Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

SAYGIYLA ANDIK

Tarihin akışını değiştiren ecdadımızın yazdığı şanlı destanın adı 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104'üncü yıl dönümü d..

2

Image

Mahkûmlar topluma kazandırılacak

Adalet Bakanlığı ile Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) arasında hüküm giymiş mahkûmların topluma yeniden kazandırılması hususunda protokol imzala..

3

Image

Protokol, Çanakkale Zaferi’ni kutladı
Afyonkarahisar protokolü 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajları yayınladı...

4

Image

KANAL 3 10 YAŞINDA

Afyonkarahisar’da 10 yıl önce Evrendeki Yeni Yıldız sloganıyla kurulan Kanal 3 televizyonu 10. kuruluş yıl dönümünü dün düzenlenen etkinliklerle ..

5

Image

‘Çanakkale büyük bir destan’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj ya..

6

Image

Afyon’da boşanma sayısı arttı


TÜİK Türkiye genelindeki boşanmalarla ilgili 2018 verilerini kamuoyu ile paylaştı. ..

7

Image

Özdilek Çanakkale’yi anacak

Özdilek Afyonkarahisar’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla bir dizi etkinlik gerçekleştirilecek...

8

Image

Jandarmadan miniklere gösteri

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yürüttüğü ‘Değerler Hareketi’ projesi kapsamında Afyonkarahisar Asım Kocabıyık Anaokulu öğrencileri İl Jandarma Kom..

9

Image

Protokol Tıp Bayramı’nı kutladı

Afyonkarahisar protokolü 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla kutlama mesajları yayınladı...

10

Image

‘Doktorluk kutsal bir meslek’


ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. ..

11

Image

Kök hücre bağışı

Afyonkarahisar Sanat ve Yaşam Derneği (AFSAYAD) üyeleri kök hücre bağışında bulunarak anlamlı bir etkinliğe imza attı. Bağış sonrasında konuşan D..

12

Image

‘Milletimizin önemli bir değeri’

Afyonkarahisar protokolü 12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulünün 98. yılı dolayısıyla birer mesaj yayınladı...

13

Image

Kadınlar her gün hatırlanmalı
Afyonkarahisar protokolü 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla birer mesaj yayınladı...

14

Image

‘Regaib hayırlara vesile olsun’

Afyonkarahisar protokolü Regaib Kandili dolayısıyla kutlama mesajları yayınladı...

15

Image

Yapay zekayla yeni sistem
Afyonkarahisar'da Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi öğrencileri Yüksel Yurtbay ve Egemen Bozca geliştirdikleri yazılım ve tasarımla yapay zekayı kulla..

16

Image

Hemdert Pürneşe büyük beğeni toplandı

Risus Sanat’ın sosyal sorumluluk kapsamında hazırladığı “Hemdert Pürneşe” adlı tiyatro oyunu seyirciden büyük beğeni topladı...

17

Image

396 MİLYON TL

Afyonkarahisar’ın 2019 yılında yapılacak yatırımları ve aktarılan para miktarının yer aldığı 2019 yılı yatırım programı Resmi Gazete’de yayınlana..

‘İnşallah yüzümüzün akıyla çıkacağız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘İnşallah yüzümüzün akıyla çıkacağız’


Ekşioğlu Milsapark Residence ortakları için düzenlenen tanıtım toplantısında konuşan Milsapark Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Sadi Çelebi, yapılan projeden yüzlerinin ak bir şekilde çıkacaklarına inandıklarını söyledi.
  GÜNCEL    10.01.2019 11:14:48

Ekşioğlu Milsapark Residence Tanışma Toplantısı MCG Çakmak Otel Opal Salonunda gerçekleştirildi. Tanışma toplantısında yapımı planlanan residence hakkında katılımcılara videolar eşliğinde bilgi verildi. Ekşioğlu Milsapark Residence 37 bin metrekarelik bir arsa üzerine kurulurken, 11 bloklu, 534 adet rezidans ve 49 adet ticari üniteden oluşan 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin bulunduğu geniş sosyal imkanlara sahip modern, kusursuz ve kaliteli mimarisi, iç mimari tasarım ve uygulamasıyla işlevsellik ön planda tutularak, aile yaşamı ve komşuluk ilişkileri ise merkeze alınıyor.

