Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

SAYGIYLA ANDIK

Tarihin akışını değiştiren ecdadımızın yazdığı şanlı destanın adı 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104'üncü yıl dönümü d..

2

Image

Mahkûmlar topluma kazandırılacak

Adalet Bakanlığı ile Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) arasında hüküm giymiş mahkûmların topluma yeniden kazandırılması hususunda protokol imzala..

3

Image

Protokol, Çanakkale Zaferi’ni kutladı
Afyonkarahisar protokolü 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajları yayınladı...

4

Image

KANAL 3 10 YAŞINDA

Afyonkarahisar’da 10 yıl önce Evrendeki Yeni Yıldız sloganıyla kurulan Kanal 3 televizyonu 10. kuruluş yıl dönümünü dün düzenlenen etkinliklerle ..

5

Image

‘Çanakkale büyük bir destan’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj ya..

6

Image

Afyon’da boşanma sayısı arttı


TÜİK Türkiye genelindeki boşanmalarla ilgili 2018 verilerini kamuoyu ile paylaştı. ..

7

Image

Özdilek Çanakkale’yi anacak

Özdilek Afyonkarahisar’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla bir dizi etkinlik gerçekleştirilecek...

8

Image

Jandarmadan miniklere gösteri

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yürüttüğü ‘Değerler Hareketi’ projesi kapsamında Afyonkarahisar Asım Kocabıyık Anaokulu öğrencileri İl Jandarma Kom..

9

Image

Protokol Tıp Bayramı’nı kutladı

Afyonkarahisar protokolü 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla kutlama mesajları yayınladı...

10

Image

‘Doktorluk kutsal bir meslek’


ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. ..

11

Image

Kök hücre bağışı

Afyonkarahisar Sanat ve Yaşam Derneği (AFSAYAD) üyeleri kök hücre bağışında bulunarak anlamlı bir etkinliğe imza attı. Bağış sonrasında konuşan D..

12

Image

‘Milletimizin önemli bir değeri’

Afyonkarahisar protokolü 12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulünün 98. yılı dolayısıyla birer mesaj yayınladı...

13

Image

Kadınlar her gün hatırlanmalı
Afyonkarahisar protokolü 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla birer mesaj yayınladı...

14

Image

‘Regaib hayırlara vesile olsun’

Afyonkarahisar protokolü Regaib Kandili dolayısıyla kutlama mesajları yayınladı...

15

Image

Yapay zekayla yeni sistem
Afyonkarahisar'da Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi öğrencileri Yüksel Yurtbay ve Egemen Bozca geliştirdikleri yazılım ve tasarımla yapay zekayı kulla..

16

Image

Hemdert Pürneşe büyük beğeni toplandı

Risus Sanat’ın sosyal sorumluluk kapsamında hazırladığı “Hemdert Pürneşe” adlı tiyatro oyunu seyirciden büyük beğeni topladı...

17

Image

396 MİLYON TL

Afyonkarahisar’ın 2019 yılında yapılacak yatırımları ve aktarılan para miktarının yer aldığı 2019 yılı yatırım programı Resmi Gazete’de yayınlana..

Otellerde yılbaşı coşkusu | Gazete3.com.tr
Image

Otellerde yılbaşı coşkusu


Afyonkarahisar’da termal otellerde yılbaşı coşkusu yaşandı. Kentteki 5 yıldızlı otellerin yılbaşı programlarında ünlü sanatçılar sahne alarak, dolu dolu bir yılbaşı akşamı geçmesini sağladılar.
  GÜNCEL    02.01.2019 10:37:52


Akrones Termal Otel’de ünlü pop müziği sanatçısı Bengü sahne alarak, şarkılarıyla davetlileri coşturdu. Yılbaşı dolayısıyla otel tarafından hazırlanan bir birinden güzel lezzetler ise müşterilerden tam not aldı. Korel Termal Otel’de yılbaşı dolu dolu geçti. Sanatçılar Samet Açıksu ve Gaye Güzel’in sahne aldığı gecede, misafirler keyifli anlar yaşadı. Yılbaşı dolayısıyla misafirlere özel hazırlanan menüler büyük beğeni aldı.

MİSAFİRLER KEYİFLİ ANLAR YAŞANDI

Yılbaşında eğlencenin bir diğer adresi de MCG Termal Otel oldu. Ünlü sanatçı Resul Dindar’ın sahne aldığı gecede, davetliler Dindar’ın şarkılarıyla güzel anlar geçirdi. Yılbaşı dolayısıyla hazırlanan menüler misafirler tarafından büyük beğeni topladı. NG Afyon Termal Otel’de de yılbaşı kutlamasında eğlenceli anlar yaşandı. İkbal Termal Otel’de ise, ünlü Türkücü Turgay Başyayla sahne alarak, misafirlere halk müziğinden güzel kesitler sundu. Yılbaşı dolayısıyla tüm otelleri yüzde 90’lık doluluk oranına sahip oldu.>>>Gazete3

  GÜNCEL    02.01.2019 10:37:52

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.03.2019
22.03.2019
22.03.2019
OZEL HABERLER