Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

İş arayanlara rehberlik edecek
Vali Mustafa Tutulmaz, İŞKUR bünyesinde hizmet verecek olan iş arama sürecini daha başarılı yönetmek isteyen, Nasıl iş aramalıyım? İş başvurum neden r..

2

Image

Okullardaki çalışmalar değerlendirildi
Afyon Lisesi Konferans Salonu'nda İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın başkanlığında yapılan 2019-2020 eğitim öğretim dönemi Merkez İlçe Eğitim Kurumu ..

3

Image

‘Kanal 3’te güzel programlar yapılıyor’
Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’i ziyaret eden, CİB İl Müdürü Şerife Münire Burcu, Kanal 3’te güzel programların yapıldığını söyledi...

4

Image

Müdür Temiz Başkan Şahin’i ağırladı
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, İl Emniyet Müdürü Ali Temiz’i ziyaret etti..

5

Image

‘Sizlerle gurur duyuyoruz’
Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini ağırlayan İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, İstanbul Mutfak Günleri, 8. Housekeep..

6

Image

‘Üretim olmadan dünyaya kafa tutamayız’
Vali Mustafa Tutulmaz, üretim olmadan dünyaya kafa tutulamayacağını söyleyerek, “Üretim yapmadan yönetici olabilmek mümkün değil, yöneticilikten kastı..

7

Image

‘MESELEMİZ TÜRKİYE’
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, milletin karşısındaki vesayetçilere karşı en güçlü sesin hep AK Parti'den çıktığını belirterek, “Bizim meselemiz Türkiye..

8

Image

Petrol Sanayi Meclisi toplandı
TOBB Türkiye Petrol ve Petrol Ürünleri Sanayi Meclisi, Ahmet Erdem başkanlığında sektörün sorunlarını ele almak üzere TOBB’da bir araya geldi. ..

9

Image

Şehitler Takvimi dağıtıldı
Afyonkarahisar Belediyesi ile Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü işbirliğiyle hazırlanan 2020 Şehitler Takvimi’nin dağıtımı şehit aileleri ..

10

Image

‘KKTC hür ve özgürdür’
Türkiye Muharip Gaziler Derneği Afyonkarahisar Temsilcisi Yusuf Aytaç Hürkal, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'nın yaptığı açıklamaları kınayarak, “1..

11

Image

Başkan Sarı’ya teşekkür ziyareti
Mehmetçik Vakfı yararına geçtiğimiz ay gece düzenleyen Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya, TSK Mehmetçik Vakfı Bursa Temsilcisi Emekli Albay Ahmet N..

12

Image

‘Afyonkarahisar ortak paydamız’
AFSİAD Başkanı Kadir Sayın ve yönetim kurulu üyeleri Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. AFSİAD Başkanı Kadir Sayın Afyonkarahisar’a h..

13

Image

Kapankaya’dan taziye ziyareti
Kaymakam Kapankaya, vefat eden Kore Gazisi Mahmut Çiftçi’nin ailesini ziyaret ederek, taziyelerini iletti..

14

Image

Afyon lezzetleri baş döndürücü
Afyonkarahisar Valiliği Tanıtım Bürosu’nun davetlisi olarak şehre gelen sosyal medya fenomenleri Afyonkarahisar mutfağını keşfetti. Deneyimlerini kale..

15

Image

Tarım sigortası yaptırın
Çiftçilere yönelik olarak yapılan bilgilendirme toplantıları konusunda açıklama yapan Tarım ve Orman İl Müdürü İbrahim Acar, çiftçilerin alın teri ve ..

16

Image

Çevre konusunda duyarlı olalım
Vali Mustafa Tutulmaz, Çevre Hizmetleri Birliği tarafından Selçuklu İlkokulu öğrencilerine yönelik düzenlenen Sıfır Atık ve Geri Dönüşüm eğitim semine..

17

Image

Amatör Çalgıcılar festivali yapılacak
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ev sahipliğinde 2007 yılından itibaren düzenlenen Amatör Çalgıcılar Festivali’nin 14.’sü 14-15 Mart 2020 tarihinde g..

Miting ve yürüyüş alanları belirlendi | Gazete3.com.tr
Image

Miting ve yürüyüş alanları belirlendi


Afyonkarahisar’da açık hava toplantı, gösteri yürüyüşü güzergah ile miting alanları ve afiş, pankart asılacak yerler açıklandı.
  GÜNCEL    17.01.2020 09:44:04

Zafer Meydanı miting alanı olarak belirlenirken, Türkeş Bulvarı ile Gazlıgöl Caddesinin kesiştiği Demiryalayan Türbesi’nin bulunduğu kavşak toplanma alanı olarak belirlendi. Alternatif toplanma alanları ise, İmaret Camii yanında bulunan hamam, Şeker Bank ile Bizim dönerci arasında kalan alan, 2. Dumlupınar Caddesi ile Osman Atilla Caddesinin kesiştiği nokta ile HSCB Bankası önünde bulanan alan toplanma alanı olarak açıklandı. Zafer Meydanı’na çıkan cadde ve sokaklar dağılma alanı olarak kullanılacak. Yürüyüş güzergahları ise, Gazlıgöl Caddesini takiben Zafer Meydanında (Anıt park önü) son bulan güzergahtır. Milli Birlik (Bankalar) Caddesini takiben Zafer Meydanında (Anıt park önü) son bulan güzergahtır.

FATİH MAHALLESİ MİTİNG ALANI
Bir başka miting alanı ise Fatih Mahallesi, taş ocakları yolu ile Şeyh Şamil Bulvarı’nın kesiştiği yerde bulunan pazar yeri olacak. Adnan Menderes Bulvarı ile Kocatepe Caddesi’nin kesiştiği nokta ile Mithat Paşa Caddesi ile Fatih Gümüş Caddesi’nin kesiştiği Kocatepe Parkı ile karayolları şantiyesinin arasında kalan alan toplanma alanı olarak belirlendi. Kocatepe Caddesini takiben Fatih kavşağı Pazar yerinde son bulan güzergah ise, yürüyüş alanı olarak belirlendi. Erkmen kasabasında bulunan Menderes Bulvarı PTT binasının önü ile Hacı Baba, Sayıoğlu, Yukarı Çeşme ve Yıldız sokaklarının caddeye çıkan alanları toplantı alanı olarak açıklandı. Sait Açba Caddesi ile Belediye Binası yanındaki kavşak toplanma alanı ve yürüyüş alanı olarak belirlendi.

AKARÇAY MİTİNG ALANI
Akarçay Mesire alanı miting bölgesi olarak belirlendi. İmamı Azam Camii önü toplanma alanı. İmamı Azam Cami önünden Cahar Dudayev Caddesi’ni takiben Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü kavşağında son bulan güzergah ise, yürüyüş alanı olarak açıklandı. Belirtilen yerlerde yapılacak toplantı ve gösteri yürüyüşleri ile alakalı olarak yapıştırılacak ve asılacak afiş ve pankartların, belediye tarafından kurulan ve müsait olan billboardlar ve panolara, toplantı alanlarında yapıştırılacak ve asılacak afiş ve pankartların da program hitamı temizlenmek kaydıyla toplantı (miting) alanlarında bulunan direkler ve müsait yerler olarak belirlendi.>>>Gazete3


  GÜNCEL    17.01.2020 09:44:04

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.02.2020
14.02.2020
14.02.2020
OZEL HABERLER