Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Troller açığa çıkma korkusu yaşıyor’
Sosyal medya düzenlemesi ile ilgili olarak Gazetemize özel açıklama yapan Sezen, sosyal medyadaki trollerin açığa çıkma korkusu yaşadıkları için düzen..

2

Image

İGM toplantıları devam ediyor
İl Genel Meclisi temmuz ayı 4.toplantısı gerçekleştirildi..

3

Image

Zeybek’ten AFSİAD’a ziyaret
Başkan Zeybek, AFSİAD Başkanı Kadir Sayın’ı ziyaret ederek, Afyon için Vefa Vakti bağış kampanyasına yaptığı destekten dolayı teşekkür etti ..

4

Image

Arama çalışmaları devam ediyor
Sakarya’nın Hendek ilçesinde bulunan havai fişek fabrikasında meydana gelen patlamanın 6’inci gününde ekiplerin çalışmalarını hız kesmeden sürdürdüğü ..

5

Image

Başkan Zeybek açılışa katıldı
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’da hizmete açılan Uysal Yapı Market’in açılış törenine katıldı ..

6

Image

SAYI YÜKSELDİ
Afyonkarahisar’da koronavirüs vakalarında son günlerde ciddi oranda artışlar yaşandı. En fazla artış İl Merkezi ile Sinanpaşa ilçesinde yaşanırken, va..

7

Image

ATSO’ya ziyaret
Afyonkarahisar’da Eylül ayında hizmete girecek olan Minik Atom Karınca Akademi’nin kurucusu Merve Derin ve Akademi Müdürü Asiye Pınar Çekiç, Afyonkara..

8

Image

Esra Albayrak’a hakarete gözaltı
Mersin Cumhuriyet Başsavcılığınca, sosyal medyada Bakan Berat Albayrak ile eşi Esra Albayrak’ı hedef alan hakaret içerikli yorumun ardından, şüpheli E..

9

Image

Akdeniz Belediyeler Birliği toplandı
Sandıklı Belediyesi’nin üyesi olduğu Akdeniz Belediyeler birliği Denizli Pamukkale Belediyesi’nin ev sahipliğinde toplandı..

10

Image

‘İki hafta sonra belli olacak’
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen tarafından Saraydüzü köyüne ait meranın durumu hakkında Tarım ve Orman Bakanlığı’na aktarılan konunun akıbeti 2 haft..

11

Image

‘Su kesintisi yapmayacağız’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, yeni tip koronavirüs (kovid-19) tedbirleri nedeniyle vatandaşların hijyen açısından bir sorun yaşamaması için su kesin..

12

Image

Vatandaşlara koruyucu eldiven
Çobanlar ilçesinde bulunan açık pazaryerindeki vatandaşlara, koruyucu eldiven dağıtımı yapıldı..

13

Image

‘İhmal edilen talepler yerine getirilmeli’
Türk Sağlık Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mehmet Ali Öztürk, sağlık çalışanlarının ihmal edilen taleplerinin yerine getirilmesi gerektiğini söyledi ..

14

Image

Evinde kal
Afyonkarahisar'da sağlık çalışanları, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında "evinde kal" çağrısı yaptı..

15

Image

Dezenfektan üretimleri devam ediyor
Afyonkarahisar Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Teknolojileri Bölümü öğrencileri, "Gazi 03" markasıyla yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önle..

16

Image

‘Dergiler edebiyatın vitrinidir’
Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Sinada Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Hasan Başdemir konuk olarak katıldı. Başdemir Sinada Dergisi’nin 27.sayısı..

17

Image

Üst Geçit Projesi
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı Devlet Demir Yolları Afyonkarahisar 7. Bölge Müdürü Adem Sivri ile birlikte Millet Bahçesi Projesi’nin içerisinde ye..

‘Sizlerle gurur duyuyoruz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Sizlerle gurur duyuyoruz’


Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini ağırlayan İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, İstanbul Mutfak Günleri, 8. Housekeeping Olimpiyatları ve Afyonkarahisar Okul Sporları Grekoromen Gençler Güreş Müsabakalarında başarı sağlayan öğrencileri tebrik etti
  GÜNCEL    15.02.2020 09:53:02

Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın’ı makamında ziyaret ederek 17. Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri, 8. Housekeeping Olimpiyatları ve Afyonkarahisar Okul Sporları Grekoromen Gençler Güreş Müsabakalarında elde ettikleri başarıların verdiği mutluluğu paylaştılar. Öğrencilere ziyaretlerinde Okul Müdürü Mükremin İçli, Teknik Müdür Yardımcısı Önder Kaynak, Yiyecek İçecek Hizmetleri Alan Şefi Emrah İşisağ, Yiyecek İçecek Hizmetleri Atölye Şefi Nuri Pulcu, Konaklama ve Seyahat Hizmetleri Atölye Şefi Turhan Güngör eşlik etti.

“HER ZAMAN DESTEK VERMEYE HAZIRIZ"

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın başarılarından dolayı tüm öğrencilerimizi tebrik ederek; “Öğrencilerimiz, UNESCO yaratıcı şehirler ağına dahil olan Afyonkarahisar'ın ve okulumuz Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizin ismini tüm dünyaya duyurarak bizleri ve ilimizi onurlandırmıştır. Bakanlığımızın hedefleri arasında yer alan öğrencilerimizin kişisel bilgi beceri ve sosyal durumlarını zenginleştirmek amacıyla okullarımızın bu tür etkinliklere hazırlanması ve katılımını İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak destekliyor, her alanda gereken desteği vermeye çalışıyoruz. Öğrencilerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. Ayrıca öğrencimize destek veren okul idarecilerimize, öğretmenlerimize ve değerli ailelerimize teşekkür ediyorum” dedi. Yalçın’ın 17. Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri, 8. Housekeeping Olimpiyatları ve Afyonkarahisar Okul Sporları Grekoromen Gençler Güreş Müsabakalarında dereceye giren öğrencilerimize hediye takdimi ile ziyaret sona erdi.>>>Gazete3

  GÜNCEL    15.02.2020 09:53:02

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.07.2020
15.07.2020
15.07.2020
OZEL HABERLER