Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘A.Ş. OLURSA BEN VARIM’
Afjet Afyonspor ile ilgili düşüncelerini GAZETE 3 ile paylaşan eski Başkanlardan, İş adamı Salim Pancar, Afyonspor için kalıcı çözümün Anonim Şirket o..

2

Image

‘Bale sanatı yaşamalı’
Moskova Devlet Kültür Sanat Üniversitesi Yüksek Lisans Koreograf-Pedagog ve Bale ve Sanat Merkezi Kurucusu Nataliya Gorelova, bale sanatının yaşaması ..

3

Image

Ehliyet bilgilerini kimliğine yükletti
Vali Gökmen Çiçek, İçişleri Bakanlığının Hayat Kimliğinle Kolay Projesi kapsamında kimlik kartına sürücü belgesini yükleme işlemini gerçekleştirdi. ..

4

Image

Burcu’dan Akar’a ziyaret
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürü Ş. Münire Burcu Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İhsan Akar’ı ..

5

Image

Avşar Emaye ihracat şampiyonu
İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği (İDDMİB), geçen yıl gerçekleştirdikleri ihracat ile yıldızlaşan üyelerini ödüllendirdi. Dö..

6

Image

‘Salgın Afyon’da pik yaptı’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, koronavirüs salgınının Afyonkarahisar’da en üst seviyeler ulaştığını öne sürdü. ..

7

Image

87 adet taşınmaz ihaleyle satılacak
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Müdürlüğü tarafından 87 adet taşınmazın satışı açık ihale usulü ile yapılacak. Aynı zamanda bazı taşınmaz..

8

Image

Yaşam süresi arttı
Yeni doğmuş bir bireyin mevcut ölümlülük risklerine maruz kalması durumunda yaşaması beklenen ortalama yıl sayısı olarak tanımlanan "Doğuşta Beklenen ..

9

Image

Big Chefs hizmete açıldı
2007 yılında kurulan ve ünü yurtdışına ulaşan Big Chefs restoranlar zincirinin en son halkası Afyonkarahisar’da açıldı. Big Chefs, 66. Şubesi’ni Afyon..

10

Image

Bisiklet turu pazar günü
Süslü Kadınlar Bisiklet Turu Afyonkarahisar Koordinatörü Aliye Mete Sert Gün FM’de yayınlanan Gündem programına konuk oldu. Sert bu Pazar yapılacak ol..

11

Image

‘Ahilerin her zaman yanında olduk’
Ahilik Haftası dolayısıyla bir açıklama yapan Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, AK ..

12

Image

Tüm mermer ihtiyacını karşılamaya hazırız’
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin tüm mermer ihtiyaçlarını karşılamaya hazır olduklarını söyledi ..

13

Image

‘İhracat desteklenmeli’
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, dünyada hizmet ihracatının öneminin arttığını belirterek, ihracatın desteklenmesi gerektiğini belirtti ..

14

Image

Hedef 6 yılda 100 kadın patron
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Sinop Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri çalışmalarını basınla paylaştı. TOBB Sinop Kadın Girişimciler Kurulu..

15

Image

MEB’ten özel set
Milli Eğitim Bakanlığı, öğrencilerin okuma yazma sürecini eğlenceli hale getirecek bir set hazırladı..

16

Image

AFYON ÖNCÜ
Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Türkiye’ye öncü kararlar almaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde attığı twitte koronavirüs karantinasını ihlal e..

17

Image

Jandarmadan Kovid denetimi
Afyonkarahisar'da jandarma ekiplerince yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında ilçe, belde ve köylerin toplu taşıma araçlarına yönelik denetim gerç..

BU ŞEHİRDE SEVGİ VAR | Gazete3.com.tr
Image

BU ŞEHİRDE SEVGİ VAR


Afyonkarahisar il genelinde "2020 Afyonkarahisar Sevgi Yılı ilan edildi. İlimizin bütün siyasetçilerini, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ile vatandaşları bir araya getirecek bu etkinlik Türkiye’de ilk defa yapılıyor.
  GÜNCEL    20.03.2020 10:33:12

2020 YILI SEVGİ YILI İLAN EDİLDİ

Türkiye’nin 81 iline örnek olacak olan proje Afyonkarahisar’dan yola çıkıyor. Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu ve Vali Mustafa Tutulmaz’ın önderliğinde 2020 yılı Afyonkarahisar’da Sevgi Yılı olarak ilan edildi. Bu kapsamda hazırlanan proje ile son derece zor ve sıkıntılı günlerden geçtiğimiz bu dönemde sevgi, saygı, kardeşlik ve muhabbet duyguları tekrar yeşerecek. Afyonkarahisar’dan yakılacak bu ışık 81 ilimize örnek olacak. Dünya genelinde hakim olan korku ve endişe ortamına karşı alınan bilimsel ve toplumsal önlemlerle birlikte günlük yaşama moral takviyesi yapılması hedefleniyor.

MART AYININ KONUSU: SELAMI YAYALIM

Hazırlanan Eylem Planı kapsamında bütün kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum kuruluşları ile üniversiteler yıl boyunca Afyonkarahisar genelinde programlarını sürdürecekler. Her ay farklı bir konunun işleneceği, 2020 Sevgi Yılı Projesi, Afyonkarahisar’ın bütün ilçe, belde ve köylerinde de hayata geçirilecek. 12 ayrı konu başlığından oluşan proje çerçevesinde her ay farklı bir konu il genelinde çeşitli programlarla vatandaşları bir araya getirecek. Mart ayının konusu: Selamı Yayalım… 2020 Afyonkarahisar Sevgi Yılı» etkinliklerinin dünyayı derinden sarsan Koronovirüs Krizi’nin topluma hakim kıldığı korku ve endişe ortamına da olumlu etki yapması hedefleniyor.>>>Gazete3

  GÜNCEL    20.03.2020 10:33:12

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.09.2020
24.09.2020
24.09.2020
OZEL HABERLER