Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

AK Parti Şuhut ilçe yönetimi toplandı
AK Parti Şuhut İlçe Başkanlığı Başkan Ali Diren başkanlığında Haftalık Olağan İlçe Yürütme ve Yönetim Kurulu Toplantısını sosyal mesafe kurallarına uy..

2

Image

Avşar Maden Suları'na büyük ödül
Şehrimizin öncü markası ve ülkemizin yükselen değeri Avşar Doğal Maden Suyu ile Avşar Karadut & Frenk Üzümü aromalı içeceği Brüksel’de International T..

3

Image

'Maske ve sosyal mesafe çok önemli'
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Başhekimi Mehmet Duran, koronavirüsten korunma noktasında maske kullanımı ve sosyal mesafenin çok önemli olduğunu beli..

4

Image

Türkiye dünya şampiyonu
Dünya İnternet Klavye Şampiyonasında Türkiye 8 madalya kazanarak takım halinde dünya şampiyonu oldu..

5

Image

'Her zaman yanınızdayız'
Şuhut Devlet Hastanesi heyetini ağırlayan Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, belediye olarak sağlık çalışanlarının her zaman yanında olduklarını sö..

6

Image

5 ayda 122 milyon dolarlık ihracat
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, 2020’nin Mayıs ayında 18 milyon 456 bin dolarlık, 2020’nin ilk 5 ayında ..

7

Image

'Yönetmelik iptal edilmeli'
Afyonkarahisar Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Bekir Özerdem, sigorta pazarını büyütmek adına Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın çıkardığı yönetmeliğin..

8

Image

15 milyon 500 bin TL nakdi yardım
Afyonkarahisar'da koronavirüsle mücadele kapsamında Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından vatandaşlara 15 milyon 500 bin TL nakdi yardım ulaştırıldı ..

9

Image

'Çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz'
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 365 oda ve borsa başkanının katılımıyla vi..

10

Image

'Çiftçilere destek verilmeli'
Don olayı nedeniyle tarlalarındaki ekili ürünleri zarar gören çiftçilerle bir araya gelen CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, "Çiftçilerimiz..

11

Image

'SÜRÜMDEN KAZANIN'
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, yeni açıklanan kredi paketlerinin önemli olduğunu söyleyerek firmalara fiyat artışı..

12

Image

Tutulmaz'dan teşekkür belgesi
Vali Mustafa Tutulmaz, Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına bağış yaparak destek veren Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı..

13

Image

Vatandaşlar çorbacılara akın etti
Afyonkarahisar’da Covid-19 nedeniyle kapalı olan lokantaların açılmasıyla birlikte kentte vatandaşlar sabahın ilk saatlerinden itibaren soluğu çorbacı..

14

Image

ATSO kurucu ortak olacak
Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar Belediyesi, İl Özel İdaresi'nin kurumsal katkılarının yanı sıra Orman ve Su İşleri Eski Bakanı, Cumhurbaşkanlı..

15

Image

Hırsız yakayı ele verdi
Afyonkarahisar'da 84 yaşındaki bir kadını darp ederek parasını çalan şahıs emniyet ekipleri tarafından yakalandı ..

16

Image

# POLİS KARŞILADI
Seyahat yasağının kalkmasıyla birlikte fuhuş şebekelerinin sosyal medya paylaşımları da arttı. Bunun üzerine harekete geçen Afyon Emniyet Müdürlüğü Ek..

17

Image

Bir Yıldız Doğuyor da sona yaklaşıldı
İş insanı ve “Bir Yıldız Doğuyor” çalışmasının koordinatörü Hüseyin Özharputlu’nun girişimiyle başlatılan, Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar Bel..

Yılın Ahisi Ali İhsan Altıntaş | Gazete3.com.tr
Image

Yılın Ahisi Ali İhsan AltıntaşAfyonkarahisar’da ahilik Haftası kutlamaları kapsamında yılın ahisi seçilen Ali İhsan Altıntaş’a ahilik kaftanı giydirildi.
  SİYASET    18.09.2019 11:52:56


Afyonkarahisar’da ahilik Haftası kutlamaları kapsamında yılın ahisi seçilen Ali İhsan Altıntaş’a ahilik kaftanı giydirildi. Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nde (ESOB) düzenlenen törende konuşan Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, şunları söyledi: “İnsanlığı daha ileriye götüren, iyi insan, üreten insan, millete faydalı olan, etrafına güven veren insan kavramını oluşturmaya yönelik olan bu ahilik kavramı mutlaka devam etmelidir. Bu anlayışı da sonuna kadar savunmalıyız. Bu anlayış Osmanlı’nın yükselmesinden tutun, 600 yıl hüküm sürmesinde etkili olan bir sistemdir ahilik.”
“YÜZYILLARDIR SÜREGELEN BİR ÖRGÜT”
Programda konuşan ESOB Başkanı Abdülkadir Konak, Ahiliğin yüzyıllardır süre gelen bir toplumsal örgüt olduğunu belirtti. Konak, “Ahilik teşkilatının vizyonu hep birlikte hedefe yürümek mantığına dayanır. Bu vizyon örgütü ileriye yönelten, yol gösterici bir ışıktır. Ahiler önce kendileri mükemmel olmalıdır. Önce kendine çeki düzen vermelidir ki, güvenilir olmalı, hizmet vermelidir” dedi.
“HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERİYORUZ”
Belediye Başkan Vekili Süleyman Karakuş ise konuşmasında esnafın daha iyi şartlara gelmesi için belediye olarak her türlü desteği verdiklerini, bundan sonra da vermeye devam edeceklerini aktardı. Konuşmaların ardından yılın ahisi seçilen Ali İhsan Altıntaş’a, Ahilikten İşadamlığına geçen İsmail Ünal Turunç’a, Yılın Kalfası Hamdi Mahmut Doğru ve Yılın Çırağı Osman Yaşadı İle esnaf odaların belirlediği Yılın Ahilerine ödülleri verildi. Tören ahi pilavı ikramı ile sona erdi.>>>Mustafa Bayer

  SİYASET    18.09.2019 11:52:56

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
28.05.2020
28.05.2020
28.05.2020
OZEL HABERLER