Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Salgın Afyon’da pik yaptı’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, koronavirüs salgınının Afyonkarahisar’da en üst seviyeler ulaştığını öne sürdü. ..

2

Image

87 adet taşınmaz ihaleyle satılacak
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Müdürlüğü tarafından 87 adet taşınmazın satışı açık ihale usulü ile yapılacak. Aynı zamanda bazı taşınmaz..

3

Image

Yaşam süresi arttı
Yeni doğmuş bir bireyin mevcut ölümlülük risklerine maruz kalması durumunda yaşaması beklenen ortalama yıl sayısı olarak tanımlanan "Doğuşta Beklenen ..

4

Image

Big Chefs hizmete açıldı
2007 yılında kurulan ve ünü yurtdışına ulaşan Big Chefs restoranlar zincirinin en son halkası Afyonkarahisar’da açıldı. Big Chefs, 66. Şubesi’ni Afyon..

5

Image

Bisiklet turu pazar günü
Süslü Kadınlar Bisiklet Turu Afyonkarahisar Koordinatörü Aliye Mete Sert Gün FM’de yayınlanan Gündem programına konuk oldu. Sert bu Pazar yapılacak ol..

6

Image

‘Ahilerin her zaman yanında olduk’
Ahilik Haftası dolayısıyla bir açıklama yapan Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, AK ..

7

Image

Tüm mermer ihtiyacını karşılamaya hazırız’
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin tüm mermer ihtiyaçlarını karşılamaya hazır olduklarını söyledi ..

8

Image

‘İhracat desteklenmeli’
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, dünyada hizmet ihracatının öneminin arttığını belirterek, ihracatın desteklenmesi gerektiğini belirtti ..

9

Image

Hedef 6 yılda 100 kadın patron
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Sinop Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri çalışmalarını basınla paylaştı. TOBB Sinop Kadın Girişimciler Kurulu..

10

Image

MEB’ten özel set
Milli Eğitim Bakanlığı, öğrencilerin okuma yazma sürecini eğlenceli hale getirecek bir set hazırladı..

11

Image

AFYON ÖNCÜ
Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Türkiye’ye öncü kararlar almaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde attığı twitte koronavirüs karantinasını ihlal e..

12

Image

Jandarmadan Kovid denetimi
Afyonkarahisar'da jandarma ekiplerince yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında ilçe, belde ve köylerin toplu taşıma araçlarına yönelik denetim gerç..

13

Image

‘Tedbirlere uyulmazsa vakalar artar’
Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Recep Öztürk, eylül ayında yeni normal dönemdeki dalgalanmalara dikkat çekerek "Koronavirüs tedbirlerine uyul..

14

Image

‘THY ile görüşeceğiz’
Türkiye Seyahat Acentalar Birliği Dumlupınar Bölge Temsil Kurulu Başkanı Bilal Şenel, Zafer Havalimanı’nı canlandırabilmek, uçuşları açabilmek için Tü..

15

Image

Vali Çiçek’e ziyaretler
Vali Gökmen Çiçek, ziyaret için gelen konuklarını ağırladı ..

16

Image

‘İHBAR EDİN’

Vali Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, şehir merkezinde covid-19 denetimi yaptı. Vali Çiçek, vatandaşlardan korona testi pozitif ol..

17

Image

Eurochambres Komitesi toplandı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, aynı zamanda Başkan Vekilliğini yürüttüğü Avrupa Ticaret ve Sanayi Odaları ..

Miting ve yürüyüş alanları belirlendi | Gazete3.com.tr
Image

Miting ve yürüyüş alanları belirlendi


Afyonkarahisar’da açık hava toplantı, gösteri yürüyüşü güzergah ile miting alanları ve afiş, pankart asılacak yerler açıklandı.
  GÜNCEL    17.01.2020 09:44:04

Zafer Meydanı miting alanı olarak belirlenirken, Türkeş Bulvarı ile Gazlıgöl Caddesinin kesiştiği Demiryalayan Türbesi’nin bulunduğu kavşak toplanma alanı olarak belirlendi. Alternatif toplanma alanları ise, İmaret Camii yanında bulunan hamam, Şeker Bank ile Bizim dönerci arasında kalan alan, 2. Dumlupınar Caddesi ile Osman Atilla Caddesinin kesiştiği nokta ile HSCB Bankası önünde bulanan alan toplanma alanı olarak açıklandı. Zafer Meydanı’na çıkan cadde ve sokaklar dağılma alanı olarak kullanılacak. Yürüyüş güzergahları ise, Gazlıgöl Caddesini takiben Zafer Meydanında (Anıt park önü) son bulan güzergahtır. Milli Birlik (Bankalar) Caddesini takiben Zafer Meydanında (Anıt park önü) son bulan güzergahtır.

FATİH MAHALLESİ MİTİNG ALANI
Bir başka miting alanı ise Fatih Mahallesi, taş ocakları yolu ile Şeyh Şamil Bulvarı’nın kesiştiği yerde bulunan pazar yeri olacak. Adnan Menderes Bulvarı ile Kocatepe Caddesi’nin kesiştiği nokta ile Mithat Paşa Caddesi ile Fatih Gümüş Caddesi’nin kesiştiği Kocatepe Parkı ile karayolları şantiyesinin arasında kalan alan toplanma alanı olarak belirlendi. Kocatepe Caddesini takiben Fatih kavşağı Pazar yerinde son bulan güzergah ise, yürüyüş alanı olarak belirlendi. Erkmen kasabasında bulunan Menderes Bulvarı PTT binasının önü ile Hacı Baba, Sayıoğlu, Yukarı Çeşme ve Yıldız sokaklarının caddeye çıkan alanları toplantı alanı olarak açıklandı. Sait Açba Caddesi ile Belediye Binası yanındaki kavşak toplanma alanı ve yürüyüş alanı olarak belirlendi.

AKARÇAY MİTİNG ALANI
Akarçay Mesire alanı miting bölgesi olarak belirlendi. İmamı Azam Camii önü toplanma alanı. İmamı Azam Cami önünden Cahar Dudayev Caddesi’ni takiben Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü kavşağında son bulan güzergah ise, yürüyüş alanı olarak açıklandı. Belirtilen yerlerde yapılacak toplantı ve gösteri yürüyüşleri ile alakalı olarak yapıştırılacak ve asılacak afiş ve pankartların, belediye tarafından kurulan ve müsait olan billboardlar ve panolara, toplantı alanlarında yapıştırılacak ve asılacak afiş ve pankartların da program hitamı temizlenmek kaydıyla toplantı (miting) alanlarında bulunan direkler ve müsait yerler olarak belirlendi.>>>Gazete3


  GÜNCEL    17.01.2020 09:44:04

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.09.2020
18.09.2020
18.09.2020
OZEL HABERLER