Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Türkiye’nin çabasına destek verilmeli’
1.Medya ve Mülteciler Basın Buluşması’nda Türkiye’nin mültecilere yönelik olarak yaptığı yardımlar ve çabaları ifade edilerek, diğer ülkelerin bu çaba..

2

Image

Koçak, Okan Üniversitesi Rektörü oldu
..

3

Image

Yapılandırmada ilk taksit hatırlatması
Kamu alacaklarının yeniden yapılandırılmasına ilişkin kanun kapsamındaki borçların ilk taksit ödemesi için verilen süre 1 Ekim Pazartesi günü sona ere..

4

Image

Aşure Günü etkinlikleri başlıyor
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından Muharrem Ayı'nın 10. gününe rastlayan Aşûre Günü'nde Hz. Mevlana'nın yedinci kuşak torunlarından büyük mutasavvıf..

5

Image

Ahilik Haftası kutlanıyor
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Hüsnü Serteser, Ahilik Haftası dolayısıyla birtakım etkinliklere katıldı, ziyaretlerde bu..

6

Image

İtalya semalarında Türk Bayrağı uçurulacak
Türk Uçurtma Takımı kaptanı ve İstanbul Uçurtmacılar Derneği Başkanı Mehmet Naci Aköz ülkemizi uluslar arası uçurtma etkinliklerinde temsil etmeye dev..

7

Image

Yatırım programları denetlendi
Isparta Orman Bölge Müdürlüğünce Bucak İşletme Müdürlüğü, Pamucak ve Kocaalilerde üç, Dinar İşletme Müdürlüğüne bağlı Başmakçı ilçesinde 1 olmak üzere..

8

Image

TGF’den yerel basına ‘cansuyu’ önerileri
Türkiye Gazeteciler Federasyonu tarafından, son dönemlerde yaşanan kağıt sıkıntısı ile had safhaya ulaşan basın sektöründeki zorlukları giderecek somu..

9

Image

SAĞLIK REVAÇTA
AKÜ ve AFSܒdeki öğrenci kayıtlarıyla ilgili olarak Gazetemiz Muhabiri Şehriban Toptaş’a konuşan AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, ilk yerleştirmel..

10

Image

Nurullah Okumuş AFSÜ Rektörü oldu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 15 üniversiteye yaptığı rektör atamalarına ilişkin karar Resmi Gazete’de yayımlandı. Afyonkarahisar Sağlık Bili..

11

Image

‘Nikah sayımız 940 oldu’
Pınar Akarsu’nun hazırlayıp sunduğu Pınar ile Kahvaltı Haberlerinin dünkü konuğu Afyonkarahisar Belediyesi Evlendirme Birim Sorumlusu Ümit Yıldırım, A..

12

Image

‘Geleneksel el sanatları yaşatılmalı’
Taşhan Doruk Deri İşletmecisi Fatma Kıvrak, geleneksel el sanatlarının günümüzde var olma mücadelesi verdiğini söyleyerek, bu sanatların yaşatılması i..

13

Image

‘Zabıtalar fedakarca çalışıyor’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Zabıta Teşkilatı'nın kuruluşunun 192. yıldönümü dolayısıyla personeliyle bir araya geldi. Belediye Başkanı Burhane..

14

Image

‘Filistin’e sanayi bölgelerimizle katkı sağlayabiliriz’
TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, Türk iş dünyası olarak Filistin meselesine bir Türkiye meselesi olarak baktıklarını belirterek, “Farklı hiçbir gö..

15

Image

Komutanlardan AEV’e ziyaret
Mühimmat Komutanı Tuğgeneral Selami Arslan ve Afyonkarahisar Mühimmat Bölge Komutanı Bkm. Albay Mustafa Erol, Afyon Eğitim Vakfı’nı ziyaret etti. ..

16

Image

İnternet Haberciliği Eğitimi tamamlandı
Basın İlan Kurumu’nun, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın desteğiyle düzenlediği iki günlük “İnternet Haberciliğinin Geliştirilmesi Eğitimi” düzenlene..

17

Image

‘Geçmişimizden ilham alarak gözümüzü atiye çevirmeliyiz’
30 Ağustos Zafer Bayramı Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katıldığı tören ile Başkomutanlık Meydan Savaşı'nın kazanıldığı Küta..

‘Anlık yağışlara karşı hazırlıklı olunmalı’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Anlık yağışlara karşı hazırlıklı olunmalı’


Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Bursa'daki sele ilişkin, "Sel zaman zaman oluyor. Anlık yağışlar var, bunları da biz ikaz ettik hatta bu ikazlar bana da gelir her gün. Vatandaşlara da göndeririz. Kurumlara, valiliklere, belediyelere göndeririz. Onlar da tedbir alıyor. Sel olabiliyor fakat Allah'a şükür mal, can kaybı olmuyor." dedi.
  GÜNCEL    28.05.2018 10:27:41

Mehmet TABAK

Bir dizi programa katılmak üzere kente gelen Eroğlu, Park Afyon Alışveriş Merkezi ziyareti sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Bir basın mensubunun, hava durumuyla ilgili sorusu üzerine Bakan Eroğlu, Türkiye geneline bin 700 otomatik meteoroloji ölçüm istasyonu kurduklarını söyledi. Bu istasyonlar sayesinde ülkenin hava durumunu anlık görebildiklerini belirten Eroğlu, ilçelere kadar tüm Türkiye'nin hava durumunu ileri teknolojiyle takip ettikleri bilgisini verdi.

“YAŞANACAK OLUMSUZLUKLARI ÖNCEDEN GÖRMEK MÜMKÜN”

Eroğlu, ülke genelinin haftalık yağış durumunu yayımladıklarını vurgulayarak, şunları kaydetti: "Ben de her hafta Twitter'dan yayımlıyorum. Yağış durumu, rüzgar durumu, her şey var. Denizlerde dalga yüksekliği, hava durumumuzda yüzde 90 isabet var ama yaz aylarında bazen ani bulut geçişleri oluyor. Bölgesel, yerel, bazen aşırı yağışlar olabiliyor. Onu da büyük ölçüde tespit ediyoruz çünkü Afyonkarahisar'da meteoroloji radarı var, Kumalar Dağı'nda. Oradan 350 kilometre mesafedeki bütün rüzgar durumu, bulut, yağış ne zaman gelecek, her şeyi radardan görmek mümkün hatta bizim bilgisayardan da bunu hemen tespit edebilirsiniz."

“HER SEMTE MODERN PAZAR YERİ YAPTIK”

Park Afyon AVM sonrasında Sahipata’da bulunan Pazar yerini de ziyaret eden Bakan Eroğlu burada esnaflarla ve vatandaşlarla sohbet etti. Afyonkarahisar’da son yıllarda büyük gelişmelerin yaşandığını belirten Eroğlu, şehrin hemen hemen her mahallesinde modern semt pazarlarının yer aldığını belirtti. Bakan Eroğlu’yla sohbet eden pazarcılar ve vatandaşlar yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler.

  GÜNCEL    28.05.2018 10:27:41

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.10.2018
22.10.2018
22.10.2018
OZEL HABERLER