Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Entegre tesis çalışmaları devam ediyor
Çevre Hizmetleri Birliği tarafından ihalesi yapılan, 17 Ocak 2019 tarihinde sözleşmesi imzalanan Entegre Katı Atık Tesisi için çalışmalar devam ediyor..

2

Image

Garnizon Komutanı Tuğgeneral Osman Alp’e ziyaret
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Osman Alp’i ziyaret etti. ..

3

Image

Öğrencilere sinema bileti
Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü yarıyıl tatilinin girmesi ile birlikte sosyal medya hesaplarından öğrencilere sürpriz hazır..

4

Image

Dört mevsim çiçek üretiliyor
Sandıklı Belediyesi bünyesinde kurulan Çiçek Seramızda ilk defa üretilen türler Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve Belediye personellerine hediye edildi...

5

Image

‘Patentin temelinde fikir var’
Patent Alma Süreçleri ve Hak Sahipliği” konulu konferansta konuşan Marka ve Patent Vekili Ahmet Akkaş, patentin temelinde fikrin yattığını söyledi. ..

6

Image

İstişare ettiler
İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez, İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin ile istişare etti. ..

7

Image

İŞ BİRLİĞİ PEKİŞTİ
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ile Megabirlik Medya A.Ş. (Kanal 3) arasında Afyonkarahisar’ın kültür, sanat, spor ve sağlık alanında tanıtımının ya..

8

Image

Çarşamba pazarı kapanmayacak
Afyonkarahisar Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Çarşamba Pazarı’nın kapanmayacağı, kurulacak olan tekstil fabrikasının kapalı pazar yerinin üst kıs..

9

Image

Ayten Pancar için mevlid okutuldu
İkbal Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı A.Salim Pancar’ın geçtiğimiz hafta vefat eden annesi Ayten Pancar için mevlid okutuldu. ..

10

Image

Başımız sağolsun
Çay Belediye Başkanı Hüseyin Atlı Barış Harekâtı bölgesinde bombalı araçlı saldırıda şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet diledi..

11

Image

Tatili verimli geçirin
Emirdağ ilçesinde bulunan Mithatpaşa Ortaokulu’nda yarıyıl karne dağıtım törenine katılan Vali Mustafa Tutulmaz, öğrencilere tatili verimli geçirmeler..

12

Image

Afyonkarahisar’da İstek Okulları
‘Var gücümüzle çalışacağız’
İstek Afyonkarahisar Okulu’nun tanıtım programında konuşan İstek Okulları Genel Müdürü Ferhat Özyazgan, Afyonkarahisar..

13

Image

Lise öğrencileri engelli bir çocuğu sevindirdi.
Ali Çağlar Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından temin edilen tekerlekli sandalye engelli bir öğrenciye teslim edildi. ..

14

Image

Miting ve yürüyüş alanları belirlendi
Afyonkarahisar’da açık hava toplantı, gösteri yürüyüşü güzergah ile miting alanları ve afiş, pankart asılacak yerler açıklandı. ..

15

Image

kitap okuma yarışmasında dereceye girenlere ödüller verildi.
Afyonkarahisar’da düzenlenen Kitap Kurdu Yarışması’nda dereceye girenlere ödüllerinin verildiği programda konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, yılda 30-40 k..

16

Image

Daha hızlı geri dönüşler yapılacak
Açık Kapı Biriminin işleyişinin değerlendirildiği toplantıda, vatandaşların taleplerine hızlı ve etkili bir şekilde çözüm bulunması konusunda öneriler..

17

Image

Çocuklara yüzme kursu
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından 9-17 yaş kız çocuklarına yönelik yarıyıl tatili ile birlikte 2 hafta sürdürülecek hızlandırılmış yüzme kursu açıy..

7. Ulusal Çocuk Koroları Şenliği düzenlendi | Gazete3.com.tr
Image

7. Ulusal Çocuk Koroları Şenliği düzenlendi
Atatürk Kongre Merkezi'ndeki programa, 12 farklı şehirden 45 çocuk korusu sahne alırken, yaklaşık 180 çocuk şarkısı seslendirildi.
  GÜNCEL    22.04.2019 11:07:17

Programın açılışında konuşan AKÜ Devlet Konservatuvarı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Emel Funda Türkmen, 7. Ulusal Çocuk Koroları Şenliği’nin yaklaşık 80 gönüllünün destekleriyle yürütüldüğünü söyledi. Türkmen, şenliğin danışma kurulunun da büyük özveri gösterdiğini belirterek, "Bu şenliğin düzenlenebilmesi çok kolay bir şey değil. Ayrıca, şehir kültürü açısından çok önemli. Artık Afyonkarahisar'ımızın bu şenliğimize sahip çıktığını görüyorum. Bununla da gurur duyuyoruz."

4. Nurten Anne Çocuk Yarışması

Programda ayrıca, AKÜ Konservatuvar Müdürlüğü’nün düzenlediği 4. Nurten Anne ‘Engelsiz Bir Dünya’ konulu yarışmasında dereceye giren beste ve şarkılara ödülleri verildi. ‘Engelsiz Bir Dünya’ konulu beste yarışmasında 1. olan görme engelli Salih Ercan Adıyaman da ilk defa bir çocuk şarkısı bestelediğini vurguladı.

Hiçbir şey için engel yoktur

Bestesini yaptığını yarışmanın temasından çok etkilendiğini dile getiren Adıyaman, şunları kaydetti:
"Bestemizde, hayalini kurduğumuz bir dünyayı anlatmaya çalıştık. Bunun yolunun da sevgiden, saygıdan ve hoşgörüden geçtiğini göstermek istedik. Seçici jüride yaptığımız besteyi 1.'liğe layık gördü. Yarışmanın teması nazaran aslında müzikte hiç bir şey için engel yoktur. Biz çalışmamızı yaptık ve oldu. İşin aslı da insan kendisini engellemedikçe kimse kimseyi engelleyemez."

  GÜNCEL    22.04.2019 11:07:17

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
23.01.2020
23.01.2020
23.01.2020
OZEL HABERLER