Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

SAYGIYLA ANDIK

Tarihin akışını değiştiren ecdadımızın yazdığı şanlı destanın adı 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104'üncü yıl dönümü d..

2

Image

Mahkûmlar topluma kazandırılacak

Adalet Bakanlığı ile Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) arasında hüküm giymiş mahkûmların topluma yeniden kazandırılması hususunda protokol imzala..

3

Image

Protokol, Çanakkale Zaferi’ni kutladı
Afyonkarahisar protokolü 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajları yayınladı...

4

Image

KANAL 3 10 YAŞINDA

Afyonkarahisar’da 10 yıl önce Evrendeki Yeni Yıldız sloganıyla kurulan Kanal 3 televizyonu 10. kuruluş yıl dönümünü dün düzenlenen etkinliklerle ..

5

Image

‘Çanakkale büyük bir destan’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj ya..

6

Image

Afyon’da boşanma sayısı arttı


TÜİK Türkiye genelindeki boşanmalarla ilgili 2018 verilerini kamuoyu ile paylaştı. ..

7

Image

Özdilek Çanakkale’yi anacak

Özdilek Afyonkarahisar’da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla bir dizi etkinlik gerçekleştirilecek...

8

Image

Jandarmadan miniklere gösteri

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yürüttüğü ‘Değerler Hareketi’ projesi kapsamında Afyonkarahisar Asım Kocabıyık Anaokulu öğrencileri İl Jandarma Kom..

9

Image

Protokol Tıp Bayramı’nı kutladı

Afyonkarahisar protokolü 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla kutlama mesajları yayınladı...

10

Image

‘Doktorluk kutsal bir meslek’


ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. ..

11

Image

Kök hücre bağışı

Afyonkarahisar Sanat ve Yaşam Derneği (AFSAYAD) üyeleri kök hücre bağışında bulunarak anlamlı bir etkinliğe imza attı. Bağış sonrasında konuşan D..

12

Image

‘Milletimizin önemli bir değeri’

Afyonkarahisar protokolü 12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulünün 98. yılı dolayısıyla birer mesaj yayınladı...

13

Image

Kadınlar her gün hatırlanmalı
Afyonkarahisar protokolü 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla birer mesaj yayınladı...

14

Image

‘Regaib hayırlara vesile olsun’

Afyonkarahisar protokolü Regaib Kandili dolayısıyla kutlama mesajları yayınladı...

15

Image

Yapay zekayla yeni sistem
Afyonkarahisar'da Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi öğrencileri Yüksel Yurtbay ve Egemen Bozca geliştirdikleri yazılım ve tasarımla yapay zekayı kulla..

16

Image

Hemdert Pürneşe büyük beğeni toplandı

Risus Sanat’ın sosyal sorumluluk kapsamında hazırladığı “Hemdert Pürneşe” adlı tiyatro oyunu seyirciden büyük beğeni topladı...

17

Image

396 MİLYON TL

Afyonkarahisar’ın 2019 yılında yapılacak yatırımları ve aktarılan para miktarının yer aldığı 2019 yılı yatırım programı Resmi Gazete’de yayınlana..

Yemen için seferber oldular | Gazete3.com.tr
Image

Yemen için seferber oldular


Afyonkarahisar'ın Kocatepe beldesinde, halktan toplanan küçükbaş hayvan, hububat ve el emeği göz nuru eşyaların mezatta satılmasının ardından elde edilen 18 bin lira Yemen'e yollandı.
  GÜNCEL    10.01.2019 10:56:43

Kocatepe Belediyesi öncülüğünde Yemen'deki insanlık dramı için yardım kampanyası başlatıldı. Bir hafta boyunca beldedeki camilerde vatandaşlara bilgilendirme ve anonslar yapıldı. Belediyeye ait araçlarla belde sakinlerinin küçükbaş hayvanları ile tahıl ürünleri evlerinden alınırken, kadınlar da el emeği ve göz nuru çeyizlik eşyalarını bağışladı. Toplanan yardımlar için belediye binası önünde düzenlenen açık artırmada elde edilen 18 bin lira, Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) Genel Müdürlüğü’nün "Yemen'e umut ol" yardım kampanyası hesabına yatırıldı.

“18 BİN LİRA PARA TOPLANDI”

Kocatepe Belediye Başkanı Mustafa Çıngırak, yaptığı açıklamada, Yemen'e yardım kampanyasının Afyonkarahisar Valiliğince kendilerine gelen bir yazıyla başladığını söyledi. Yemen'de içler acısı bir durum yaşandığını dile getiren Çıngırak, şunları belirtti: "Orada Müslüman kardeşlerimiz çok büyük bir açlıkla karşı karşıya kalmış durumdadır. Biz de 'Belediye olarak üzerimize düşen ne görev varsa yapalım.' dedik. Kadirşinas ve yardımsever halkımızın büyük desteğiyle karşılaştık. Başlatılan kampanyamızda belediye personelimiz ile cami imam hatibimiz gönüllü olarak yaklaşık bir hafta boyunca bilgilendirme ve yardım toplama çalışmalarını sürdürdü. İnşallah, bu nakdi yardımlarımızla Yemen'deki kardeşlerimizin bir nebze olsun sıkıntıları giderilir.">>>A.A.


  GÜNCEL    10.01.2019 10:56:43

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
23.03.2019
23.03.2019
23.03.2019
OZEL HABERLER