Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Türkiye nereden nereye geldi?’
Kızılören ve Hocalar Kongreleri’nde Konuşan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 2002 yılınd..

2

Image

Afyonspor sezona galibiyetle başladı: 1-0
Mor beyazlı takıma sezonun ilk maçında üç puan kazandıran tek gol, 70.dakikada Onur Ramazan Toprak’tan geldi
..

3

Image

‘Sürekli sahadayız’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bu haftaki Cuma namazını Tacı Ahmet Mahallesi’nde kıldı. Başkan Zeybek, yerinde oturan değil, çalışan bir belediyecili..

4

Image

Milletvekili Taytak’tan müjde: TSE Belgelendirme Müdürlüğü kuruluyor
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak Türk Standartları Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin’i makamında..

5

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

6

Image

Park yapılıyor
Emirdağ Belediyesi ekipleri tarafından Çıldır Tarlası’na çocuk parkı yapılıyor ..

7

Image

‘Çocuklara kendi özdenetimlerini sağlayıcı yol haritası çiziyoruz’
Psikolog Begüm Hocaoğlu, sınav döneminde çocuklar üzerinde kendi özdenetimlerini sağlayıcı şekilde yol haritası çizdiklerini belirtti ..

8

Image

‘Eğitimin sıkıntılarını çözmeye talibiz’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, pandemi nedeniyle eğitimde yaşanan sıkıntıları çözüme kavuşturmaya talip olduklarını ifade etti ..

9

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

10

Image

Veteriner Başkaya’ya veda yemeği
Dinar Belediyesi’nden emekli olan Veteriner Hekim Oğuz Başkaya için mesai arkadaşları tarafından veda yemeği düzenlendi..

11

Image

‘ÜYELERİMİZİN SESİ OLDUNUZ’
Hisarcıklıoğlu’dan Oda ve Borsa Başkanlarına övgü:..

12

Image

‘Sandıklı için önemli bir fırsat’
Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve eşi Reyhan Tortop belediyeye ait çiçek serasını ziyaret etti. Kaymakam Tortop, çiçek serasının Sandıklı için ..

13

Image

‘Teşkilata örnek oldu’
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Başkan Zeybek’in cuma günü mahalle ziyaretlerinin teşkilata büyük örnek olduğunu söyledi ..

14

Image

‘Kardeşliğimizi bozamayacaklar’
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, Dinar ilçesinde yaşanan olayı Türk- Kürt çatışmasına döndürmek isteyenlerin amaçlarına ulaşamaya..

15

Image

Afyonspor’da Gümüşhane hazırlıkları
Pazar günü kendi evinde oynayacağı sezonun ilk maçına oldukça hırslı hazırlanan Afjet Afyonspor’un teknik patronu Serhat Gülpınar, antrenman açığını k..

16

Image

‘Afyon’un her yerinde İYİ Parti olacak’
İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Burhanettin Buğa, Afyonkarahisar’ın tüm beldelerinde teşkilat binalarını faaliyete geçireceklerini söyledi..

17

Image

Üniversite-Belediye iş birliği
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ile Afyonkarahisar Belediyesi arasında “Sahipsiz Hayvanların Hastalıklarının Muayene, Teşhis ve Tedavi” başlıklı iş ..

Vali Çiçek’e iadei ziyaretler devam ediyor | Gazete3.com.tr
Image


Vali Çiçek’e iadei ziyaretler devam ediyor


Son yayınlanan Valiler Kararnamesi ile Afyonkarahisar Valiliği görevine atanan Vali Gökmen Çiçek’e iadei ziyaretler devam ediyor. Afyonkarahisar Baro Başkanı Turgay Şahin, Prof. Dr. Turan Akkoyun Vali Gökmen Çiçek’i makamında ziyaret etti. Vali Çiçek ile istişarelerde bulunan Şahin, Vali Çiçek’e görevinde başarılar diledi. Vali Çiçek ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Baro Başkanı Şahin’e çalışmalarında başarılar diledi.
  SİYASET    12.08.2020 11:34:27

PROJELER HAKKINDA BİLGİ ALDI

İhsaniye Kaymakamı Semih Doğanoğlu ve Sıcak Hava Balonu Firması Yetkilileri Halis Aydoğan ile Hakan Zengin, Vali Gökmen Çiçek’i makamında ziyaret etti. Ziyarete Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Boztepe’de katıldı. Ziyarette Kaymakam Semih Doğanoğlu, Vali Çiçek’e çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Çiçek, Frigya Bölgesinde planlanan projeler hakkında Kaymakam Doğanoğlun’dan bilgiler aldı.
FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR
Korel Termal Otel Genel Müdürü Ümit Uysal da Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Yeni görevinde Vali Çiçek’e başarılar dileyen Uysal, Afyonkarahisar’ın Termal Turizmi ile ilgili fikir alışverişinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Çiçek, “Termal Turizmin Başkenti olan Afyonkarahisar’ı hep birlikte daha yukarılara çıkarmak için el birliği ile çalışacağız” dedi. >>>Gazete3

  SİYASET    12.08.2020 11:34:27

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.09.2020
21.09.2020
21.09.2020
OZEL HABERLER