Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Bahçe ve bisiklet sezonu açıldı
Özdilek Afyonkarahisar, bahçe ve bisiklet sezonunu açtı. Birbirinden renkli ve kullanışlı ürünlerle yaza merhaba diyen Özdilek, 26 Mayıs’a kadar mağaz..

2

Image

Ramazan ve Atatürk konulu sergi

Evciler Kaymakamı Abdullah Yüksel, Şehit Uzman Onbaşı Atakan Birgül Çok Programlı Anadolu Lisesinin yıl sonu sergisinin açılışını gerçekleştirdi...

3

Image

Özdilek’te bayram coşkusu


Özdilek Afyonkarahisar’da, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel Greenbox etkinliği yapıldı. Cumhuriyetimizin kurucusu G..

4

Image

Greenbox etkinliği yapılacak


Özdilek Afyonkarahisar’da, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel Greenbox etkinliği yapılacak. ..

5

Image

‘Gençlere büyük görev düşüyor’


Afyonkarahisar protokolü 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesajlar yayınladı...

6

Image

Ramazan etkinlikleri tam gaz

Özdilek Afyonkarahisar’da hafta sonu gerçekleşen ramazan etkinlikleri, 18–19 ve 25–26 Mayıs tarihlerinde de devam edecek. ..

7

Image

5 bin kişiye iftar yemeği

Afyonkarahisar Belediyesi, Ramazan boyunca iftar çadırları ve dağıtım noktalarında her gün 5 bin kişiye iftar yemeği verecek. Belediye Başkanı Me..

8

Image

Umreciler yola çıktı

Afyonkarahisar, Dinar ve Sandıklı ilçelerinden 160 kişi umre ibadeti için kutsal topraklara uğurlandı...

9

Image

Şehit Akkuş’a acı veda

Hakkâri’nin Derecik ilçesinde PKK/PYD terör örgütü mensuplarının saldırısı sonucu şehit olan İscehisar ilçesi Çalışlar köyünden Piyade Sözleşmeli..

10

Image

Frig Vadileri Bisiklet Turu ilgi gördü
Üç gün süren etkinliklere Afyonkarahisar Bisiklet İl Temsilciliği ile bisiklet toplulukları da büyük destek verdi..

11

Image

Çizgi film kahramanı çocuklarla buluştu


Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi, sevilen çizgi film karakteri Aslan ve arkadaşlarını çocuklarla buluşturdu. İki hafta sonu boyunca ..

12

Image

‘Çocuklarımızı kurban etmeyelim’
Çocuk istismarları konusunda açıklama yapan CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, “İstismara karşı hangi partiden olursak olalım lütfen tek bi..

13

Image

‘Atatürk posteri neden asılmadı?’

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Milli Eğitim B..

14

Image

2. Gastro Afyon Lezzet Festivali başladı
Afyonkarahisar’ın birbirinden lezzetli yöresel yemekleri ile ürünlerinin görücüye çıktığı 2. Gastro Afyon Lezzet Festivali başladı.
..

15

Image

"Yumurta Müzesi" ilgi görüyor

Dünyanın altıncı "Yumurta ve Sanatları Müzesi"ndeki, farklı türlerden hayvanlara ait ve bir kısmı sanat eserine dönüştürülmüş yumurtalar ilgi gör..

16

Image

"Yumurta Müzesi" ilgi görüyor

Dünyanın altıncı "Yumurta ve Sanatları Müzesi"ndeki, farklı türlerden hayvanlara ait ve bir kısmı sanat eserine dönüştürülmüş yumurtalar ilgi gör..

17

Image

Düzenli’nin ruhuna mevlid okutuldu

Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, geçtiğimiz günlerde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Barış Adem Düzenli adına mevlid progr..

‘Emekliler umduğunu bulamadı’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Emekliler umduğunu bulamadı’


Emekliler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Eğe, emeklilere verilen yüzde 10.19 oranındaki zammın beklentilerin altında kaldığını söyleyerek, “Emekliler umduğunu bulamadı” dedi.
  GÜNCEL    05.01.2019 10:45:56

Emekliler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Eğe, emeklilere 2019 yılı için kararlaştırılan yüzde 10.19 oranındaki zam miktarını değerlendirdi. Eğe, “Emekliye 2019 da verilecek zam oranı 10,19. Yapılan bu zam beklentilerin altında kalmıştır. Kış şartlarının zor geçtiği bu günlerde kasım ve aralık ayında TÜFE artışının eksilerde çıkması, gerçek enflasyonun yansıtılmaması bizleri derinden üzmüştür. Emeklinin nefes alacak durumu yoktur, mutlaka emeklimize cansuyu verilmelidir” dedi.

“BEKLENTİLERİMİZİ SUNACAĞIZ”

Önümüzde önemli bir yerel seçimin olduğunu kaydeden Eğe, “Yeni seçim yeni bir umut demektir. Yerel seçimlerin halkımıza ülkemize ve emeklilerimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Emeklilerimizin beklentilerini kalan ömründe yaşamlarının daha kaliteli olabilmesi için seçim döneminde siyasetçilerimiz ne söylüyor ona bakacak ve takip edecektir. Mahalli idarelerin emekliye ve yaşlıya bakış açıları hizmetleri çok önemlidir. Bizlerin her an yanında olan mahalli idarelerdir. Doğal ve kültürel mirası koruyup yaşatacak, ulaştırma ve alt yapı hizmetleri verecek bizi mezara koyacak, yaşamı güzelleştirecek olan onlardır. Belediye başkanları, Belediye meclis üyeleri, İl genel meclisi üyeleri seçilmiş üyelerdir. Bu seçilmişlerin emekli ve yaşlıya sahip çıkacak zihniyete sahip olunması çok önemlidir. Önümüzdeki günlerde belediye başkan adayları derneğimize ziyaretlerinde kendilerine yaşlı ve emeklilerin beklentilerini-isteklerini dosya halinde kendilerine sunacağız” dedi. >>>Ferhat Yüksel

  GÜNCEL    05.01.2019 10:45:56

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.06.2019
15.06.2019
15.06.2019
OZEL HABERLER