Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Özdilek’te 4 günlük kampanya
Özdilekteyim.com’da 26 - 29 Şubat tarihleri arasında 4 gün boyunca sürecek kampanyalar kullanıcıları bekliyor ..

2

Image

‘Geleceği girişimcilikle görüyoruz’
Serteser’in de katılım gösterdiği ICC Girişimcilik Merkezi İstanbul Bölge Ofisi’nin açılışında konuşan Hisarcıklıoğlu, geleceği girişimcilikle gördükl..

3

Image

BAL 8.Grup’ta Bergama rahat
Bu sezon 80 ilden 152 takımın katılımıyla 11 grupta oynanan Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de hem şampiyonluk yarışı hem de ligde kalma mücadelesi sürü..

4

Image

Başkan Çöl Maliyecileri ağırladı
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Vergi Haftası dolayısıyla Defterdarlık heyetini makamında ağırladı..

5

Image

Basketbol Süper Ligi’ne devam
ING Basketbol Süper Ligi’ne kısa bir aradan sonra bugün oynanacak karşılaşmalarla devam edilecek...

6

Image

‘Afyon’a hizmetler devam edecek’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden TBMM eski Başkanı, İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Afyonkarahisar’a güzel hizmetler yapılmaya devam ..

7

Image

Filmin geliri AEV’e
Afyonkarahisar'da çekilen ve 28 Şubat 2020 günü Türkiye genelinde gösterime girecek "Geçerken Uğradım" filminin tüm gelirleri Afyon Eğitim Vakfı'na ba..

8

Image

‘Şahsi çıkar için siyaset yapmayacağız’
CHP İl Başkanlığı için adaylığını açıklayan Ramazan Akgöz, şahsi çıkar için siyaset yapmayacaklarını ifade etti. ..

9

Image

“Erbakan demek bereket demektir”
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, “Erbakan demek Milli Görüş demek, milletin hakkını gasp eden, milleti sömüren zihniyete karşı du..

10

Image

Mercan Ortaokulu’na kütüphane
İscehisar Kaymakamı Uğur Kapar, İscehisar Belediye Başkan V. Osman Çelebi, ilçedeki Mercan Ortaokulu okul kütüphanesinin açılış programına katıldı...

11

Image

Türkü ve şiir gecesi düzenlendi
Afyonkarahisar Belediyesi yeni bir kültürel etkinliğe daha imza attı. Kültür Sanat Evi’nde Karahisar Şiir Akşamları programı kapsamında Denizli Gurbet..

12

Image

‘Ziyaret taleplerimiz kabul edilmiyor’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, bazı kurum müdürlerinin, İYİ Parti’nin ziyaret taleplerini kabul etmediğini söyledi..

13

Image

‘TOKİ’nin ihtiyaçları giderilecek’
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt Şuhut 2.Etap TOKİ bölgesini gezerek, ihtiyaçları tespit etti, talepleri aldı..

14

Image

‘Huzur dolu günler başladı’
Belediye Başkanımız Ahmet Şahin Mübarek Üç Ayların başlangıcı ile ilgili mesaj yayımladı...

15

Image

Turizmdeki sıkıntılar ele alındı
Güney Marmara Turizm ve Otel İşletmecileri Birliği Derneği tarafından Afyonkarahisar’da düzenlenen toplantıda Türkiye’de turizm alanında yaşanan sıkın..

16

Image

‘GELECEK GİRİŞİMDE’
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Serteser’in katılımıyla İstanbul’da düzenlenen ICC İstanbul Bölge Ofisi’nin açılışında konuşan Hisarcıklıoğlu, geleceği gi..

17

Image

Esnaflara siftah parası dağıttılar
Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı esnafa siftah parası dağıttı.

..

Tedbirler deprem olmadan alınmalı | Gazete3.com.tr
Image

Tedbirler deprem olmadan alınmalı


Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, Elazığ depremi sonrası Türkiye’nin her yerinden giden yardımların güzel olduğunu fakat deprem olmadan önce gerekli tedbirlerin alınması gerektiğini belirtti.
  SİYASET    28.01.2020 13:03:05

Arslan, Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık toplantıda gündemdeki gelişmeler üzerine açıklamalarda bulundu. Arslan, “Geçtiğimiz hafta merkez üssü Elazığ olan bir deprem meydana geldi. Ülkemizin her tarafından yardımlar bölgeye ulaştırılmaktadır. Bu da bizi son derece mutlu eden bir hadisedir. Şehrimizdeki nakliye işi ile uğraşan bazı insanlar yardım malzemelerini ücretsiz taşıyabileceklerini bildirirken, bazıları da personel taşıma işini ücretsiz yapabileceğini bildirmişlerdir. Pek çok insan ise yardımda bulunmuştur. Bunlar son derece güzel hareketlerdir ve bizim geleceğe ümitle bakabileceğimizin bir göstergesidir. Aynı zamanda birlikte ve bir olursak her türlü zorluğun üstesinden gelebileceğimizin göstergesidir” dedi.

“DEPREMDEN ÇIKARILACAK DERSLER VAR”
Depremden çıkarılabilecek pek çok dersin olduğunu belirten Arslan, “Depremden çıkartılacak pek çok ders var ve bunların pek çoğu konuşulmakta. Ancak ben farklı bir bakış açısını sunmak istiyorum. Depremde enkaz altında kalan insanlarımız oluyor. Bu insanları kurtarmak için herkes elinden gelenin daha fazlasını yapıyor. O anda hiç kimse düşünmüyor, bu insanın ırkı ne? Dini ne? Dili ne? Siyasi görüşü, partisi ne? Herkesin tek düşüncesi o insanı, oradan çıkartmak. Saatler sonra bir insan enkazın altından canlı çıkartıldığında hepimiz, tüm ülke çok mutlu oluyor, seviniyoruz. Bu çok güzel bir şey. Ancak biz istiyoruz ki, insanlarımız enkaz altında kalmadan birbirimizi sevelim” diye konuştu.


“AĞAÇ BUDAMA İLKBAHARDA YAPILMALIDIR”
Arslan, “Bir belediyemizin yaptığı faaliyetlerle ilgili olarak bazı konular değinmek istiyorum. Karla mücadele konusunda maalesef belediyemiz yetersiz kalmıştır. Gündüz hava sıcaklığının çok düşük olmaması nedeniyle belki çok sıkıntı yaşanmadı. Ancak belediyemizin bu konudaki çalışması yetersizdi. Bir sonraki kar yağışında daha iyi bir çalışma bekliyoruz. Üstünde elektrik kabloları yoksa aydınlanmaya bir engeli yoksa bulunduğu alan müsait ise neden bu kadar çok budama yapılır? Mevsimine ve budamasına dikkat etmeden yapılan budamalar, ağaçların güzelleşmesine değil, kurumasına sebep olur” ifadelerini kullandı.>>>Gazete3

  SİYASET    28.01.2020 13:03:05

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
26.02.2020
26.02.2020
26.02.2020
OZEL HABERLER