Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Vali Tutulmaz Sırma’yı ağırladı
Vali Mustafa Tutulmaz Kastamonu iline atanan İl Jandarma Komutanı J. Albay Orhan Sırma’yı makamında kabul etti...

2

Image

‘Çocuklarımızın sayesinde trafik kazalarını önleyeceğiz’
“Bu Bayram Ben de Trafik Polisiyim Hatalı Sürücüye Kırmızı Düdük” projesi kapsamında Afyonkarahisar’da yapılan uygulamada konuşan Vali Mustafa Tutulma..

3

Image

‘YATIRIMCI ÇEKECEĞİZ’
Hollanda-Türkiye Ticaret Odası Genel Koordinatörü Ahmed Hüsrev Uç, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziya..

4

Image

“HÜKÜMETİMİZİN YANINDAYIZ”
Afyon Kocatepe Üniversitesi Senatosu ABD yönetiminin Türkiye’ye karşı yaptığı yaptırımlar konusunda kınama mesajı yayınladı. Mesajda emperyalizmle müc..

5

Image

Meclis 3 Eylül’de toplanacak
Afyonkarahisar Belediye Meclisi 3 Eylül Pazartesi günü saat 19.00’da toplanacak...

6

Image

AFJET yönetimi toplandı
Afyon Jeotermal Turizm ve Ticaret A.Ş Yönetim Kurulu toplandı. Toplantıya Vali Mustafa Tutulmaz, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyon Ticaret ve ..

7

Image

‘YATIRIMCI ÇEKECEĞİZ’
Hollanda-Türkiye Ticaret Odası Genel Koordinatörü Ahmed Hüsrev Uç, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziya..

8

Image

‘Hızlı tren 2019 sonu hizmete açılacak’
Megabirlik Medya’yı ziyaret eden ve TCDD’nin Afyonkarahisar ile çevresindeki yaptığı yatırımlar konusunda açıklamalarda bulunan TCDD 7.Bölge Müdürü Ad..

9

Image

‘Yılların ihmali son buldu’
Hasan Karaağaç Mahallesi’ndeki vatandaşlarla mahalle yemeğinde biraraya gelen Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, mahallede yapılan yatırımlarla mahal..

10

Image

Cansuyu’ndan giysi ve gıda dağıtımı
Cansuyu Derneği Afyonkarahisar Şubesi yaklaşan Kurban Bayramı’nda ihtiyaç sahiplerinin mağdur olmaması için giysi ve gıda dağıtım çalışmaları yapılıyo..

11

Image

Sırma, ATSO’yu ziyaret etti
Kastamonu’ya atanan İl Jandarma Komutanı Albay Orhan Sırma, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti...

12

Image

‘Ülkemizi sevelim yerli ürün kullanalım’
Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın yerli ürün kullanılması çağrısının ardından Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 2017 yılında başlattığı ..

13

Image

Turnuva galipleri ödüllendirildi
İl Müftülüğünce 2018 yılı Yaz Kur 'an kursları arası futbol turnuvasında dereceye giren takımlara ödülleri Vali Mustafa Tutulmaz ve Belediye Başkanı B..

14

Image

Kocatepe Mezarlığı yenileniyor
Afyonkarahisar Belediyesi, Kocatepe Asri Mezarlığında yenileme çalışmalarına başladı. İlk olarak Bayraktepe Mezarlığında çalışmalarını tamamlayan Afyo..

15

Image

SYDV’den 552 bin TL’lik yardım
Sosyal Yardımlaşma Vakfı tarafından Kurban Bayramı dolayısıyla vatandaşlara toplamda 552 bin TL’lik nakdi yardım yapıldı.
..

16

Image

Eski Bakan Özsoy’a veda
Geçtiğimiz günlerde tedavi gördüğü Ankara İbni Sina Hastanesi’nde 80 yaşında hayatını kaybeden eski Sağlık Bakanı Dr. Halil İbrahim Özsoy, memleketi A..

17

Image

‘Afyon’un ekonomisine katkı sağladınız’
Hakimler ve Savcılar Kurulu adli ve idari yargı kararnamesiyle Antalya Bölge Mahkemesi Daire Başkanlığı’na atanan Afyonkarahisar Adli Yargı Adalet Kom..

‘YARALAR SARILIYOR’ | Gazete3.com.tr
Image

‘YARALAR SARILIYOR’


Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, geçtiğimiz haftada yaşanan sağanak yağış sonrası selden malları zarar gören Yaylabağı, Döğer, Işıklar beldelerindeki ve Ayazini köyündeki vatandaşları ziyaret ederek, geçmiş olsun temennilerini iletti, gereken çalışmaların yapıldığını ve yaraların sarıldığını söyledi.
  GÜNCEL    10.08.2018 10:14:55

Vatandaşlarla konuşan Eroğlu, “Allah bir daha böyle bir felaket daha yaşatmasın. Gereken çalışmalar yapılıyor. Yaralar sarılıyor. Hasar tespit ve giderme çalışmaları sürüyor. Bir miktar yardımda yapıldı. Ayrıca Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı olan hemşehrimiz Akif Özkaldı çalışmaları yakından takip ediyor. Gereken yapılmaya devam edecek. Sizlerin zararlarını gidermek bizlerin boynunun borcudur. Devletimize milletimize Allah zeval vermesin” dedi.

“HER ZAMAN EMRİNİZDEYİM”

Yaşanan felaketlerde can kaybının olmamasının sevindirici olduğunu kaydeden Eroğlu, “Can kaybı yok, buna sevindik. Mal kayıplarının giderilmesi noktasında da kurumlarımız gereken çalışmaları yapacaktır. Tarım ve Orman Müdürümüz, AFAD yetkilileri burada. Bende buradayım. Bir emriniz, sıkıntınız olduğu zaman bizlere iletebilirsiniz. Her zaman emrinizdeyiz” ifadelerine yer verdi.

“EKSİK YATIRIMLAR TAMAMLANACAK”

Eroğlu, 500 yılda bir gelebilecek bir debinin sel felaketine yaşandığını belirterek, “500 yılda yaşanabilecek bir felaket yaşandık. Seviniyoruz. Çünkü can kaybımız yok. Geçmişte yaşanan felaketlerde can kayıpları yaşanıyordu. Yaptığımız baraj, gölet, taşkın koruma ve dere ıslahları felaketin daha yüksek boyutlara ulaşmasını önledi. Sizlerden isteğim yapılan yatırımlarda bozulmalar varsa, eksik yerler varsa onları tespit edin sıkıntılarını giderelim” şeklinde konuştu.>>>Alkan Kurt

  GÜNCEL    10.08.2018 10:14:55

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.08.2018
17.08.2018
17.08.2018
OZEL HABERLER