Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Sayısal Takograf anlatıldı
Sayısal Takograf Sistemi hakkında İscehisar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Konferans Salonu’nda ilgili esnaf ve sanatkarlara bir bilgilendirme toplantısı ..

2

Image

Elazığ’a, İscehisar’dan yardım eli
Elazığ’da meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki deprem nedeniyle ilçemizde toplanan insani yardım malzemesi yola çıktı...

3

Image

‘Yardıma hazırız’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Elazığ’daki depremzedelere yardımda bulunmaya hazır olduklarını söyledi. ..

4

Image

‘Her zaman yardıma hazırız’
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Elazığ’daki depremzedelere yardıma her zaman hazır olduklarını söyledi. ..

5

Image

‘Büyük üzüntü içindeyiz’
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Elazığ merkezli yaşanan deprem felaketinden dolayı büyük üzüntü duyduğunu i..

6

Image

TEK YÜREĞİZ
Elazığ’da yaşanan deprem sonrası, depremzedeler için tüm Türkiye tek yürek oldu. Afyonkarahisar’dan da deprem bölgesine yardımlar gönderilirken yardım..

7

Image

‘Yaralar sarılıyor’
Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’dan da ekiplerin deprem bölgesinde yaraları sarmak için diğer ekiplerle çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi. ..

8

Image

‘TSK sağlık tesisi kuracak’
ATSO Meclis Toplantısı’nda gündem değerlendirmesi yapan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, TSK’nın Afyonkarahisar’da 65 bin metrekare alanda ..

9

Image

‘Önemli bir proje’
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Down Sendromlu bireylerin istihdam edildiği, Down Restaurant-Cafe, Eğitim ve Sanat Evi’nin çok önemli bir ..

10

Image

‘Tahkim olmazsa olmaz’
15. ICC Türkiye Tahkim Günü toplantısına katılan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı ve ICC Türkiye Milli Komitesi Başkanı M. Rifat Hisa..

11

Image

ATSO LOBİDE BAŞARILI
ATSO Meclis Toplantısı’nda gündem değerlendirmesi yapan Serteser, ATSO’nun 2019 yılında 51 adet lobi faaliyeti yaptığını ve hiçbirisinin reddedilmediğ..

12

Image

‘Kanal 3 büyük destek verdi’
Afyonkarahisar Basın Mensupları Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Dağhan, derneğin kuruluş aşamasında Kanal 3’ün ve Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği..

13

Image

Özdilek’te tiyatro şenliği
Özdilek Afyonkarahisar, yarıyıl tatilinde birbirinden eğlenceli tiyatro gösterileriyle minik misafirlerine keyifli vakit geçirme imkânı sunacak. 25 Oc..

14

Image

Yaban hayvanları unutulmadı
Afyonkarahisar’da yoğun kar yağışı sonrası yiyecek bulmakta güçlük çeken yılkı atları ve yaban hayvanları için yemleme yapıldı...

15

Image

Sözleşme imzalandı
Sandıklı Belediyesi ve Belediye Özel İdare Çalışanları Sendikası (Bem-Bir-Sen) arasında 2020-2021 yılları kapsayan, SDS (Sosyal Denge Tazminatı) sözle..

16

Image

Entegre tesis çalışmaları devam ediyor
Çevre Hizmetleri Birliği tarafından ihalesi yapılan, 17 Ocak 2019 tarihinde sözleşmesi imzalanan Entegre Katı Atık Tesisi için çalışmalar devam ediyor..

17

Image

Garnizon Komutanı Tuğgeneral Osman Alp’e ziyaret
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Osman Alp’i ziyaret etti. ..

Şehit ailesine ziyaret | Gazete3.com.tr
Image

Şehit ailesine ziyaret


Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Dinar'a bağlı Yelalan Köyü'nde ikamet eden şehit asker Bülent Aksoy'un baba evini ziyaret etti.
  GÜNCEL    13.12.2019 10:34:39

Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Dinar SYDV Vakfı Müdürü İrfan Yüksel ve Dinar SHM Müdürü Mehmet Över ile 2000 yılında Hakkari Yüksekova’da şehit düşen er Bülent Aksoy'un babası Habik Aksoy ve annesi Mübeccel Aksoy'u köylerindeki evlerinde ziyaret etti. Ziyarette konuşan Kaymakam Kapankaya, her zaman devletin şehit ailelerinin ve gazilerin aynında olduğunu, her türlü isteklerinde sadece kaymakamlığı bilgilendirmelerinin yeterli olacağını söyledi.>>>Gazete3
  GÜNCEL    13.12.2019 10:34:39

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
27.01.2020
27.01.2020
27.01.2020
OZEL HABERLER