Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Akdeniz Belediyeler Birliği toplandı
Sandıklı Belediyesi’nin üyesi olduğu Akdeniz Belediyeler birliği Denizli Pamukkale Belediyesi’nin ev sahipliğinde toplandı..

2

Image

‘İki hafta sonra belli olacak’
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen tarafından Saraydüzü köyüne ait meranın durumu hakkında Tarım ve Orman Bakanlığı’na aktarılan konunun akıbeti 2 haft..

3

Image

‘Su kesintisi yapmayacağız’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, yeni tip koronavirüs (kovid-19) tedbirleri nedeniyle vatandaşların hijyen açısından bir sorun yaşamaması için su kesin..

4

Image

‘İhmal edilen talepler yerine getirilmeli’
Türk Sağlık Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mehmet Ali Öztürk, sağlık çalışanlarının ihmal edilen taleplerinin yerine getirilmesi gerektiğini söyledi ..

5

Image

Vatandaşlara koruyucu eldiven
Çobanlar ilçesinde bulunan açık pazaryerindeki vatandaşlara, koruyucu eldiven dağıtımı yapıldı..

6

Image

Evinde kal
Afyonkarahisar'da sağlık çalışanları, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında "evinde kal" çağrısı yaptı..

7

Image

Dezenfektan üretimleri devam ediyor
Afyonkarahisar Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Teknolojileri Bölümü öğrencileri, "Gazi 03" markasıyla yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önle..

8

Image

‘Dergiler edebiyatın vitrinidir’
Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Sinada Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Hasan Başdemir konuk olarak katıldı. Başdemir Sinada Dergisi’nin 27.sayısı..

9

Image

Üst Geçit Projesi
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı Devlet Demir Yolları Afyonkarahisar 7. Bölge Müdürü Adem Sivri ile birlikte Millet Bahçesi Projesi’nin içerisinde ye..

10

Image

‘Beyannamelerin ertelenmesini istiyoruz’
TÜRMOB Başkanı Emre Kartaloğlu, Türkiye’de görülmeye başlanan koronavirüs konusunda, mali müşavirlerin vereceği beyannamelerin ertelenmesini istedi ..

11

Image

Marketler denetlendi
Şuhut Belediyesine bağlı Zabıta Amirliği ve İlçe Tarım Müdürlüğüne bağlı Gıda Mühendisleri ekipleri tarafından ilçe merkezinde bulunan marketlerde den..

12

Image

Zabıtadan fiyat denetimi
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’in talimatıyla temizlik ve dezenfekte çalışmaları ilçe genelinde devam ederken, belediye zabıta ekipleri de fiy..

13

Image

Mağazalardan kapatma kararı
Korona virüs nedeniyle birçok giyim markası Türkiye çapında mağazalarını geçici olarak kapatma kararı aldı...

14

Image

Çay’da dezenfekte çalışmaları
Çay ilçesinde topluma açık alanlara dezenfekte çalışmaları yapılıyor ..

15

Image

‘Paket tüm toplumu kapsıyor’
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı Ekonomik İstikrar Kalkanı paketini değerlendiren AK Parti İl Başkanı Sezen, paketin tüm toplumu kapsayan bir yapıs..

16

Image

‘Değişiklikler hemen yürürlüğe girmeli’
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, "virüs karanlık koridorunun" ancak el ele vererek aşılabileceğini belirtere..

17

Image

Tutulmaz’a belge takdim edildi
Afyonkarahisar Valiliği Hizmet Binası için düzenlenen Sıfır Atık Belgesi, Vali Mustafa Tutulmaz’a takdim edildi..

‘Paket tüm toplumu kapsıyor’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Paket tüm toplumu kapsıyor’


Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı Ekonomik İstikrar Kalkanı paketini değerlendiren AK Parti İl Başkanı Sezen, paketin tüm toplumu kapsayan bir yapısı olduğunu söyledi
  GÜNCEL    20.03.2020 10:31:51

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan ekonomik istikrar kalkanını değerlendirdi. İl Başkanı Sezen açıklamasında, “Sadece 2002 öncesinde 50 sente muhtaç iken bugün hangi seviyeye geldiğimizin göstergesi olan bu paket halkımıza hayırlı uğurlu olsun. İnşallah bu coronavirüs de atlattıktan sonra daha güzel günler göreceğiz. Türkiye bütün dünyada diğer ülkelere kıyasla kendi vatandaşlarına sağlık konusunda ne kadar önem verdiğini ispatlamış bir ülkedir. Dünyanın hiçbir ülkesinde virüs nedeniyle kendi vatandaşlarını ücretsiz ülkesine getiren başka bir ülke yoktur. Bugün ülkemizde yapılan coronavirüs testleri tamamen ücretsiz iken Amerika Birleşik Devletleri'nde yüzlerce dolar talep ediliyor. Biz “önce insan” diyen bir medeniyetin, “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” diyen bir kültürün mensuplarıyız. Bu yüzden tüm hizmetleri halkımızın ayağına serdik” dedi.

“ORTAK KARAR ALINARAK
AÇIKLANAN BİR PAKET”

Sezen, “Dün açıklanan paket, Cumhurbaşkanımızın bakanlar, sivil toplum örgütleri ve iş dünyası ile istişareler neticesinde ortak karar alarak açıklanan bir pakettir. Bu ülke 2002 öncesinde Ankara'dan 500 milyon dolar borç için Almanya'ya uçup Almanya'dan geri çevrilip Lüksemburg’a gitmiş başbakanlar gördü. Bir yanda Avrupa ülkelerinde kapı kapı borç dilenen bir başbakan, bir yanda halkına sadece corona olayında 100 milyarlık destek paketi açıklayan bir Devlet Başkanı. Diğer yanda da "Virüsü, IMF'den para istemek için açıkladı" diyen bir kesim.” ifadelerine yer verdi.

“HERKES GELECEKTEKİ GÜZEL
GÜNLERE ODAKLANSIN”

100 milyar liralık dev istikrar paketinin dokunmadığı yer ve kesimin olmadığını vurgulayan Sezen sözlerini, “Devlet, bir milletin sorun çözebilme kapasitesinin örgütlenmiş halidir. Bu sıkıntıları da atlatacağız ve torunlarımıza bugünleri anlatacağız. Herkes gelecekteki güzel günlere odaklansın. Hiçbir virüs, Türkiye’den, Türk Milletinin birliğinden, beraberliğinden, kardeşliğinden ve 14 gün kuralı olan tedbirlerden daha büyük değildir.”>>>Gazete3

  GÜNCEL    20.03.2020 10:31:51

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
01.07.2020
01.07.2020
01.07.2020
OZEL HABERLER