Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Hep beraber hareket edeceğiz’
Yeniden Refah Partisi Çay İlçe Teşkilatını makamında ağırlayan Belediye Başkanı Hüseyin Atlı, Çay ilçesi için hayata geçirilecek projelerde hep berabe..

2

Image

‘Kamyoncular takograf istemiyor’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Meclis Genel Kurulu..

3

Image

‘Olayın sebebi halen açıklanmadı’
Ülkem Partisi İl Başkanı Kadir Uysal, Şemsettin Karahisar Ortaokulu ve Atatürk Ortaokulunda yaşanan üzücü olayın hala sonuçlarının açıklanmadığını ifa..

4

Image

‘Desteklerimiz sürecek’
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’yı ziyaret eden AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz, belediyelere sonunda kadar ..

5

Image

‘Gönül belediyeciliğiyle hizmet ediyoruz’
Çay Belediye Başkanı Hüseyin Atlı, gönül belediyeciliği anlayışıyla hizmet ettiklerini söyledi. ..

6

Image

DEVLET BABALIĞINI YAPTI
İŞKUR İl Müdürlüğünce eski hükümlülerin işlerini kurmalarına yönelik hibe desteğinden faydalanan eski hükümlü Selami Göktaş’a, 38 bin 376 TL ile 27 ad..

7

Image

‘İlçemizin hedeflerini konuştuk’
Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz ile, Çobanlar ilçesinin yeni hedefleri..

8

Image

‘Sandıklı parlayan yıldız’
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ü ziyaret eden AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Öz, Sandıklı ilçesinin bölgenin ve Türki..

9

Image

Romanlara eğitim verilecek
Vali Mustafa Tutulmaz başkanlığında yapılan toplantıda, romanların eğitim, istihdam, barınma, sağlık ve sosyal hizmetlerinin en üst düzeye çıkarılmas..

10

Image

Metruk binalar yıkıldı
Emirdağ Belediyesi olarak insanların can güvenliğini tehdit etmesinin yanı sıra, sosyal riskler oluşturan ve kent estetiğini bozan metruk binaları yık..

11

Image

Alp’ten Çöl’e ziyaret
Afyonkarahisar İkbal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Osman Alp, Başkan Mustafa Çöl’e iade-i ziyarette bulundu...

12

Image

‘Silah işini bitireceğiz’
Afyonkarahisar’daki muhtarlarla bir araya gelen Vali Tutulmaz, kentte düğünlerde silah sıkma olaylarını azalttıklarını söyleyerek, “Bu silah işini bit..

13

Image

2019 yılını verimli geçirdik
Halk Günü Toplantısı’nda konuşan Tutulmaz, 2019 yılı boyunca Hak Günü toplantılarında çok sayıda vatandaşların problemini çözüme kavuşturduklarını söy..

14

Image

Var gücümüzle çalışacağız
Belediye bünyesinde çalışan personelleri ziyaret eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’daki vatandaşlara hizmet etme noktasında var güçl..

15

Image

Bu çocukların hakkını veremeyiz
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, “Milli Eğitim sistemimizde yıllardır kanayan iki yara var. Birincisi normal okullarda (örgün eğitim) okuyamayıp sa..

16

Image

İş-Kur hizmet noktası açılacak
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’nun seçim çalışmalarındaki projelerinden biri olan “Kariyer İstihdam Merkezi” projesinin ilk adımı atıldı. Emi..

17

Image

Başkan Şahin’e plaket
İşsizler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Hasan Kaya, İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’e derneğe verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaket..

Zeybek sözünü tutuyor | Gazete3.com.tr
Image

Zeybek sözünü tutuyor


TOKİ Başkanı Ömer Bulut, 31 Mart’ta yapılan yerel seçimler öncesi Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in vaatleri arasında yer alan Millet Bahçesi projesine hızlı bir şekilde başlanacağını söyledi.
  SİYASET    18.07.2019 11:03:19

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Afyonkarahisar’a gelen TOKİ Başkanı Ömer Bulut, Afyonkarahisar Cirit Kayalıkları alanına yapılması planlanan ve Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in seçim projeleri arasında yer alan Milet Bahçesi alanını gezdi. AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Öner ve ilgili müdürler ile birlikte incelemelerde bulunan TOKİ Başkanı Ömer Bulut, daha sonra İmaret Camii arkasında başlayacak olan Kentsel Dönüşüm bölgesinde incelemelerde bulundu.
KENtSEL DÖNÜŞÜM ALANINI GEZDİ
Burada Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve Belediye Başkan Yardımcısı Murat Öner’den geniş bilgiler alan TOKİ Başkanı Bulut, Gazete 3’e yaptığı açıklamada Afyonkarahisar’da İmaret Camisi ve Mısri Cami etrafında Kentsel Dönüşümün gündeme geldiğini söyledi. Mevcutta hazırlanmış bir tasarım olduğuna dikkat çeken TOKİ Başkanı Bulut, “Mevcuttaki tasarımdaki yoğunluğa baktığınız zaman o yoğunlukta eğer inşa edilmesi durumunda şehir yaşanamaz hale gelme ihtimali vardı. Bununla ilgili gerekli incelemeleri yapıyoruz” dedi.
PROJE BAKANLIKTA
TOKİ Başkanı Ömer Bulut, Cirit Kayalıkları alanına yapılacak olan Millet Bahçesi projesi hakkında da bilgiler verdi. Bulut, “Millet Bahçesi alanını dolaştık. Zaten bölge kendi içerisinde doğal ağaçların bulunduğu, üçüncü bölgede SİT alanı olan, kendisini o kayalıklarında ortama güzellik katan bir alan konumunda. 20 hektarın üzerindeki bu alanda Millet Bahçesi çalışmalarına başlayacağız. Öncelikle tabiî ki burada projelendirmeyle ilgili Belediyemizin çalışmaları Çevre Şehircilik Bakanlığımıza iletildi. Proje bize ulaştığı zaman süratle çalışmalara başlayacağız” diye konuştu.


  SİYASET    18.07.2019 11:03:19

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
25.01.2020
25.01.2020
25.01.2020
OZEL HABERLER