Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Düğünlerde silah attırmayın’

İlçe ziyaretleri kapsamında köy ve mahalle muhtarları ile bir araya gelen Vali Mustafa Tutulmaz, Sultandağı İlçesine bağlı merkez, kasaba mahalle..

2

Image

‘Trafik kazalarındaki ölüm oranımız yüksek’

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Mühendislik Fakültesi Bölümü öğrencilerine yönelik İnşaat Mühendisliği Kulübü tarafından, “Türkiye’de ve Dünyad..

3

Image

Afyonkarahisar EHTTA üyesi oldu
Afyonkarahisar Valiliği ve Zafer Kalkınma Ajansı işbirliği ile gerçekleştirilen başvuru sonucunda Afyonkarahisar Avrupa Tarihi Termal Şehirler Birliği..

4

Image

Öğrenciler itfaiyeciliği gördü

Afyonkarahisar Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, öğrencileri afet ve yangınlar hakkında bilgilendirmeye devam ediyor. Afyonkarahisar Melek Peyker Ana..

5

Image

Baba mesleği avukatlığı seçti

Afyonkarahisar’da 29 yılık mesleki mevcudiyeti bulunan Arabulucu - Avukat Mehmet Demir, ömrünün en mutlu günlerinden birini yaşadı. Demir’in kızı..

6

Image

Bilinçsiz avcıların yaraladığı flamingo uyutuldu
Afyonkarahisar’da Eber gölü çevresinde bacağından yaralı halde bulunan bir flamingo, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Yaban Hayatını Kurtarma Rehabil..

7

Image

Pazarcılardan marketlere veryansın

Afyonkarahisar Sebze ve Meyveciler Odası Başkanı Veysel Gök, sebze ve meyve fiyatlarının yükselmesinde zincir marketlerin fiyat politikasının ned..

8

Image

UYUMA ile ihbar edebilirsiniz!

İçişleri Bakanlığı’nın koordinesinde Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı tarafından uyuşturucu ile mücadelenin daha etkin ve verimli bir ..

9

Image

‘Drone ile kargo taşıyacağız’
PTT A.Ş. Genel Müdürü Kenan Bozgeyik, uçangöz ile kargo taşımacılığına başlayacaklarını söyledi...

10

Image

‘Çöp sorunu ortadan kalkacak’
Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, kente bağlı 5 ilçenin, kasaba ve köyleriyle beraber yaşadığı çöp sorununun ortadan kalkacağını dile getirdi...

11

Image

Kızılay’da görev değişimi
Türk Kızılay Afyonkarahisar Şubesi’nde 3 dönem şube başkanlığını yürüten İsmail Danıştekin, yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısı’yla bayrağı Fatih Ok..

12

Image

Akıllı Kavşak uygulaması başladı

Afyonkarahisar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan fizibilite çalışmaları sonucu trafik yoğunluğu tespit edilen 14 kavşakta Dinami..

13

Image

‘Teknoloji üreten bir ülke olmalıyız’
PTT A.Ş. Yönetim ve Değerlendirme Toplantısı Afyonkarahisar’da gerçekleştirildi. Kurumun çalışmalarının ele alındığı toplantıya Afyonkarahisar Valisi ..

14

Image

‘Her zaman yanınızdayız’

İl Jandarma Komutanlığı görevli personeli tarafından, şehit babası Ahmet Şık ziyaret edildi. Ziyarette şehit ailelerine ve gazilere her zaman des..

15

Image

Özdilek’te büyük kampanya

Kadın, erkek ve çocuk giyimin en sevilen markalarını tek çatı altında buluşturan Özdilek, ses getirecek tüm tekstil ve ayakkabı ürünlerinde geçer..

16

Image

Kuşlar gözlendi

Dünya Sulak Alanlar Günü dolayısıyla Doğa Koruma ve Milli Parlar 5. Bölge Müdürlüğü tarafından kuş gözlem etkinliği yapıldı...

17

Image

Trafikte öncelik yayaların
İçişleri Bakanlığı tarafından 2019 yılı ‘Yaya Öncelikli Trafik’ yılı ilan edilmiş ve ülke genelinde farkındalık faaliyetleri yapılması için yıl boyu d..

‘YARALAR SARILIYOR’ | Gazete3.com.tr
Image

‘YARALAR SARILIYOR’


Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, geçtiğimiz haftada yaşanan sağanak yağış sonrası selden malları zarar gören Yaylabağı, Döğer, Işıklar beldelerindeki ve Ayazini köyündeki vatandaşları ziyaret ederek, geçmiş olsun temennilerini iletti, gereken çalışmaların yapıldığını ve yaraların sarıldığını söyledi.
  GÜNCEL    10.08.2018 10:14:55

Vatandaşlarla konuşan Eroğlu, “Allah bir daha böyle bir felaket daha yaşatmasın. Gereken çalışmalar yapılıyor. Yaralar sarılıyor. Hasar tespit ve giderme çalışmaları sürüyor. Bir miktar yardımda yapıldı. Ayrıca Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı olan hemşehrimiz Akif Özkaldı çalışmaları yakından takip ediyor. Gereken yapılmaya devam edecek. Sizlerin zararlarını gidermek bizlerin boynunun borcudur. Devletimize milletimize Allah zeval vermesin” dedi.

“HER ZAMAN EMRİNİZDEYİM”

Yaşanan felaketlerde can kaybının olmamasının sevindirici olduğunu kaydeden Eroğlu, “Can kaybı yok, buna sevindik. Mal kayıplarının giderilmesi noktasında da kurumlarımız gereken çalışmaları yapacaktır. Tarım ve Orman Müdürümüz, AFAD yetkilileri burada. Bende buradayım. Bir emriniz, sıkıntınız olduğu zaman bizlere iletebilirsiniz. Her zaman emrinizdeyiz” ifadelerine yer verdi.

“EKSİK YATIRIMLAR TAMAMLANACAK”

Eroğlu, 500 yılda bir gelebilecek bir debinin sel felaketine yaşandığını belirterek, “500 yılda yaşanabilecek bir felaket yaşandık. Seviniyoruz. Çünkü can kaybımız yok. Geçmişte yaşanan felaketlerde can kayıpları yaşanıyordu. Yaptığımız baraj, gölet, taşkın koruma ve dere ıslahları felaketin daha yüksek boyutlara ulaşmasını önledi. Sizlerden isteğim yapılan yatırımlarda bozulmalar varsa, eksik yerler varsa onları tespit edin sıkıntılarını giderelim” şeklinde konuştu.>>>Alkan Kurt

  GÜNCEL    10.08.2018 10:14:55

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.02.2019
22.02.2019
22.02.2019
OZEL HABERLER