Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Protokol 23 Nisan’ı kutladı
Afyonkarahisar protokolü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla birer kutlama mesajı yayınladılar. Mesajlarda 23 Nisan tarihinin Türk ..

2

Image

TANITIM TOPLANTISINA AFYONKARAHİSAR’DAN KGK İCRA KOMİTESİ BAŞKANI BERNA TOKMAN KATILDI
Coca-Cola Yönetim Kurulu Başkanı Muhtar Kent, Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bölge Başkanı Evguenia Stoichkova, Türkiye Odalar ve Borsalar B..

3

Image

Yıldız Özer ebediyete uğurlandı
Afyonkarahisar’ın tanınmış sanayicilerinden Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası eski Başkanlarından, TOBB Eski Yönetim Kurulu Üyesi merhum Yusuf Öz..

4

Image

“Basının önemini 15 Temmuz’da herkes gördü”
Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Yakup Karaca, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. Genel Müdür ..

5

Image

EKPSS Koordinasyon Kurulu toplandı
Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 22 Nisan 2018 Pazar günü yapılacak 2018 EKPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı) sınavı öncesi..

6

Image

“Terör örgütleri dini istismar ediyor”
Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Burhan İşliyen, Afyonkarahisar İl Müftülüğü personeli ile bir araya geldi. İşliyen FETÖ, DAEŞ ve PKK’nın dini istism..

7

Image

Müsteşar Özkaldı, Çay Barajını inceledi
Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşarı Akif Özkaldı, Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesini ziyaret ederek Çay Barajı’nda incelemelerde bulundu. ..

8

Image

Kapıcıoğlu’ndan AKÜ Hastanesi’ne tam not
Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) Başkan Vekili Prof. Dr. M.İ. Safa Kapıcıoğlu, Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Şeker ve Türkiye B..

9

Image

“Sağlık turizminin önemli merkezlerinden birisi olmaya adayız”
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyon Kocatepe Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen “Sağlık Turizmini..

10

Image

Teknik Kolej’de teknolojik gelişmeler konuşuldu
Afyon OSB Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji tarafından düzenlenen kariyer günleri etkinliğine Afyon Kocatepe Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Dekan Ya..

11

Image

Eğreti Gelin Ladik ekibi Afyonkarahisar’da
Gösterimde olan Eğreti Gelin Ladik filminin yönetmen ve oyuncuları Afyonkarahisar’da sinemaseverlerle buluştular. Filmin İstanbul ve Ankara galasının ..

12

Image

Teknik Kolej’de teknolojik gelişmeler konuşuldu
Afyon OSB Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji tarafından düzenlenen kariyer günleri etkinliğine Afyon Kocatepe Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Dekan Ya..

13

Image

“Büyükelçiler Afyon’un tanıtımına katkıda bulunuyor”
Gastro Afyon Turizm ve Lezzet Festivali için Afyonkarahisar’a gelen büyükelçiler i makamında ağırlayan Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, büyükel..

14

Image

“Her zaman yanınızdayız”
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanlığında yeniden seçilen İsmail Kumartaşlı’ya hayırlı olsun ziya..

15

Image

Şehitoğlu, TİM Üyeliğine seçildi
Delta Mermer Madencilik Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı ve Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Şehi..

16

Image

TOKİ 38 ilde 6 bin 893 konutu satışa çıkardı
TOKİ, 38 ilde 6 bin 893 konutu açık satışa sundu. Evler, 55 bin liradan başlayan fiyatlar ve aylık 185 liradan başlayan taksitlerle sahiplerini bekliy..

17

Image

İş kurmak isteyenlere ATSO’dan fırsat
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, yeni iş kurmak isteyenlere Girişimcilik Eğitimi fırsatı sunuyor. Bu eğitime devam ederek belge alan kursiyerle..

Beşer Çin Büyükelçiliği’nin yeni binasına kiraz ağacı dikti | Gazete3.com.tr
Image

Beşer Çin Büyükelçiliği’nin yeni binasına kiraz ağacı dikti


TOSYÖV Genel Başkan Yardımcısı İhsan Beşer Çin Büyükelçiliği’nin Ankara’daki yeni binasının bahçesine Afyon Kiraz’ı fidanı dikti.

