Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

İhracatın yıldızları ödüllerini aldı
Ege Maden İhracatçıları Birliği Maden İhracatı’nın yıldızlarını ödüllendirdi. Afyonkarahisar’da düzenlenen törende, 1 milyon Dolar’ın üzerinde maden i..

2

Image

Hisarcıklıoğlu yabancı yatırımcılarla buluştu
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye’de yatırım yapan Almanya ve Avusturya firmalarının temsilcileri ile..

3

Image

Metruk binalar yıkılıyor
Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, esnafları ziyaret ederek, esnafların talepleri doğrultusunda ilçedeki metruk binaların yıkılması konusunda t..

4

Image

‘Sizlere büyük görev düşüyor’
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret eden Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar’ın kalkınmasın..

5

Image

Borsa ile Kolej protokol imzaladı
Afyonkarahisar Ticaret Borsası ve Özel Afyon Girne Koleji arasında protokol imzalandı
2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılında Afyonkarahisar’da eğitim ve..

6

Image

‘Kurallara uyalım’
Otobüs kazalarının önlenmesi noktasında alınacak olan tedbirlerin görüşüldüğü toplantıda konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, kurallara uyan toplumların dah..

7

Image

Çalışmaları yerinde inceledi
Belediye Başkanı Nihat Sarı ilçede yapılan çalışmaları yerinde inceledi..

8

Image

Hükümlülere hoşgörü semineri
Dinar Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü'nce, haklarında denetimli serbestlik kararı verilen 70 yükümlüye hoşgörü konulu seminer d..

9

Image

Taşpınar’ın yeni sayısı çıktı
Afyonkarahisar tarihine ışık tutan Taşpınar Dergisi'nin 22. sayısı okuyucularıyla buluştu...

10

Image

Belediye personellerine seminer
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından Birim Müdürleri, Birim Sorumluları ve personele yönelik hizmet içi eğitim semineri düzenlendi..

11

Image

AFSİAD büyümeye devam ediyor
Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nin aylık istişare toplantısı Akrones Termal Otel’de gerçekleştirildi. Toplantıda derneğe yeni üye o..

12

Image

‘Sesimizi duyuyorsunuz’
Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur, Kanal 3 ve Gazete 3’ün muhtarların sesini duyurmada büyük rol oynadığını belirterek, teşekkür ett..

13

Image

Hayırseverlerden karakol
Hayırsever iş insanlarının desteğiyle İhsaniye ilçesi Yaylabağı Beldesine yapılacak Jandarma Karakol Komutanlığı için Vali Mustafa Tutulmaz, İl Jandar..

14

Image

Öğrenciye bisiklet hediyesi
Barbaros Ortaokulu’nda düzenlenen Kariyer Günleri etkinliğine katılan Sandıklı Belediye Başkanı Muustafa Çöl, sorduğu soruya doğru cevap veren öğrenci..

15

Image

‘Eskisi gibi enerji açığımız yok’
Türkiye Bilimler Akademisi (TÜBA) Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Şeker, Türkiye'nin eskisi gibi enerji açığının söz konusu olmadığını belirterek, "2023 vi..

16

Image

Belediyeden eğitime destek
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu; daha önce Çocuk Meclisi ve Gençlik Meclisi kurarak toplantılarda karar alınan birçok talepleri yerine getirme..

17

Image

‘Her zaman emrinizdeyiz’
Şehit ailelerini ve gazileri ziyaret eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, onların her zaman emrinde olduklarını söyledi..

Amatör Çalgıcılar festivali yapılacak | Gazete3.com.tr
Image

Amatör Çalgıcılar festivali yapılacak


Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ev sahipliğinde 2007 yılından itibaren düzenlenen Amatör Çalgıcılar Festivali’nin 14.’sü 14-15 Mart 2020 tarihinde gerçekleştirilecek.
  GÜNCEL    12.02.2020 09:58:11

Türkiye’nin dört bir yanından 350 çocuk ve gencin katılımıyla düzenlenecek olan festival ile ilgili bilgiler veren AKÜ Devlet Konservatuvarı Müdür Yardımcısı Doç. Çağhan Adar, AKÜ Devlet Konservatuarının “Üniversite-Halk Birlikteliği” düşüncesini temel alarak festivali gerçekleştirdiğini kaydetti.
“ÜNİVERSİTEMİZİ DAHA ÇOK TANITACAĞIZ”
Tüm Türkiye’den büyük bir ilgi gördüklerini dile getiren Adar, şöyle konuştu: “Bireysel ve toplu olarak katılım yapılabilecek olan etkinliğe özellikle il dışından grupların gelmesi ilimizin ekonomisine katkı sağlayacak. Bu anlamda festivale Ankara Viyolonsel Topluluğu (15 kişi), Amasya Merzifon Bilim Sanat Atölyesi Ritim Grubu (15 kişi), Bolu Paşaköy İlkokulu Keman Grubu (10 kişi), Bilecik Bozüyük Halk Eğitimi Merkezi Keman Orkestrası (18 kişi), Denizli Havva Süleyman Yağlıca Ortaokulu Oda Orkestrası (10 kişi) ve Denizli Namık Kemal Ortaokulu Ukulele Orkestrası (31 kişi) katılacak. Bireysel katılımlarla birlikte 350 öğrencinin festivalde yer almasını bekliyoruz. Etkinlik, amatör müzikçilerin profesyonel müzik eğitimi veren sanatçıların karşısında çalma tecrübelerini geliştirmenin yanında ‘müzikçe dostluklar’ kurulmasına destek olacak. Bununla beraber öğrenciler, etkinlikten aldıkları belgeleri okudukları okul yönetimine vererek başarı puanlarına da olumlu katkılarda yapabilecek. Üniversitemiz açısından ise etkinlik sayesinde müzik koleksiyonumuzu, konservatuarımızı ve üniversitemizi ülke genelinde daha çok tanıtabileceğiz.”>>>Gazete3

  GÜNCEL    12.02.2020 09:58:11

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.02.2020
22.02.2020
22.02.2020
OZEL HABERLER