Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Eskişehirspor'da başkan belli oldu

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor’un yeni Başkanı Kaan Ay oldu...

2

Image

Kömür kampanyasına destek
İşsizler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Hasan Kaya, işsiz ve dar gelirli vatandaşlar için başlattıkları “Kömür Kampanyası”na Afyonkarahisar Beled..

3

Image

TALİPLİ ÇIKMADI
Afyonkarahisarlı iş adamı Ali Acar'a ait olan ve borçlardan dolayı özel bir bankanın talebi üzerine dün icradan satışa çıkarılan Alila Termal Otel’e a..

4

Image

İHH’dan gönül köprüsü

İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı İstanbul Başakşehir Şubesi tarafından Afyonkarahisar'daki Kızıldağ İlkokulu ve Ortaokulunda ö..

5

Image

Emniyet araç filosunu güçlendirdi
Emniyet Müdürlüğü'ne alınan 11 yeni araç, düzenlenen törende kurban kesilerek dualar eşliğinde teslim edildi. Törende Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tu..

6

Image

Müze’de selfie çektiler
Afyonkarahisar Kültür ve Turizm Müdürlüğü çalışanları ‘Müzede Selfie Günü’ dolayısıyla Afyonkarahisar Arkeoloji Müdürlüğü’nde öz çekim yaptı. ..

7

Image

Sokak hayvanları unutulmadı
Afyonkarahisar Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği (AFHAYKO) üyeleri sokak hayvanlarını unutmadı...

8

Image

Kar temizleme seferberliği
Afyonkarahisar’daki kar yağışı sonrası belediye ekipleri temizleme çalışmaları için seferber oldu. ..

9

Image

Çocuklar eğlenceye doyacak
Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi, yarıyıl tatilinde birbirinden eğlenceli gösteriler ile çocuklara keyifli vakit geçirme imkanı sunacak...

10

Image

Kan bağışladılar
Afyonkarahisar Belediyesi çalışanları Afyonkarahisar Kızılay Kan Merkezi tarafından düzenlenen organizasyonda kan bağışında bulundu...

11

Image

‘Aile hekiminiz yanınızda’
İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı Aile Hekimliği Birim Sorumlusu Mustafa Ulupınar, aile hekimlerinin her zaman vatandaşların hizm..

12

Image

2019 Şehitler Takvimi yayımlandı
Afyonkarahisar Belediyesi’nin katkılarıyla Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi tarafından hazırlanan "201..

13

Image

Vali Tutulmaz vatandaşları dinledi
Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz’ın başkanlığında 2019 yılı ocak ayı Halk Günü toplantısı gerçekleştirildi...

14

Image

Hayrettin Güzbey dernek başkanı
Afyonkarahisar Sarraflar ve Kuyumcular Yardımlaşma Derneği 16 Olağan Genel Kurulu yapıldı. Başkanlığa oy birliği ile Hayrettin Güzbey getirildi..

15

Image

Millet Kıraathanesi açıldı
Afyonkarahisar'da Gedik Ahmet Paşa Kütüphanesi içerisinde oluşturulan "Millet Kıraathanesi" açıldı...

16

Image

‘10 Ocak dayanışma günüdür’
Gün FM’de yayınlanan Basın Odası’nda 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetecilik konuşuldu. Programda konuşan Gazeteci İsmail Akar, 10 Oca..

17

Image

‘Afyon’u hep beraber tanıttık’
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla düzenlenen programda konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, gazetecilerle beraber Afyonkarahisar’ın tanıtımı için..

‘İnşallah yüzümüzün akıyla çıkacağız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘İnşallah yüzümüzün akıyla çıkacağız’


Ekşioğlu Milsapark Residence ortakları için düzenlenen tanıtım toplantısında konuşan Milsapark Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Sadi Çelebi, yapılan projeden yüzlerinin ak bir şekilde çıkacaklarına inandıklarını söyledi.
  GÜNCEL    10.01.2019 11:14:48

Ekşioğlu Milsapark Residence Tanışma Toplantısı MCG Çakmak Otel Opal Salonunda gerçekleştirildi. Tanışma toplantısında yapımı planlanan residence hakkında katılımcılara videolar eşliğinde bilgi verildi. Ekşioğlu Milsapark Residence 37 bin metrekarelik bir arsa üzerine kurulurken, 11 bloklu, 534 adet rezidans ve 49 adet ticari üniteden oluşan 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin bulunduğu geniş sosyal imkanlara sahip modern, kusursuz ve kaliteli mimarisi, iç mimari tasarım ve uygulamasıyla işlevsellik ön planda tutularak, aile yaşamı ve komşuluk ilişkileri ise merkeze alınıyor.

