Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Akdeniz Belediyeler Birliği toplandı
Sandıklı Belediyesi’nin üyesi olduğu Akdeniz Belediyeler birliği Denizli Pamukkale Belediyesi’nin ev sahipliğinde toplandı..

2

Image

‘İki hafta sonra belli olacak’
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen tarafından Saraydüzü köyüne ait meranın durumu hakkında Tarım ve Orman Bakanlığı’na aktarılan konunun akıbeti 2 haft..

3

Image

‘Su kesintisi yapmayacağız’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, yeni tip koronavirüs (kovid-19) tedbirleri nedeniyle vatandaşların hijyen açısından bir sorun yaşamaması için su kesin..

4

Image

‘İhmal edilen talepler yerine getirilmeli’
Türk Sağlık Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mehmet Ali Öztürk, sağlık çalışanlarının ihmal edilen taleplerinin yerine getirilmesi gerektiğini söyledi ..

5

Image

Vatandaşlara koruyucu eldiven
Çobanlar ilçesinde bulunan açık pazaryerindeki vatandaşlara, koruyucu eldiven dağıtımı yapıldı..

6

Image

Evinde kal
Afyonkarahisar'da sağlık çalışanları, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında "evinde kal" çağrısı yaptı..

7

Image

Dezenfektan üretimleri devam ediyor
Afyonkarahisar Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Teknolojileri Bölümü öğrencileri, "Gazi 03" markasıyla yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önle..

8

Image

‘Dergiler edebiyatın vitrinidir’
Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Sinada Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Hasan Başdemir konuk olarak katıldı. Başdemir Sinada Dergisi’nin 27.sayısı..

9

Image

Üst Geçit Projesi
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı Devlet Demir Yolları Afyonkarahisar 7. Bölge Müdürü Adem Sivri ile birlikte Millet Bahçesi Projesi’nin içerisinde ye..

10

Image

‘Beyannamelerin ertelenmesini istiyoruz’
TÜRMOB Başkanı Emre Kartaloğlu, Türkiye’de görülmeye başlanan koronavirüs konusunda, mali müşavirlerin vereceği beyannamelerin ertelenmesini istedi ..

11

Image

Marketler denetlendi
Şuhut Belediyesine bağlı Zabıta Amirliği ve İlçe Tarım Müdürlüğüne bağlı Gıda Mühendisleri ekipleri tarafından ilçe merkezinde bulunan marketlerde den..

12

Image

Zabıtadan fiyat denetimi
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’in talimatıyla temizlik ve dezenfekte çalışmaları ilçe genelinde devam ederken, belediye zabıta ekipleri de fiy..

13

Image

Mağazalardan kapatma kararı
Korona virüs nedeniyle birçok giyim markası Türkiye çapında mağazalarını geçici olarak kapatma kararı aldı...

14

Image

Çay’da dezenfekte çalışmaları
Çay ilçesinde topluma açık alanlara dezenfekte çalışmaları yapılıyor ..

15

Image

‘Paket tüm toplumu kapsıyor’
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı Ekonomik İstikrar Kalkanı paketini değerlendiren AK Parti İl Başkanı Sezen, paketin tüm toplumu kapsayan bir yapıs..

16

Image

‘Değişiklikler hemen yürürlüğe girmeli’
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, "virüs karanlık koridorunun" ancak el ele vererek aşılabileceğini belirtere..

17

Image

Tutulmaz’a belge takdim edildi
Afyonkarahisar Valiliği Hizmet Binası için düzenlenen Sıfır Atık Belgesi, Vali Mustafa Tutulmaz’a takdim edildi..

BU ŞEHİRDE SEVGİ VAR | Gazete3.com.tr
Image

BU ŞEHİRDE SEVGİ VAR


Afyonkarahisar il genelinde "2020 Afyonkarahisar Sevgi Yılı ilan edildi. İlimizin bütün siyasetçilerini, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ile vatandaşları bir araya getirecek bu etkinlik Türkiye’de ilk defa yapılıyor.
  GÜNCEL    20.03.2020 10:33:12

2020 YILI SEVGİ YILI İLAN EDİLDİ

Türkiye’nin 81 iline örnek olacak olan proje Afyonkarahisar’dan yola çıkıyor. Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu ve Vali Mustafa Tutulmaz’ın önderliğinde 2020 yılı Afyonkarahisar’da Sevgi Yılı olarak ilan edildi. Bu kapsamda hazırlanan proje ile son derece zor ve sıkıntılı günlerden geçtiğimiz bu dönemde sevgi, saygı, kardeşlik ve muhabbet duyguları tekrar yeşerecek. Afyonkarahisar’dan yakılacak bu ışık 81 ilimize örnek olacak. Dünya genelinde hakim olan korku ve endişe ortamına karşı alınan bilimsel ve toplumsal önlemlerle birlikte günlük yaşama moral takviyesi yapılması hedefleniyor.

MART AYININ KONUSU: SELAMI YAYALIM

Hazırlanan Eylem Planı kapsamında bütün kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum kuruluşları ile üniversiteler yıl boyunca Afyonkarahisar genelinde programlarını sürdürecekler. Her ay farklı bir konunun işleneceği, 2020 Sevgi Yılı Projesi, Afyonkarahisar’ın bütün ilçe, belde ve köylerinde de hayata geçirilecek. 12 ayrı konu başlığından oluşan proje çerçevesinde her ay farklı bir konu il genelinde çeşitli programlarla vatandaşları bir araya getirecek. Mart ayının konusu: Selamı Yayalım… 2020 Afyonkarahisar Sevgi Yılı» etkinliklerinin dünyayı derinden sarsan Koronovirüs Krizi’nin topluma hakim kıldığı korku ve endişe ortamına da olumlu etki yapması hedefleniyor.>>>Gazete3

  GÜNCEL    20.03.2020 10:33:12

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
01.07.2020
01.07.2020
01.07.2020
OZEL HABERLER