Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Akdeniz Belediyeler Birliği toplandı
Sandıklı Belediyesi’nin üyesi olduğu Akdeniz Belediyeler birliği Denizli Pamukkale Belediyesi’nin ev sahipliğinde toplandı..

2

Image

‘İki hafta sonra belli olacak’
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen tarafından Saraydüzü köyüne ait meranın durumu hakkında Tarım ve Orman Bakanlığı’na aktarılan konunun akıbeti 2 haft..

3

Image

‘Su kesintisi yapmayacağız’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, yeni tip koronavirüs (kovid-19) tedbirleri nedeniyle vatandaşların hijyen açısından bir sorun yaşamaması için su kesin..

4

Image

Vatandaşlara koruyucu eldiven
Çobanlar ilçesinde bulunan açık pazaryerindeki vatandaşlara, koruyucu eldiven dağıtımı yapıldı..

5

Image

‘İhmal edilen talepler yerine getirilmeli’
Türk Sağlık Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mehmet Ali Öztürk, sağlık çalışanlarının ihmal edilen taleplerinin yerine getirilmesi gerektiğini söyledi ..

6

Image

Evinde kal
Afyonkarahisar'da sağlık çalışanları, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında "evinde kal" çağrısı yaptı..

7

Image

Dezenfektan üretimleri devam ediyor
Afyonkarahisar Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Teknolojileri Bölümü öğrencileri, "Gazi 03" markasıyla yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önle..

8

Image

‘Dergiler edebiyatın vitrinidir’
Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Sinada Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Hasan Başdemir konuk olarak katıldı. Başdemir Sinada Dergisi’nin 27.sayısı..

9

Image

Üst Geçit Projesi
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı Devlet Demir Yolları Afyonkarahisar 7. Bölge Müdürü Adem Sivri ile birlikte Millet Bahçesi Projesi’nin içerisinde ye..

10

Image

‘Beyannamelerin ertelenmesini istiyoruz’
TÜRMOB Başkanı Emre Kartaloğlu, Türkiye’de görülmeye başlanan koronavirüs konusunda, mali müşavirlerin vereceği beyannamelerin ertelenmesini istedi ..

11

Image

Marketler denetlendi
Şuhut Belediyesine bağlı Zabıta Amirliği ve İlçe Tarım Müdürlüğüne bağlı Gıda Mühendisleri ekipleri tarafından ilçe merkezinde bulunan marketlerde den..

12

Image

Zabıtadan fiyat denetimi
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’in talimatıyla temizlik ve dezenfekte çalışmaları ilçe genelinde devam ederken, belediye zabıta ekipleri de fiy..

13

Image

Mağazalardan kapatma kararı
Korona virüs nedeniyle birçok giyim markası Türkiye çapında mağazalarını geçici olarak kapatma kararı aldı...

14

Image

Çay’da dezenfekte çalışmaları
Çay ilçesinde topluma açık alanlara dezenfekte çalışmaları yapılıyor ..

15

Image

‘Paket tüm toplumu kapsıyor’
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı Ekonomik İstikrar Kalkanı paketini değerlendiren AK Parti İl Başkanı Sezen, paketin tüm toplumu kapsayan bir yapıs..

16

Image

‘Değişiklikler hemen yürürlüğe girmeli’
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, "virüs karanlık koridorunun" ancak el ele vererek aşılabileceğini belirtere..

17

Image

Tutulmaz’a belge takdim edildi
Afyonkarahisar Valiliği Hizmet Binası için düzenlenen Sıfır Atık Belgesi, Vali Mustafa Tutulmaz’a takdim edildi..

Şehrimizin dünyaya açılan penceresi’ | Gazete3.com.tr
Image

Şehrimizin dünyaya açılan penceresi’


Kanal 3 televizyonunun kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınlayan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen mesajında, “Şehrimizin dünyaya açılan ulusal yayın kuruluşu” dedi
  GÜNCEL    19.03.2020 10:44:12

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, ilimizde 2009 yılında yayın hayatına başlayan ve şehrimizin dünyaya açılan penceresi konumundaki Kanal 3 Televizyonunun kuruluşunun 11. Yıl dönümü vesilesiyle bir mesaj yayınladı. Sezen mesajında, Kanal 3’ün, tarafsız, ilkeli habercilik anlayışı ve alanında profesyonel kadrosu ile kendini sürekli yenileyen şehrimizin dünyaya açılan ulusal yayın kuruluşu olduğunu söyledi.

“HER KESİME HİTAP
EDEN BİR KANAL”

Sezen, “11 yıllık birikiminin yanı sıra milli-manevi değerleri gözeten programları ile şehrimizle birlikte bölgemize her kesimden insana hitap eden ve milletimizin güvenini kazanan Kanal 3, Afyonkarahisar’ın tanımında da büyük bir role sahiptir. Kanal 3 televizyonunun 11. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, başta Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’e, Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’e, Haber Müdürü Kadir Kaplan, Spor Müdürü Salih Özkılınç, Programlar Müdürü Hülya Kasnak, Teknik Müdürü Enver Gündüz ve sahada çalışan değerli mensuplarına başarı dileklerimi iletiyor, sevgi ve selamlarımı sunuyorum” ifadesini kullandı.>>>Gazete3

  GÜNCEL    19.03.2020 10:44:12

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
01.07.2020
01.07.2020
01.07.2020
OZEL HABERLER