Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Vali Tutulmaz Sırma’yı ağırladı
Vali Mustafa Tutulmaz Kastamonu iline atanan İl Jandarma Komutanı J. Albay Orhan Sırma’yı makamında kabul etti...

2

Image

‘Çocuklarımızın sayesinde trafik kazalarını önleyeceğiz’
“Bu Bayram Ben de Trafik Polisiyim Hatalı Sürücüye Kırmızı Düdük” projesi kapsamında Afyonkarahisar’da yapılan uygulamada konuşan Vali Mustafa Tutulma..

3

Image

‘YATIRIMCI ÇEKECEĞİZ’
Hollanda-Türkiye Ticaret Odası Genel Koordinatörü Ahmed Hüsrev Uç, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziya..

4

Image

“HÜKÜMETİMİZİN YANINDAYIZ”
Afyon Kocatepe Üniversitesi Senatosu ABD yönetiminin Türkiye’ye karşı yaptığı yaptırımlar konusunda kınama mesajı yayınladı. Mesajda emperyalizmle müc..

5

Image

Meclis 3 Eylül’de toplanacak
Afyonkarahisar Belediye Meclisi 3 Eylül Pazartesi günü saat 19.00’da toplanacak...

6

Image

AFJET yönetimi toplandı
Afyon Jeotermal Turizm ve Ticaret A.Ş Yönetim Kurulu toplandı. Toplantıya Vali Mustafa Tutulmaz, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyon Ticaret ve ..

7

Image

‘YATIRIMCI ÇEKECEĞİZ’
Hollanda-Türkiye Ticaret Odası Genel Koordinatörü Ahmed Hüsrev Uç, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziya..

8

Image

‘Hızlı tren 2019 sonu hizmete açılacak’
Megabirlik Medya’yı ziyaret eden ve TCDD’nin Afyonkarahisar ile çevresindeki yaptığı yatırımlar konusunda açıklamalarda bulunan TCDD 7.Bölge Müdürü Ad..

9

Image

‘Yılların ihmali son buldu’
Hasan Karaağaç Mahallesi’ndeki vatandaşlarla mahalle yemeğinde biraraya gelen Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, mahallede yapılan yatırımlarla mahal..

10

Image

Cansuyu’ndan giysi ve gıda dağıtımı
Cansuyu Derneği Afyonkarahisar Şubesi yaklaşan Kurban Bayramı’nda ihtiyaç sahiplerinin mağdur olmaması için giysi ve gıda dağıtım çalışmaları yapılıyo..

11

Image

Sırma, ATSO’yu ziyaret etti
Kastamonu’ya atanan İl Jandarma Komutanı Albay Orhan Sırma, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti...

12

Image

‘Ülkemizi sevelim yerli ürün kullanalım’
Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın yerli ürün kullanılması çağrısının ardından Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 2017 yılında başlattığı ..

13

Image

Turnuva galipleri ödüllendirildi
İl Müftülüğünce 2018 yılı Yaz Kur 'an kursları arası futbol turnuvasında dereceye giren takımlara ödülleri Vali Mustafa Tutulmaz ve Belediye Başkanı B..

14

Image

Kocatepe Mezarlığı yenileniyor
Afyonkarahisar Belediyesi, Kocatepe Asri Mezarlığında yenileme çalışmalarına başladı. İlk olarak Bayraktepe Mezarlığında çalışmalarını tamamlayan Afyo..

15

Image

SYDV’den 552 bin TL’lik yardım
Sosyal Yardımlaşma Vakfı tarafından Kurban Bayramı dolayısıyla vatandaşlara toplamda 552 bin TL’lik nakdi yardım yapıldı.
..

16

Image

Eski Bakan Özsoy’a veda
Geçtiğimiz günlerde tedavi gördüğü Ankara İbni Sina Hastanesi’nde 80 yaşında hayatını kaybeden eski Sağlık Bakanı Dr. Halil İbrahim Özsoy, memleketi A..

17

Image

‘Afyon’un ekonomisine katkı sağladınız’
Hakimler ve Savcılar Kurulu adli ve idari yargı kararnamesiyle Antalya Bölge Mahkemesi Daire Başkanlığı’na atanan Afyonkarahisar Adli Yargı Adalet Kom..

Halkın içinde halkın adamı | Gazete3.com.tr
Image

Halkın içinde halkın adamı


Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, kısa bir önce kente atanmasına rağmen Afyonkarahisarlıların gözbebeği olan yöneticiler arasına girmeyi başardı.
  GÜNCEL    06.08.2018 11:21:48

Yıldız geçtiğimiz günlerde yapılan uyuşturucu operasyonunda yakalanan 13 bin 365 kök kenevir bitkisiyle de rekor kırarak, mesleki başarılarına yeni bir halka daha ekledi.

KISA SÜREDE BÜYÜK BAŞARI ELDE ETTİ AFYONLULARIN GÖZBEBEĞİ OLDU

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, gittiği her yerde halka olan samimi davranışlarıyla toplumun her kesiminden insanların sevgisini kazandı. Özellikle çocuklara olan sevecen tavırları büyük takdir toplarken, yaptığı başarılı operasyonlarla da suçlulara göz açtırmadı. Geçtiğimiz günlerde yapılan uyuşturucu operasyonunda ekiplerin sağladığı başarı Müdür Yıldız’ın bu işlere olan kararlılığını gözler önüne sererken, geleceğimiz olan gençlerimizin zehirlenmesini de engelledi.

“DAHA BÜYÜK OPERASYONLAR GELECEK”

“Çocuklarımız bizim geleceğimiz, onların daha iyi şartlarda yaşaması için ne gerekiyorsa yapacağız” diyen Yıldız, “Geçtiğimiz günlerde yaptığımız operasyonda Afyonkarahisar 13 bin adedi aşan kenevir yakalandı. Afyonkarahisar için bu bir rekor olabilir ama, daha büyük operasyonlar gelecek” dedi.

“ENİNDE SONUNDA HESABINI SORACAĞIZ”

Afyonkarahisar’da bu kadar uyuşturucu yakalanmasının kendisini şaşırttığını söyleyen ve mücadelenin devam edeceğini kaydeden Yıldız, uyuşturucu yetiştiricileri ile tacirlerine gözdağı vererek bu işten vazgeçmelerini eninde sonuna hesabın sorulacağını belirtti. Afyonkarahisar’ın uyuşturucu pazarı olarak nitelendirildiğini kaydeden Yıldız, vatandaşlardan duyarlı olmalarını şüphelendikleri kişileri ihbar etmelerini istedi.>>>Alkan Kurt

  GÜNCEL    06.08.2018 11:21:48

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.08.2018
17.08.2018
17.08.2018
OZEL HABERLER