“PROJEMİZ ZAMANLA DAHA DA KIYMETLENDİ”

Ekşioğlu Milsapark Residence Toplantısı açılış konuşmasını Milsapark Kooperatif Yönetim Kurulu Başkanı Sadi Çelebi yaptı. Çelebi, organizasyonu düzenleyen Ekşioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Ekşi nezdinde tüm yönetim kurulu üyelerine, çalışanlara, organizasyona emeği geçenlere teşekkür etti. Residence yapım planlamasının güzel bir hayalle başladığını belirten Çelebi, “Zorlu ve meşakkatli bir yolda hep beraber ilerliyoruz. İnşallah bu hayalin gerçeğe dönüşeceğinden hiçbir zaman şüphemiz olmadı, ümidimiz kırılmadı. Bu yolda ilerlerken de beraber çalışacağımız ekip arkadaşlarımızı tanıdıkça artık hayalimizin gerçeğe dönüşeceğine olan inancımız kat ve kat artmış durumdadır. Hakikaten meşakkatli bir süreç yaşadık. Ancak bizimle birlikte olan değerli 225 ortağımızın metanetli duruşu, anlayışı ve hoşgörüsüyle projemize asla değer kaybettirmeden hatta zamanla daha da kıymetlendirerek şükürler olsun bugünlere kadar geldik.” dedi.

“46 YILDIR İNŞAAT TECRÜBESİ OLAN BİR FİRMA”

Ekşioğlu Milsapark Residence Projesi’nde yeni bir ortağın olduğunu açıklayan Milsapark Kooperatif Yönetim Kurulu Başkanı Sadi Çelebi, “Ekşioğlu Holdingi tanıdıkça biz doğru insanlarla yol aldığımızı anladık. Profesyonel 46 yıldır inşaat tecrübesi olan bir firma. Bu zamana kadar yaptıkları projelerle hakikaten ülkemizin birçok iline değer katmış bir firma ile beraber çalışıyoruz. Özellikle proje ortağımız diyorum. Bu projeyi beraberce hayata geçirmemizi bir ortaklık olarak görüyoruz. Hepinizin de bu şekilde gördüğünden eminim. İnşallah dilediğimiz şekilde buradan yüzümüzün akıyla çıkarız.” diye konuştu.

“İNŞAAT SEKTÖRÜ ZORLU BİR SÜREÇTEN GEÇİYOR”

Türkiye de ekonomik verilerin son dönemlerde oldukça sorunlu, sıkıntılı olduğuna değinen Çelebi, “Türkiye’nin ekonomide ki lokomotifi olan inşaat sektörü de hakikaten zorlu bir süreçten geçiyor. İnşallah bu durumdan da Allah’ın yardımıyla inayetiyle, vatandaşlarımızın bilinçli davranışlarıyla kurtulacağımızdan eminiz. Fakat ben şunu gözümde şöyle canlandırıyorum; Şu anda fırtınalı bir denizde ilerliyoruz. Ancak gemimiz sağlam. Neden diye sorulursa, çünkü biz Afyon’da bir toplu konut için neredeyse en değerli araziye sahibiz. Değerli bir arazimiz var. Lokasyonumuz oldukça iyi. Bizim sağlam bir kaptana ihtiyacımız vardı. Şükürler olsun 46 yıllık tecrübesiyle Ekşioğlu Holding bu geminin kaptanlığını üstlenmiş durumda.” şeklinde konuştu. Tanışma toplantısı Ekşioğlu firmasının tanıtıldığı videonun izlenmesi ile devam etti. Proje Müdürü Erhan Altuntaş proje hakkında video eşliğinde katılımcılara bilgiler verdi.>>>Gazete3

  GÜNCEL    10.01.2019 11:14:48

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.01.2019
21.01.2019
21.01.2019
OZEL HABERLER