Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Genç Ofis kurulacak
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı (YÖK) arasında yapıl..

2

Image

AGD, merhum Erbakan’ı anacak
Anadolu Gençlik Derneği Afyonkarahisar Şubesi, vefatının 9. Yılında 54. Hükümet Başbakan’ı, Devlet Adamı, Milli Görüş Hareketi’nin Kurucusu, Prof. Dr...

3

Image

Kitap Fuarı için toplantı
Dinar ilçesinde Dinar Kaymakamlığı, Belediye ve İYAŞ AVM işbirliği ile düzenlenmesi planlanan kitap fuarı için komisyon toplantısı gerçekleşti...

4

Image

El Sanatları kursları düzenlenecek
Afyonkarahisar Belediyesi bünyesinde hizmet veren tarihi Taş Medrese’deki el sanatları atölyelerinde El Sanatları Teknolojisi alanında görev yapan öğr..

5

Image

“Amacımız yemyeşil bir Şuhut”
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Gali Çayı istikametinde devam eden peyzaj çalışmalarını yerinde inceledi. Bozkurt, Şuhut’u yemyeşil yapmak için..

6

Image

Devlet Hastanesi’nin yatak kapasitesi arttı
Çay ilçesinde Devlet Hastanesi’nin yatak kapasitesi 25’ten 50’ye yükseltildi..

7

Image

‘Vatandaşların her zaman yanındayız’
Dinar ilçesinde geçtiğimiz aylarda elektrikten kaynaklı çıkan yangın sonucu çatısı ağır hasar gören ailenin evi için Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı..

8

Image

‘Vergi ekonominin lokomotifi’
Defterdarlık heyetini makamında ağırlayan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, verginin ekonomimizin lokomotifi olduğunu söyledi..

9

Image

‘Trafik kazalarını önlemeyi hedefliyoruz’
‘Trafik kazalarını önlemeyi hedefliyoruz’
Evciler Kaymakamı Abdullah Yüksel başkanlığında otobüs kazalarının önlenmesi için toplantı gerçekleştiri..

10

Image

Benli’den teşekkür ziyareti
Şuhut Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Suat Benli, Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’i ziyaret ederek, derneğe verilen destekler..

11

Image

‘Sorunlar çözüme kavuşacak’
Evciler Kaymakamı Abdullah Yüksel, ilçeye bağlı köylerin sorunlarının ortak akılla çözüme kavuşturulacağını söyledi..

12

Image

TAFED’ten Özgül Termal’e teşekkür
IKA CULINARY OLMPICS yarışmasına katılan Türkiye Aşçılar Federasyonu Milli Takım Mutfak Sanatları ekibi 19 madalya kazanarak ülkemizi gururlandırdı...

13

Image

‘Destek vermeye hazırız’
Vergi Haftası nedeniyle Defterdarlık heyetini makamında ağırlayan Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan, kamuoyunda vergi bilincinin oluşmasında yap..

14

Image

Filmin geliri AEV’e
Afyonkarahisar'da çekilen ve 28 Şubat 2020 günü Türkiye genelinde gösterime girecek "Geçerken Uğradım" filminin tüm gelirleri Afyon Eğitim Vakfı'na ba..

15

Image

Başkan Çöl hastaları unutmadı
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, rutin haline getirdiği hastane ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor...

16

Image

Ekonomiye değer katanlar ödüllendirildi
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen Büyüyen ve Gelişen Afyonkarahisar Ödül Töreni’nde Afyonkarahisar’a değer katan, iş adamla..

17

Image

TAM DESTEK SÖZÜ
ATSO Başkanı Serteser’in Sağlık Endüstri Bölgesi’nin Yönetici şirketinde TOBB’un da yer alması önerisine TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’ndan olumlu cevap..

Afyonkarahisar’da İstek Okulları | Gazete3.com.tr
Image

Afyonkarahisar’da İstek Okulları


‘Var gücümüzle çalışacağız’
İstek Afyonkarahisar Okulu’nun tanıtım programında konuşan İstek Okulları Genel Müdürü Ferhat Özyazgan, Afyonkarahisar’ın eğitim seviyesini daha yükseğe taşımak için var güçleriyle çalışacaklarını söyledi.

