Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Usulsüz atamalar yapıldı’
Türk Eğitim Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Nizamettin Şenol, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yönetici atamalarında usulsüz atamalar yapı..

2

Image

Afyon’da Tokatlılar gecesi

Afyon Doğa Koleji Halkla İlişkiler Müdürü Şenay Erol ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Araştırma Görevlisi Ömer Gökberk Narin’in gerçekleştirdiği or..

3

Image

Erkmen’de iftar geleneği

İlimizin güzide merkezlerinden biri olan Erkmen beldesinde bu yıl 15’ncisi düzenlenen geleneksel iftar yemeğine katılım oldukça yoğun oldu. Yakla..

4

Image

İmar planlarını İGM yapacak
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, ilçe ve beldelerde yapımı devam eden yatırımları inceledi...

5

Image

İFTAR BEREKETİ FATİH MAHALLEMİZDE YAŞANDI

Ramazan ayı Mahalle İftarlarımızı Sandıklımızın en güzel seyredebileceğiniz mekânlardan olan Fatih Mahallesinde, vatandaşlarımızın katılımıyla ge..

6

Image

“Ramazan’ın bereketini hep beraber hissediyoruz”
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ile ATSO 15. Meslek Komitesi, ATSO İftar Çadırı’nda vatandaşlara yemek ik..

7

Image

Jeotermal enerji konuşuldu
Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Sandıklı ilçesinde Jeotermal Enerji Hüdai Kaplıcalar Birliği ve muhtarlar toplantılarına katıldı...

8

Image

360 kişi istihdam edildi

İŞKUR Afyonkarahisar İl Müdürü Ahmet Karakaya, İş başı Eğitim Programı (İEP) çerçevesinde kentte 54 firmada 360 kişinin iş başı yaptığını belirtt..

9

Image

10 öğrenciye tablet bilgisayar

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, 2018-2019 eğitim döneminde Merkez Atık Su Arıtma Tesisi’nde teknik gezi ve eğitime katılan öğrenci..

10

Image

56 kaçak telefon ele geçirildi

Afyonkarahisar polisi tarafından 3 telefon bayiisinde yapılan aramalarda toplam 56 adet gümrük kaçağı cep telefonu ele geçirildi...

11

Image

Genç MÜSİAD’tan Karakaş’a ziyaret

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Genç Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı ..

12

Image

‘İşsizlik Sigorta fonu nerede kullanılıyor?

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Başkanlığ..

13

Image

Kanalizasyon hattı döşeniyor

Dinar Belediyesi Su ve Kanalizasyon Amirliği altyapı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor...

14

Image

Kil terapisi

Afyonkarahisar Sanat ve Yaşam Derneği üyeleri, görme engelli öğrencilerle kil terapisi çalışması yaptı...

15

Image

Yeni mezbahanede çevre düzenlemesi

Çay Belediyesi’ne ait yeni yapılan mezbahanede çevre düzenleme çalışmaları kapsamında perde duvarı yapılıyor...

16

Image

‘Devlet rehberlik etmeli’

İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, meyve ve sebzelerin..

17

Image

KARDEŞLİK İFTARI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başbakanlığı döneminde başlatılan Kardeşlik İftarı’nın altıncısı geniş katılımla gerçekleştirildi. ..

Yerelde iktidar olacağız’ | Gazete3.com.tr
Image

Yerelde iktidar olacağız’Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, hafta sonu Sultandağı, Işıklar, Çobanlar, Kocaöz, Akören ve Akharım beldelerini ziyaret etti.
  SİYASET    12.03.2019 11:21:38

İlçe ve belde ziyaretlerinde vatandaşların, hem partilerine hem de başkan adaylarına karşı büyük bir teveccühü olduğunu söyleyen Taytak, ”İnşallah 1 Nisan sabahı yerelde iktidar olacağız” dedi.
Milletvekili Taytak’a İl Başkanı Mehmet Kocacan, Afyonkarahisar Ülkü Ocakları İl Başkanı Abdurrahman Timur Bayram ve il yönetimi eşlik etti. MHP Heyeti ilk olarak MHP Sultandağı Belediye Başkan Adayı Tacettin Damlarkaya ile birlikte seçim ofisinde ilçe teşkilatıyla birlikte seçimlere ilişkin sohbet ettiler. MHP Sultandağı Belediye Başkan Adayı Tacettin Damlarkaya, 31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Sultandağ’ından zafer ayrılacaklarını söyledi. Milletvekili Taytak ve beraberindekiler ilçe esnaf ve vatandaşı ziyaret ederek başkan adayları Damlarkaya’ya destek istediler.

“AKÖREN’DE SEÇİM BİTMİŞ”

Milletvekili Taytak, seçim ziyaretlerine Akören ve Akharım beldeleriyle devam etti. MHP Akören Belediye Başkan Adayı Veysel Dayan, MHP heyetini belde girişinde uzun konvoylarla karşıladı. Onlarca aracın bulunduğu konvoyda TIR’ların da bulunması belde halkı tarafından dikkatle izlendi. Belde içinde konvoy halinde dolaşan partililer daha sonra seçim ofisinin önünde kalabalık bir belde halkı tarafından karşılandı. 7’den 77’ye kadar her yaştan insan hem Veysel Dayan’a hem de MHP’ye destek vermek için meydanları doldurmuş. Akören’de seçimlerin şimdiden bittiğini söyleyen Milletvekili Taytak, başkan adaylarının tüm projelerinin ve vermiş oldukları tüm vaatlerin arkasında olduğunu söyleyerek ‘Veysel Dayan’a hayırlı olsun” dedi.>>>İsmail Sagun  SİYASET    12.03.2019 11:21:38

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.05.2019
22.05.2019
22.05.2019
OZEL HABERLER