Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

TRAFİK KURALLARINA UYALIM
Trafik Değerlendirme Toplantısı’nda konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, insanların kendilerinin ve yakınlarının can sağlığını koruması için trafikteyken, t..

2

Image

Bahçe ve bisiklet sezonu açıldı
Özdilek Afyonkarahisar, bahçe ve bisiklet sezonunu açtı. Birbirinden renkli ve kullanışlı ürünlerle yaza merhaba diyen Özdilek, 26 Mayıs’a kadar mağaz..

3

Image

Ramazan ve Atatürk konulu sergi

Evciler Kaymakamı Abdullah Yüksel, Şehit Uzman Onbaşı Atakan Birgül Çok Programlı Anadolu Lisesinin yıl sonu sergisinin açılışını gerçekleştirdi...

4

Image

Özdilek’te bayram coşkusu


Özdilek Afyonkarahisar’da, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel Greenbox etkinliği yapıldı. Cumhuriyetimizin kurucusu G..

5

Image

Greenbox etkinliği yapılacak


Özdilek Afyonkarahisar’da, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel Greenbox etkinliği yapılacak. ..

6

Image

‘Gençlere büyük görev düşüyor’


Afyonkarahisar protokolü 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesajlar yayınladı...

7

Image

Ramazan etkinlikleri tam gaz

Özdilek Afyonkarahisar’da hafta sonu gerçekleşen ramazan etkinlikleri, 18–19 ve 25–26 Mayıs tarihlerinde de devam edecek. ..

8

Image

5 bin kişiye iftar yemeği

Afyonkarahisar Belediyesi, Ramazan boyunca iftar çadırları ve dağıtım noktalarında her gün 5 bin kişiye iftar yemeği verecek. Belediye Başkanı Me..

9

Image

Umreciler yola çıktı

Afyonkarahisar, Dinar ve Sandıklı ilçelerinden 160 kişi umre ibadeti için kutsal topraklara uğurlandı...

10

Image

Şehit Akkuş’a acı veda

Hakkâri’nin Derecik ilçesinde PKK/PYD terör örgütü mensuplarının saldırısı sonucu şehit olan İscehisar ilçesi Çalışlar köyünden Piyade Sözleşmeli..

11

Image

Frig Vadileri Bisiklet Turu ilgi gördü
Üç gün süren etkinliklere Afyonkarahisar Bisiklet İl Temsilciliği ile bisiklet toplulukları da büyük destek verdi..

12

Image

Çizgi film kahramanı çocuklarla buluştu


Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi, sevilen çizgi film karakteri Aslan ve arkadaşlarını çocuklarla buluşturdu. İki hafta sonu boyunca ..

13

Image

‘Çocuklarımızı kurban etmeyelim’
Çocuk istismarları konusunda açıklama yapan CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, “İstismara karşı hangi partiden olursak olalım lütfen tek bi..

14

Image

‘Atatürk posteri neden asılmadı?’

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Milli Eğitim B..

15

Image

2. Gastro Afyon Lezzet Festivali başladı
Afyonkarahisar’ın birbirinden lezzetli yöresel yemekleri ile ürünlerinin görücüye çıktığı 2. Gastro Afyon Lezzet Festivali başladı.
..

16

Image

"Yumurta Müzesi" ilgi görüyor

Dünyanın altıncı "Yumurta ve Sanatları Müzesi"ndeki, farklı türlerden hayvanlara ait ve bir kısmı sanat eserine dönüştürülmüş yumurtalar ilgi gör..

17

Image

"Yumurta Müzesi" ilgi görüyor

Dünyanın altıncı "Yumurta ve Sanatları Müzesi"ndeki, farklı türlerden hayvanlara ait ve bir kısmı sanat eserine dönüştürülmüş yumurtalar ilgi gör..

‘YARALAR SARILIYOR’ | Gazete3.com.tr
Image

‘YARALAR SARILIYOR’


Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, geçtiğimiz haftada yaşanan sağanak yağış sonrası selden malları zarar gören Yaylabağı, Döğer, Işıklar beldelerindeki ve Ayazini köyündeki vatandaşları ziyaret ederek, geçmiş olsun temennilerini iletti, gereken çalışmaların yapıldığını ve yaraların sarıldığını söyledi.
  GÜNCEL    10.08.2018 10:14:55

Vatandaşlarla konuşan Eroğlu, “Allah bir daha böyle bir felaket daha yaşatmasın. Gereken çalışmalar yapılıyor. Yaralar sarılıyor. Hasar tespit ve giderme çalışmaları sürüyor. Bir miktar yardımda yapıldı. Ayrıca Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı olan hemşehrimiz Akif Özkaldı çalışmaları yakından takip ediyor. Gereken yapılmaya devam edecek. Sizlerin zararlarını gidermek bizlerin boynunun borcudur. Devletimize milletimize Allah zeval vermesin” dedi.

“HER ZAMAN EMRİNİZDEYİM”

Yaşanan felaketlerde can kaybının olmamasının sevindirici olduğunu kaydeden Eroğlu, “Can kaybı yok, buna sevindik. Mal kayıplarının giderilmesi noktasında da kurumlarımız gereken çalışmaları yapacaktır. Tarım ve Orman Müdürümüz, AFAD yetkilileri burada. Bende buradayım. Bir emriniz, sıkıntınız olduğu zaman bizlere iletebilirsiniz. Her zaman emrinizdeyiz” ifadelerine yer verdi.

“EKSİK YATIRIMLAR TAMAMLANACAK”

Eroğlu, 500 yılda bir gelebilecek bir debinin sel felaketine yaşandığını belirterek, “500 yılda yaşanabilecek bir felaket yaşandık. Seviniyoruz. Çünkü can kaybımız yok. Geçmişte yaşanan felaketlerde can kayıpları yaşanıyordu. Yaptığımız baraj, gölet, taşkın koruma ve dere ıslahları felaketin daha yüksek boyutlara ulaşmasını önledi. Sizlerden isteğim yapılan yatırımlarda bozulmalar varsa, eksik yerler varsa onları tespit edin sıkıntılarını giderelim” şeklinde konuştu.>>>Alkan Kurt

  GÜNCEL    10.08.2018 10:14:55

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.07.2019
18.07.2019
18.07.2019
OZEL HABERLER