Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Gençlerle yeni bir Türkiye inşa edeceğiz’

Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin Baş, gençlerle bir arada yeni bir Türkiye inşa
edeceklerini söyledi
..

2

Image

‘Artık birlik olma zamanı’
Türkiye Partisi İl Başkanlığı heyetini ağırlayan İyi Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, Türkiye’de ekonomik sıkıntıların büyüdüğünü ifade ederek, ..

3

Image

Kapalı pazaryeri yapılıyor

Sultandağı ilçesinde belediye tarafından kapalı pazar yeri yapılıyor ..

4

Image

‘En yakın çalışma arkadaşımızsınız’

Muhtarları kabul eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, muhtarların en yakın çalışma arkadaşları olduğunu söyledi ..

5

Image

‘1999 ruhunu tekrar yaşayacağız’

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl yönetimi görevine yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri ile t..

6

Image

‘Taşıma suyla değirmen dönmüyor’

CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, banka kredili konut satışlarının azaldığını ifade ederek, “Taşıma suyla değirmen dönmüyor” dedi ..

7

Image

‘Üretim yatırımları yapılmalı’

Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, Türkiye’nin bir numaralı gündem maddesinin ekonomi olduğunu belirterek, “Şu anda yapılması gerek..

8

Image

‘Çürük elmalara yer yok’

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay gündeme ilişkin bir basın açıklaması yaptı. Uluçay açıklamasında, “Gayri yasal-ahlaki iş..

9

Image

‘Başarılı çalışmalara imza attınız’
İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, İl Emniyet Müdürü Ali Temiz’den övgüyle söz ederek, “İlimizde göreve geldiğiniz günden bu yana gerek asayiş..

10

Image

Gazete3 önceden yazmıştı: Kocacan Başkan
Geçtiğimiz günlerde Megabirlik Medya Temsilcimiz Mehmet Emin Güzbey’in özel haberinde sözünü ettiği ‘MHP’de Kocacan’a yeşil ışık’ haberinde bahsedile..

11

Image

Kadınlar taleplerini iletti

İscehisar ikamet eden kadınlar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’i makamında ziyaret ederek taleplerini ilettiler. ..

12

Image

‘Vatandaşların dertlerine çare oluyorlar’

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Av. Burcu Köksal, muhtarların vatandaşların dertlerine çare olan kişil..

13

Image

MHP’de tanışma toplantısı
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, MHP Afyonkarahisar Merkez İlçe görevine yeni seçilen yönetim ile ta..

14

Image

‘Herkesi AK Parti’ye davet ediyoruz’

AK Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Ziya Karadeniz ve ekibi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Karadeniz, üye çalışmalarını hızlandırdık..

15

Image

Vali Çiçek’e ziyaretler
Vali Gökmen Çiçek, konuklarını makamında kabul etti..

16

Image

‘Muhtarlık zor bir iş’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek , ‘19 Ekim Muhtarlar Günü’ dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Zeybek, muhtarlığın fedakarlık isteyen zor ..

17

Image

MHP Kongresi 18 Ekim’de
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar ilçe kongre sürecinin başarıyla tamamlandığını söyleyen İl Başkanı Mehmet Kocacan, 18 Ekim Pazar günü ..

Veteriner Başkaya’ya veda yemeği | Gazete3.com.tr
Image

Veteriner Başkaya’ya veda yemeği


Dinar Belediyesi’nden emekli olan Veteriner Hekim Oğuz Başkaya için mesai arkadaşları tarafından veda yemeği düzenlendi
  SİYASET    18.09.2020 14:29:22


Dinar Belediyesi’nden emekli olan Veteriner Hekim Oğuz Başkaya için mesai arkadaşları tarafından veda yemeği düzenlendi. Veda yemeğine, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Başkan Yardımcısı Muharrem Öztürk, Belediye Meclis Üyesi Veli Özcan, kurum müdürleri ve belediye personeli katıldı.

“BAŞKAYA’YA VERDİĞİ HİZMETLERDEN
DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Belediye Başkanı Nihat Sarı, emekliye ayrılan personele günün anısına plaket takdim etti. Başkan Sarı yaptığı açıklamada, “Belediyemizde bu zamana kadar görev yapan Veteriner Hekimimiz Oğuz Başkaya’ya vermiş olduğu hizmetten dolayı teşekkür ediyorum. Belediyemizi görev süresi boyunca en güzel şekilde temsil ederek emekli olma sevincini yaşıyor. Kendisine emeklilik hayatının hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyor sağlıklı ömürler diliyorum” dedi.

“ACISIYLA TATLISIYLA YILLAR GEÇTİ”

Veteriner Hekim Oğuz Başkaya ise konuşmasında; “Öncelikle değerli Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya Başkan Yardımcımız Muharrem Öztürk’e, Belediye Meclis Üyemiz Veli Özcan’a, kurum müdürlerimize ve belediye personelimize böylesi güzel bir organizasyonu hazırladıkları için teşekkür ediyorum. Acısıyla tatlısıyla mesai arkadaşlarımız ile vatandaşlarımıza hizmet ettik. Tüm mesai arkadaşlarıma tekrardan teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    18.09.2020 14:29:22

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.10.2020
21.10.2020
21.10.2020
OZEL HABERLER