Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Türkiye’nin çabasına destek verilmeli’
1.Medya ve Mülteciler Basın Buluşması’nda Türkiye’nin mültecilere yönelik olarak yaptığı yardımlar ve çabaları ifade edilerek, diğer ülkelerin bu çaba..

2

Image

Koçak, Okan Üniversitesi Rektörü oldu
..

3

Image

Yapılandırmada ilk taksit hatırlatması
Kamu alacaklarının yeniden yapılandırılmasına ilişkin kanun kapsamındaki borçların ilk taksit ödemesi için verilen süre 1 Ekim Pazartesi günü sona ere..

4

Image

Aşure Günü etkinlikleri başlıyor
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından Muharrem Ayı'nın 10. gününe rastlayan Aşûre Günü'nde Hz. Mevlana'nın yedinci kuşak torunlarından büyük mutasavvıf..

5

Image

Ahilik Haftası kutlanıyor
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Hüsnü Serteser, Ahilik Haftası dolayısıyla birtakım etkinliklere katıldı, ziyaretlerde bu..

6

Image

İtalya semalarında Türk Bayrağı uçurulacak
Türk Uçurtma Takımı kaptanı ve İstanbul Uçurtmacılar Derneği Başkanı Mehmet Naci Aköz ülkemizi uluslar arası uçurtma etkinliklerinde temsil etmeye dev..

7

Image

Yatırım programları denetlendi
Isparta Orman Bölge Müdürlüğünce Bucak İşletme Müdürlüğü, Pamucak ve Kocaalilerde üç, Dinar İşletme Müdürlüğüne bağlı Başmakçı ilçesinde 1 olmak üzere..

8

Image

TGF’den yerel basına ‘cansuyu’ önerileri
Türkiye Gazeteciler Federasyonu tarafından, son dönemlerde yaşanan kağıt sıkıntısı ile had safhaya ulaşan basın sektöründeki zorlukları giderecek somu..

9

Image

SAĞLIK REVAÇTA
AKÜ ve AFSܒdeki öğrenci kayıtlarıyla ilgili olarak Gazetemiz Muhabiri Şehriban Toptaş’a konuşan AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, ilk yerleştirmel..

10

Image

Nurullah Okumuş AFSÜ Rektörü oldu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 15 üniversiteye yaptığı rektör atamalarına ilişkin karar Resmi Gazete’de yayımlandı. Afyonkarahisar Sağlık Bili..

11

Image

‘Nikah sayımız 940 oldu’
Pınar Akarsu’nun hazırlayıp sunduğu Pınar ile Kahvaltı Haberlerinin dünkü konuğu Afyonkarahisar Belediyesi Evlendirme Birim Sorumlusu Ümit Yıldırım, A..

12

Image

‘Zabıtalar fedakarca çalışıyor’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Zabıta Teşkilatı'nın kuruluşunun 192. yıldönümü dolayısıyla personeliyle bir araya geldi. Belediye Başkanı Burhane..

13

Image

‘Geleneksel el sanatları yaşatılmalı’
Taşhan Doruk Deri İşletmecisi Fatma Kıvrak, geleneksel el sanatlarının günümüzde var olma mücadelesi verdiğini söyleyerek, bu sanatların yaşatılması i..

14

Image

‘Filistin’e sanayi bölgelerimizle katkı sağlayabiliriz’
TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, Türk iş dünyası olarak Filistin meselesine bir Türkiye meselesi olarak baktıklarını belirterek, “Farklı hiçbir gö..

15

Image

Komutanlardan AEV’e ziyaret
Mühimmat Komutanı Tuğgeneral Selami Arslan ve Afyonkarahisar Mühimmat Bölge Komutanı Bkm. Albay Mustafa Erol, Afyon Eğitim Vakfı’nı ziyaret etti. ..

16

Image

İnternet Haberciliği Eğitimi tamamlandı
Basın İlan Kurumu’nun, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın desteğiyle düzenlediği iki günlük “İnternet Haberciliğinin Geliştirilmesi Eğitimi” düzenlene..

17

Image

‘Geçmişimizden ilham alarak gözümüzü atiye çevirmeliyiz’
30 Ağustos Zafer Bayramı Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katıldığı tören ile Başkomutanlık Meydan Savaşı'nın kazanıldığı Küta..

‘YARALAR SARILIYOR’ | Gazete3.com.tr
Image

‘YARALAR SARILIYOR’


Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, geçtiğimiz haftada yaşanan sağanak yağış sonrası selden malları zarar gören Yaylabağı, Döğer, Işıklar beldelerindeki ve Ayazini köyündeki vatandaşları ziyaret ederek, geçmiş olsun temennilerini iletti, gereken çalışmaların yapıldığını ve yaraların sarıldığını söyledi.
  GÜNCEL    10.08.2018 10:14:55

Vatandaşlarla konuşan Eroğlu, “Allah bir daha böyle bir felaket daha yaşatmasın. Gereken çalışmalar yapılıyor. Yaralar sarılıyor. Hasar tespit ve giderme çalışmaları sürüyor. Bir miktar yardımda yapıldı. Ayrıca Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı olan hemşehrimiz Akif Özkaldı çalışmaları yakından takip ediyor. Gereken yapılmaya devam edecek. Sizlerin zararlarını gidermek bizlerin boynunun borcudur. Devletimize milletimize Allah zeval vermesin” dedi.

“HER ZAMAN EMRİNİZDEYİM”

Yaşanan felaketlerde can kaybının olmamasının sevindirici olduğunu kaydeden Eroğlu, “Can kaybı yok, buna sevindik. Mal kayıplarının giderilmesi noktasında da kurumlarımız gereken çalışmaları yapacaktır. Tarım ve Orman Müdürümüz, AFAD yetkilileri burada. Bende buradayım. Bir emriniz, sıkıntınız olduğu zaman bizlere iletebilirsiniz. Her zaman emrinizdeyiz” ifadelerine yer verdi.

“EKSİK YATIRIMLAR TAMAMLANACAK”

Eroğlu, 500 yılda bir gelebilecek bir debinin sel felaketine yaşandığını belirterek, “500 yılda yaşanabilecek bir felaket yaşandık. Seviniyoruz. Çünkü can kaybımız yok. Geçmişte yaşanan felaketlerde can kayıpları yaşanıyordu. Yaptığımız baraj, gölet, taşkın koruma ve dere ıslahları felaketin daha yüksek boyutlara ulaşmasını önledi. Sizlerden isteğim yapılan yatırımlarda bozulmalar varsa, eksik yerler varsa onları tespit edin sıkıntılarını giderelim” şeklinde konuştu.>>>Alkan Kurt

  GÜNCEL    10.08.2018 10:14:55

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
20.10.2018
20.10.2018
20.10.2018
OZEL HABERLER