  GÜNCEL    17.01.2020 09:51:52

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı, İstek Vakfı ve Yeditepe Üniversitesi Kurucusu Bedrettin Dalan’ın kurduğu İstek Okulları, okullar zincirine bir halkasını da Afyon’da ekledi. Akrones Termal Otel’de yapılan tanıtım gecesinde konuşan İstek Okulları Afyonkarahisar Şubesi Kurucularından Ramazan Avcı, eğitim seviyesini bir üste taşımak için yeni bir girişim içine girdiklerini belirterek, “İstek Okullarıyla 2020-2021 eğitim-öğretim dönemine başlayarak, eğitim seviyesini daha üste çıkaracağımıza inanıyoruz. Okulumuzun tüm Afyonkarahisar’a hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
“BAŞARILAR YENİ GİRİŞİMLER İÇİN ŞEVK VERİYOR”
2020 yılının İstek Okulları’nın 35’inci senesinin olduğunu söyleyen İstek Okulları Genel Müdürü Ali İhsan Özyazgan, bugün anaokulundan üniversiteye kadar son derece donanımlı ve yetkin bir eğitim zincirine dönüşmüş olan İstek Vakfı’nın elde ettiği başarıların İstek Ailesi’ne yeni girişimler için şevk verdiğini belirtti.
“YÜKSEK DONANIMLI ÖĞRENCİLER YETİŞTİRİYORUZ”
Özyazgan, “İstek Okulları, yüksek donanımlı, öğrenmek isteyen, ahlaklı kuşaklar yetiştirmektedir. İstek Okulları, Türkiye’nin ismini uluslararası düzeyde duyuruyor, bu yöndeki çalışmalarını aralıksız olarak devam etmektedir. Atatürk ilke ve düşüncelerini benimsemiş, üretken ve yaratıcı, bireysel farklılıkları gözetleyen, ülkemizin geleceğine sürekli katkı sağlamak isteyen, bireyleri en gelişmiş ve en güncel eğitim yöntemleriyle destekleyen İstek Okulları, öğrencilerini yabancı dil anlayışıyla yetiştirmektedir. Kazandığımız başarılar bizleri şaşırtmıyor, daha fazlasına odaklanmamızı sağlıyor” dedi.
“ÖĞRETMENİNE EN FAZLA YATIRIM YAPAN OKULUZ”
Yapılan yatırımların daha ileriye taşınmasını eğitimcilerin eğitimlerinin sağlayacağını kaydeden Özyazgan, “Öğretmen okulundan çıktığı eğitimle İstek’te kalmaz, eğitim merkezinde eğitim alır hatta yurt dışına gönderilir. Öğretmenine en fazla yatırım yapan okul İstek Okullarıdır. Öğrenci ve öğretmen merkezli okullarız. Bizde öğretmenlerde devamlılık esastır. Biz kendi öğretmenimizi yetiştiririz. Böylece öğretmenlerimizin bilgilerini de güncellemiş oluruz” dedi.
“ANADOLU’YA YAYILIYORUZ”
Anadolu’ya yayıldıklarını söyleyen Özyazgan, “Başlangıçta pek yayılmayı düşünmemiştik. Son zamanlarda gelen talepler üzerine Anadolu’ya yayılmaya başladık. İstek Okulları olarak Türkiye’nin ve Afyonkarahisar’ın gelişimine katkı sağlamak için var gücümüzle çalışacağız. 15 yaşında kurduğu hayali gerçeğe dönüştüren, İstek Vakfı Kurucusu Bedrettin Dalan’a, Yönetim Kurulu Başkanı Barış Dalan’a, emeğe geçen tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. Konuşmaların ardından İstek Okulları’nın eğitim politikaları hakkında sunum yapıldı.>>>Gazete3


  GÜNCEL    17.01.2020 09:51:52

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
26.02.2020
26.02.2020
26.02.2020
OZEL HABERLER