Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Otomobil devrildi: 2 ölü
Bolvadin ilçesinde otomobilin devrilmesi sonucu 2 kişi öldü, 4 kişi yaralandı..

2

Image

Bozkurt, sosyal konutları inceledi
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un talimatlarıyla durumu iyi olmayan 4 aile için yapılan sosyal konutların inşaatı devam ediyor...

3

Image

Fay hatlarının röntgeni çekiliyor
Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Deprem Araştırma ve Uygulama Merkezi (DAUM) Müdürü Prof. Dr. Hasan Sözbilir öncülüğündeki bir grup uzman, kazdıkları he..

4

Image

‘5 günde 45 kişi öldü’
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Balıkesir’de trafik kontrol noktalarını teftiş etti. Yolculara Susurluk ayranı ikram eden Soylu, “Bayramda 5 günde 45 ..

5

Image

Metruk evde yangın
Bolvadin ilçesinde metruk ev çıkan yangında kullanılamaz hale geldi..

6

Image

Tescilli ürün sayısı 206 oldu
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (TOBB) bağlı Oda/Borsalar tarafından tescil ettirilen coğrafi işaretli ürün sayısı 206’ya, tescil başvurusu yapı..

7

Image

‘Kendi hikayenizin kahramanı olun’
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Hisarcıklıoğlu, TOBB ETÜ mezunlarını tebrik ederek, öğrencilere tavsiyede bulunarak, “Başkasının değil, ken..

8

Image

‘Her zaman yanınızdayız’
İscehisar Kaymakamı Uğur Kapar Kurban Bayramı dolayısıyla önce şehit ailelerini daha sonra gazileri ziyaret etti.Kapar, şehit ailelerinin her zaman ya..

9

Image

Tabiat Parkı’nda yangın
Afyonkarahisar’da 26 Ağustos Tabiat parkı içinde çıkan küçük çaplı ot yangını panik yarattı..

10

Image

‘Fiyatlar makul seviyeye çekilmeli’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, Tüvtürk araç muayene ücretlerinin çok yüksel olduğunu söyleyerek, fiyatların makul bir seviyeye çekil..

11

Image

Hint kenevirleri imha edildi
Çay ve Bolvadin ilçeleri arasında yer alan Eber Gölü'nde bir adacıkta tespit edilen 1805 kök Hint keneviri imha edildi..

12

Image

Helikopterle DENETİM

Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı, Kurban Bayramı trafik tedbirleri kapsamında dönüş yolculuğunda yaşanacak yoğunluğa bağlı olarak trafik dü..

13

Image

‘Afyon potansiyeli olan bir il’
Vali Gökmen Çiçek Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen genel bayramlaşma töreninde yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar’ın potansiyeli olan bir il oldu..

14

Image

‘Günü gelince görecekler’
Geçtiğimiz günlerde Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulunan AK Parti heyetinin Ankara’dan hangi yatırımları getirdiğini basın aracılığı ile soran bazı..

15

Image

Gölette boğulan anne ve kızı toprağa verildi
Bilecik'te gölet kenarında piknik yaptıkları sırada düştükleri suda boğulan kız ile onu kurtarmak isteyen annesi Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesine ..

16

Image

Uyuşturucu taciri tutuklandı
Şuhut ilçesinde düzenlenen operasyonda uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 3 kişiden 1'i tutuklandı..

17

Image

Kaçan kurbanlık 3 saatte yakalandı
Şuhut ilçesinde sahibinin elinden kaçan büyükbaş kurbanlık yaklaşık 3 saat süren kovalamaca sonrası yakalandı. Kaçan kurbanlığın yakalanmasını ise çev..

VALİDEN ATSO'YA AÇIK ÇEK | Gazete3.com.tr
Image

VALİDEN ATSO'YA AÇIK ÇEK


Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyarette bulundu. ATSO Meclis Başkanı Mehmet Sıtkı Merdivenci, Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ve Yönetim Kurulu üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette konuşan Vali Gökmen Çiçek: “Her türlü sıkıntınızda her zaman yanınızdayım” dedi.
  SİYASET    09.07.2020 10:38:23

Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar’ı incelemeye ve kurumların işleyişlerini yerinde görmeye devam ediyor. Bu kapsamda Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyarette bulundu. İlk olarak Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü Serteser söz aldı. Vali Gökmen Çiçek’e Afyonkarahisar Valiliği görevinin hayırlı olmasını dileyen Başkan Serteser: “Odamızı ziyaret etmenizden dolayı büyük şeref duyduk. Sizleri ziyaretimizde ifade etmiştik burada bir kez daha görevinizin hayırlı olmasını diliyoruz. Ticaret ve Sanayi Odamız sizin emirlerinizle ve bizlerin gayretiyle birlikte Afyonkarahisar’ımıza büyük katkılar sağlayacaktır. Buna inanıyoruz. Bugün sizlere odamızın faaliyetleri konusunda brifing vereceğiz. Sizlerin talimatları konusunda da yapmamız gerekenler konusunda çalışacağız” dedi.
“ATSO AFYON İÇİN IZDIRAP ÇEKEN
SEVDALI İŞADAMLARINDAN OLUŞUYOR”
Ticaret ve Sanayi Odası’nın çalışmaları ve Afyonkarahisar sevdasına dikkat çeken Vali Gökmen Çiçek: “Afyonkarahisar’da görev yapmaktan çok mutluyum. Buraya gelmeden önce Afyonkarahisar’la ilgili bilgilere baktığımda Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın çalışmaları ve sizlerin Afyonkarahisar aşkı dikkatimi çekti. Bunu duymuştum ve gelince gözlemlerimle bunu teyit ettim. Bu açıdan çok mutluyum. Ben gerçekten göreve geldiğim andan itibaren Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın Afyonkarahisar için ne demek olduğunu ve bunun ızdırabını çeken sevdalı iş adamlarından oluştuğunu hem sokakta konuştuğum kişilerle hem gittiğim yerlerde hem de başkanımızla konuşmalarımızda duydum. Böyle bir Ticaret ve Sanayi Odası’na sahip olan bir ilin Valisi olmaktan dolayı çok mutluyum” diye konuştu.
“SİZLERİN BU ŞEHİR İÇİN DERTLENEN
HERKESİ KUCAKLADIĞINIZI BİLİYORUM”
ATSO’nun herkesi kucaklayan bir yapıda olmasından mutluluk duyduğunu kaydeden ve iş dünyasından her türlü konuda desteklerini esirgemeyeceğini söyleyen Vali Gökmen Çiçek: “Afyonkarahisarlı olmak demek bence Afyonkarahisar’da doğmak demek değil. Afyonkarahisarlı olmak demek; Afyonkarahisar için bir şeyler yapmak, bunun derdini, ızdırabını çekmek demektir. Afyonkarahisar’da en çok takdir ettiğim şeylerden birisi Ticaret ve Sanayi bünyesinde sadece Afyonkarahisarlı olanlar değil dışarıdan gelen, Afyonkarahisar için dertlenen, bu şehir için bir şeyler yapmak isteyenleri de kucaklamasıdır. Bu sebeple de çok mutluyum. Çünkü artık kentler sadece o kentte doğanların değil, o kent için ızdırap çeken, bunun için gece gündüz koşturan, yatırım yapan, istihdam sağlayan ve kentin gelişmesi için çaba sarf edenlerin şehridir. Bu manada sizin kucaklayıcı tavrınızı biliyorum. Afyonkarahisar Valisi olarak her zaman yanınızda olacağıma her meselede bu bizim meselemiz değil, bu bizimle alakalı değildi gibi sözler söylemeyeceğimi ifade etmek isterim. Her meselede yanınızda olacağım” şeklinde konuştu.
“NEREDE TIKANIKLIK OLURSA
ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM”
Afyonkarahisar’ın gelecek vizyonu ve potansiyelinin farkında olduğunu belirten Vali Gökmen Çiçek: “Buraya yatırım yapmak isteyen herkesle birlikte bizde koşturmamız gerekiyorsa koşturacağız, beraber Ankara’ya gideceğiz. Nerede tıkanıklık olursa olsun elimden geleni yapacağım. Afyonkarahisar başka bir ligde, başka bir seviyeye gelmiş bir il. Bütün turizm ve sanayi kentleri mevcut sıkıntılardan dolayı tel tel dökülürken Afyonkarahisar elhamdülillah yoluna devam ediyor. Belli bir noktayı aştığımız andan itibaren kimsenin tutamayacağının farkındayım. Ben hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi. Vali Gökmen Çiçek, ziyaretin ardından Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda çeşitli hizmetlerin verildiği birimlerde incelemelerde bulundu. Daha sonra ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’den oda olarak yaptıkları çalışmalar ve yürütülen projeler konusunda ayrıntılı brifing aldı. Vali Gökmen Çiçek, brifing sunumu sonrasında üretim, ihracat ve istihdamın artması noktasında neler yapılabileceği konusunda iş insanları ile istişarelerde bulundu.

  SİYASET    09.07.2020 10:38:23

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
29.07.2020
29.07.2020
29.07.2020
OZEL HABERLER