  GÜNCEL    12.04.2018 13:16:31

TOSYÖV Genel Başkan Yardımcısı İhsan Beşer Çin Halk Cumhuriyeti Olağanüstü ve Tam Yetkili Büyükelçisi Yu Hongyang’ı ziyaret etti. Ziyaret sırasında Beşer tarafından Çin Büyükelçiliği bahçesine “Afyon Kiraz’ı fidanı” dikildi. Çin Halk Cumhuriyeti Olağanüstü ve Tam Yetkili Büyükelçisi Yu Hongyang’a Ankara Oran’da yeni inşa edilen elçilik binasına taşınmaları nedeniyle hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğunu belirten TOSYÖV Genel Başkan Yardımcısı İhsan Beşer, “Büyükelçilik Ticaret Müsteşarı’nın da hazır bulunduğu ziyaretimiz sırasında Çin ile Türkiye arasındaki ticaretin geliştirilmesi adına yapılacak çalışmaları gündeme getirdik” dedi. Ziyaretin anısına ve Afyonkarahisar ile Çin arasında kurulan “kiraz bağı”nı temsilen büyükelçiliğin bir bahçesini kiraz bahçesine dönüştürdüklerini belirten Beşer, “Elçilik binası bahçesine Afyonkarahisar’dan götürdüğümüz kiraz fidanlarını diktik. Bu kirazların Afyonkarahisar ile Çin arasında kurulan kiraz ticareti bağının nişanesi olması temennisinde bulunduk” dedi.
ITRİ VE TIBBİ BİTKİLER ALANINDA UZMANLAŞMIŞ
BİR ÜNİVERSİTE İLE AKÜ ARASINDA KARDEŞLİK KURULACAK
Ziyaret sırasında Büyükelçi’nin geçtiğimiz aylarda Afyonkarahisar’a gerçekleştirdiği gezinin kritiğini de yaptıklarını belirten TOSYÖV Genel Başkan Yardımcısı İhsan Beşer, “Malum olduğu üzeri Sayın Bakanımız Veysel Eroğlu Bey’in de katıldığı toplantılara Çin Büyükelçimiz de katılmışlardı. Bu toplantıda Afyon Kocatepe Üniversitesi ile Çin’den bir üniversitenin kardeşlik bağı kurulması konusu gündeme gelmişti. Sayın Büyükelçi Çin’de ıtri ve tıbbi bitkiler alanında uzmanlaşmış bir üniversitenin AKÜ ile kardeş üniversiteler olabilmesi için çalışmalara başladıklarını belirtti. Bu girişimlerimizin Afyonkarahisar ve AKÜ camiası için önemli katkıları olacağına inanıyoruz” diye konuştu.
KİRAZ İHRACATI İÇİN ÖZEL GAYRET GÖSTERİLİYOR
Beşer, Çin’de Kasım ayında yapılacak olan fuara Afyonkarahisar’daki özellikle mermercilerin ve gıda firmalarının katılımlarının önemine işaret ederek, Çin Halk Cumhuriyeti Olağanüstü ve Tam Yetkili Büyükelçisi Yu Hongyang’ın bu fuarın hem Çin’e, hem de fuara katılan diğer ülkelere ürün satabilmek için önem arzettiğini kaydettiğini hatırlatan Beşer, “Sayın Büyükelçi Türkiye’den Çin’e kiraz ihracatının bu yıl gerçekleşmesi için çaba gösterdiklerini de özellikle belirttiler. Ayrıca Afyon ziyaretini başarılı bulduklarını, Sayın Bakanımız Veysel Eroğlu’nun ilgisinden memnun olduklarını, organizasyona katkısı bulunanlara teşekkür ettiklerin idile getirdiler” dedi.>>>Gazete3  GÜNCEL    12.04.2018 13:16:31

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.04.2018
24.04.2018
24.04.2018
OZEL HABERLER