Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

İş arayanlara rehberlik edecek
Vali Mustafa Tutulmaz, İŞKUR bünyesinde hizmet verecek olan iş arama sürecini daha başarılı yönetmek isteyen, Nasıl iş aramalıyım? İş başvurum neden r..

2

Image

Okullardaki çalışmalar değerlendirildi
Afyon Lisesi Konferans Salonu'nda İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın başkanlığında yapılan 2019-2020 eğitim öğretim dönemi Merkez İlçe Eğitim Kurumu ..

3

Image

‘Kanal 3’te güzel programlar yapılıyor’
Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’i ziyaret eden, CİB İl Müdürü Şerife Münire Burcu, Kanal 3’te güzel programların yapıldığını söyledi...

4

Image

‘Üretim olmadan dünyaya kafa tutamayız’
Vali Mustafa Tutulmaz, üretim olmadan dünyaya kafa tutulamayacağını söyleyerek, “Üretim yapmadan yönetici olabilmek mümkün değil, yöneticilikten kastı..

5

Image

Müdür Temiz Başkan Şahin’i ağırladı
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, İl Emniyet Müdürü Ali Temiz’i ziyaret etti..

6

Image

‘Sizlerle gurur duyuyoruz’
Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini ağırlayan İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, İstanbul Mutfak Günleri, 8. Housekeep..

7

Image

‘MESELEMİZ TÜRKİYE’
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, milletin karşısındaki vesayetçilere karşı en güçlü sesin hep AK Parti'den çıktığını belirterek, “Bizim meselemiz Türkiye..

8

Image

Petrol Sanayi Meclisi toplandı
TOBB Türkiye Petrol ve Petrol Ürünleri Sanayi Meclisi, Ahmet Erdem başkanlığında sektörün sorunlarını ele almak üzere TOBB’da bir araya geldi. ..

9

Image

Şehitler Takvimi dağıtıldı
Afyonkarahisar Belediyesi ile Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü işbirliğiyle hazırlanan 2020 Şehitler Takvimi’nin dağıtımı şehit aileleri ..

10

Image

‘KKTC hür ve özgürdür’
Türkiye Muharip Gaziler Derneği Afyonkarahisar Temsilcisi Yusuf Aytaç Hürkal, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'nın yaptığı açıklamaları kınayarak, “1..

11

Image

Başkan Sarı’ya teşekkür ziyareti
Mehmetçik Vakfı yararına geçtiğimiz ay gece düzenleyen Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya, TSK Mehmetçik Vakfı Bursa Temsilcisi Emekli Albay Ahmet N..

12

Image

‘Afyonkarahisar ortak paydamız’
AFSİAD Başkanı Kadir Sayın ve yönetim kurulu üyeleri Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. AFSİAD Başkanı Kadir Sayın Afyonkarahisar’a h..

13

Image

Kapankaya’dan taziye ziyareti
Kaymakam Kapankaya, vefat eden Kore Gazisi Mahmut Çiftçi’nin ailesini ziyaret ederek, taziyelerini iletti..

14

Image

Afyon lezzetleri baş döndürücü
Afyonkarahisar Valiliği Tanıtım Bürosu’nun davetlisi olarak şehre gelen sosyal medya fenomenleri Afyonkarahisar mutfağını keşfetti. Deneyimlerini kale..

15

Image

Tarım sigortası yaptırın
Çiftçilere yönelik olarak yapılan bilgilendirme toplantıları konusunda açıklama yapan Tarım ve Orman İl Müdürü İbrahim Acar, çiftçilerin alın teri ve ..

16

Image

Çevre konusunda duyarlı olalım
Vali Mustafa Tutulmaz, Çevre Hizmetleri Birliği tarafından Selçuklu İlkokulu öğrencilerine yönelik düzenlenen Sıfır Atık ve Geri Dönüşüm eğitim semine..

