet Kocacan, MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya ve çalışanlar karşıladı.

“10 YILDIR DOĞRU VE TARAFSIZ YAYINLAR YAPIYORUZ”

Kanal 3 ve Gazete 3 hakkında Bahçeli’ye bilgiler veren Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser,26 Ağustos 2008 yılında Gazete 3’ün kurulduğunu, 35 iş adamının bir araya gelerek, 17 Mart 2009 yılında Kanal 3’ü kurduklarını ifade ederek, “Geride kalan 10 yıllık süreçte kar amacı gütmeden doğru, tarafsız yayınlar yaptık. Hiçbir zaman para kazanma amacı gütmedik, aksine para vermeye devam ettik. Bu süreçte doğru, tarafsız haberler verdik. 1 yıla yakın süredir de Sayın Mehmet Emin Güzbey’de Kanalımızın başında hem ortağımız oldu hem de bizleri kırmayarak yöneticilik yapıyor. Daha iyiye doğru gidiyoruz. Anadolu’daki basın ve yayının yaşadığı sıkıntıların başında yüksek yayın ücretleri geliyor. Sizlerden talebimiz Türksat uydu ücretlerinin aşağıya çekilmesidir. Böyle bir düzenleme bizlerin ayakta kalabilmesi için önemlidir” dedi.

“ÖRNEK BİRLİKTELİKLERE İMZA ATTIK”

Serteser, Afyonkarahisar’da 7 adet günlük gazetenin olduğunu belirterek, “Afyonkarahisar’da bir ilki gerçekleştirdik. Türkiye’ye örnek olarak birliktelikleri sağladık. 7 adet yerel gazetemizin dağıtımı kurduğumuz tek şirketten yapılıyor. Bir başka birliktelikte dernek ve cemiyet arasında oldu. Derneğimizin ve cemiyetimizin başkanları istifa ettiler, derneği ve cemiyeti lav ederek, tek bir derneğin çatısı altında toplandılar. Bu birliktelik Türkiye’ye örnek olacak nitelikte. Sayın Güzbey’de bu işte büyük bir duyarlılık göstererek, cemiyet başkanlığından istifa etti ve yeni kurulan dernekte yönetim kurulu üyesi oldu” dedi. Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey ise, televizyonlarda yayınlanan kamu spotlarından televizyon kanallarına bir miktar ödeme yapılması talebinde bulundu.

“AFYON’DAKİ SAĞLANAN BİRLİKTELİĞİ OSMANİYE’DE ANLATACAĞIM”

Serteser’in ardından açıklama yapan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Afyonkarahisar’da basın alanında sağlanan birlikteliklerin muazzam olduğunu ifade ederek, “Afyonkarahisar’da sağlanan bu birliktelikleri Osmaniye’de anlatacağım. Orada Osmaniye Radyo Televizyon İşletmesi var. Bir tek kişinin elinde. Zaman zaman yayın yapıyor, yapamadığı da oluyor. Afyonkarahisar’da sağlanan bu durumu onlara anlatıp benzer bir birlikteliği de orada oluşmasını tavsiye edeceğim” dedi. Bahçeli, Türksat yayın giderleri fiyatlarında indirim yapılması talebini not aldırarak, TBMM’de bu konunun MHP tarafından dile getirilmesi talimatını verdi. Yapılan konuşmaların ardından Bahçeli ve beraberindekiler Isparta mitingine katılmak üzere Kanal 3 binasından ayrıldı.>>>Alkan Kurt
  SİYASET    21.03.2019 10:39:39

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.07.2019
18.07.2019
18.07.2019
OZEL HABERLER