Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Başkanımız çok gayretli birisi”
..

2

Image

“Kadınlarımız saygıyı hak ediyor”
..

3

Image

“Vatandaşın defterini dürüyorlar”
..

4

Image

“Siyaset yapılmayacak kadar hassas”
..

5

Image

“Bu mücadeleye hazırız”
..

6

Image

“Vazgeçmeyeceğiz!”
..

7

Image

“Ekonomik olarak büyük destanlar yazdık”
..

8

Image

Özhaseki’den Başkan Zeybek’e övgüler
..

9

Image

Afyon’da yakalanan şüpheli tutuklandı
..

10

Image

“ABD, güneyde terör devleti kurmak istiyor”
..

11

Image

“2023’te yine biz kazanacağız”
..

12

Image

AK Parti’den öğretmenlere karanfil
..

13

Image

“Derhal kış saati uygulamasına geçilmeli”
..

14

Image

“Ülkede kardeşliği tesis edeceğiz”
..

15

Image

Özhaseki, bugün Afyon’da
..

16

Image

“Çürümüşlüğün zirvesi!”
..

17

Image

“Vatandaşla dalga geçiyorlar”
..

Uluçay, ‘2023’ü başarıyla alacağız’ | Gazete3.com.tr
Image

Uluçay, ‘2023’ü başarıyla alacağız’Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Genişletilmiş Danışma Meclis toplantısında konuşan AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay “Bizler çok güçlü teşkilatlarız. 2023 seçimlerini en güçlü bir şekilde başarıyla alacağız” dedi

