Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Şehit Şahin’in adı kütüphanede yaşayacak
K. Irak'ta geçtiğimiz 11 Nisan 2018 tarihinde şehit olan Piyade Uzman Çavuş Semih Şahin’in silah arkadaşları ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Sosyal Bir..

2

Image

‘Yapılandırma büyük bir fırsat’
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Afyonkarahisar İl Müdürlüğü, kurum borçlarına yönelik yapılandırmayla ilgili bir bilgilendirme toplantısı düzenledi. To..

3

Image

‘Vatandaşlar duruşmalarını takip etsinler’
20 Temmuz’da adli tatilin başlayacağını söyleyen Baro Başkanı Turgay Şahin, vatandaşların kendi açılarından adli tatilin bir önemi veya fonksiyonu olm..

4

Image

Vali Tutulmaz’dan yeni polislere tavsiye: ‘Kendinizi sürekli geliştirin’
Afyonkarahisar Polis Meslek Eğitim Merkezi 21. Dönem Mezuniyet töreninde konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, mezun olan polis memurlarına modern anlayışla ..

5

Image

‘Türk insanı misafirperver ve kucaklayıcıdır’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyon Kocatepe Üniversitesi'nin davetlisi olarak ilimize gelen yabancı öğrencileri makamında kabulünde yaptığı açı..

6

Image

‘Bulunduğumuz makamların hakkını verelim’
İl Koordinasyon Kurulu toplantısında açıklamalarda bulunan Vali Mustafa Tutulmaz, koordinasyon kurulu toplantılarında dile getirilen önerilerin ve far..

7

Image

‘Türkiye her bakımdan farklı bir ülke’
18 farklı ülkeden 22 öğrenciyi makamında ağırlayan Vali Mustafa Tutulmaz, öğrencilere Afyonkarahisar’ı gezmelerini tavsiye ederek, “Avrupa’da şehirler..

8

Image

ATSO personeline protokol eğitimi
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası personeline ‘protokol ve görgü kuralları’ eğitimi verildi...

9

Image

‘Millet iradesi hainlere güzel bir ders verdi’
15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Afyonkarahisar’da düzenlenen programda konuşan Afyon Kocatepe Ünivers..

10

Image

Salondaki çalışmalar yakın takibe alındı
Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz ile Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın geçtiğimiz günlerde Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu’nu ziyaretler..

11

Image

Yunus Tortop’tan Başkan Çoban’a veda ziyareti
Yaklaşık üç yıldır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevini yapan ve kendi isteği ile ayrılarak Afyon Kocatepe Üniversitesi Beden Eğitimi Yüks..

12

Image

Bayrakçı dededen 15 Temmuz’a özel bayrak
Sandıklı ilçesinde topladığı çakıl taşlarıyla tepe ve yamaçlara yaptığı Türk bayrakları sonrası 'Bayrakçı Dede' adıyla anılan Turan Kaplan (64), bu ke..

13

Image

15 Temmuz Gazisi Topal o gece yaşananları anlattı: ‘Hiç kimsenin kalbinde zerre korku yoktu’
Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında TRT Genel Müdürlüğü önünde darbecilerin açtığı ateşle ayağından yaralanan ve tedavisinin a..

14

Image

‘Geçerken Uğradım filmi tanıtımı perçinleyecek’
Çekimleri Afyonkarahisar’da yapılan Geçerken Uğradım filminin galasında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, bir yerde çekilen film, dizi gibi etkinliklerin..

15

Image

Müdür Yıldız, Başkan Çöl’ü ağırladı
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Fahrettin Şen'in Astana Büyükelçiliği Müşavirliğine atanmasının ardından yerine Polis Başmüfettişi olarak Afyon..

16

Image

‘Şehit ve gazilerin adıyla para isteyenlere inanmayın’
Şuhut ilçesinde temaslarda bulunan Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, şehit v..

17

Image

15 Temmuz kahramanlarına anlamlı eser
Afyonkarahisar Belediyesi'nin katkılarıyla Afyonkarahisar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu Türk Dili ve Edebiyatı Öğre..

