Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Yolları nakış nakış işliyoruz’
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Şuhut Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin belediye konutlarında devam ettirdiği parke taşı çalışmalarını..

2

Image

Roma döneminden eserler taşınmayı bekliyor
Şuhut ilçesinde Roma döneminden kalma tarihi sütun parçaları ve taşlar sergilenmeyi bekliyor. Koruma Kurulu tarafından bulundukları yerlerde kalmasına..

3

Image

‘Afyon kültür ve sanatla iç içe’
Afyonkarahisar Rıza Çerçel Kültür ve Sanat Merkezi’nde Kent Sanat Buluşması Karma Sergisi’nin açılışında konuşan Vali Gökmen Çiçek, Afyon’un kültür ve..

4

Image

‘Şehrimizin değerini bilelim’
Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İhsan Akar, Afyonkarahisar’ın saklı bir hazine olduğunu belirterek, “Şehrimizin kıymetini bile..

5

Image

‘Belediye işi ekip işidir’
Çobanlar ilçesinde yapılan asfalt çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Ali Altuntaş, “Belediye işi ekip işidir, gönül işidir” dedi ..

6

Image

Basketbolda 10.hafta heyecanı
ING Basketbol Süper Ligi’nin 10.haftasında bugün ve yarın toplam 8 karşılaşma oynanırken, HDI Sigorta Afyon Belediyespor, kendi evinde Frutti Extra Bu..

7

Image

Oto hırsızı güvenlik görevlisinden kaçamadı
Afyonkarahisar'da galeri önündeki otomobili düz kontak yaparak çalmaya çalışan hırsız, güvenlik görevlisiyle yaşadığı kovalamaca sonucu düşerek yarala..

8

Image

Sokağa çıkma yasağını çiğnediler cezayı yediler
Afyonkarahisar'da polisin "dur" ihtarına uymayarak kaçan minibüsteki 4 kişiye, sokağa çıkma yasağını ihlalden para cezası uygulandı...

9

Image

Sahte parayla yakalandılar
Hocalar ilçesinde, kullandıkları otomobilde sahte 12 bin 650 lira çıkan iki şüpheli gözaltına alındı..

10

Image

Eber’de sular çekildi
Türkiye’nin en büyük 12. gölü olarak kabul edilen Eber Gölü’nde kuraklığa bağlı su çekilmesi ürkütücü boyutlara ulaştı. Geçmiş yıllarda balıkçı ve kam..

11

Image

‘Sürekli işin başında olacağız’
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, ilçedeki doğal gaz hatlarının yapımının devam ettiğini, yapılan çalışmalar esnasında alt yapıya zarar verilme..

12

Image

Sağlık hizmetlerine destek
Nuribey Belediyesi açtığı tekstil atölyesi ile hem istihdama katkı sağladı hem de sağlık sektörüne yönelik yardım gerçekleştirdi. Bu kapsamda Nuribey ..

13

Image

Müzik dinletisi ve arşiv çalışmaları
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Devlet Konservatuarı tarafından düzenlenen sanatsal, bilimsel ve kültürel etkinlikler kapsamında müzik dinletisi ve ..

14

Image

“EMRİNİZDEYİM”
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi’nde şehit aileleri ve gazilerle bir araya gelen Vali Gökmen Çiçek, “..

15

Image

550 fidan toprakla buluştu
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Olimpik Yüzme Havuzu bölgesinde 550 adet dişbudak ağacı toprakla buluştu...

16

Image

“Bireysel hatalar sonucu gol yedik”
Afjet Afyonspor Teknik Direktörü Özgür Zengin, Amed Sportif Faaliyetler maçına iyi hazırlandıklarını ancak yapmak istediklerini sahaya yansıtamadıklar..

17

Image

‘Her zaman yanınızdayız’
Taksi ve servis taşımacılığı yapan esnafın sorunlarını dinleyen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, şoför esnafların her zaman yanlarında olduklarını söyl..

TÜRSAB’tan tanıtım atağı | Gazete3.com.tr
Image

TÜRSAB’tan tanıtım atağı


Türkiye Seyahat Acenteler Birliği Afyonkarahisar, Manisa ve Uşak illerini kapsayan Dumlupınar Bölge Temsil Kurulu Bölge acentelerine İscehisar / Seydiler, Kırkinler Kaya Oymaları ile Emirdağ / Hisar Antik Kenti (Amorium, Ammuriye, Selman-ı Farisi’nin yaşadığı yer) bölge acentelerine tanıtıldı
TÜRSAB Dumlupınar Yönetimi, tarihi bölgenin altyapı çalışmalarının hızlandırılarak turizme kazandırılması için tanıtım atağına geçti. Tanıtımla bölgeye yerli ve yabancı turistlerin gelebilmesi için ilk olarak bölgede faaliyet gösteren tur operatörleri ve acente sahipleri bölgede misafir edildi.
  SİYASET    13.10.2020 10:29:44


SEYAHAT ACENTALARINA TANITIM GEZİSİ

Bölge Temsil Kurulu Başkanı Bilal Şenel, yaptığı açıklamada, bölge acentaları, Kocatepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölüm Başkanı Doç. Dr. Mustafa Sandıkçı ile birlikte İscehisar İl Genel Meclisi Üyesi İbrahim Akkaya’nın, Emirdağ Belediyesi Başkanı Serkan Koyuncu’nun ve Hisar Antik Kenti Kazı Başkanı Zeliha Gökalp Demirel’in katılım ve destekleri ile oluşturdukları bu tanıtım atağında bölgenin gizli kalmış değerlerini tanıtmak ve ön plana çıkarmak için öncelikle bölgenin seyahat acentelerine bir tanıtım gezisi düzenlediklerini söyledi.
“HERKESİ GÖREVE DAVET EDİYORUZ”
Şenel, “Bölgemiz Seydiler’deki doğal kaya kesitleri ve Amorium - Ammuriye kentinde yetişmiş zatlar bu bölgeye evrensel değer katmaktadır. Evrensel değerlerimiz olan bu bölgenin çevre düzenlemelerinin, gelişmelerinin kazının ilerletilmesi için yetkililerden gerekli desteği beklediğini ve bu destekle birlikte oluşan bu güzel tarihi turistik kültürel mekânlarımızın da parlatılarak halkımıza tanıtılması, yerli ve yabancı turistlerle birlikte bütün buradaki hakikatlerin insanlara hizmete açılması için halkımıza, yetkililerimize ve hepimize görev düşmektedir. Dolayısıyla, herkesi göreve davet ediyoruz” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    13.10.2020 10:29:44

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
01.12.2020
01.12.2020
01.12.2020
OZEL HABERLER