Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

ARAP SAÇINA DÖNDÜ
Aslında seçimin iptalini ve yenilenmesini istiyordu ama az kalsın mazbatayı alıyordu. Usulsüzlük nedeniyle seçim sonucuna itiraz etti, seçimin yenilen..

2

Image

Huzur buldular
Afyonkarahisar Gençlik Merkezi, huzurevinde bulunan yaşlıları ziyaret ederek onlarla güzel vakit geçirdiler.
..

3

Image

Özel idareye 66 işçi alınacak

Afyonkarahisar İl Genel Meclisi nisan ayı üçüncü oturum Burhanettin Çoban başkanlığında yapıldı. ..

4

Image

Hemşehrilerinden Fethi Yaşar’a ziyaret

Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği'nin önderliğinde Dernek Yönetim ve Onur Kurulu üyeleri ile birlikte Ankara'da yaşayan Afyonkarahisar..

5

Image

SYD Vakfı mütevelli toplantısı yapıldı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyet Toplantısı Vali Mustafa Tutulmaz’ın Başkanlığında yapıldı..

6

Image

Protokol, Akdağ’ı gezdi

Sandıklı Akdağ Tabiat Parkı, Sandıklı’da görev yapan protokol üyelerini misafir ederek güzel bir güne ev sahipliği yaptı...

7

Image

Çoban’a Kütahyalı mevkidaşından ziyaret

Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban’ı, Kütahyalı mevkidaşı Musa Yılmaz ziyaret etti.
..

8

Image

Çöl’ün yoğun temposu devam ediyor

İkinci dönem Belediye Başkanlığı görevine başlayan Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, program, etkinlik, organizasyon ve görüşmelerine yoğun ..

9

Image

İlan-Reklam Vergisi mükelleflerine duyuru

Afyonkarahisar Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, İlan Reklam Vergisi 2019 yılı birinci taksit ödemelerinin 30 Nisan Sa..

10

Image

Başkan Zeybek’e komşudan tebrik ziyareti

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. ..

11

Image

Kuyumculukta taksit geri geldi

Afyonkarahisar Kuyumcular Sarraflar Dernek Başkanı Hayrettin Güzbey, kuyumculukta işçilik gerektiren ziynet, takı ve mücevherat ürünlerinde kredi..

12

Image

İstişarede bulundular

Afyonkarahisar merkez ilçe Okul Müdür ve Müdür Yardımcıları İstişare Toplantısı, Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Ote..

13

Image

"Derman Belediyecilik" hayat bulacak
CHP Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, CHP'li Belediyelere "hayırlı olsun" ziy..

14

Image

“Kanal 3 ile gurur duyuyoruz”
Maliye, Tarım ve Köy İşleri eski Bakanlarından İsmet Attila, Ankara’dan Kanal 3’ü yakından takip ettiklerini söyleyerek, “Kanal 3 ile her zaman gurur ..

15

Image

SEMERKAND Vakfı, kermes açtı

Semerkand Vakfı, Afyonkarahisar Şubesi’ne bağlı Yardıma Muhtaç Aile ve Öğrencilere Yardım Derneği tarafından öğrencilerin eğitimlerine katkı sağl..

16

Image

ATSO, gözetim tetkikinden başarı ile geçti

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, Türk Standartları Enstitüsü’nün gözetim tetkikinden başarı ile geçti. ..

17

Image

Hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk ile Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı ve 2. Ağır Ceza Mahke..

TALİMAT VERDİ | Gazete3.com.tr
Image

TALİMAT VERDİ


Kanal 3 televizyonunun 10. kuruluş yıldönümünü kutlamak amacıyla ziyarette bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’in Türksat yayın ücretlerinde indirim yapılması talebine, olumlu yanıt vererek, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde MHP tarafından dile getirilmesi talimatı verdi.
  SİYASET    21.03.2019 10:39:39


Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Isparta mitingi öncesinde Kanal 3 televizyonunu ziyaret ederek, Kanal 3’ün 10. kuruluş yıldönümünü kutladı. Kanal 3 televizyonuna gelen Bahçeli’yi, Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Demirel, Megabirlik Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Mehmet Kocacan, MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya ve çalışanlar karşıladı.

“10 YILDIR DOĞRU VE TARAFSIZ YAYINLAR YAPIYORUZ”

Kanal 3 ve Gazete 3 hakkında Bahçeli’ye bilgiler veren Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser,26 Ağustos 2008 yılında Gazete 3’ün kurulduğunu, 35 iş adamının bir araya gelerek, 17 Mart 2009 yılında Kanal 3’ü kurduklarını ifade ederek, “Geride kalan 10 yıllık süreçte kar amacı gütmeden doğru, tarafsız yayınlar yaptık. Hiçbir zaman para kazanma amacı gütmedik, aksine para vermeye devam ettik. Bu süreçte doğru, tarafsız haberler verdik. 1 yıla yakın süredir de Sayın Mehmet Emin Güzbey’de Kanalımızın başında hem ortağımız oldu hem de bizleri kırmayarak yöneticilik yapıyor. Daha iyiye doğru gidiyoruz. Anadolu’daki basın ve yayının yaşadığı sıkıntıların başında yüksek yayın ücretleri geliyor. Sizlerden talebimiz Türksat uydu ücretlerinin aşağıya çekilmesidir. Böyle bir düzenleme bizlerin ayakta kalabilmesi için önemlidir” dedi.

“ÖRNEK BİRLİKTELİKLERE İMZA ATTIK”

Serteser, Afyonkarahisar’da 7 adet günlük gazetenin olduğunu belirterek, “Afyonkarahisar’da bir ilki gerçekleştirdik. Türkiye’ye örnek olarak birliktelikleri sağladık. 7 adet yerel gazetemizin dağıtımı kurduğumuz tek şirketten yapılıyor. Bir başka birliktelikte dernek ve cemiyet arasında oldu. Derneğimizin ve cemiyetimizin başkanları istifa ettiler, derneği ve cemiyeti lav ederek, tek bir derneğin çatısı altında toplandılar. Bu birliktelik Türkiye’ye örnek olacak nitelikte. Sayın Güzbey’de bu işte büyük bir duyarlılık göstererek, cemiyet başkanlığından istifa etti ve yeni kurulan dernekte yönetim kurulu üyesi oldu” dedi. Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey ise, televizyonlarda yayınlanan kamu spotlarından televizyon kanallarına bir miktar ödeme yapılması talebinde bulundu.

“AFYON’DAKİ SAĞLANAN BİRLİKTELİĞİ OSMANİYE’DE ANLATACAĞIM”

Serteser’in ardından açıklama yapan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Afyonkarahisar’da basın alanında sağlanan birlikteliklerin muazzam olduğunu ifade ederek, “Afyonkarahisar’da sağlanan bu birliktelikleri Osmaniye’de anlatacağım. Orada Osmaniye Radyo Televizyon İşletmesi var. Bir tek kişinin elinde. Zaman zaman yayın yapıyor, yapamadığı da oluyor. Afyonkarahisar’da sağlanan bu durumu onlara anlatıp benzer bir birlikteliği de orada oluşmasını tavsiye edeceğim” dedi. Bahçeli, Türksat yayın giderleri fiyatlarında indirim yapılması talebini not aldırarak, TBMM’de bu konunun MHP tarafından dile getirilmesi talimatını verdi. Yapılan konuşmaların ardından Bahçeli ve beraberindekiler Isparta mitingine katılmak üzere Kanal 3 binasından ayrıldı.>>>Alkan Kurt
  SİYASET    21.03.2019 10:39:39

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
25.04.2019
25.04.2019
25.04.2019
OZEL HABERLER