Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘GÖKBEY GÖĞSÜMÜZÜ KABARTTI’
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO olarak yerli üretime her zaman destek olduklarını ifade ederek, “So..

2

Image

Kadın istihdamına sergiyle dikkat çektiler
Afyonkarahisar Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu kursiyerleri tarafından hazırlanan el emeği tablolar Akrones Termal Otel’de sergilendi. ..

3

Image

İstasyon Alt Geçidi yarın açılıyor
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından yapılan İstasyon Alt Geçiti yarından itibaren trafiğe açılacak. ..

4

Image

İntiharı Önleme İl Kurulu kuruldu
Türkiye’deki intihar vakalarını önlemek amacıyla illerde İntiharı Önleme İl Kurulları kuruldu. Bu kapsamda Afyonkarahisar’da da bir kurul kuruldu...

5

Image

‘Birlik ve beraberliğimizi bozamayacaklar’
Afyon Kocatepe Üniversitesi'nde okuyan Sosyoloji Bölümü öğrencilerinin ziyaretinde konuşan İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, ülkemizdeki birlik ve bera..

6

Image

Yemen için bağış kampanyası
Afyonkarahisar Valiliği’nden yapılan açıklamada, nüfusunun büyük çoğunluğunun açlıkla ve salgın hastalıklarla mücadele eden Yemen için İçişleri Bakanl..

7

Image

‘Herkes üzerine düşeni yerine getirmeli’
Emniyet Genel Müdürlüğü, Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı tarafından düzenlenen eğitim semineri ilimiz ev sahipliğinde ve Vali Mustafa Tutulmaz’ın k..

8

Image

İnsan Hakları Günü standı
Afyonkarahisar Valiliği tarafından desteklenen ve İl İnsan Hakları Kurulu tarafından Park Afyon Alışveriş Merkezinde açılan 10 Aralık Dünya İnsan Hakl..

9

Image

‘Gerçek enflasyonu istiyoruz’
Emekliler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Eğe,emekli aylıklarına yapılacak zam oranlarında gerçek enflasyon değerlerinin dikkate alınmasını ..

10

Image

Özdilek’te yeni yıl hediye fırsatları
2019 yılına sayılı günler kala sevdiklerini mutlu etmek isteyenler, Özdilek Afyonkarahisar AVM’ye geliyor. Yüzlerce marka, binlerce ürün ve yeni yıla ..

11

Image

"Kadınlar siyasette daha çok yer almalı"

Gün FM’de yayınlanan Basın Odası programında 5 Aralık Kadın Hakları Günü dolayısıyla kadınlarımızın siyasetteki durumları konuşuldu. Gazeteci İsm..

12

Image

‘İddialar gerçeği yansıtmıyor’
Afyonkarahisar İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Mehmet Tanır, Frig Vadisi'ndeki tarihi kiliseye dinamitle zarar verildiği iddiasına ilişkin, "Bu haber..

13

Image

Lös-Af gönüllüleri çocukları sevindiriyor
Afyonkarahisar’da sosyal medya üzerinden bir araya gelen on bin kişi lösemili ailelere ve ihtiyaç sahibi ailelere umut oluyor. İçerisinde her kesimden..

14

Image

Vali Tutulmaz, Engelsiz Merkez’i gezdi
Afyonkarahisar Merkez’de yapımı tamamlanan ve gündüz bakım hizmetleri kapsamında faaliyetler veren Engelsiz Yaşam Merkezi’nde incelemelerde bulunan Va..

15

Image

Özdilek engellileri unutmadı

Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi, 3 Aralık Engelliler Günü dolayısıyla özel bir program düzenledi. Vefa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Kur..

16

Image

Toplu taşıma işini belediye yürütecek
Afyonkarahisar Belediye Meclisi, aralık ayı toplantısında alınan kararla Yüntaş tarafından işletilen şehir içi toplu taşıma işi 40 araç sabit kalmak ş..

17

Image

Engelliler Meclisi’nden ziyaret
Engelliler Meclisi Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ı ziyaret etti..

AHMET YAŞAR’A VEDA | Gazete3.com.tr
Image

AHMET YAŞAR’A VEDA


Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ın ağabeyi, Sandıklılı sanayici, hayırsever işadamı Ahmet Yaşar vefat etti. Merhum Yaşar, dün Sandıklı ilçesinde Ulu Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

  GÜNCEL    09.08.2018 11:04:43

Yaşar ailesinin acı günü. Sandıklı eşrafından Ankara Yeni Mahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ın ağabeyi, Sandıklı’ya pek çok hizmetleri olan sanayici, hayırsever işadamı Ahmet Yaşar bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Merhum Ahmet Yaşar için dün Sandıklı ilçesinde bulunan Ulu Camii’nde ikindi namazına müteakip cenaze namazı kılındı. Namaz sonrası merhum Yaşar, son yolculuğuna uğurlandı.

SİYASİLER VE BÜROKRATLAR, YAŞAR AİLESİNİ YALNIZ BIRAKMADI

Cenaze törenine Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Vali Mustafa Tutulmaz, Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, CHP Genel Başkan Yardımcıları Bülent Tezcan, Ahmet Haluk Koç, CHP Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Burcu Köksal, Demokrat Parti Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, CHP Cumhurbaşkanı Adayı ve Yalova eski Milletvekili Muharrem İnce ve çok sayıda vatandaş katılarak, Yaşar ailesinin acı gününde acılarını paylaştı.>>>Gazete3

  GÜNCEL    09.08.2018 11:04:43

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.12.2018
15.12.2018
15.12.2018
OZEL HABERLER