Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Mevlevihane’de Şeb-i Arus töreni
Afyonkarahisar Uluslararası Mevlevi Kültürünü Yaşatma Derneği, Şeb-i Arus kapsamında Mevlevi Konağında sema töreni ve dinleti etkinliği düzenledi...

2

Image

Sergiye büyük ilgi
Akrones Termal Otel sergilenen Afyonkarahisar Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu kursiyerleri tarafından hazırlanan el emeği tablolar sergi süre..

3

Image

‘Göçmenler bizlere emanettir’
18 Aralık Uluslararası Göçmenler Günü programı kapsamında İl Göç İdaresi Müdürlüğünce yapılan çalışma ve faaliyetler hakkında bilgiler vermek üzere Va..

4

Image

Özdilek’te kış fırsatları
Kadın, erkek ve çocuk giyimin en sevilen markalarını tek çatı altında buluşturan Özdilek’te, büyük kış indirimi başladı. Özdilek departman mağazaların..

5

Image

İstasyon Alt Geçidi yarın açılıyor
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından yapılan İstasyon Alt Geçiti yarından itibaren trafiğe açılacak. ..

6

Image

‘GÖKBEY GÖĞSÜMÜZÜ KABARTTI’
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO olarak yerli üretime her zaman destek olduklarını ifade ederek, “So..

7

Image

Kadın istihdamına sergiyle dikkat çektiler
Afyonkarahisar Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu kursiyerleri tarafından hazırlanan el emeği tablolar Akrones Termal Otel’de sergilendi. ..

8

Image

İntiharı Önleme İl Kurulu kuruldu
Türkiye’deki intihar vakalarını önlemek amacıyla illerde İntiharı Önleme İl Kurulları kuruldu. Bu kapsamda Afyonkarahisar’da da bir kurul kuruldu...

9

Image

‘Birlik ve beraberliğimizi bozamayacaklar’
Afyon Kocatepe Üniversitesi'nde okuyan Sosyoloji Bölümü öğrencilerinin ziyaretinde konuşan İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, ülkemizdeki birlik ve bera..

10

Image

Yemen için bağış kampanyası
Afyonkarahisar Valiliği’nden yapılan açıklamada, nüfusunun büyük çoğunluğunun açlıkla ve salgın hastalıklarla mücadele eden Yemen için İçişleri Bakanl..

11

Image

‘Herkes üzerine düşeni yerine getirmeli’
Emniyet Genel Müdürlüğü, Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı tarafından düzenlenen eğitim semineri ilimiz ev sahipliğinde ve Vali Mustafa Tutulmaz’ın k..

12

Image

İnsan Hakları Günü standı
Afyonkarahisar Valiliği tarafından desteklenen ve İl İnsan Hakları Kurulu tarafından Park Afyon Alışveriş Merkezinde açılan 10 Aralık Dünya İnsan Hakl..

13

Image

‘Gerçek enflasyonu istiyoruz’
Emekliler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Eğe,emekli aylıklarına yapılacak zam oranlarında gerçek enflasyon değerlerinin dikkate alınmasını ..

14

Image

Özdilek’te yeni yıl hediye fırsatları
2019 yılına sayılı günler kala sevdiklerini mutlu etmek isteyenler, Özdilek Afyonkarahisar AVM’ye geliyor. Yüzlerce marka, binlerce ürün ve yeni yıla ..

15

Image

"Kadınlar siyasette daha çok yer almalı"

Gün FM’de yayınlanan Basın Odası programında 5 Aralık Kadın Hakları Günü dolayısıyla kadınlarımızın siyasetteki durumları konuşuldu. Gazeteci İsm..

16

Image

‘İddialar gerçeği yansıtmıyor’
Afyonkarahisar İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Mehmet Tanır, Frig Vadisi'ndeki tarihi kiliseye dinamitle zarar verildiği iddiasına ilişkin, "Bu haber..

17

Image

Lös-Af gönüllüleri çocukları sevindiriyor
Afyonkarahisar’da sosyal medya üzerinden bir araya gelen on bin kişi lösemili ailelere ve ihtiyaç sahibi ailelere umut oluyor. İçerisinde her kesimden..

‘YARALAR SARILIYOR’ | Gazete3.com.tr
Image

‘YARALAR SARILIYOR’


Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, geçtiğimiz haftada yaşanan sağanak yağış sonrası selden malları zarar gören Yaylabağı, Döğer, Işıklar beldelerindeki ve Ayazini köyündeki vatandaşları ziyaret ederek, geçmiş olsun temennilerini iletti, gereken çalışmaların yapıldığını ve yaraların sarıldığını söyledi.
  GÜNCEL    10.08.2018 10:14:55

Vatandaşlarla konuşan Eroğlu, “Allah bir daha böyle bir felaket daha yaşatmasın. Gereken çalışmalar yapılıyor. Yaralar sarılıyor. Hasar tespit ve giderme çalışmaları sürüyor. Bir miktar yardımda yapıldı. Ayrıca Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı olan hemşehrimiz Akif Özkaldı çalışmaları yakından takip ediyor. Gereken yapılmaya devam edecek. Sizlerin zararlarını gidermek bizlerin boynunun borcudur. Devletimize milletimize Allah zeval vermesin” dedi.

“HER ZAMAN EMRİNİZDEYİM”

Yaşanan felaketlerde can kaybının olmamasının sevindirici olduğunu kaydeden Eroğlu, “Can kaybı yok, buna sevindik. Mal kayıplarının giderilmesi noktasında da kurumlarımız gereken çalışmaları yapacaktır. Tarım ve Orman Müdürümüz, AFAD yetkilileri burada. Bende buradayım. Bir emriniz, sıkıntınız olduğu zaman bizlere iletebilirsiniz. Her zaman emrinizdeyiz” ifadelerine yer verdi.

“EKSİK YATIRIMLAR TAMAMLANACAK”

Eroğlu, 500 yılda bir gelebilecek bir debinin sel felaketine yaşandığını belirterek, “500 yılda yaşanabilecek bir felaket yaşandık. Seviniyoruz. Çünkü can kaybımız yok. Geçmişte yaşanan felaketlerde can kayıpları yaşanıyordu. Yaptığımız baraj, gölet, taşkın koruma ve dere ıslahları felaketin daha yüksek boyutlara ulaşmasını önledi. Sizlerden isteğim yapılan yatırımlarda bozulmalar varsa, eksik yerler varsa onları tespit edin sıkıntılarını giderelim” şeklinde konuştu.>>>Alkan Kurt

  GÜNCEL    10.08.2018 10:14:55

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.12.2018
19.12.2018
19.12.2018
OZEL HABERLER