Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Dazkırı Halısı tescillendi
Dazkırı Belediyesi’nin girişimleri sonucu Dazkırı Halısı, Marka ve Patent Kurumu tarafından Coğrafi İşaret Tescili aldı ..

2

Image

‘BAHARI BEKLİYORUZ’
Afyonkarahisar’da yapılan çalışmalar hakkında Gazetemize özel açıklamalarda bulunan Vali Gökmen Çiçek, bütün Afyonkarahisar’ın yatırımların tamamlanar..

3

Image

Muhtar Karaali vefat etti

Geçtiğimiz günlerde Covid-19 testi pozitif çıkan Afyonkarahisar Kanlıca Mahalle Muhtarı Ahmet Karaali tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti...

4

Image

‘Taleplerin takipçisiyiz’

TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, Covid-19 salgınının başlangıcından itibaren oda ve borsalarla sürekli irtibat haline olarak, sorunları gerek..

5

Image

KOBİ’lere erken uyarı sistemi

Ödeme güçlüğüne düşen KOBİ’lere danışmanlık ve destek hizmetleri sağlamak üzere başlayacak olan Erken Uyarı Sistemi projesinde son aşamaya gelind..

6

Image

İYİ Partililerden Müdür Temiz’e ziyaret

İYİ Parti Merkez İlçe heyeti, İl Emniyet Müdürü Ali Temiz’i ziyaret etti ..

7

Image

‘Yatırımcılara kapımız her zaman açık’
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Milliyet Gazetesi'nin “Anadolu Kaplanları” yazı dizisinde yaptığı açıkla..

8

Image

Protokol Erenler Karakolu’nu inceledi
Erenler Karakolu İnşaatı’nı inceleyen Orman ve Su İşleri Eski Bakanı, Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, karakolun bölgede yaşanabilecek suçları en..

9

Image

Akin Barajı’nda sona yaklaşıldı

Devlet Su İşleri Genel Müdürü Kaya Yıldız, Sandıklı Akin Barajı’nda sona yaklaşıldığını ifade ederek, barajdan 3 bin 300 dekar tarım arazisinin s..

10

Image

Öğretmenler Günü’ne özel indirim

PTT AŞ, 24 Kasım Öğretmenler Günü için hazırladığı kampanya ile kargo taşımacılığında tüm öğretmenlerin yüzünü güldürecek. Kampanya kapsamında öğ..

11

Image

500 tonluk içme suyu deposu

Sultandağı Belediyesi tarafından, 500 tonluk içme suyu deposu yapılıyor ..

12

Image

SAAT 09.05’TE HAYAT DURDU
10 Kasım Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 82.yıldönümünde tüm yurtta olduğu gibi Afyonkarahisar’da da anma törenleri düzenlendi. Saatler..

13

Image

‘Eşsiz bir lider’
Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 82.yıldönümünü dolayısıyla bir açıklama yapan Vali Gökmen Çiçek, Atatürk’ün her zaman ilham kaynağı olan eşsiz bir ..

14

Image

‘Rahmet ve minnetle anıyorum’
‘Rahmet ve minnetle anıyorum’
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Mustafa Kemal Atatürk’ün 82 yıl önce e..

15

Image

Ağbal Merkez Bankası başkanı oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara göre, TCMB Başkanı Murat Uysal, görevden alındı ve bu suretle boşalan göreve Na..

16

Image

Girişimcilere fırsat penceresi
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Van Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri çalışmalarını basınla paylaştı. TOBB Van Kadın Girişimciler Kurulu Baş..

17

Image

Kovid denetimi yapıldı
Afyonkarahisar'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında parklar, pazar yerleri, işletmeler, toplu taşıma ve ticari araçlarda denetim y..

‘BAHARI BEKLİYORUZ’ | Gazete3.com.tr
Image

‘BAHARI BEKLİYORUZ’


Afyonkarahisar’da yapılan çalışmalar hakkında Gazetemize özel açıklamalarda bulunan Vali Gökmen Çiçek, bütün Afyonkarahisar’ın yatırımların tamamlanarak baharı beklediğini söyleyerek, “Valilik, Belediye, ATSO, Borsa, OSB hepimiz hedefe kilitlenmiş durumdayız. Güzel şeyler olacak. Baharı bekliyoruz” diye konuştu.
  GÜNCEL    02.02.2021 10:11:49

Vali Gökmen Çiçek, Ayazini’de yapılan çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu. Vali Çiçek, Ayazini’nin 5 bin yıllık bir geçmişi olduğunu öğrendiklerini ifade etti. Afyonkarahisar’da kurumların hepsinin arazide çalıştığını kaydeden Vali Çiçek, “Biz bütün ilçelerdeki kaymakamlarımız, belediye başkanlarımız, kurumlarımız hepsi arazide. Günlük hepsiyle görüşüyoruz. Kadın Kültür Evlerimiz, Halk Eğitim Merkezlerimiz, her yerde çalışmalarımız devam ediyor. Bütün Afyonkarahisar olarak belediye, valilik, bütün kurumlar baharı bekliyoruz. Baharda pek çok şey Afyonkarahisar için farklı olacak. Yatırımlarımız hızla devam ediyor” dedi.
“SPOR YATIRIMLARIMIZ ÇOK ÖNEMLİ”
Vali Çiçek, “Kadın Kültür Evleri’nde, Ayazini’de, Kırkgöz Köprüsü’nde çalışmalar devam ediyor. Turizmle ilgili çalışmalar devam ediyor. Çok daha önemli olan bir başka konu ise bizim spor yatırımlarımız. Sentetik saha olmayan ilçe kalmayacak dedik. Tribün, aydınlatma bütün ilçelerde bunları hallettik. Meydanda yaptığımız atletizm sahası, tribünü olmadığı için ulusal ve uluslararası mücadelelere katılamıyorduk. Bin kişilik tribünümüzün ihalesine önümüzdeki hafta çıkıyoruz. Kano Merkezimizin ihalesi yapıldı. Kitap Kahvemizin inşaatı hızla sürüyor. Emre Gölü’ndeki çalışmalarımız devam ediyor. Cam teras projemiz var. Tanıtım çalışmalarımız devam ediyor. Valilik, Belediye, ATSO, Borsa, OSB hepimiz hedefe kilitlenmiş durumdayız. Müzemizin de tamamlanmasını bekliyoruz. Güzel şeyler olacak. Biz de buna hazırlanıyoruz” diye konuştu.>>>Alkan Kurt-Özel haber

  GÜNCEL    02.02.2021 10:11:49

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER