Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Protokol 23 Nisan’ı kutladı
Afyonkarahisar protokolü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla birer kutlama mesajı yayınladılar. Mesajlarda 23 Nisan tarihinin Türk ..

2

Image

TANITIM TOPLANTISINA AFYONKARAHİSAR’DAN KGK İCRA KOMİTESİ BAŞKANI BERNA TOKMAN KATILDI
Coca-Cola Yönetim Kurulu Başkanı Muhtar Kent, Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bölge Başkanı Evguenia Stoichkova, Türkiye Odalar ve Borsalar B..

3

Image

Yıldız Özer ebediyete uğurlandı
Afyonkarahisar’ın tanınmış sanayicilerinden Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası eski Başkanlarından, TOBB Eski Yönetim Kurulu Üyesi merhum Yusuf Öz..

4

Image

“Basının önemini 15 Temmuz’da herkes gördü”
Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Yakup Karaca, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. Genel Müdür ..

5

Image

EKPSS Koordinasyon Kurulu toplandı
Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 22 Nisan 2018 Pazar günü yapılacak 2018 EKPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı) sınavı öncesi..

6

Image

“Terör örgütleri dini istismar ediyor”
Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Burhan İşliyen, Afyonkarahisar İl Müftülüğü personeli ile bir araya geldi. İşliyen FETÖ, DAEŞ ve PKK’nın dini istism..

7

Image

Müsteşar Özkaldı, Çay Barajını inceledi
Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşarı Akif Özkaldı, Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesini ziyaret ederek Çay Barajı’nda incelemelerde bulundu. ..

8

Image

Kapıcıoğlu’ndan AKÜ Hastanesi’ne tam not
Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) Başkan Vekili Prof. Dr. M.İ. Safa Kapıcıoğlu, Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Şeker ve Türkiye B..

9

Image

“Sağlık turizminin önemli merkezlerinden birisi olmaya adayız”
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyon Kocatepe Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen “Sağlık Turizmini..

10

Image

Teknik Kolej’de teknolojik gelişmeler konuşuldu
Afyon OSB Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji tarafından düzenlenen kariyer günleri etkinliğine Afyon Kocatepe Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Dekan Ya..

11

Image

Eğreti Gelin Ladik ekibi Afyonkarahisar’da
Gösterimde olan Eğreti Gelin Ladik filminin yönetmen ve oyuncuları Afyonkarahisar’da sinemaseverlerle buluştular. Filmin İstanbul ve Ankara galasının ..

12

Image

Teknik Kolej’de teknolojik gelişmeler konuşuldu
Afyon OSB Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji tarafından düzenlenen kariyer günleri etkinliğine Afyon Kocatepe Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Dekan Ya..

13

Image

“Büyükelçiler Afyon’un tanıtımına katkıda bulunuyor”
Gastro Afyon Turizm ve Lezzet Festivali için Afyonkarahisar’a gelen büyükelçiler i makamında ağırlayan Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, büyükel..

14

Image

“Her zaman yanınızdayız”
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanlığında yeniden seçilen İsmail Kumartaşlı’ya hayırlı olsun ziya..

15

Image

Şehitoğlu, TİM Üyeliğine seçildi
Delta Mermer Madencilik Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı ve Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Şehi..

16

Image

TOKİ 38 ilde 6 bin 893 konutu satışa çıkardı
TOKİ, 38 ilde 6 bin 893 konutu açık satışa sundu. Evler, 55 bin liradan başlayan fiyatlar ve aylık 185 liradan başlayan taksitlerle sahiplerini bekliy..

17

Image

İş kurmak isteyenlere ATSO’dan fırsat
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, yeni iş kurmak isteyenlere Girişimcilik Eğitimi fırsatı sunuyor. Bu eğitime devam ederek belge alan kursiyerle..

“Esnaflar kan ağlıyor” | Gazete3.com.tr
Image

“Esnaflar kan ağlıyor”


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Afyonkarahisar Kamyoncular Sitesi ve Nakliyeciler Garajını ziyaret ederek esnafın sorunlarını dinledi. Kamyoncu ve nakliyeci esnafının yaşamış olduğu sorunların saymakla bitmediğini belirten Köksal, "Esnaf bırakın evine ekmek götürecek parayı kazanmayı giderlerini karşılayamaz durumda" dedi.

