Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Türkiye’nin çabasına destek verilmeli’
1.Medya ve Mülteciler Basın Buluşması’nda Türkiye’nin mültecilere yönelik olarak yaptığı yardımlar ve çabaları ifade edilerek, diğer ülkelerin bu çaba..

2

Image

Koçak, Okan Üniversitesi Rektörü oldu
..

3

Image

Yapılandırmada ilk taksit hatırlatması
Kamu alacaklarının yeniden yapılandırılmasına ilişkin kanun kapsamındaki borçların ilk taksit ödemesi için verilen süre 1 Ekim Pazartesi günü sona ere..

4

Image

Aşure Günü etkinlikleri başlıyor
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından Muharrem Ayı'nın 10. gününe rastlayan Aşûre Günü'nde Hz. Mevlana'nın yedinci kuşak torunlarından büyük mutasavvıf..

5

Image

Ahilik Haftası kutlanıyor
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Hüsnü Serteser, Ahilik Haftası dolayısıyla birtakım etkinliklere katıldı, ziyaretlerde bu..

6

Image

İtalya semalarında Türk Bayrağı uçurulacak
Türk Uçurtma Takımı kaptanı ve İstanbul Uçurtmacılar Derneği Başkanı Mehmet Naci Aköz ülkemizi uluslar arası uçurtma etkinliklerinde temsil etmeye dev..

7

Image

Yatırım programları denetlendi
Isparta Orman Bölge Müdürlüğünce Bucak İşletme Müdürlüğü, Pamucak ve Kocaalilerde üç, Dinar İşletme Müdürlüğüne bağlı Başmakçı ilçesinde 1 olmak üzere..

8

Image

TGF’den yerel basına ‘cansuyu’ önerileri
Türkiye Gazeteciler Federasyonu tarafından, son dönemlerde yaşanan kağıt sıkıntısı ile had safhaya ulaşan basın sektöründeki zorlukları giderecek somu..

9

Image

SAĞLIK REVAÇTA
AKÜ ve AFSܒdeki öğrenci kayıtlarıyla ilgili olarak Gazetemiz Muhabiri Şehriban Toptaş’a konuşan AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, ilk yerleştirmel..

10

Image

Nurullah Okumuş AFSÜ Rektörü oldu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 15 üniversiteye yaptığı rektör atamalarına ilişkin karar Resmi Gazete’de yayımlandı. Afyonkarahisar Sağlık Bili..

11

Image

‘Nikah sayımız 940 oldu’
Pınar Akarsu’nun hazırlayıp sunduğu Pınar ile Kahvaltı Haberlerinin dünkü konuğu Afyonkarahisar Belediyesi Evlendirme Birim Sorumlusu Ümit Yıldırım, A..

12

Image

‘Geleneksel el sanatları yaşatılmalı’
Taşhan Doruk Deri İşletmecisi Fatma Kıvrak, geleneksel el sanatlarının günümüzde var olma mücadelesi verdiğini söyleyerek, bu sanatların yaşatılması i..

13

Image

‘Zabıtalar fedakarca çalışıyor’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Zabıta Teşkilatı'nın kuruluşunun 192. yıldönümü dolayısıyla personeliyle bir araya geldi. Belediye Başkanı Burhane..

14

Image

‘Filistin’e sanayi bölgelerimizle katkı sağlayabiliriz’
TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, Türk iş dünyası olarak Filistin meselesine bir Türkiye meselesi olarak baktıklarını belirterek, “Farklı hiçbir gö..

15

Image

Komutanlardan AEV’e ziyaret
Mühimmat Komutanı Tuğgeneral Selami Arslan ve Afyonkarahisar Mühimmat Bölge Komutanı Bkm. Albay Mustafa Erol, Afyon Eğitim Vakfı’nı ziyaret etti. ..

16

Image

İnternet Haberciliği Eğitimi tamamlandı
Basın İlan Kurumu’nun, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın desteğiyle düzenlediği iki günlük “İnternet Haberciliğinin Geliştirilmesi Eğitimi” düzenlene..

17

Image

‘Geçmişimizden ilham alarak gözümüzü atiye çevirmeliyiz’
30 Ağustos Zafer Bayramı Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katıldığı tören ile Başkomutanlık Meydan Savaşı'nın kazanıldığı Küta..

Halkın içinde halkın adamı | Gazete3.com.tr
Image

Halkın içinde halkın adamı


Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, kısa bir önce kente atanmasına rağmen Afyonkarahisarlıların gözbebeği olan yöneticiler arasına girmeyi başardı.
  GÜNCEL    06.08.2018 11:21:48

Yıldız geçtiğimiz günlerde yapılan uyuşturucu operasyonunda yakalanan 13 bin 365 kök kenevir bitkisiyle de rekor kırarak, mesleki başarılarına yeni bir halka daha ekledi.

KISA SÜREDE BÜYÜK BAŞARI ELDE ETTİ AFYONLULARIN GÖZBEBEĞİ OLDU

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, gittiği her yerde halka olan samimi davranışlarıyla toplumun her kesiminden insanların sevgisini kazandı. Özellikle çocuklara olan sevecen tavırları büyük takdir toplarken, yaptığı başarılı operasyonlarla da suçlulara göz açtırmadı. Geçtiğimiz günlerde yapılan uyuşturucu operasyonunda ekiplerin sağladığı başarı Müdür Yıldız’ın bu işlere olan kararlılığını gözler önüne sererken, geleceğimiz olan gençlerimizin zehirlenmesini de engelledi.

“DAHA BÜYÜK OPERASYONLAR GELECEK”

“Çocuklarımız bizim geleceğimiz, onların daha iyi şartlarda yaşaması için ne gerekiyorsa yapacağız” diyen Yıldız, “Geçtiğimiz günlerde yaptığımız operasyonda Afyonkarahisar 13 bin adedi aşan kenevir yakalandı. Afyonkarahisar için bu bir rekor olabilir ama, daha büyük operasyonlar gelecek” dedi.

“ENİNDE SONUNDA HESABINI SORACAĞIZ”

Afyonkarahisar’da bu kadar uyuşturucu yakalanmasının kendisini şaşırttığını söyleyen ve mücadelenin devam edeceğini kaydeden Yıldız, uyuşturucu yetiştiricileri ile tacirlerine gözdağı vererek bu işten vazgeçmelerini eninde sonuna hesabın sorulacağını belirtti. Afyonkarahisar’ın uyuşturucu pazarı olarak nitelendirildiğini kaydeden Yıldız, vatandaşlardan duyarlı olmalarını şüphelendikleri kişileri ihbar etmelerini istedi.>>>Alkan Kurt

  GÜNCEL    06.08.2018 11:21:48

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.10.2018
22.10.2018
22.10.2018
OZEL HABERLER