Beşer Çin Büyükelçiliği’nin yeni binasına kiraz ağacı dikti | Gazete3.com.tr
Image

Beşer Çin Büyükelçiliği’nin yeni binasına kiraz ağacı dikti


TOSYÖV Genel Başkan Yardımcısı İhsan Beşer Çin Büyükelçiliği’nin Ankara’daki yeni binasının bahçesine Afyon Kiraz’ı fidanı dikti.

  GÜNCEL    12.04.2018 13:16:31

TOSYÖV Genel Başkan Yardımcısı İhsan Beşer Çin Halk Cumhuriyeti Olağanüstü ve Tam Yetkili Büyükelçisi Yu Hongyang’ı ziyaret etti. Ziyaret sırasında Beşer tarafından Çin Büyükelçiliği bahçesine “Afyon Kiraz’ı fidanı” dikildi. Çin Halk Cumhuriyeti Olağanüstü ve Tam Yetkili Büyükelçisi Yu Hongyang’a Ankara Oran’da yeni inşa edilen elçilik binasına taşınmaları nedeniyle hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğunu belirten TOSYÖV Genel Başkan Yardımcısı İhsan Beşer, “Büyükelçilik Ticaret Müsteşarı’nın da hazır bulunduğu ziyaretimiz sırasında Çin ile Türkiye arasındaki ticaretin geliştirilmesi adına yapılacak çalışmaları gündeme getirdik” dedi. Ziyaretin anısına ve Afyonkarahisar ile Çin arasında kurulan “kiraz bağı”nı temsilen büyükelçiliğin bir bahçesini kiraz bahçesine dönüştürdüklerini belirten Beşer, “Elçilik binası bahçesine Afyonkarahisar’dan götürdüğümüz kiraz fidanlarını diktik. Bu kirazların Afyonkarahisar ile Çin arasında kurulan kiraz ticareti bağının nişanesi olması temennisinde bulunduk” dedi.
ITRİ VE TIBBİ BİTKİLER ALANINDA UZMANLAŞMIŞ
BİR ÜNİVERSİTE İLE AKÜ ARASINDA KARDEŞLİK KURULACAK
Ziyaret sırasında Büyükelçi’nin geçtiğimiz aylarda Afyonkarahisar’a gerçekleştirdiği gezinin kritiğini de yaptıklarını belirten TOSYÖV Genel Başkan Yardımcısı İhsan Beşer, “Malum olduğu üzeri Sayın Bakanımız Veysel Eroğlu Bey’in de katıldığı toplantılara Çin Büyükelçimiz de katılmışlardı. Bu toplantıda Afyon Kocatepe Üniversitesi ile Çin’den bir üniversitenin kardeşlik bağı kurulması konusu gündeme gelmişti. Sayın Büyükelçi Çin’de ıtri ve tıbbi bitkiler alanında uzmanlaşmış bir üniversitenin AKÜ ile kardeş üniversiteler olabilmesi için çalışmalara başladıklarını belirtti. Bu girişimlerimizin Afyonkarahisar ve AKÜ camiası için önemli katkıları olacağına inanıyoruz” diye konuştu.
KİRAZ İHRACATI İÇİN ÖZEL GAYRET GÖSTERİLİYOR
Beşer, Çin’de Kasım ayında yapılacak olan fuara Afyonkarahisar’daki özellikle mermercilerin ve gıda firmalarının katılımlarının önemine işaret ederek, Çin Halk Cumhuriyeti Olağanüstü ve Tam Yetkili Büyükelçisi Yu Hongyang’ın bu fuarın hem Çin’e, hem de fuara katılan diğer ülkelere ürün satabilmek için önem arzettiğini kaydettiğini hatırlatan Beşer, “Sayın Büyükelçi Türkiye’den Çin’e kiraz ihracatının bu yıl gerçekleşmesi için çaba gösterdiklerini de özellikle belirttiler. Ayrıca Afyon ziyaretini başarılı bulduklarını, Sayın Bakanımız Veysel Eroğlu’nun ilgisinden memnun olduklarını, organizasyona katkısı bulunanlara teşekkür ettiklerin idile getirdiler” dedi.>>>Gazete3  GÜNCEL    12.04.2018 13:16:31

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.07.2018
21.07.2018
21.07.2018
OZEL HABERLER