Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Genç Ofis kurulacak
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı (YÖK) arasında yapıl..

2

Image

AGD, merhum Erbakan’ı anacak
Anadolu Gençlik Derneği Afyonkarahisar Şubesi, vefatının 9. Yılında 54. Hükümet Başbakan’ı, Devlet Adamı, Milli Görüş Hareketi’nin Kurucusu, Prof. Dr...

3

Image

Kitap Fuarı için toplantı
Dinar ilçesinde Dinar Kaymakamlığı, Belediye ve İYAŞ AVM işbirliği ile düzenlenmesi planlanan kitap fuarı için komisyon toplantısı gerçekleşti...

4

Image

El Sanatları kursları düzenlenecek
Afyonkarahisar Belediyesi bünyesinde hizmet veren tarihi Taş Medrese’deki el sanatları atölyelerinde El Sanatları Teknolojisi alanında görev yapan öğr..

5

Image

“Amacımız yemyeşil bir Şuhut”
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Gali Çayı istikametinde devam eden peyzaj çalışmalarını yerinde inceledi. Bozkurt, Şuhut’u yemyeşil yapmak için..

6

Image

Devlet Hastanesi’nin yatak kapasitesi arttı
Çay ilçesinde Devlet Hastanesi’nin yatak kapasitesi 25’ten 50’ye yükseltildi..

7

Image

‘Vatandaşların her zaman yanındayız’
Dinar ilçesinde geçtiğimiz aylarda elektrikten kaynaklı çıkan yangın sonucu çatısı ağır hasar gören ailenin evi için Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı..

8

Image

‘Vergi ekonominin lokomotifi’
Defterdarlık heyetini makamında ağırlayan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, verginin ekonomimizin lokomotifi olduğunu söyledi..

9

Image

‘Trafik kazalarını önlemeyi hedefliyoruz’
‘Trafik kazalarını önlemeyi hedefliyoruz’
Evciler Kaymakamı Abdullah Yüksel başkanlığında otobüs kazalarının önlenmesi için toplantı gerçekleştiri..

10

Image

Benli’den teşekkür ziyareti
Şuhut Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Suat Benli, Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’i ziyaret ederek, derneğe verilen destekler..

11

Image

‘Sorunlar çözüme kavuşacak’
Evciler Kaymakamı Abdullah Yüksel, ilçeye bağlı köylerin sorunlarının ortak akılla çözüme kavuşturulacağını söyledi..

12

Image

TAFED’ten Özgül Termal’e teşekkür
IKA CULINARY OLMPICS yarışmasına katılan Türkiye Aşçılar Federasyonu Milli Takım Mutfak Sanatları ekibi 19 madalya kazanarak ülkemizi gururlandırdı...

13

Image

‘Destek vermeye hazırız’
Vergi Haftası nedeniyle Defterdarlık heyetini makamında ağırlayan Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan, kamuoyunda vergi bilincinin oluşmasında yap..

14

Image

Filmin geliri AEV’e
Afyonkarahisar'da çekilen ve 28 Şubat 2020 günü Türkiye genelinde gösterime girecek "Geçerken Uğradım" filminin tüm gelirleri Afyon Eğitim Vakfı'na ba..

15

Image

Başkan Çöl hastaları unutmadı
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, rutin haline getirdiği hastane ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor...

16

Image

Ekonomiye değer katanlar ödüllendirildi
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen Büyüyen ve Gelişen Afyonkarahisar Ödül Töreni’nde Afyonkarahisar’a değer katan, iş adamla..

17

Image

TAM DESTEK SÖZÜ
ATSO Başkanı Serteser’in Sağlık Endüstri Bölgesi’nin Yönetici şirketinde TOBB’un da yer alması önerisine TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’ndan olumlu cevap..

Başımız sağolsun | Gazete3.com.tr
Image

Başımız sağolsun


Çay Belediye Başkanı Hüseyin Atlı Barış Harekâtı bölgesinde bombalı araçlı saldırıda şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet diledi
  GÜNCEL    18.01.2020 09:44:31

Başkan Atlı mesajında; “Barış Pınarı Harekâtı bölgesinde teröristlerin gerçekleştirdiği bombalı araçlı saldırıda 3 askerimizin şehit olduğu haberini büyük bir üzüntü ile öğrendik. Aziz Şehitlerimize Yüce Allah'tan rahmet, ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetlerimize, yüce Türk milletimize, sabır ve başsağlığı diliyorum” dedi.>>>Gazete3
  GÜNCEL    18.01.2020 09:44:31

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
26.02.2020
26.02.2020
26.02.2020
OZEL HABERLER