Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Protokol 23 Nisan’ı kutladı
Afyonkarahisar protokolü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla birer kutlama mesajı yayınladılar. Mesajlarda 23 Nisan tarihinin Türk ..

2

Image

TANITIM TOPLANTISINA AFYONKARAHİSAR’DAN KGK İCRA KOMİTESİ BAŞKANI BERNA TOKMAN KATILDI
Coca-Cola Yönetim Kurulu Başkanı Muhtar Kent, Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bölge Başkanı Evguenia Stoichkova, Türkiye Odalar ve Borsalar B..

3

Image

Yıldız Özer ebediyete uğurlandı
Afyonkarahisar’ın tanınmış sanayicilerinden Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası eski Başkanlarından, TOBB Eski Yönetim Kurulu Üyesi merhum Yusuf Öz..

4

Image

“Basının önemini 15 Temmuz’da herkes gördü”
Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Yakup Karaca, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. Genel Müdür ..

5

Image

EKPSS Koordinasyon Kurulu toplandı
Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 22 Nisan 2018 Pazar günü yapılacak 2018 EKPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı) sınavı öncesi..

6

Image

“Terör örgütleri dini istismar ediyor”
Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Burhan İşliyen, Afyonkarahisar İl Müftülüğü personeli ile bir araya geldi. İşliyen FETÖ, DAEŞ ve PKK’nın dini istism..

7

Image

Müsteşar Özkaldı, Çay Barajını inceledi
Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşarı Akif Özkaldı, Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesini ziyaret ederek Çay Barajı’nda incelemelerde bulundu. ..

8

Image

Kapıcıoğlu’ndan AKÜ Hastanesi’ne tam not
Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) Başkan Vekili Prof. Dr. M.İ. Safa Kapıcıoğlu, Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Şeker ve Türkiye B..

9

Image

“Sağlık turizminin önemli merkezlerinden birisi olmaya adayız”
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyon Kocatepe Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen “Sağlık Turizmini..

10

Image

Teknik Kolej’de teknolojik gelişmeler konuşuldu
Afyon OSB Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji tarafından düzenlenen kariyer günleri etkinliğine Afyon Kocatepe Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Dekan Ya..

11

Image

Eğreti Gelin Ladik ekibi Afyonkarahisar’da
Gösterimde olan Eğreti Gelin Ladik filminin yönetmen ve oyuncuları Afyonkarahisar’da sinemaseverlerle buluştular. Filmin İstanbul ve Ankara galasının ..

12

Image

Teknik Kolej’de teknolojik gelişmeler konuşuldu
Afyon OSB Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji tarafından düzenlenen kariyer günleri etkinliğine Afyon Kocatepe Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Dekan Ya..

13

Image

“Büyükelçiler Afyon’un tanıtımına katkıda bulunuyor”
Gastro Afyon Turizm ve Lezzet Festivali için Afyonkarahisar’a gelen büyükelçiler i makamında ağırlayan Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, büyükel..

14

Image

“Her zaman yanınızdayız”
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanlığında yeniden seçilen İsmail Kumartaşlı’ya hayırlı olsun ziya..

15

Image

Şehitoğlu, TİM Üyeliğine seçildi
Delta Mermer Madencilik Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı ve Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Şehi..

16

Image

TOKİ 38 ilde 6 bin 893 konutu satışa çıkardı
TOKİ, 38 ilde 6 bin 893 konutu açık satışa sundu. Evler, 55 bin liradan başlayan fiyatlar ve aylık 185 liradan başlayan taksitlerle sahiplerini bekliy..

17

Image

İş kurmak isteyenlere ATSO’dan fırsat
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, yeni iş kurmak isteyenlere Girişimcilik Eğitimi fırsatı sunuyor. Bu eğitime devam ederek belge alan kursiyerle..

“Şeker Fabrikaları vatandır, vatan satılamaz” | Gazete3.com.tr
Image

“Şeker Fabrikaları vatandır, vatan satılamaz”


Şeker İş Sendikası tarafından şeker fabrikalarının özelleştirilmesini protesto etmek amacıyla Afyon Şeker Fabrikası önünde yapılan basın açıklamasında konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, toplumun her kesiminden insanın şeker fabrikalarını vatan olarak gördüğünü ve vatanın satılamayacağını ifade ettiğini belirterek, şeker fabrikalarının özelleştirilmesinin durdurulması gerektiğini belirtti. Mehmet TABAK

  GÜNCEL    12.04.2018 13:10:41

Türkiye genelinde 2 şeker fabrikasının özelleştirilmesinin ardından Afyon Şeker Fabrikası’nın özelleştirilmemesi için Şeker İş Sendikası tarafından basın açıklaması yapıldı. Basın açıklamasına Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Burcu Köksal, MHP’liler, Saadet Partililer, İYİ Partililer, Türk İş İl Temsilciliği, şeker pancarı üreticileri de destek verdi. Afyon Şeker Fabrikası önünde yapılan eylemde konuşan Şeker İş Sendikası Şube Başkanı Murat Karamoçu, özelleştirilmeleri protesto amacıyla tüm Afyonkarahisarlılarla bir eylem yapmak istediklerini fakat sadece basın açıklamasına izin verildiğini söyledi.
“FABRİKALAR ÖZELLEŞİRSE ÇEVREDEKİ
İLÇE VE BELDELER KAYBEDECEK”
Fabrikanın özelleştirilmesi durumunda yakın çevredeki ilçe ve beldelerin büyük kayıplar yaşayacağını belirten Türk İş İl Temsilcisi Muharrem Uslu, “Bu fabrika özelleşirse Işıklar’daki çiftçi kaybedecek, Sülümenli’deki, Çobanlar’daki pancar üreticileri kaybedecek. Tarım uğraşan herkes kaybedecek. Bundan dolayı buraya sahip çıkılması ve özelleştirilmesinin engellenmesi gerekiyor” diye konuştu.
“2019’DA O FABRİKALARI TEKRAR GERİ ALACAĞIZ”
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, yerli ve millilikten bahseden hükümetin Şeker Fabrikalarını sattığını ifade ederek, “Yerli ve milli olmak şeker fabrikalarına sahip çıkmaktır. Afyonkarahisar’da daha önce özelleştirilen Çay SEKA Fabrikasının durumuna bir bakın. Haraç mezat satıldı, peşkeş çekildi şuanda atıl durumda. Şimdi de şeker fabrikası satılıyor. Bu fabrikaları satanları ne tarih ne de millet affetmeyecek. Bu fabrikaların satılmasına karşı çıkan her görüşten insanlar var. CHP’li, MHP’li, Saadet Partili, İYİ Partili hatta AK Parti’ye oy veren bile vatandaşımız şeker fabrikalarının satılmasını istemiyor. Vatandaşların farklı dünya görüşleri vardır fakat tek ortak görüş vatandır. Şeker Fabrikalarını da vatan olarak görüyoruz. Dolayısıyla satılmasını istemiyoruz. 2019 yılında CHP’li bir kardeşiniz olarak o fabrikaları geri alıp yeniden kamulaştırıp, sizlere tekrar kazandırmayı namus sözü olarak veriyoruz” dedi. Yapılan açıklamaların ardından kalabalık olaysız bir şekilde dağıldı.  GÜNCEL    12.04.2018 13:10:41

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
26.04.2018
26.04.2018
26.04.2018
OZEL HABERLER