  GÜNCEL    12.04.2018 13:30:26

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, CHP Merkez İlçe Başkanı Vedat Sever, CHP Afyonkarahisar İl Kadın Kolları Başkanı Şenay Sarman ve beraberindeki partililer ile birlikte Afyonkarahisar Kamyoncular Sitesi ve Nakliyeciler Garajını, Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü'nü ve Afyonkarahisar Barosunu ziyaret etti. İlk olarak Afyonkarahisar Kamyoncular Sitesi ve Nakliyeciler (AFNAK) Garajını ziyaret eden Milletvekili Burcu Köksal, şoförlerin ve kamyoncuların sıkıntılarını dinledi.
“ESNAF GİDERLERİNİ KARŞILAYAMAZ DURUMDA”
K1 yetkisi belgesi olan şoför esnafının ev eşyası yüklü araçlarına ceza kesildiğini ifade ettiklerini kaydeden Köksal, "K1 tanımı Karayolu Taşıma Yönetmeliğininin 6. Maddesinde 'K1 yetki belgesi: Ticari amaçla eşya taşımacılığı yapacaklar' denilmektedir. Şoför esnafımız buna rağmen Ulaştırma Bakanlığı Denetim İstasyonlarında ev eşyası yüklü araçlarına ceza yazıldığını belirtiyorlar. Yine yurt içi eşya taşımacılığında Ton X kilometre esasına göre Taban fiyat uygulanmaması sebebiyle kamyoncu esnafımız; akaryakıt, yağ, lastik, yedek parça, bakım ve onarım gibi işletme giderleri ile sosyal güvenlik primlerini, vergisini ve diğer zorunlu giderlerini karşılayamaz durumdadır” şeklinde konuştu.
“POLİSLERİMİZ HAK ETTİKLERİ ÜCRETİ ALMALI”
Milletvekili Köksal daha sonra Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 173. yıl dönümü ve polis haftası dolayısıyla Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Fahrettin Şen'i ziyaret etti. Polislerin toplumun huzur, güven ve asayişinin sağlanması ile vatandaşların temel hak ve hürriyetlerinin korunması gibi görevleri özveri ile yerine getirdiklerini kaydeden Köksal, "Polislerimiz ülkemizde huzur ve düzenin bozulmaması, milletimizin güvenli bir şekilde yaşamını sürdürebilmesi için gece gündüz demeden fedakarca görev yapmaktadırlar. Ancak polislerimizin de mesleki olarak yaşadıkları birçok sorunu bulunuyor. Polislerimizin gecesi gündüzü yok, tıpkı gazeteciler gibi yirmi dört saat çalışıyorlar. Hayatın her alanında polislerimiz var, çünkü hayatın her alanında kişinin can ve mal güvenliğini devlet korumak zorundadır. Bu da Polislerimiz aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ancak polislerimiz fazla mesainin hakkını alamıyorlar, Polislerimizin 3600 ek göstergelerinin verilmesi için elimizden geleni yapacağız. Türk Polis Teşkilatımızın 173’üncü kuruluş yıl dönümünü ve polislerimizin polis haftasını kutluyor. Görevi esnasında şehit olan polisleri rahmetle, gazileri ise şükranla anıyorum" dedi. Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Fahrettin Şen ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Milletvekili Köksal'a teşekkür etti.
“AVUKATLAR MESLEKİ OLARAK
BİRÇOK SIKINTI İLE KARŞI KARŞIYA”
Beraberindeki partililer ile birlikte Afyonkarahisar Baro Başkanı Turgay Şahin'i ziyaret eden Köksal, avukatların ülke yönetiminin unsurlarından biri olan yargının işleyişinde olmazsa olmaz bir görevi yerine getirerek, mağdur vatandaşların sesi olduklarını söyledi. Yargının siyasallaştığı Türkiye'de avukatların mesleki olarak birçok sıkıntı ile karşı karşıya kaldığını belirten Köksal, "Avukatlar hala hak etmedikleri şekilde şiddete maruz kalıyorlar. Avukatların can güvenliği ne yazık ki, AKP iktidarı döneminde sağlanabilmiş değil. Yaşanan sorunlara son örnek ise Uşak Baro Başkanı ve 31 avukatın Adliye otoparkının yetersizliğini protesto etmek için yaptıkları demokratik eylem nedeniyle yargılanmalarıdır. Öte yandan çok sayıda hukuk fakültesinin açılmasıyla binlerce yeni mezun avukatın iş bulma konusunda sıkıntı yaşaması özellikle mesleğin ilk yıllarında maddi sıkıntılarla mücadele etmek zorunda kalması hem mesleki sıkıntılar hem maddi zorlukları aşmak zorunda bırakılması bugün avukatlarımızın yaşadığı sıkıntıların başında gelmektedir" ifadelerini kullandı. Afyonkarahisar Baro Başkanı Turgay Şahin'in de Baro'nun çalışmaları hakkında Milletvekili Köksal'a bilgiler vererek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.>>>Gazete3

  GÜNCEL    12.04.2018 13:30:26

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
26.04.2018
26.04.2018
26.04.2018
OZEL HABERLER