Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Camilerde Ramazan temizliği

Afyonkarahisar Belediyesi yaklaşan Ramazan Ayı nedeniyle camilerde temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarına devam ediyor...

2

Image

Yazar Yalnız çocuklarla buluştu

Çocuk kitapları yazarı Ferrin İlbay Yalnız 2.Afyon Kitap Fuarı'na katılmak için Afyonkarahisar'a geldi. ..

3

Image

Esnaflar Gastro Afyon’u bekliyor

Afyonkarahisar’ın yöresel lezzetlerinin tanıtılacağı 2. Gastro Afyon Lezzet Festivali görkemli bir organizasyona ev sahipliği yapacak...

4

Image

CİB’e büyük ödül

Birleşmiş Milletler (BM) Uluslararası Telekomünikasyon Birliği tarafından Cenevre'de gerçekleştirilen Dünya Bilgi Toplumu Zirvesinde (WSIS), Cumh..

5

Image

Osman Attila anılacak

Afyonkarahisarlı Şair-Yazar Osman Attila vefatının 41. yılında 19 Nisan 2019 tarihinde saat 10:15’te kabri başında anılacak...

6

Image

Şehit polisler anıldı

Türk Polis Teşkilatının 174. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Afyon Kocatepe Asri Mezarlığı’nda bulunan Polis Şehitliği’nde tören düzenl..

7

Image

‘Polislik kutsal bir meslek’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, vatandaşların huzur ve güvenliğini sağlamak için çalışmalar yapan p..

8

Image

Çoban köpekleri yarıştı

Afyonkarahisar'da Türk Çoban Köpekleri Festivali kapsamında Yerli Irklar Irk Standartları Yarışması yapıldı...

9

Image

Adı ormanda yaşayacak

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin (ÇYDD) Afyonkarahisar Şubesi’nin Kurucu Başkanı Ceyhun Yeltekin Arısoy’un adının verildiği bir hatıra ormanı..

10

Image

Küllerin Arasından oyunu sahnelenecek


Haldun Dormen ve Arena Oyuncuları ‘Küllerin Arasından’ tiyatro oyunu ile Afyonkarahisar’a geliyor...

11

Image

Otizmli çocuklar eğlendi

Özdilek Afyonkarahisar, 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü dolayısıyla otizmli çocuklara ev sahipliği yaptı. Çocuklar, Özdilek’te unutamayacakları bi..

12

Image

‘Otizm konusunda duyarlı davranalım’

Afyonkarahisar’da düzenlenen Otizm Farkındalık Yürüyüşü etkinliğinde konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, insanların otizm konusunda duyarlı olması ger..

13

Image

Kitap okuma etkinliği düzenlendi

55. Kütüphaneler Haftası kutlama etkinlikleri çerçevesinde İscehisar Kaymakamlığı koordinesinde yapılan “7’den 77’ye İscehisar Okuyor Projesi” ka..

14

Image

Özdilek’ten kitap hediyesi
Özdilek AVM Kütüphaneler Haftası dolayısıyla çocuk oyun odasında kitap okumanın önemini anlatan etkinlikler gerçekleştirildi. Etkinliğe katılan çocukl..

15

Image

Perdeler Tiyatro Günü’ne özel açıldı
Afyonkarahisar Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Sanat Yönetmeni Hasan H. Elmas yönetiminde sezonun ikinci oyunu olan "7 Kocalı Hürmüz" adlı tiyatro oyunuyl..

16

Image

İzmir Mermer Fuarı açıldı

Alanında dünyanın en büyük doğaltaş fuarları arasında yer alan İzmir Mermer Fuarı 25. kez kapılarını açtı. ..

17

Image

‘Bilgi gücümüz kuvvetli olmalı’

Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Türkiye’nin güçlü olabilmesi için bilgi gücünün de olması gerektiğini söyledi...

Halkın içinde halkın adamı | Gazete3.com.tr
Image

Halkın içinde halkın adamı


Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, kısa bir önce kente atanmasına rağmen Afyonkarahisarlıların gözbebeği olan yöneticiler arasına girmeyi başardı.
  GÜNCEL    06.08.2018 11:21:48

Yıldız geçtiğimiz günlerde yapılan uyuşturucu operasyonunda yakalanan 13 bin 365 kök kenevir bitkisiyle de rekor kırarak, mesleki başarılarına yeni bir halka daha ekledi.

KISA SÜREDE BÜYÜK BAŞARI ELDE ETTİ AFYONLULARIN GÖZBEBEĞİ OLDU

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, gittiği her yerde halka olan samimi davranışlarıyla toplumun her kesiminden insanların sevgisini kazandı. Özellikle çocuklara olan sevecen tavırları büyük takdir toplarken, yaptığı başarılı operasyonlarla da suçlulara göz açtırmadı. Geçtiğimiz günlerde yapılan uyuşturucu operasyonunda ekiplerin sağladığı başarı Müdür Yıldız’ın bu işlere olan kararlılığını gözler önüne sererken, geleceğimiz olan gençlerimizin zehirlenmesini de engelledi.

“DAHA BÜYÜK OPERASYONLAR GELECEK”

“Çocuklarımız bizim geleceğimiz, onların daha iyi şartlarda yaşaması için ne gerekiyorsa yapacağız” diyen Yıldız, “Geçtiğimiz günlerde yaptığımız operasyonda Afyonkarahisar 13 bin adedi aşan kenevir yakalandı. Afyonkarahisar için bu bir rekor olabilir ama, daha büyük operasyonlar gelecek” dedi.

“ENİNDE SONUNDA HESABINI SORACAĞIZ”

Afyonkarahisar’da bu kadar uyuşturucu yakalanmasının kendisini şaşırttığını söyleyen ve mücadelenin devam edeceğini kaydeden Yıldız, uyuşturucu yetiştiricileri ile tacirlerine gözdağı vererek bu işten vazgeçmelerini eninde sonuna hesabın sorulacağını belirtti. Afyonkarahisar’ın uyuşturucu pazarı olarak nitelendirildiğini kaydeden Yıldız, vatandaşlardan duyarlı olmalarını şüphelendikleri kişileri ihbar etmelerini istedi.>>>Alkan Kurt

  GÜNCEL    06.08.2018 11:21:48

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.04.2019
18.04.2019
18.04.2019
OZEL HABERLER