Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Aile hekiminiz yanınızda’
İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı Aile Hekimliği Birim Sorumlusu Mustafa Ulupınar, aile hekimlerinin her zaman vatandaşların hizm..

2

Image

2019 Şehitler Takvimi yayımlandı
Afyonkarahisar Belediyesi’nin katkılarıyla Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi tarafından hazırlanan "201..

3

Image

Vali Tutulmaz vatandaşları dinledi
Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz’ın başkanlığında 2019 yılı ocak ayı Halk Günü toplantısı gerçekleştirildi...

4

Image

Hayrettin Güzbey dernek başkanı
Afyonkarahisar Sarraflar ve Kuyumcular Yardımlaşma Derneği 16 Olağan Genel Kurulu yapıldı. Başkanlığa oy birliği ile Hayrettin Güzbey getirildi..

5

Image

Millet Kıraathanesi açıldı
Afyonkarahisar'da Gedik Ahmet Paşa Kütüphanesi içerisinde oluşturulan "Millet Kıraathanesi" açıldı...

6

Image

‘10 Ocak dayanışma günüdür’
Gün FM’de yayınlanan Basın Odası’nda 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetecilik konuşuldu. Programda konuşan Gazeteci İsmail Akar, 10 Oca..

7

Image

‘Afyon’u hep beraber tanıttık’
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla düzenlenen programda konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, gazetecilerle beraber Afyonkarahisar’ın tanıtımı için..

8

Image

‘Doğru ve güzel bir iş yaptık’
Kanal 3 ekranlarında Özel Gündem Programına 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sez..

9

Image

Engelli aileye kimlik kartı
Afyonkarahisar’ın Kışlacık Köyü’nde yaşayan engelli aile, Nüfus İl Müdürlüğü tarafından evinden alınarak getirildiği kurumdan yeni kimlikleri çıkarıld..

10

Image

Karlar ve buzlar temizleniyor
Afyonkarahisar Belediyesi ekipleri geçtiğimiz günlerde yağan kar ve sonrası oluşan buzlanma neticesinde, vatandaşların mağdur olmaması için kar ile bu..

11

Image

Yabancıların toplumla uyumu konuşuldu
Afyonkarahisar’da yaşayan yabancıların toplumla olan karşılıklı uyumunu tesis etmek üzere Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Boztepe başkanlığında toplantı ya..

12

Image

‘Medya demokrasinin olmazsa olmazıdır’
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret eden Akrones Termal Otel Genel Müdür Yardımcısı Funda Özbay,..

13

Image

Kulakların pası silindi
Alimoğlu Kültür Sanat Araştırmaları Merkezi Derneği’nin “Şarkılarda Akşamlar/Geceler” konseri, büyük beğeni topladı..

14

Image

Yaban hayvanları takip ediliyor
Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar 5'inci Bölge Müdürlüğü tarafından Akdağ Tabiat Parkı'na yılkı atları ve kızıl geyikler için yem ..

15

Image

‘İnşallah yüzümüzün akıyla çıkacağız’
Ekşioğlu Milsapark Residence ortakları için düzenlenen tanıtım toplantısında konuşan Milsapark Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Sadi Çelebi, yapılan..

16

Image

Afyon’da şiddetli rüzgar bekleniyor
Afyonkarahisar’da bugün ve yarın şiddetli lodos ile fırtına yaşanacağı uyarısı geldi. ..

17

Image

Yemen için seferber oldular
Afyonkarahisar'ın Kocatepe beldesinde, halktan toplanan küçükbaş hayvan, hububat ve el emeği göz nuru eşyaların mezatta satılmasının ardından elde edi..

Halkın içinde halkın adamı | Gazete3.com.tr
Image

Halkın içinde halkın adamı


Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, kısa bir önce kente atanmasına rağmen Afyonkarahisarlıların gözbebeği olan yöneticiler arasına girmeyi başardı.
  GÜNCEL    06.08.2018 11:21:48

Yıldız geçtiğimiz günlerde yapılan uyuşturucu operasyonunda yakalanan 13 bin 365 kök kenevir bitkisiyle de rekor kırarak, mesleki başarılarına yeni bir halka daha ekledi.

KISA SÜREDE BÜYÜK BAŞARI ELDE ETTİ AFYONLULARIN GÖZBEBEĞİ OLDU

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, gittiği her yerde halka olan samimi davranışlarıyla toplumun her kesiminden insanların sevgisini kazandı. Özellikle çocuklara olan sevecen tavırları büyük takdir toplarken, yaptığı başarılı operasyonlarla da suçlulara göz açtırmadı. Geçtiğimiz günlerde yapılan uyuşturucu operasyonunda ekiplerin sağladığı başarı Müdür Yıldız’ın bu işlere olan kararlılığını gözler önüne sererken, geleceğimiz olan gençlerimizin zehirlenmesini de engelledi.

“DAHA BÜYÜK OPERASYONLAR GELECEK”

“Çocuklarımız bizim geleceğimiz, onların daha iyi şartlarda yaşaması için ne gerekiyorsa yapacağız” diyen Yıldız, “Geçtiğimiz günlerde yaptığımız operasyonda Afyonkarahisar 13 bin adedi aşan kenevir yakalandı. Afyonkarahisar için bu bir rekor olabilir ama, daha büyük operasyonlar gelecek” dedi.

“ENİNDE SONUNDA HESABINI SORACAĞIZ”

Afyonkarahisar’da bu kadar uyuşturucu yakalanmasının kendisini şaşırttığını söyleyen ve mücadelenin devam edeceğini kaydeden Yıldız, uyuşturucu yetiştiricileri ile tacirlerine gözdağı vererek bu işten vazgeçmelerini eninde sonuna hesabın sorulacağını belirtti. Afyonkarahisar’ın uyuşturucu pazarı olarak nitelendirildiğini kaydeden Yıldız, vatandaşlardan duyarlı olmalarını şüphelendikleri kişileri ihbar etmelerini istedi.>>>Alkan Kurt

  GÜNCEL    06.08.2018 11:21:48

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
16.01.2019
16.01.2019
16.01.2019
OZEL HABERLER