Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Bu gösteri kaçmaz!

Türk Hava Kuvvetleri Akrobasi Timi Türk Yıldızları, Zaferin kazanıldığı topraklarda gösteri yapacak. ..

2

Image

Afyonkarahisar’da 6.8 deprem olabilir
Afyon Kocatepe Üniversitesi Deprem Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Çağlar Özkaymak, Afyonkarahisar’ın Denizli’ye yakın bölgelerinde bulu..

3

Image

SERKAN BAŞKAN ZİYARET TURUNDA

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Afyon protokolüne nezaket ziyaretinde bulundu.
Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret eden Başkan Koyuncu..

4

Image

AFYON'A 5 BİN 174 KİŞİ GÖÇ ETTİ
Türkiye'ye göç edenlerin sayısı 2018 yılında arttı. Türkiye’ye göç eden 577 bin 457 kişinin 5 bin 174’ü Afyonkarahisar’a geldi. ..

5

Image

BAGIŞLAR BEKLENİYOR
Cansuyu Derneği İl Temsilciliği, Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’i ziyaret etti. Dernek Başkanı Mehmet Demir, ziyarette yaptığı açıklam..

6

Image

BASIN MENSUPLARININ HER ZAMAN YANINDAYIZ
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, "Dünyanın her köşesinde haber alma ve bilgi edinme ihtiyacını karşılamak adına savaşlara,..

7

Image

Genç MÜSİAD’tan ziyaret

Genç MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Abdullah Sert, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Sayın, Ahmet Yaşar ve Mehmet Hamziyan, 24 Temmuz Basın Bayram..

8

Image

Sokak hayvanları yararına kermes
Afyonkarahisar’da sokak hayvanlarının bakım ve beslenme masraflarını karşılamak amacıyla haftaya pazartesi günü kermes açılacağı belirtildi...

9

Image

GURBETÇİLER İÇİN STANT

Sandıklı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından gurbetçi vatandaşların istek, öneri ve şikâyetlerini dinleyerek değerlendirmek ü..

10

Image

Yaralı geyik tedavi ediliyor

Eskişehir kırsalında ön sağ ayağından yaralı şekilde bulunan yavru kızıl geyik Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaban Hayatını Kurtarma Rehabilitasyon..

11

Image

PROTOKOL BASIN BAYRAMI'NI KUTLADI
Afyonkarahisar protokolü 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla mesajlar yayınladı...

12

Image

DOĞAN İMZA GÜNÜ DÜZENLEYECEK
Afyonkarahisarlı yazar Zekiye Doğan, 26 Temmuz – 04 Ağustos tarihleri arasında Emirdağ’da belediye tarafından düzenlenecek olan kitap fuarında imza gü..

13

Image

'SERA GÖLÜ'NÜ TEMİZ TUTACAĞIZ'
Trabzon Sera Gölü hakkında açıklamalarda bulunan Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, Sera Gölü’nün temizliğine büyük önem vereceklerini beli..

14

Image

86 KONUTA ELEKTİRİK VERİLDİ

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından Dinar’a bağlı Suçıkan Mahallesi’nde yapımı sona eren ve anahtar teslimleri yapılan 86 konuta, AK..

15

Image

SANDIKLI'DA EMRAH KÖRLÜ RÜZGARI
Sandıklı Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilerek ikincisi düzenlenen Bedesten Yaz Akşamları, Kanal 3 ekranlarından canlı olarak yayınlanan p..

16

Image

Kanlıca'ya halı saha yapılacak
Kanlıca Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, vatandaşların mahalle için halı saha ve çimlendirme yapılması tale..

17

Image

AFRAY'DA İLK ÖDENEK TAMAM
Afyon Gar ile Kocatepe Üniversitesi arası 1. Etap 2. Konvansiyonel hattının yapımı, etüd, proje, mühendislik ve danışmanlık hizmet işi için gerekli öd..

Kanser hastalarına kitaplı destek | Gazete3.com.tr
Image

Kanser hastalarına kitaplı destekAfyonkarahisar'da ilkokul 1. sınıf öğrencilerinin kaleme aldığı ‘Minik Yüreklerimizden Kalemlerimize Dökülenler’ isimli kitap, Valilik tarafından bastırılarak kanser hastaları yararına satışa sunuldu.
  GÜNCEL    19.04.2019 10:55:56


Afyonkarahisar Fuar alanına açılan 2. Kitap Fuarı'na 200 yazar katıldı. Fuarda, Afyonkarahisar Yüksel Varlı İlkokul 1-C sınıfı öğrencilerinin hazırladığı ve stantta satışını yaptıkları kitap, içeriğiyle büyük anlam taşıyor. Yüksel Varlı İlkokulu Sınıf Öğretmeni Neslihan Tanrıverdi, gazetecilere yaptığı açıklamada, 1. sınıf öğrencilerinin hazırladığı kitap için kurulan standın kitapseverler tarafından yoğun ilgi gördüğünü söyledi.

2-3 AYLIK SÜREÇTE HAZIRLANDI

Kitaptaki hikayelerin tamamının birinci sınıfa giden 19 öğrencinin kendi yaşamlarından oluştuğu kesitleri dile getiren Tanrıverdi, şunları ifade etti: "Hazırlanan çalışmalar, 2-3 ay gibi bir zaman aldı. Daha sonra bu yazılar, proje kapsamında Afyonkarahisar Valiliğimizin desteğiyle bin adet bastırıldı. Açılan kitap fuarında öğrencilerimizin kitabı için bir stant oluşturduk ve satışını yapıyoruz. Buradan elde edilecek bütün gelirler de Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Onkoloji Hastanesi'nde tedavi gören kanser hastalarına bağışlayacağız."

"KİTAP SATIŞLARIMIZ ÇOK İYİ"

Tanrıverdi, hazırlanan kitabın görme engelliler için de karekod uygulamasına sahip olduğunu ve telefon uygulamasıyla çocukların kendi sesiyle anlatıldığını vurguladı. Kitap fuarında hazırlanan kitaplarının ilgi gördüğüne işaret eden Tanrıverdi, "Kitap satışlarımız da çok iyi. Özellikle de gönüllü velilerimiz, satışlarda yardımcı oluyorlar. Yine çeşitli okullardaki öğrenciler de alıyorlar. Güzel gidiyor." diye konuştu.>>>Ferhat Yüksel  GÜNCEL    19.04.2019 10:55:56

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
16.10.2019
16.10.2019
16.10.2019
OZEL HABERLER