Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Sizlere kapımız her zaman açık’
Muhtarlar Günü dolayısıyla Afyonkarahisar’daki muhtarları makamında kabul eden Vali Gökmen Çiçek, muhtarların devletle vatandaş arasında köprü görevi ..

2

Image

Mert’ten Burcu’ya ziyaret

Konya Basın İlan Kurumu (BİK) Şube Müdürü Ümit Mert, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürü Ş. Münire Burcu’yu ziyaret ..

3

Image

‘Dijitalleşmeye önemli verin’

Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri’nin görüş ve önerilerini dinleyen Hisarcıklıoğlu, Kurulların gündemlerine dijitalleşme ve yenilikçi projeleri al..

4

Image

‘Demokrasinin ilk basamağı’

Vali Gökmen Çiçek, muhtarların demokrasinin ilk basamağının olduğunu söyledi
..

5

Image

Ek genelge gönderildi
İçişleri Bakanlığı tarafından 81 İl Valiliği’ne koronavirüs salgını konulu ek genelge gönderildi
Genelgede koronavirüs salgınının etkilerinin ve ..

6

Image

Özdilek’te hafta sonu fırsatları
16 - 18 Ekim tarihleri arasında Özdilek AVM’leri ve hipermarketlerinden alışveriş yapacak olan misafirleri hafta sonuna özel sürpriz indirimler bekliy..

7

Image

‘Daha aktif görev almalıyız’
14 Ekim Dünya Standartlar Günü kapsamında düzenlenen ve standardizasyon konusunda güncel gelişmelerin değerlendirildiği seminerde konuşan Türkiye Odal..

8

Image

Güçlü kadınlardan öğrencilere hediye
Afyonkarahisar Güçlü Kadınlar Derneği yönetimi, yüz yüze eğitime başlayan okullara ziyaretlerini sürdürüyor. Dernek Başkanı Kuzu, öğrencilere eğitim a..

9

Image

‘PROJELERİNİZ HEYECAN VERİCİ’
TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu ile bir araya gelen Vali Çiçek, Genç Girişimcilerin azminin ve projelerinin kendisini heyecanlandırdığını..

10

Image

‘Gençlerin azmi bizleri heyecanlandırıyor’
TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu ile bir araya gelen Vali Çiçek, gençlerin azim ve projelerinin kendisini heyecanlandırdığını söyledi ..

11

Image

‘Emeklileri üye olmaya davet ediyoruz’

Emekli Memur-Sen İl Temsilcisi Yakup Yılmaz, tüm memur emeklilerini Emekli Memur-Sen üyesi olmaya davet etti..

12

Image

Kadınlara bilgilendirme yapıldı
Sandıklı Kadın Kültür Evi’nde, kadınlara uyuşturucu konusunda sunum yapıldı ..

13

Image

‘TBMM’nin siyasi bir zaferi’
98. Yılında Mudanya Ateşkes Antlaşması ve Önemi panelinde konuşan Prof. Dr. Gürsoy Şahin, Mudanya’nın, TBMM’nin siyasi bir zaferi olduğunu söyledi ..

14

Image

“Can Azerbaycan Yanındayız” Kadınlar Turnuvası sona erdi
Can Azerbaycan’ın yanındayız temasıyla Kocatepe Spor Kompleksi’nde düzenlenen dostluk turnuvası bir birinden çekişmeli karşılaşmalara sahne olurken, k..

15

Image

E-Ticaret Meclisi toplandı
TOBB Türkiye E-ticaret Meclisi, TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Selçuk Öztürk ve Meclis Başkanı Ozan Acar başkanlığında, sektörün güncel konular..

16

Image

‘Üyelerinizin sesini duyurdunuz’
ATSO Başkanı Serteser’in de katıldığı video konferans yöntemiyle düzenlenen Ege Bölgesi İstişare Toplantısı’nda konuşan Hisarcıklıoğlu, pandemi süreci..

17

Image

‘Üyelerinizin sesini duyurdunuz’
ATSO Başkanı Serteser’in de katıldığı video konferans yöntemiyle düzenlenen Ege Bölgesi İstişare Toplantısı’nda konuşan Hisarcıklıoğlu, pandemi süreci..

Yükümlü çocuklarına yardım | Gazete3.com.tr
Image

Yükümlü çocuklarına yardım


Dinar Cumhuriyet Başsavcılığı Koruma Kurulu, Denetimli Serbestlik kapsamında bulunan ve maddi durumu iyi olmayan yükümlü çocuklarına kışlık ayakkabı yardımında bulundu.
  GÜNCEL    09.01.2020 11:44:22

Dinar Cumhuriyet Başsavcılığı Koruma Kurulu, Denetimli Serbestlik kapsamında bulunan ve maddi durumu iyi olmayan yükümlü çocuklarına kışlık ayakkabı yardımında bulundu. Koruma Kurulu üyesi olan Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı ile Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanlığı tarafından kış ayına girilmesi nedeni ile toplam 61 öğrenciye kışlık ayakkabı, bot ve içi yünlü çizme dağıtıldı.>>>Gazete3
  GÜNCEL    09.01.2020 11:44:22

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.10.2020
21.10.2020
21.10.2020
OZEL HABERLER