Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

SAYGIYLA ANDIK

Tarihin akışını değiştiren ecdadımızın yazdığı şanlı destanın adı 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104'üncü yıl dönümü d..

2

Image

Mahkûmlar topluma kazandırılacak

Adalet Bakanlığı ile Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) arasında hüküm giymiş mahkûmların topluma yeniden kazandırılması hususunda protokol imzala..

3

Image

Protokol, Çanakkale Zaferi’ni kutladı
Afyonkarahisar protokolü 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajları yayınladı...

4

Image

KANAL 3 10 YAŞINDA

Afyonkarahisar’da 10 yıl önce Evrendeki Yeni Yıldız sloganıyla kurulan Kanal 3 televizyonu 10. kuruluş yıl dönümünü dün düzenlenen etkinliklerle ..

5

Image

‘Çanakkale büyük bir destan’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj ya..

6

Image

Afyon’da boşanma sayısı arttı


TÜİK Türkiye genelindeki boşanmalarla ilgili 2018 verilerini kamuoyu ile paylaştı. ..

7

Image

Özdilek Çanakkale’yi anacak

Özdilek Afyonkarahisar’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla bir dizi etkinlik gerçekleştirilecek...

8

Image

Jandarmadan miniklere gösteri

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yürüttüğü ‘Değerler Hareketi’ projesi kapsamında Afyonkarahisar Asım Kocabıyık Anaokulu öğrencileri İl Jandarma Kom..

9

Image

Protokol Tıp Bayramı’nı kutladı

Afyonkarahisar protokolü 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla kutlama mesajları yayınladı...

10

Image

‘Doktorluk kutsal bir meslek’


ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. ..

11

Image

Kök hücre bağışı

Afyonkarahisar Sanat ve Yaşam Derneği (AFSAYAD) üyeleri kök hücre bağışında bulunarak anlamlı bir etkinliğe imza attı. Bağış sonrasında konuşan D..

12

Image

‘Milletimizin önemli bir değeri’

Afyonkarahisar protokolü 12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulünün 98. yılı dolayısıyla birer mesaj yayınladı...

13

Image

Kadınlar her gün hatırlanmalı
Afyonkarahisar protokolü 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla birer mesaj yayınladı...

14

Image

‘Regaib hayırlara vesile olsun’

Afyonkarahisar protokolü Regaib Kandili dolayısıyla kutlama mesajları yayınladı...

15

Image

Yapay zekayla yeni sistem
Afyonkarahisar'da Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi öğrencileri Yüksel Yurtbay ve Egemen Bozca geliştirdikleri yazılım ve tasarımla yapay zekayı kulla..

16

Image

Hemdert Pürneşe büyük beğeni toplandı

Risus Sanat’ın sosyal sorumluluk kapsamında hazırladığı “Hemdert Pürneşe” adlı tiyatro oyunu seyirciden büyük beğeni topladı...

17

Image

396 MİLYON TL

Afyonkarahisar’ın 2019 yılında yapılacak yatırımları ve aktarılan para miktarının yer aldığı 2019 yılı yatırım programı Resmi Gazete’de yayınlana..

Donduran mezuniyet | Gazete3.com.tr
Image

Donduran mezuniyet


Afyonkarahisar’da bulunan Polis Meslek Eğitim Merkezi’nde (POMEM) 4 buçuk ay eğitim gören 353 polis adayı mezun oldu. 22 dönem mezunları için POMEM’de tören düzenlendi. Dışarıda soğuk havada gerçekleştirilen mezuniyet töreninde aileler ve protokol üyeleri soğuğa karşı mücadele etti.
  GÜNCEL    01.01.2019 11:06:07


Afyonkarahisar POMEM 22. Dönem mezunları dün yapılan törenle polislik mesleğine adım attı. POMEM stadında gerçekleştirilen törene mezun olan öğrenciler ile birlikte aileleri, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Özdemir Şan, İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez, Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve protokol üyeleri katıldı.

BATTANİYELERE BÜRÜNEREK TÖRENİ İZLEDİLER

Törene katılan aileler çocuklarının ve yakınlarının mezuniyetini kayıt altına almak için telefonları ve kameraları ile bol bol görüntü çekti. Hava sıcaklığının derecelerde olmasında ve törenin dışarıda yapılmasından dolayı protokol üyeleri ve aileler soğuğa karşı zor anlar yaşadı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende konuşan 22. Dönem birincisi Mehmet Emirhan Altuntaş, acısıyla tatlısıyla 4 aylık bir eğitim dönemini geride bıraktıklarını belirtti.

MEZUNLARIN YAKINLARI SOĞUK HAVADA BEKLEDİ

Altuntaş, konuşmasının ardından okul yaş kütüğüne plaket çaktı. Törende konuşan POMEM Müdürü Mustafa Eker ise, vatandaşların huzuru için gece gündüz çalışan polisin, gerektiğinde canlarını vermekten çekinmediğini belirterek, yaptığı çalışmalarla vatandaşların takdirini topladığı aktardı. Tören, 22. Dönem mezunlarının ant içmesi ve kep fırlatmasıyla sona erdi. >>>Gazete3  GÜNCEL    01.01.2019 11:06:07

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.03.2019
22.03.2019
22.03.2019
OZEL HABERLER