Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Yardımlar çığ gibi büyüyor
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl tarafından başlatılan kampanya çığ gibi büyüdü. Vatandaşların yoğun katılımıyla adeta birbirleriyle yarış içeris..

2

Image

Kanal 3 fuarın nabzını tuttu
Eskişehir Gıda 2020, 2. Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme Teknolojileri, Paketleme ve Lojistiği Fuarı’nda stant açan Kanal 3, 4 gün boyunca fuarın ..

3

Image

BİLET GELİRLERİ DEPREMZEDELERE
TFF 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Afjet Afyonspor, 21. haftadaki Sarıyer maçının tribün gelirini, Elazığ'ın Sivrice ilçesindeki depremde zarar gören ..

4

Image

Kazacı ve Özdilek’ten rekor bağış
Elazığ’da yaşanan deprem sonrası depremzedeler için TV 8’de bağış kampanyası düzenlendi. Cemil Kazancı’nın 2 milyon TL’lik rekor bağışını, 1 milyon TL..

5

Image

Erdurmuş’a yeni görev
Hayvancılık Genel Müdürü Afyonkarahisarlı Zekeriyya Erdurmuş, Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu üyeliğine atandı. ..

6

Image

Sandıklı’da yardım seferberliği
Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremden sonra bölgeye yapılan yardım faaliyetlerine Sandıklı ilçesi de katıldı. Yardıml..

7

Image

Yazarlarımıza destek veriyoruz
İscehisar Belediyesi, İscehisar’lı yazarlar için söyleşi ve imza günü etkinliği düzenledi. Başkan Vekili Osman Çelebi, İscehisar ilçesinden daha çok y..

8

Image

Deprem bölgesine ziyaret
Türkiye - AB Karma İstişare Komitesi Türkiye kanadı üyeleri, Elazığ Sürsürü Mahallesinde depremde çöken bina enkazını ziyaret ederek, AFAD yetkilileri..

9

Image

Sidney’de Atatürk büstü
Avustralya Sidney’de ikamet eden Afyonkarahisarlı İbrahim Kazal’ın üstün gayretleri ile Sidney şehrinde Türklerin yoğun olarak yaşadığı Auburn semtind..

10

Image

Öğrenciler tiyatroya doydu
Yarıyıl tatiline özel minik misafirleri için etkinlikler hazırlayan Özdilek Afyonkarahisar,
kukla tiyatrosu ve Sihirli Orman tiyatro oyunları ile..

11

Image

Elazığ’a, İscehisar’dan yardım eli
Elazığ’da meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki deprem nedeniyle ilçemizde toplanan insani yardım malzemesi yola çıktı...

12

Image

Sayısal Takograf anlatıldı
Sayısal Takograf Sistemi hakkında İscehisar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Konferans Salonu’nda ilgili esnaf ve sanatkarlara bir bilgilendirme toplantısı ..

13

Image

‘Yardıma hazırız’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Elazığ’daki depremzedelere yardımda bulunmaya hazır olduklarını söyledi. ..

14

Image

TEK YÜREĞİZ
Elazığ’da yaşanan deprem sonrası, depremzedeler için tüm Türkiye tek yürek oldu. Afyonkarahisar’dan da deprem bölgesine yardımlar gönderilirken yardım..

15

Image

‘Her zaman yardıma hazırız’
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Elazığ’daki depremzedelere yardıma her zaman hazır olduklarını söyledi. ..

16

Image

‘Büyük üzüntü içindeyiz’
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Elazığ merkezli yaşanan deprem felaketinden dolayı büyük üzüntü duyduğunu i..

17

Image

‘Yaralar sarılıyor’
Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’dan da ekiplerin deprem bölgesinde yaraları sarmak için diğer ekiplerle çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi. ..

Askerlere mektup yazdılar | Gazete3.com.tr
Image

Askerlere mektup yazdılar


Afyonkarahisar’da anaokulu öğrencileri, İl Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret etti. Ziyarette anaokulu öğrencileri askerlere yazdığı mektupları iletilmek üzere İl Jandarma Komutanı Hamza Çömez'e verdi.
  GÜNCEL    04.12.2019 09:32:07

Anaokulu öğrencilerini İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez ve yardımcıları ile subaylar karşıladı. Daha sonra İl Jandarma Komutanı Çömez; çocukları, jandarma trafik ekipleri tarafından kullanılan motosiklete bindirdi. Ziyarette, İl Jandarma Komutanlığı’nda görev yapan iz takip köpekleri Ceza ve Boyut, sorumlu eğitmenleri ile birlikte gösteri yaptı. Anaokulu öğrencileri, jandarma komutanlığını gezerek harekat merkezinde, jandarma konulu filmi izledi. İl Jandarma Komutanı Çömez; burada, öğrencilere oyuncak jandarma ve polis araçları ile oyuncak bebek hediye etti.>>>Mustafa Bayer
  GÜNCEL    04.12.2019 09:32:07

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
29.01.2020
29.01.2020
29.01.2020
OZEL HABERLER