Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Dazkırı Halısı tescillendi
Dazkırı Belediyesi’nin girişimleri sonucu Dazkırı Halısı, Marka ve Patent Kurumu tarafından Coğrafi İşaret Tescili aldı ..

2

Image

‘BAHARI BEKLİYORUZ’
Afyonkarahisar’da yapılan çalışmalar hakkında Gazetemize özel açıklamalarda bulunan Vali Gökmen Çiçek, bütün Afyonkarahisar’ın yatırımların tamamlanar..

3

Image

Muhtar Karaali vefat etti

Geçtiğimiz günlerde Covid-19 testi pozitif çıkan Afyonkarahisar Kanlıca Mahalle Muhtarı Ahmet Karaali tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti...

4

Image

‘Taleplerin takipçisiyiz’

TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, Covid-19 salgınının başlangıcından itibaren oda ve borsalarla sürekli irtibat haline olarak, sorunları gerek..

5

Image

KOBİ’lere erken uyarı sistemi

Ödeme güçlüğüne düşen KOBİ’lere danışmanlık ve destek hizmetleri sağlamak üzere başlayacak olan Erken Uyarı Sistemi projesinde son aşamaya gelind..

6

Image

İYİ Partililerden Müdür Temiz’e ziyaret

İYİ Parti Merkez İlçe heyeti, İl Emniyet Müdürü Ali Temiz’i ziyaret etti ..

7

Image

‘Yatırımcılara kapımız her zaman açık’
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Milliyet Gazetesi'nin “Anadolu Kaplanları” yazı dizisinde yaptığı açıkla..

8

Image

Protokol Erenler Karakolu’nu inceledi
Erenler Karakolu İnşaatı’nı inceleyen Orman ve Su İşleri Eski Bakanı, Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, karakolun bölgede yaşanabilecek suçları en..

9

Image

Akin Barajı’nda sona yaklaşıldı

Devlet Su İşleri Genel Müdürü Kaya Yıldız, Sandıklı Akin Barajı’nda sona yaklaşıldığını ifade ederek, barajdan 3 bin 300 dekar tarım arazisinin s..

10

Image

Öğretmenler Günü’ne özel indirim

PTT AŞ, 24 Kasım Öğretmenler Günü için hazırladığı kampanya ile kargo taşımacılığında tüm öğretmenlerin yüzünü güldürecek. Kampanya kapsamında öğ..

11

Image

500 tonluk içme suyu deposu

Sultandağı Belediyesi tarafından, 500 tonluk içme suyu deposu yapılıyor ..

12

Image

SAAT 09.05’TE HAYAT DURDU
10 Kasım Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 82.yıldönümünde tüm yurtta olduğu gibi Afyonkarahisar’da da anma törenleri düzenlendi. Saatler..

13

Image

‘Eşsiz bir lider’
Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 82.yıldönümünü dolayısıyla bir açıklama yapan Vali Gökmen Çiçek, Atatürk’ün her zaman ilham kaynağı olan eşsiz bir ..

14

Image

‘Rahmet ve minnetle anıyorum’
‘Rahmet ve minnetle anıyorum’
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Mustafa Kemal Atatürk’ün 82 yıl önce e..

15

Image

Ağbal Merkez Bankası başkanı oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara göre, TCMB Başkanı Murat Uysal, görevden alındı ve bu suretle boşalan göreve Na..

16

Image

Girişimcilere fırsat penceresi
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Van Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri çalışmalarını basınla paylaştı. TOBB Van Kadın Girişimciler Kurulu Baş..

17

Image

Kovid denetimi yapıldı
Afyonkarahisar'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında parklar, pazar yerleri, işletmeler, toplu taşıma ve ticari araçlarda denetim y..

Müzik dinletisi | Gazete3.com.tr
Image

Müzik dinletisi


Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Devlet Konservatuvarı tarafından “Konservatuar Arşivinden Geçmişten Günümüze Etkinlikler” dinletisi ve “Doğumlarının 110. Yıllarında Ahmet Samim Bilgen ve Kemal İlerici” etkinlikleri düzenlendi.
  GÜNCEL    31.10.2020 11:47:37


AKÜ Devlet Konservatuarı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Seyhan Canyakan’ın Tonmaysterlik/Audio Yayına Hazırlama uygulamasını gerçekleştirdiği, Dr. Öğr. Üyesi Yıldırım Aktaş’ın katıldığı ve bölüm akademisyenlerinden İpek Efruse Bendeş (Keman) ile Emir Barutçu’nun (Piyano) eşlik ettiği Konservatuar Arşivinden Geçmişten Günümüze Etkinlikler” dinletisinde birbirinden özel eserler icra edildi ve arşivden “Solo Konser Beethoven Kreisler” adlı dinletiyle birlikte etkinlik sonlandı.

IHVAN-I MUSİKİ ETKİNLİĞİ

AKÜ Devlet Konservatuarından Arş. Gör. Muzaffer Soner Yılmaz ve Öğretim Elemanı Filiz Yıldız’ın sunumuyla gerçekleşen Ihvan-ı Musiki etkinliğinde ise Türk müzik kültüründe üretimleri ve kişilikleriyle önemli bir yer edinen iki değerli müzik insanı Ahmet Samim Bilgen ve Kemal İlerici konu alındı. Etkinlikte Bilgen ve İlerici’nin müzik bilime katkıları konuşuldu ve eserleri icra edildi. Gönül dostluğunu ve vefa duygularını esas alan sohbette Bilgen ve İlerici’nin çalışkanlıklarına, üretken oluşlarına, müzik alanına katkılarına ve ilginç özelliklerine yer verilerek etkinlik sonlandırıldı. Devlet Konservatuarı etkinliklerine https://www.facebook.com/akukonservatuar/live adresinden canlı olarak ulaşabilirsiniz.>>>Gazete3

  GÜNCEL    31.10.2020 11:47:37

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.02.2021
22.02.2021
22.02.2021
OZEL HABERLER