17

Image

Amatör Çalgıcılar festivali yapılacak
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ev sahipliğinde 2007 yılından itibaren düzenlenen Amatör Çalgıcılar Festivali’nin 14.’sü 14-15 Mart 2020 tarihinde g..

‘Afyonkarahisar ortak paydamız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Afyonkarahisar ortak paydamız’


AFSİAD Başkanı Kadir Sayın ve yönetim kurulu üyeleri Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. AFSİAD Başkanı Kadir Sayın Afyonkarahisar’a her anlamda olumlu katkı sağlayabilmek için iş dünyası ve basın camiasının birlikte hareket edeceğini belirtti
  GÜNCEL    14.02.2020 13:40:17

Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği (AFSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Sayın ve AFSİAD yönetim kurulu üyeleri Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. Ziyaret sırasında doğum günü olan AFSİAD Başkanı Kadir Sayın için sürpriz doğum günü pastası kesildi. AFSİAD Başkanı Kadir Sayın ziyaret sırasında dernek olarak basınla birlikte Afyonkarahisar çatısı altında sosyo-ekonomik anlamda neler yapabileceklerini birlikte tartışmak istediklerini kaydetti.

“HEP BERABER HAREKET EDECEĞİZ”

Bu konuda bir yol haritası belirlemek istediklerinden söz eden Sayın, “Ziyaret talebimizi kabul ettiğiniz için yönetim kurulum ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Afyonkarahisar’ın gelişimi, daha iyiye gitmesi için bizler iş dünyasının temsilcileri olarak, sizlerde güzide basın kuruluşlarımız olarak sürekli gayret içerisindeyiz. Malumuz olduğu üzeri kısa bir süre önce kongremizi gerçekleştirdik ve arkadaşlarımızla birlikte biz AFSİAD’ın yönetimini üstlendik. 30 yıla yaklaşan geçmişiyle AFSİAD’ın ilimiz ekonomisine, sosyal yaşamına ve toplum hayatının tüm alanlarına olan katkılarını sürdürmeye çalışacağız” dedi. Önümüzdeki dönemde birbirinden önemli projeleri gerçekleştirme azminde olduklarını belirten Sayın, “Bu çalışmalarımızda basın camiamızı da yanımızda görmekten büyük mutluluk duyacağız. Sizlerin desteğiyle daha güzel çalışmalara imza atacağımıza inanıyoruz” dedi. Ziyaretten duyulan memnuniyeti dile getiren Afyonkarahisar Basın Yayın Dernek Başkanı Sezer Küçükkurt, dernek olarak iş dünyasının değerli isimlerini ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını kaydetti.

“AFSİAD AFYON’A ARTI KATAN SİVİL TOPLUM KURULUŞU”

AFSİAD’ın göreve seçilen yeni yönetim kurulu üyelerine görevlerinde başarılar dileyen Küçükkurt, “AFSİAD gelenekleri olan geçmişten bu yana Afyonkarahisar’a önemli katkıları olan sivil toplum kuruluşlarından bir tanesidir. Bu anlamda sizlerde AFSİAD çatısı altında geçmişten bugüne dek önemli hizmetlerde bulunuyorsunuz. Bu çalışmaların ilimize artı katan değerlerin bundan sonra da yeni yönetim çatısı altında Sayın Kadir Sayın’ın Başkanlığında devam edeceğine inanıyoruz. Bu anlamda basın camiası olarak bizlere düşen görevler varsa elbette işbirliği içerisinde biz de ilimizin, ülkemizin, devletimizin menfaatine olan her çalışmaya katkı sunacağımızı belirtmek isteriz. Tüm basın camiası adına AFSİAD yönetim kurulu üyelerine görevlerinin hayırlı olmasını diliyoruz.” diye konuştu.>>>Mustafa Bayer

  GÜNCEL    14.02.2020 13:40:17

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.02.2020
14.02.2020
14.02.2020
OZEL HABERLER