“PROJEMİZ ZAMANLA DAHA DA KIYMETLENDİ”

Ekşioğlu Milsapark Residence Toplantısı açılış konuşmasını Milsapark Kooperatif Yönetim Kurulu Başkanı Sadi Çelebi yaptı. Çelebi, organizasyonu düzenleyen Ekşioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Ekşi nezdinde tüm yönetim kurulu üyelerine, çalışanlara, organizasyona emeği geçenlere teşekkür etti. Residence yapım planlamasının güzel bir hayalle başladığını belirten Çelebi, “Zorlu ve meşakkatli bir yolda hep beraber ilerliyoruz. İnşallah bu hayalin gerçeğe dönüşeceğinden hiçbir zaman şüphemiz olmadı, ümidimiz kırılmadı. Bu yolda ilerlerken de beraber çalışacağımız ekip arkadaşlarımızı tanıdıkça artık hayalimizin gerçeğe dönüşeceğine olan inancımız kat ve kat artmış durumdadır. Hakikaten meşakkatli bir süreç yaşadık. Ancak bizimle birlikte olan değerli 225 ortağımızın metanetli duruşu, anlayışı ve hoşgörüsüyle projemize asla değer kaybettirmeden hatta zamanla daha da kıymetlendirerek şükürler olsun bugünlere kadar geldik.” dedi.

“46 YILDIR İNŞAAT TECRÜBESİ OLAN BİR FİRMA”

Ekşioğlu Milsapark Residence Projesi’nde yeni bir ortağın olduğunu açıklayan Milsapark Kooperatif Yönetim Kurulu Başkanı Sadi Çelebi, “Ekşioğlu Holdingi tanıdıkça biz doğru insanlarla yol aldığımızı anladık. Profesyonel 46 yıldır inşaat tecrübesi olan bir firma. Bu zamana kadar yaptıkları projelerle hakikaten ülkemizin birçok iline değer katmış bir firma ile beraber çalışıyoruz. Özellikle proje ortağımız diyorum. Bu projeyi beraberce hayata geçirmemizi bir ortaklık olarak görüyoruz. Hepinizin de bu şekilde gördüğünden eminim. İnşallah dilediğimiz şekilde buradan yüzümüzün akıyla çıkarız.” diye konuştu.

“İNŞAAT SEKTÖRÜ ZORLU BİR SÜREÇTEN GEÇİYOR”

Türkiye de ekonomik verilerin son dönemlerde oldukça sorunlu, sıkıntılı olduğuna değinen Çelebi, “Türkiye’nin ekonomide ki lokomotifi olan inşaat sektörü de hakikaten zorlu bir süreçten geçiyor. İnşallah bu durumdan da Allah’ın yardımıyla inayetiyle, vatandaşlarımızın bilinçli davranışlarıyla kurtulacağımızdan eminiz. Fakat ben şunu gözümde şöyle canlandırıyorum; Şu anda fırtınalı bir denizde ilerliyoruz. Ancak gemimiz sağlam. Neden diye sorulursa, çünkü biz Afyon’da bir toplu konut için neredeyse en değerli araziye sahibiz. Değerli bir arazimiz var. Lokasyonumuz oldukça iyi. Bizim sağlam bir kaptana ihtiyacımız vardı. Şükürler olsun 46 yıllık tecrübesiyle Ekşioğlu Holding bu geminin kaptanlığını üstlenmiş durumda.” şeklinde konuştu. Tanışma toplantısı Ekşioğlu firmasının tanıtıldığı videonun izlenmesi ile devam etti. Proje Müdürü Erhan Altuntaş proje hakkında video eşliğinde katılımcılara bilgiler verdi.>>>Gazete3

  GÜNCEL    10.01.2019 11:14:48

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
23.03.2019
23.03.2019
23.03.2019
OZEL HABERLER