Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘A.Ş. OLURSA BEN VARIM’
Afjet Afyonspor ile ilgili düşüncelerini GAZETE 3 ile paylaşan eski Başkanlardan, İş adamı Salim Pancar, Afyonspor için kalıcı çözümün Anonim Şirket o..

2

Image

‘Bale sanatı yaşamalı’
Moskova Devlet Kültür Sanat Üniversitesi Yüksek Lisans Koreograf-Pedagog ve Bale ve Sanat Merkezi Kurucusu Nataliya Gorelova, bale sanatının yaşaması ..

3

Image

Ehliyet bilgilerini kimliğine yükletti
Vali Gökmen Çiçek, İçişleri Bakanlığının Hayat Kimliğinle Kolay Projesi kapsamında kimlik kartına sürücü belgesini yükleme işlemini gerçekleştirdi. ..

4

Image

Burcu’dan Akar’a ziyaret
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürü Ş. Münire Burcu Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İhsan Akar’ı ..

5

Image

Avşar Emaye ihracat şampiyonu
İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği (İDDMİB), geçen yıl gerçekleştirdikleri ihracat ile yıldızlaşan üyelerini ödüllendirdi. Dö..

6

Image

‘Salgın Afyon’da pik yaptı’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, koronavirüs salgınının Afyonkarahisar’da en üst seviyeler ulaştığını öne sürdü. ..

7

Image

87 adet taşınmaz ihaleyle satılacak
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Müdürlüğü tarafından 87 adet taşınmazın satışı açık ihale usulü ile yapılacak. Aynı zamanda bazı taşınmaz..

8

Image

Yaşam süresi arttı
Yeni doğmuş bir bireyin mevcut ölümlülük risklerine maruz kalması durumunda yaşaması beklenen ortalama yıl sayısı olarak tanımlanan "Doğuşta Beklenen ..

9

Image

Big Chefs hizmete açıldı
2007 yılında kurulan ve ünü yurtdışına ulaşan Big Chefs restoranlar zincirinin en son halkası Afyonkarahisar’da açıldı. Big Chefs, 66. Şubesi’ni Afyon..

10

Image

Bisiklet turu pazar günü
Süslü Kadınlar Bisiklet Turu Afyonkarahisar Koordinatörü Aliye Mete Sert Gün FM’de yayınlanan Gündem programına konuk oldu. Sert bu Pazar yapılacak ol..

11

Image

‘Ahilerin her zaman yanında olduk’
Ahilik Haftası dolayısıyla bir açıklama yapan Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, AK ..

12

Image

Tüm mermer ihtiyacını karşılamaya hazırız’
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin tüm mermer ihtiyaçlarını karşılamaya hazır olduklarını söyledi ..

13

Image

‘İhracat desteklenmeli’
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, dünyada hizmet ihracatının öneminin arttığını belirterek, ihracatın desteklenmesi gerektiğini belirtti ..

14

Image

Hedef 6 yılda 100 kadın patron
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Sinop Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri çalışmalarını basınla paylaştı. TOBB Sinop Kadın Girişimciler Kurulu..

15

Image

MEB’ten özel set
Milli Eğitim Bakanlığı, öğrencilerin okuma yazma sürecini eğlenceli hale getirecek bir set hazırladı..

16

Image

AFYON ÖNCÜ
Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Türkiye’ye öncü kararlar almaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde attığı twitte koronavirüs karantinasını ihlal e..

17

Image

Jandarmadan Kovid denetimi
Afyonkarahisar'da jandarma ekiplerince yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında ilçe, belde ve köylerin toplu taşıma araçlarına yönelik denetim gerç..

‘Paket tüm toplumu kapsıyor’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Paket tüm toplumu kapsıyor’


Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı Ekonomik İstikrar Kalkanı paketini değerlendiren AK Parti İl Başkanı Sezen, paketin tüm toplumu kapsayan bir yapısı olduğunu söyledi
  GÜNCEL    20.03.2020 10:31:51

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan ekonomik istikrar kalkanını değerlendirdi. İl Başkanı Sezen açıklamasında, “Sadece 2002 öncesinde 50 sente muhtaç iken bugün hangi seviyeye geldiğimizin göstergesi olan bu paket halkımıza hayırlı uğurlu olsun. İnşallah bu coronavirüs de atlattıktan sonra daha güzel günler göreceğiz. Türkiye bütün dünyada diğer ülkelere kıyasla kendi vatandaşlarına sağlık konusunda ne kadar önem verdiğini ispatlamış bir ülkedir. Dünyanın hiçbir ülkesinde virüs nedeniyle kendi vatandaşlarını ücretsiz ülkesine getiren başka bir ülke yoktur. Bugün ülkemizde yapılan coronavirüs testleri tamamen ücretsiz iken Amerika Birleşik Devletleri'nde yüzlerce dolar talep ediliyor. Biz “önce insan” diyen bir medeniyetin, “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” diyen bir kültürün mensuplarıyız. Bu yüzden tüm hizmetleri halkımızın ayağına serdik” dedi.

“ORTAK KARAR ALINARAK
AÇIKLANAN BİR PAKET”

Sezen, “Dün açıklanan paket, Cumhurbaşkanımızın bakanlar, sivil toplum örgütleri ve iş dünyası ile istişareler neticesinde ortak karar alarak açıklanan bir pakettir. Bu ülke 2002 öncesinde Ankara'dan 500 milyon dolar borç için Almanya'ya uçup Almanya'dan geri çevrilip Lüksemburg’a gitmiş başbakanlar gördü. Bir yanda Avrupa ülkelerinde kapı kapı borç dilenen bir başbakan, bir yanda halkına sadece corona olayında 100 milyarlık destek paketi açıklayan bir Devlet Başkanı. Diğer yanda da "Virüsü, IMF'den para istemek için açıkladı" diyen bir kesim.” ifadelerine yer verdi.

“HERKES GELECEKTEKİ GÜZEL
GÜNLERE ODAKLANSIN”

100 milyar liralık dev istikrar paketinin dokunmadığı yer ve kesimin olmadığını vurgulayan Sezen sözlerini, “Devlet, bir milletin sorun çözebilme kapasitesinin örgütlenmiş halidir. Bu sıkıntıları da atlatacağız ve torunlarımıza bugünleri anlatacağız. Herkes gelecekteki güzel günlere odaklansın. Hiçbir virüs, Türkiye’den, Türk Milletinin birliğinden, beraberliğinden, kardeşliğinden ve 14 gün kuralı olan tedbirlerden daha büyük değildir.”>>>Gazete3

  GÜNCEL    20.03.2020 10:31:51

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.09.2020
24.09.2020
24.09.2020
OZEL HABERLER