Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

SAYGIYLA ANDIK

Tarihin akışını değiştiren ecdadımızın yazdığı şanlı destanın adı 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104'üncü yıl dönümü d..

2

Image

Mahkûmlar topluma kazandırılacak

Adalet Bakanlığı ile Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) arasında hüküm giymiş mahkûmların topluma yeniden kazandırılması hususunda protokol imzala..

3

Image

Protokol, Çanakkale Zaferi’ni kutladı
Afyonkarahisar protokolü 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajları yayınladı...

4

Image

KANAL 3 10 YAŞINDA

Afyonkarahisar’da 10 yıl önce Evrendeki Yeni Yıldız sloganıyla kurulan Kanal 3 televizyonu 10. kuruluş yıl dönümünü dün düzenlenen etkinliklerle ..

5

Image

‘Çanakkale büyük bir destan’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj ya..

6

Image

Afyon’da boşanma sayısı arttı


TÜİK Türkiye genelindeki boşanmalarla ilgili 2018 verilerini kamuoyu ile paylaştı. ..

7

Image

Özdilek Çanakkale’yi anacak

Özdilek Afyonkarahisar’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla bir dizi etkinlik gerçekleştirilecek...

8

Image

Jandarmadan miniklere gösteri

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yürüttüğü ‘Değerler Hareketi’ projesi kapsamında Afyonkarahisar Asım Kocabıyık Anaokulu öğrencileri İl Jandarma Kom..

9

Image

Protokol Tıp Bayramı’nı kutladı

Afyonkarahisar protokolü 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla kutlama mesajları yayınladı...

10

Image

‘Doktorluk kutsal bir meslek’


ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. ..

11

Image

Kök hücre bağışı

Afyonkarahisar Sanat ve Yaşam Derneği (AFSAYAD) üyeleri kök hücre bağışında bulunarak anlamlı bir etkinliğe imza attı. Bağış sonrasında konuşan D..

12

Image

‘Milletimizin önemli bir değeri’

Afyonkarahisar protokolü 12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulünün 98. yılı dolayısıyla birer mesaj yayınladı...

13

Image

Kadınlar her gün hatırlanmalı
Afyonkarahisar protokolü 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla birer mesaj yayınladı...

14

Image

‘Regaib hayırlara vesile olsun’

Afyonkarahisar protokolü Regaib Kandili dolayısıyla kutlama mesajları yayınladı...

15

Image

Yapay zekayla yeni sistem
Afyonkarahisar'da Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi öğrencileri Yüksel Yurtbay ve Egemen Bozca geliştirdikleri yazılım ve tasarımla yapay zekayı kulla..

16

Image

Hemdert Pürneşe büyük beğeni toplandı

Risus Sanat’ın sosyal sorumluluk kapsamında hazırladığı “Hemdert Pürneşe” adlı tiyatro oyunu seyirciden büyük beğeni topladı...

17

Image

396 MİLYON TL

Afyonkarahisar’ın 2019 yılında yapılacak yatırımları ve aktarılan para miktarının yer aldığı 2019 yılı yatırım programı Resmi Gazete’de yayınlana..

Sarıkamış Şehitleri anıldı | Gazete3.com.tr
Image

Sarıkamış Şehitleri anıldı


Birinci Dünya Savaşı sırasında Sarıkamış’ta yaşanan Osmanlı İmparatorluğu-Rus İmparatorluğu çatışmalarında donarak şehit düşen askerlerimiz, Sarıkamış Harekatı’nın 104.Yıldönümü nedeniyle Afyonkarahisar’da da anıldı  GÜNCEL    07.01.2019 10:37:06


Sarıkamış Harekatı’nın 104.Yıldönümü, tüm yurtta olduğu gibi Afyonkarahisar’da da düzenlenen etkinliklerle anıldı. Sarıkamış Ruhunu yaşatmak ve Sarıkamış Şehitlerini anmak amacıyla düzenlenen etkinliklere, protokol üyeleri, askerler, polisler, gençler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Sarıkamış Şehitlerini anmak amacıyla geçtiğimiz yıllarda Uydukent’te düzenlenen etkinlikler bu yıl İmaret Camii önünde düzenlenen programla başladı. Sarıkamış Harekatı’nın 104. Yıldönümü programına Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Özdemir Şan, İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez, İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, Gençlik ve Spor İl Müdürü Nurullah Pervaneli, İl Müftüsü Şükrü Kabukçu, AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Teşkilatını temsilen asker ve polisler ile 7’den 70’e çok sayıda vatandaş katıldı.
İmaret Camii önünde toplanan protokol üyeleri ve vatandaşlar, Anıtpark önüne kadar yürüdükten sonra burada yapılan konuşmalarda Sarıkamış Harekatı anlatıldı ve Kur-an okunduktan sonra İl Müftüsü Şükrü Kabukçu tarafından şehit ve gazilerimiz için dua edildi.
Program sonunda Özlemin Grup tarafından protokol üyeleri ve vatandaşlara keşkek ikramında bulunuldu. Programı düzenleyen yetkililer, etkinliğin sponsorluğunu üstlenen ve keşkek dağıtımında bulunan Özlemin Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Murat Bilgici ile Özlemin Grup çalışanlarına teşekkür ettiler.>>>Salih Özkılınç


  GÜNCEL    07.01.2019 10:37:06

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
23.03.2019
23.03.2019
23.03.2019
OZEL HABERLER