Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Entegre tesis çalışmaları devam ediyor
Çevre Hizmetleri Birliği tarafından ihalesi yapılan, 17 Ocak 2019 tarihinde sözleşmesi imzalanan Entegre Katı Atık Tesisi için çalışmalar devam ediyor..

2

Image

Garnizon Komutanı Tuğgeneral Osman Alp’e ziyaret
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Osman Alp’i ziyaret etti. ..

3

Image

Öğrencilere sinema bileti
Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü yarıyıl tatilinin girmesi ile birlikte sosyal medya hesaplarından öğrencilere sürpriz hazır..

4

Image

Dört mevsim çiçek üretiliyor
Sandıklı Belediyesi bünyesinde kurulan Çiçek Seramızda ilk defa üretilen türler Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve Belediye personellerine hediye edildi...

5

Image

‘Patentin temelinde fikir var’
Patent Alma Süreçleri ve Hak Sahipliği” konulu konferansta konuşan Marka ve Patent Vekili Ahmet Akkaş, patentin temelinde fikrin yattığını söyledi. ..

6

Image

İstişare ettiler
İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez, İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin ile istişare etti. ..

7

Image

İŞ BİRLİĞİ PEKİŞTİ
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ile Megabirlik Medya A.Ş. (Kanal 3) arasında Afyonkarahisar’ın kültür, sanat, spor ve sağlık alanında tanıtımının ya..

8

Image

Çarşamba pazarı kapanmayacak
Afyonkarahisar Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Çarşamba Pazarı’nın kapanmayacağı, kurulacak olan tekstil fabrikasının kapalı pazar yerinin üst kıs..

9

Image

Ayten Pancar için mevlid okutuldu
İkbal Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı A.Salim Pancar’ın geçtiğimiz hafta vefat eden annesi Ayten Pancar için mevlid okutuldu. ..

10

Image

Başımız sağolsun
Çay Belediye Başkanı Hüseyin Atlı Barış Harekâtı bölgesinde bombalı araçlı saldırıda şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet diledi..

11

Image

Tatili verimli geçirin
Emirdağ ilçesinde bulunan Mithatpaşa Ortaokulu’nda yarıyıl karne dağıtım törenine katılan Vali Mustafa Tutulmaz, öğrencilere tatili verimli geçirmeler..

12

Image

Afyonkarahisar’da İstek Okulları
‘Var gücümüzle çalışacağız’
İstek Afyonkarahisar Okulu’nun tanıtım programında konuşan İstek Okulları Genel Müdürü Ferhat Özyazgan, Afyonkarahisar..

13

Image

Lise öğrencileri engelli bir çocuğu sevindirdi.
Ali Çağlar Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından temin edilen tekerlekli sandalye engelli bir öğrenciye teslim edildi. ..

14

Image

Miting ve yürüyüş alanları belirlendi
Afyonkarahisar’da açık hava toplantı, gösteri yürüyüşü güzergah ile miting alanları ve afiş, pankart asılacak yerler açıklandı. ..

15

Image

kitap okuma yarışmasında dereceye girenlere ödüller verildi.
Afyonkarahisar’da düzenlenen Kitap Kurdu Yarışması’nda dereceye girenlere ödüllerinin verildiği programda konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, yılda 30-40 k..

16

Image

Daha hızlı geri dönüşler yapılacak
Açık Kapı Biriminin işleyişinin değerlendirildiği toplantıda, vatandaşların taleplerine hızlı ve etkili bir şekilde çözüm bulunması konusunda öneriler..

17

Image

Çocuklara yüzme kursu
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından 9-17 yaş kız çocuklarına yönelik yarıyıl tatili ile birlikte 2 hafta sürdürülecek hızlandırılmış yüzme kursu açıy..

Yeni açılan okulda ilk 23 Nisan heyecanı | Gazete3.com.tr
Image

Yeni açılan okulda ilk 23 Nisan heyecanı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Afyonkarahisar’daki okullarda çeşitli programlar düzenlendi.
  GÜNCEL    24.04.2019 10:43:26

Afyonkarahisar’da bu yıl eğitim ve öğretim hayatına başlayan Mevlana İlk ve Ortaokulu’nda ilk kez öğrencilerin sergiledi gösteriler büyük beğeni topladı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Afyonkarahisar TOKİ Mevlana İlkokulu ve Ortaokulu tarafından program düzenlendi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programda günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Okul Müdürü Osman Yacan tarafından yapıldı. Okul Müdürü Yacan, Türkiye Büyük Büyük millet Meclisi’nin kuruluş yıldönümü ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla toplanan öğrencilerin bayramını kutladı. Yapılan konuşmanın ardından öğrenciler tarafından şiirler okunarak, gösteriler düzenlendi. Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokul öğrencileri tarafından düzenlenen gösteriler öğrenci velileri tarafından ayakta alkışlandı. 2. sınıf öğrencilerinin ellerinde Türk Bayrakları ile sergiledi Anadolu Ateşi gösterisi ise büyük beğeni topladı.

  GÜNCEL    24.04.2019 10:43:26

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
23.01.2020
23.01.2020
23.01.2020
OZEL HABERLER