Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

TRAFİK KURALLARINA UYALIM
Trafik Değerlendirme Toplantısı’nda konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, insanların kendilerinin ve yakınlarının can sağlığını koruması için trafikteyken, t..

2

Image

Bahçe ve bisiklet sezonu açıldı
Özdilek Afyonkarahisar, bahçe ve bisiklet sezonunu açtı. Birbirinden renkli ve kullanışlı ürünlerle yaza merhaba diyen Özdilek, 26 Mayıs’a kadar mağaz..

3

Image

Ramazan ve Atatürk konulu sergi

Evciler Kaymakamı Abdullah Yüksel, Şehit Uzman Onbaşı Atakan Birgül Çok Programlı Anadolu Lisesinin yıl sonu sergisinin açılışını gerçekleştirdi...

4

Image

Özdilek’te bayram coşkusu


Özdilek Afyonkarahisar’da, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel Greenbox etkinliği yapıldı. Cumhuriyetimizin kurucusu G..

5

Image

Greenbox etkinliği yapılacak


Özdilek Afyonkarahisar’da, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel Greenbox etkinliği yapılacak. ..

6

Image

‘Gençlere büyük görev düşüyor’


Afyonkarahisar protokolü 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesajlar yayınladı...

7

Image

Ramazan etkinlikleri tam gaz

Özdilek Afyonkarahisar’da hafta sonu gerçekleşen ramazan etkinlikleri, 18–19 ve 25–26 Mayıs tarihlerinde de devam edecek. ..

8

Image

5 bin kişiye iftar yemeği

Afyonkarahisar Belediyesi, Ramazan boyunca iftar çadırları ve dağıtım noktalarında her gün 5 bin kişiye iftar yemeği verecek. Belediye Başkanı Me..

9

Image

Umreciler yola çıktı

Afyonkarahisar, Dinar ve Sandıklı ilçelerinden 160 kişi umre ibadeti için kutsal topraklara uğurlandı...

10

Image

Şehit Akkuş’a acı veda

Hakkâri’nin Derecik ilçesinde PKK/PYD terör örgütü mensuplarının saldırısı sonucu şehit olan İscehisar ilçesi Çalışlar köyünden Piyade Sözleşmeli..

11

Image

Frig Vadileri Bisiklet Turu ilgi gördü
Üç gün süren etkinliklere Afyonkarahisar Bisiklet İl Temsilciliği ile bisiklet toplulukları da büyük destek verdi..

12

Image

Çizgi film kahramanı çocuklarla buluştu


Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi, sevilen çizgi film karakteri Aslan ve arkadaşlarını çocuklarla buluşturdu. İki hafta sonu boyunca ..

13

Image

‘Çocuklarımızı kurban etmeyelim’
Çocuk istismarları konusunda açıklama yapan CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, “İstismara karşı hangi partiden olursak olalım lütfen tek bi..

14

Image

‘Atatürk posteri neden asılmadı?’

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Milli Eğitim B..

15

Image

2. Gastro Afyon Lezzet Festivali başladı
Afyonkarahisar’ın birbirinden lezzetli yöresel yemekleri ile ürünlerinin görücüye çıktığı 2. Gastro Afyon Lezzet Festivali başladı.
..

16

Image

"Yumurta Müzesi" ilgi görüyor

Dünyanın altıncı "Yumurta ve Sanatları Müzesi"ndeki, farklı türlerden hayvanlara ait ve bir kısmı sanat eserine dönüştürülmüş yumurtalar ilgi gör..

17

Image

"Yumurta Müzesi" ilgi görüyor

Dünyanın altıncı "Yumurta ve Sanatları Müzesi"ndeki, farklı türlerden hayvanlara ait ve bir kısmı sanat eserine dönüştürülmüş yumurtalar ilgi gör..

Kanser hastalarına kitaplı destek | Gazete3.com.tr
Image

Kanser hastalarına kitaplı destekAfyonkarahisar'da ilkokul 1. sınıf öğrencilerinin kaleme aldığı ‘Minik Yüreklerimizden Kalemlerimize Dökülenler’ isimli kitap, Valilik tarafından bastırılarak kanser hastaları yararına satışa sunuldu.
  GÜNCEL    19.04.2019 10:55:56


Afyonkarahisar Fuar alanına açılan 2. Kitap Fuarı'na 200 yazar katıldı. Fuarda, Afyonkarahisar Yüksel Varlı İlkokul 1-C sınıfı öğrencilerinin hazırladığı ve stantta satışını yaptıkları kitap, içeriğiyle büyük anlam taşıyor. Yüksel Varlı İlkokulu Sınıf Öğretmeni Neslihan Tanrıverdi, gazetecilere yaptığı açıklamada, 1. sınıf öğrencilerinin hazırladığı kitap için kurulan standın kitapseverler tarafından yoğun ilgi gördüğünü söyledi.

2-3 AYLIK SÜREÇTE HAZIRLANDI

Kitaptaki hikayelerin tamamının birinci sınıfa giden 19 öğrencinin kendi yaşamlarından oluştuğu kesitleri dile getiren Tanrıverdi, şunları ifade etti: "Hazırlanan çalışmalar, 2-3 ay gibi bir zaman aldı. Daha sonra bu yazılar, proje kapsamında Afyonkarahisar Valiliğimizin desteğiyle bin adet bastırıldı. Açılan kitap fuarında öğrencilerimizin kitabı için bir stant oluşturduk ve satışını yapıyoruz. Buradan elde edilecek bütün gelirler de Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Onkoloji Hastanesi'nde tedavi gören kanser hastalarına bağışlayacağız."

"KİTAP SATIŞLARIMIZ ÇOK İYİ"

Tanrıverdi, hazırlanan kitabın görme engelliler için de karekod uygulamasına sahip olduğunu ve telefon uygulamasıyla çocukların kendi sesiyle anlatıldığını vurguladı. Kitap fuarında hazırlanan kitaplarının ilgi gördüğüne işaret eden Tanrıverdi, "Kitap satışlarımız da çok iyi. Özellikle de gönüllü velilerimiz, satışlarda yardımcı oluyorlar. Yine çeşitli okullardaki öğrenciler de alıyorlar. Güzel gidiyor." diye konuştu.>>>Ferhat Yüksel  GÜNCEL    19.04.2019 10:55:56

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.07.2019
18.07.2019
18.07.2019
OZEL HABERLER