Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Troller açığa çıkma korkusu yaşıyor’
Sosyal medya düzenlemesi ile ilgili olarak Gazetemize özel açıklama yapan Sezen, sosyal medyadaki trollerin açığa çıkma korkusu yaşadıkları için düzen..

2

Image

İGM toplantıları devam ediyor
İl Genel Meclisi temmuz ayı 4.toplantısı gerçekleştirildi..

3

Image

Zeybek’ten AFSİAD’a ziyaret
Başkan Zeybek, AFSİAD Başkanı Kadir Sayın’ı ziyaret ederek, Afyon için Vefa Vakti bağış kampanyasına yaptığı destekten dolayı teşekkür etti ..

4

Image

Arama çalışmaları devam ediyor
Sakarya’nın Hendek ilçesinde bulunan havai fişek fabrikasında meydana gelen patlamanın 6’inci gününde ekiplerin çalışmalarını hız kesmeden sürdürdüğü ..

5

Image

Başkan Zeybek açılışa katıldı
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’da hizmete açılan Uysal Yapı Market’in açılış törenine katıldı ..

6

Image

SAYI YÜKSELDİ
Afyonkarahisar’da koronavirüs vakalarında son günlerde ciddi oranda artışlar yaşandı. En fazla artış İl Merkezi ile Sinanpaşa ilçesinde yaşanırken, va..

7

Image

ATSO’ya ziyaret
Afyonkarahisar’da Eylül ayında hizmete girecek olan Minik Atom Karınca Akademi’nin kurucusu Merve Derin ve Akademi Müdürü Asiye Pınar Çekiç, Afyonkara..

8

Image

Esra Albayrak’a hakarete gözaltı
Mersin Cumhuriyet Başsavcılığınca, sosyal medyada Bakan Berat Albayrak ile eşi Esra Albayrak’ı hedef alan hakaret içerikli yorumun ardından, şüpheli E..

9

Image

Akdeniz Belediyeler Birliği toplandı
Sandıklı Belediyesi’nin üyesi olduğu Akdeniz Belediyeler birliği Denizli Pamukkale Belediyesi’nin ev sahipliğinde toplandı..

10

Image

‘İki hafta sonra belli olacak’
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen tarafından Saraydüzü köyüne ait meranın durumu hakkında Tarım ve Orman Bakanlığı’na aktarılan konunun akıbeti 2 haft..

11

Image

‘Su kesintisi yapmayacağız’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, yeni tip koronavirüs (kovid-19) tedbirleri nedeniyle vatandaşların hijyen açısından bir sorun yaşamaması için su kesin..

12

Image

Vatandaşlara koruyucu eldiven
Çobanlar ilçesinde bulunan açık pazaryerindeki vatandaşlara, koruyucu eldiven dağıtımı yapıldı..

13

Image

‘İhmal edilen talepler yerine getirilmeli’
Türk Sağlık Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mehmet Ali Öztürk, sağlık çalışanlarının ihmal edilen taleplerinin yerine getirilmesi gerektiğini söyledi ..

14

Image

Evinde kal
Afyonkarahisar'da sağlık çalışanları, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında "evinde kal" çağrısı yaptı..

15

Image

Dezenfektan üretimleri devam ediyor
Afyonkarahisar Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Teknolojileri Bölümü öğrencileri, "Gazi 03" markasıyla yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önle..

16

Image

‘Dergiler edebiyatın vitrinidir’
Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Sinada Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Hasan Başdemir konuk olarak katıldı. Başdemir Sinada Dergisi’nin 27.sayısı..

17

Image

Üst Geçit Projesi
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı Devlet Demir Yolları Afyonkarahisar 7. Bölge Müdürü Adem Sivri ile birlikte Millet Bahçesi Projesi’nin içerisinde ye..

‘Afyonkarahisar ortak paydamız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Afyonkarahisar ortak paydamız’


AFSİAD Başkanı Kadir Sayın ve yönetim kurulu üyeleri Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. AFSİAD Başkanı Kadir Sayın Afyonkarahisar’a her anlamda olumlu katkı sağlayabilmek için iş dünyası ve basın camiasının birlikte hareket edeceğini belirtti
  GÜNCEL    14.02.2020 13:40:17

Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği (AFSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Sayın ve AFSİAD yönetim kurulu üyeleri Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. Ziyaret sırasında doğum günü olan AFSİAD Başkanı Kadir Sayın için sürpriz doğum günü pastası kesildi. AFSİAD Başkanı Kadir Sayın ziyaret sırasında dernek olarak basınla birlikte Afyonkarahisar çatısı altında sosyo-ekonomik anlamda neler yapabileceklerini birlikte tartışmak istediklerini kaydetti.

“HEP BERABER HAREKET EDECEĞİZ”

Bu konuda bir yol haritası belirlemek istediklerinden söz eden Sayın, “Ziyaret talebimizi kabul ettiğiniz için yönetim kurulum ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Afyonkarahisar’ın gelişimi, daha iyiye gitmesi için bizler iş dünyasının temsilcileri olarak, sizlerde güzide basın kuruluşlarımız olarak sürekli gayret içerisindeyiz. Malumuz olduğu üzeri kısa bir süre önce kongremizi gerçekleştirdik ve arkadaşlarımızla birlikte biz AFSİAD’ın yönetimini üstlendik. 30 yıla yaklaşan geçmişiyle AFSİAD’ın ilimiz ekonomisine, sosyal yaşamına ve toplum hayatının tüm alanlarına olan katkılarını sürdürmeye çalışacağız” dedi. Önümüzdeki dönemde birbirinden önemli projeleri gerçekleştirme azminde olduklarını belirten Sayın, “Bu çalışmalarımızda basın camiamızı da yanımızda görmekten büyük mutluluk duyacağız. Sizlerin desteğiyle daha güzel çalışmalara imza atacağımıza inanıyoruz” dedi. Ziyaretten duyulan memnuniyeti dile getiren Afyonkarahisar Basın Yayın Dernek Başkanı Sezer Küçükkurt, dernek olarak iş dünyasının değerli isimlerini ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını kaydetti.

“AFSİAD AFYON’A ARTI KATAN SİVİL TOPLUM KURULUŞU”

AFSİAD’ın göreve seçilen yeni yönetim kurulu üyelerine görevlerinde başarılar dileyen Küçükkurt, “AFSİAD gelenekleri olan geçmişten bu yana Afyonkarahisar’a önemli katkıları olan sivil toplum kuruluşlarından bir tanesidir. Bu anlamda sizlerde AFSİAD çatısı altında geçmişten bugüne dek önemli hizmetlerde bulunuyorsunuz. Bu çalışmaların ilimize artı katan değerlerin bundan sonra da yeni yönetim çatısı altında Sayın Kadir Sayın’ın Başkanlığında devam edeceğine inanıyoruz. Bu anlamda basın camiası olarak bizlere düşen görevler varsa elbette işbirliği içerisinde biz de ilimizin, ülkemizin, devletimizin menfaatine olan her çalışmaya katkı sunacağımızı belirtmek isteriz. Tüm basın camiası adına AFSİAD yönetim kurulu üyelerine görevlerinin hayırlı olmasını diliyoruz.” diye konuştu.>>>Mustafa Bayer

  GÜNCEL    14.02.2020 13:40:17

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.07.2020
15.07.2020
15.07.2020
OZEL HABERLER