Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

TRAFİK KURALLARINA UYALIM
Trafik Değerlendirme Toplantısı’nda konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, insanların kendilerinin ve yakınlarının can sağlığını koruması için trafikteyken, t..

2

Image

Bahçe ve bisiklet sezonu açıldı
Özdilek Afyonkarahisar, bahçe ve bisiklet sezonunu açtı. Birbirinden renkli ve kullanışlı ürünlerle yaza merhaba diyen Özdilek, 26 Mayıs’a kadar mağaz..

3

Image

Ramazan ve Atatürk konulu sergi

Evciler Kaymakamı Abdullah Yüksel, Şehit Uzman Onbaşı Atakan Birgül Çok Programlı Anadolu Lisesinin yıl sonu sergisinin açılışını gerçekleştirdi...

4

Image

Özdilek’te bayram coşkusu


Özdilek Afyonkarahisar’da, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel Greenbox etkinliği yapıldı. Cumhuriyetimizin kurucusu G..

5

Image

Greenbox etkinliği yapılacak


Özdilek Afyonkarahisar’da, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel Greenbox etkinliği yapılacak. ..

6

Image

‘Gençlere büyük görev düşüyor’


Afyonkarahisar protokolü 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesajlar yayınladı...

7

Image

Ramazan etkinlikleri tam gaz

Özdilek Afyonkarahisar’da hafta sonu gerçekleşen ramazan etkinlikleri, 18–19 ve 25–26 Mayıs tarihlerinde de devam edecek. ..

8

Image

5 bin kişiye iftar yemeği

Afyonkarahisar Belediyesi, Ramazan boyunca iftar çadırları ve dağıtım noktalarında her gün 5 bin kişiye iftar yemeği verecek. Belediye Başkanı Me..

9

Image

Umreciler yola çıktı

Afyonkarahisar, Dinar ve Sandıklı ilçelerinden 160 kişi umre ibadeti için kutsal topraklara uğurlandı...

10

Image

Şehit Akkuş’a acı veda

Hakkâri’nin Derecik ilçesinde PKK/PYD terör örgütü mensuplarının saldırısı sonucu şehit olan İscehisar ilçesi Çalışlar köyünden Piyade Sözleşmeli..

11

Image

Frig Vadileri Bisiklet Turu ilgi gördü
Üç gün süren etkinliklere Afyonkarahisar Bisiklet İl Temsilciliği ile bisiklet toplulukları da büyük destek verdi..

12

Image

Çizgi film kahramanı çocuklarla buluştu


Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi, sevilen çizgi film karakteri Aslan ve arkadaşlarını çocuklarla buluşturdu. İki hafta sonu boyunca ..

13

Image

‘Çocuklarımızı kurban etmeyelim’
Çocuk istismarları konusunda açıklama yapan CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, “İstismara karşı hangi partiden olursak olalım lütfen tek bi..

14

Image

‘Atatürk posteri neden asılmadı?’

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Milli Eğitim B..

15

Image

2. Gastro Afyon Lezzet Festivali başladı
Afyonkarahisar’ın birbirinden lezzetli yöresel yemekleri ile ürünlerinin görücüye çıktığı 2. Gastro Afyon Lezzet Festivali başladı.
..

16

Image

"Yumurta Müzesi" ilgi görüyor

Dünyanın altıncı "Yumurta ve Sanatları Müzesi"ndeki, farklı türlerden hayvanlara ait ve bir kısmı sanat eserine dönüştürülmüş yumurtalar ilgi gör..

17

Image

"Yumurta Müzesi" ilgi görüyor

Dünyanın altıncı "Yumurta ve Sanatları Müzesi"ndeki, farklı türlerden hayvanlara ait ve bir kısmı sanat eserine dönüştürülmüş yumurtalar ilgi gör..

Frig Vadileri Bisiklet Turu ilgi gördü | Gazete3.com.tr
Image

Frig Vadileri Bisiklet Turu ilgi gördü


Üç gün süren etkinliklere Afyonkarahisar Bisiklet İl Temsilciliği ile bisiklet toplulukları da büyük destek verdi
  GÜNCEL    01.05.2019 10:52:49Afyonkarahisar’da geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen Frig Vadileri Bisiklet Turu’na katılan sporseverler, üç gün boyunca gerçekleşen etkinliklerle hem Frig Vadisi’ni gezme imkanı buldular hem de kamp ateşi ve eğlence programları ile güzel bir hafta sonu geçirdiler.
Frig Vadileri Bisiklet Turu’na Afyonkarahisar Bisiklet İl Temsilciliği, Afyon PAB ve Kobit Bisiklet Toplulukları da katılım sağlayarak büyük destek verdiler.
Afyonkarahisar Bisiklet İl Temsilcisi Osman Çoban, etkinlik sonrası yaptığı açıklamada, “Bisiklete binmek dünyanın en güzel sporlarından biridir. Bu sebeple 1. amacımız; vatandaşlarımızı bisiklete bindirmek, bisiklet sporunu sevdirmek, bisiklet sporuna yönlendirmektir. 2. amacımız ise; tarihi ve doğal güzellikleri ile ilimize gelen yerli ve yabancı turistlerimiz ile bisiklet sporuna gönül veren misafirlerimizi ilimiz turizmine katkı sağlayıp destek vermektir. Bu vesile ile de bölge halkımızın kalkınmasında rol oynamaktır. Ben Afyonkarahisar Bisiklet İl Temsilcisi olarak bu güzel organizasyonda emeği geçen, yurt içi ve yurt dışından ilimize gelen tüm bisikletseverleri kutluyorum. Ayrıca tur boyunca yol güvenliğimizi sağlayan bölge jandarma ekiplerine ve AKUT ekibine teşekkür ediyorum” dedi.
Organizasyon boyunca değişik yörelerden ilimize gelen bisikletseverlerin hem Frig Vadisi’ni tanıma imkanı bulduklarını hem de üç gün boyunca düzenlenen kamp ateşi ve canlı müzik programları ile güzel bir hafta sonu geçirdiklerini ifade eden Osman Çoban, organizasyonun başarılı bir şekilde gerçekleştiğini de sözlerine ekledi.

  GÜNCEL    01.05.2019 10:52:49

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.07.2019
18.07.2019
18.07.2019
OZEL HABERLER