Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘İki hafta sonra belli olacak’
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen tarafından Saraydüzü köyüne ait meranın durumu hakkında Tarım ve Orman Bakanlığı’na aktarılan konunun akıbeti 2 haft..

2

Image

‘Dergiler edebiyatın vitrinidir’
Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Sinada Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Hasan Başdemir konuk olarak katıldı. Başdemir Sinada Dergisi’nin 27.sayısı..

3

Image

‘İhmal edilen talepler yerine getirilmeli’
Türk Sağlık Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mehmet Ali Öztürk, sağlık çalışanlarının ihmal edilen taleplerinin yerine getirilmesi gerektiğini söyledi ..

4

Image

Üst Geçit Projesi
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı Devlet Demir Yolları Afyonkarahisar 7. Bölge Müdürü Adem Sivri ile birlikte Millet Bahçesi Projesi’nin içerisinde ye..

5

Image

‘Su kesintisi yapmayacağız’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, yeni tip koronavirüs (kovid-19) tedbirleri nedeniyle vatandaşların hijyen açısından bir sorun yaşamaması için su kesin..

6

Image

Evinde kal
Afyonkarahisar'da sağlık çalışanları, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında "evinde kal" çağrısı yaptı..

7

Image

Dezenfektan üretimleri devam ediyor
Afyonkarahisar Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Teknolojileri Bölümü öğrencileri, "Gazi 03" markasıyla yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önle..

8

Image

‘Beyannamelerin ertelenmesini istiyoruz’
TÜRMOB Başkanı Emre Kartaloğlu, Türkiye’de görülmeye başlanan koronavirüs konusunda, mali müşavirlerin vereceği beyannamelerin ertelenmesini istedi ..

9

Image

Vatandaşlara koruyucu eldiven
Çobanlar ilçesinde bulunan açık pazaryerindeki vatandaşlara, koruyucu eldiven dağıtımı yapıldı..

10

Image

Marketler denetlendi
Şuhut Belediyesine bağlı Zabıta Amirliği ve İlçe Tarım Müdürlüğüne bağlı Gıda Mühendisleri ekipleri tarafından ilçe merkezinde bulunan marketlerde den..

11

Image

Zabıtadan fiyat denetimi
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’in talimatıyla temizlik ve dezenfekte çalışmaları ilçe genelinde devam ederken, belediye zabıta ekipleri de fiy..

12

Image

Mağazalardan kapatma kararı
Korona virüs nedeniyle birçok giyim markası Türkiye çapında mağazalarını geçici olarak kapatma kararı aldı...

13

Image

‘Değişiklikler hemen yürürlüğe girmeli’
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, "virüs karanlık koridorunun" ancak el ele vererek aşılabileceğini belirtere..

14

Image

Tutulmaz’a belge takdim edildi
Afyonkarahisar Valiliği Hizmet Binası için düzenlenen Sıfır Atık Belgesi, Vali Mustafa Tutulmaz’a takdim edildi..

15

Image

Çay’da dezenfekte çalışmaları
Çay ilçesinde topluma açık alanlara dezenfekte çalışmaları yapılıyor ..

16

Image

BU ŞEHİRDE SEVGİ VAR
Afyonkarahisar il genelinde "2020 Afyonkarahisar Sevgi Yılı ilan edildi. İlimizin bütün siyasetçilerini, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ile vatan..

17

Image

İş adamlarına ziyaret
İscehisar Kaymakamı Uğur Kapar, İscehisar Mermer İhtisas OSB Yönetim Kurulu Üyesi, ATSO Meclis Üyesi Adnan Demirel ile işadamları ziyaretlerine devam ..

Amatör Çalgıcılar festivali yapılacak | Gazete3.com.tr
Image

Amatör Çalgıcılar festivali yapılacak


Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ev sahipliğinde 2007 yılından itibaren düzenlenen Amatör Çalgıcılar Festivali’nin 14.’sü 14-15 Mart 2020 tarihinde gerçekleştirilecek.
  GÜNCEL    12.02.2020 09:58:11

Türkiye’nin dört bir yanından 350 çocuk ve gencin katılımıyla düzenlenecek olan festival ile ilgili bilgiler veren AKÜ Devlet Konservatuvarı Müdür Yardımcısı Doç. Çağhan Adar, AKÜ Devlet Konservatuarının “Üniversite-Halk Birlikteliği” düşüncesini temel alarak festivali gerçekleştirdiğini kaydetti.
“ÜNİVERSİTEMİZİ DAHA ÇOK TANITACAĞIZ”
Tüm Türkiye’den büyük bir ilgi gördüklerini dile getiren Adar, şöyle konuştu: “Bireysel ve toplu olarak katılım yapılabilecek olan etkinliğe özellikle il dışından grupların gelmesi ilimizin ekonomisine katkı sağlayacak. Bu anlamda festivale Ankara Viyolonsel Topluluğu (15 kişi), Amasya Merzifon Bilim Sanat Atölyesi Ritim Grubu (15 kişi), Bolu Paşaköy İlkokulu Keman Grubu (10 kişi), Bilecik Bozüyük Halk Eğitimi Merkezi Keman Orkestrası (18 kişi), Denizli Havva Süleyman Yağlıca Ortaokulu Oda Orkestrası (10 kişi) ve Denizli Namık Kemal Ortaokulu Ukulele Orkestrası (31 kişi) katılacak. Bireysel katılımlarla birlikte 350 öğrencinin festivalde yer almasını bekliyoruz. Etkinlik, amatör müzikçilerin profesyonel müzik eğitimi veren sanatçıların karşısında çalma tecrübelerini geliştirmenin yanında ‘müzikçe dostluklar’ kurulmasına destek olacak. Bununla beraber öğrenciler, etkinlikten aldıkları belgeleri okudukları okul yönetimine vererek başarı puanlarına da olumlu katkılarda yapabilecek. Üniversitemiz açısından ise etkinlik sayesinde müzik koleksiyonumuzu, konservatuarımızı ve üniversitemizi ülke genelinde daha çok tanıtabileceğiz.”>>>Gazete3

  GÜNCEL    12.02.2020 09:58:11

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
27.03.2020
27.03.2020
27.03.2020
OZEL HABERLER