  SİYASET    18.10.2021 11:11:18


AK Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe Genişletilmiş Danışma Meclis toplantısı yoğun bir katılımla gerçekleşti. Toplantıya AK Parti Genel Merkez Demokrasi ve Hakem Kurulu Üyesi Teşkilat Başkanlığı İl Koordinatörü Necip Filiz, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Milletvekili Ali Özkaya, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı İl Koordinatörü Halil Ürün, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, Belediye Başkan Yardımcıları Süleyman Karakuş ve Murat Öner ile birlikte çok sayıda partili katıldı.
“YALANLARLA PARTİMİZİ İTİBARSIZLAŞTIRMAYA ÇALIŞIYORLAR”
İlk konuşmayı AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz yaptı. Karadeniz “Biz sadece bir siyasi parti değiliz. 11 milyonluk teşkilatımızla gönüllüler ordusuyuz. Yalanlarla AK partimizi itibarsızlaştırmaya çalışıyorlar. Her türlü yalan konuşuluyor. O zaman bizim yapmamız gereken hakikat güneşiyle onlara cevap vermektir. Karşımızda cephelenen ittifak, maalesef 'Recep Tayyip Erdoğan gitsin, ülke ne olursa olsun' noktasına savrulmuş durumda” dedi.
“İKİ YIL İÇİNDE NÜFUSUMUZ 10 BİNİ BULACAKTIR”
Erkmen Belediye Başkanı Memduh Kuş da belediyenin çalışmaları ile ilgili bir sunum yaptı. Kuş şöyle konuştu; “Vatandaş nezdinde zaten Erkmen iyi, güzel durumdadır. Şehrimiz batıya doğru gelişmektedir. Bu gelişim normal olarak algılanıyor. Sonuçta Afyon’u Erkmen’den, Erkmen’i Afyon’dan ayrı tutmadık. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız, Bakanımız, Milletvekillerimiz ve teşkilatlarımızla uyum içerisinde çalışarak Erkmen Afyon’un en güzel beldesi haline geldi. 2 bin 400 olan nüfusumuz 6 bin 700’e çıktı. İnşallah yılbaşında 8 bini yakalayıp iki yıl sonra 10 bini geçeceğimizi tahmin ediyoruz.”
“KARAYOLLARI KAVŞAĞINI 1,5 AY İÇERİSİNDE TESLİM ALACAĞIZ”
Afyonkarahisar Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş da belediyenin faaliyetleri hakkında bilgi verdi ve “Karayolları kavşak çalışmamız yüzde 80 oranda bitti. İnşallah 1,5 ay içerisinde teslim alacağız. Seçim vaatlerimizden olan Orhangazi Mahallesi’ndeki kreş çalışmamız ihalesi bitti. Uygulaması devam ediyor. Altı ay içerisinde kreşin bitim süresi vardır. Hal Müdürlüğü karşısına 22 adet işyeri yaparak kokereçileri topladık. Muhtemelen bu da Türkiye’de ilk olan projelerden biridir” dedi.
“İL ÖZEL İDARESİ OLARAK REKORA İMZA ATTIK”
İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban da bir konuşma yaptı. Çoban, “Burada seçildiğimiz günden beri köylerimizin refahı, kalkınması ve huzuru için gayret gösteriyoruz. Bizler sürekli köy muhtarlarımızla köy halkımız ve yetkililerle eğitim, gençlik spor, tarım, güvenlik ve benzeri konularda belde belediye başkanlarımızla istişare ederek bu işi yürütmeye gayret ediyoruz. Gerçekten iki buçuk yıldır dava arkadaşlarımla birlikte önemli işlere imza attık. Sanıyorum Türkiye tarihinde de ilk defa 26 kilometrelik bir yolu Afyonkarahisar merkez ilçe güzergahlarımız içerisinde geçtiğimiz sezon sıcak asfaltla kaplayarak İl Özel İdaresi olarak bir rekora imza attık” dedi.
“BİZİMKİ OYLAMAYA KATILMAMIŞ”
AK Parti Milletvekili Ali Özkaya da “CHP'nin Afyonkarahisar milletvekili her gün anormal bir davranışla Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde karşımıza çıkıyor. Bir gün pancar alıp getirip koyuyor, diğer gün haşhaş getiriyor. Bir gün çiftçi dostu oluyor, bir gün esnaf dostu oluyor. Biz bu hafta çiftçi ve esnafları ilgilendiren çok önemli bir kanun çıkarttık dedi ki 835 bin esnafın, berberin, kasaptan, terziden, sıhhi tesisatçıdan, otomobil tamircisinden bunların vergilerini kaldırıyoruz. 240 bin liradan fazla olursa o zaman vergi olacak. Esnaf dostu bir milletvekili ne yapar koşa koşa gider buna oy verir teşekkür eder. CHP oy vermedi red oyu verdi. Bizimki oylamaya katılmamış. Diğerleri de red verdi” dedi.
“GERÇEKTEN BİZLER ÇOK GÜÇLÜ TEŞKİLATLARIZ”
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Uluçay da “Ülkemiz pandemiden çok güçlü bir şekilde çıktı. Artık bir aylık ihracatımızın karşılığı olan rakamı 1 günlük ihracatta görüyoruz. Tabii ki bunlar bir doğum sancısı. Sabredelim. Olumsuz söylemlerle ilgili olarak da bilgi alalım ve cevabını o şekilde verelim. Özellikle iç piyasada bazı durumlarda fiyat dengesizlikleri olabiliyor. Önümüzdeki 2023 seçimleri öncesinde zillet ittifakı yapılan ve yapılacak olan çalışmalardan dolayı saldırıyor. Gerçekten bizler çok güçlü teşkilatlarız. 2023 seçimlerini en güçlü bir şekilde başarıyla alacağız” şeklinde konuştu.
“BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİN DEVAMINI DİLİYORUM"
AK Parti Genel Merkez Demokrasi ve Hakem Kurulu Üyesi Teşkilat Başkanlığı Afyonkarahisar İl Koordinatörü Necip Filiz de "Benim için Afyon demek kardeş şehir demektir. Dazkırı gibi il sınırımıza yakın ilçeler birçok ihtiyacı gidermek için Denizli’ye gelmektedir. Denizli’de mermercilerimizle ticari bir ilişki gelişmiş durumdadır. Afyon hep gıpta ile baktığımız şehirlerden biridir" dedi. Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti. >>>Gazete3


  SİYASET    18.10.2021 11:11:18

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER