Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu İl Temsilcisi ve BESYO Müdürü Prof. Dr. Yücel Ocak: “Bu tür organizasyonlar tanıtım için önem taşıyor”
Afyon Kocatepe Üniversitesi BESYO Spor Salonu’nda beş gün süren ve Üniversitelerarası Futsal 1. Ligi’nde mücadele veren en iyi takımların terfi maçlar..

2

Image

Zeybek son yolculuğuna uğurlandı

Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde vatani görevini yaptığı sırada nöbet esnasında elim bir kaza sonucu hayatını kaybeden J. Komando Er Sezer Zeybek son..

3

Image

Tarlaların ortasında minare

Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde 13. yüzyılda Selçuklular döneminde yapılan ‘Kırık Minare’, 1801 yılındaki büyük yangında yok olan Erkmenhisa..

4

Image

31 bin öğrenci greve gitti
İklim değişikliğine karşı mücadele için Türk Eğitim Derneği’ne bağlı 38 okulun 31 bin öğrencisi okullarında greve gitti. Grev yapan okullar arasında T..

5

Image

Destek ödemeleri başladı

Afyonkarahisar Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Serdar Lökçü, 2018 Yılı Anaç Koyun Keçi Destekleme ödemelerinin bugünde..

6

Image

Sizler bizlere emanetsiniz’
Vali Mustafa Tutulmaz programları dahilinde 02.09.1996 tarihinde vatani görevini yaptığı esnada Van İli kırsalında mayın patlaması sonucu Şehit olan J..

7

Image

‘Üretimde merkez olma yolundayız’

Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan işletmeleri ziyaret eden Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’ın makine üretim sektörünün merkezi olma yolun..

8

Image

‘Destek başvuruları tekrar açılacak’
Afyonkarahisar Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Serdar Lökçü, 2018 anaç koyun keçi destekleme başvurularını kaçıran yetiştiriciler ..

9

Image

Vali Tutulmaz’dan Manisa turu

Zafer Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Destek Programları açılış toplantısı nedeniyle Manisa’da bulunan Vali Mustafa Tutulmaz, Kütahya Valisi Dr. Ömer T..

10

Image

Özdilek’te kış fırsatları

Kaliteli markaların en çok tercih edilen kadın, erkek ve çocuk giyim ürünlerini tek çatı altında buluşturan Özdilek’te yüzde 50’ye varan indiriml..

11

Image

Yükümlülere müzik dinletisi

Afyonkarahisar Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından yükümlülere yönelik olarak müzik dinletisi gerçekleştirildi.
..

12

Image

‘KKTC’nin her zaman yanındayız’
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski ve yeni dönem milletvekillerinden oluşan heyet, KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay’ı ziyaret ..

13

Image

Kış kuşları sayıldı
Doğa Koruma ve Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğü ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Doğa Koruma ve Biyoizlem Araştırma ve Uygulama Merkezi (DOKBİM) tarafın..

14

Image

Çöpten servet çıkıyor
Afyonkarahisar Çevre Hizmetleri Birliği Müdürü Ercan Özcan, her yıl toplanan ambalaj atıklarının geri dönüştürülmesi ile ülke ekonomisine 4 milyon lir..

15

Image

‘Afyonkarahisar şanslı bir kent’
Türk Telekom’um hizmetlerinden memnun olduklarını ifade eden BİK Müdürü Selami Çalışkan, Afyonkarahisar’ın kamu yöneticileri açısından şanslı bir il o..

16

Image

‘Engelsiz Yaşam Merkezimiz olmalı’
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret eden Kent Konseyi Engeliler Meclisi Başkanı Mesut Yurt, Afyonkarahisar'daki engelli derneklerinin tek ç..

17

Image

AFBEL Termal kapılarını açıyor
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, sporcu oteli konseptinde hayata geçirilen Afyonkarahisar Belediyesi Termal Oteli’nin (AFBEL) önümüz..

‘Adana’da da Afyon’un güzelliklerini tanıtacağız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Adana’da da Afyon’un güzelliklerini tanıtacağız’


Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Özel, Megabirlik Medya temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’i makamında ziyaret etti.
  AFYON    30.08.2018 11:23:37

Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, Başsavcı Özel’e yeni görev yeri Adana’da başarılar dilerken, Mehmet Özel ise, yeni görev yerinde Afyon’un güzelliklerini tanıtmaya devam edeceklerini ve kendilerine destek veren Kanal 3’e teşekkürlerini iletti.

“YENİ GÖREVİNİZDE BAŞARILAR DİLİYORUZ”

Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Megabirlik Medya temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, “Önemli bir süreçte geldiniz. Ülkemizin en zor zamanında burada görev yaptınız. Sizin idarenizde Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcılığı güzel hizmetler yaptı, önemli operasyonlara imza attı. Üzülüyoruz, böyle sevdiğimiz dostların hele bir de Galatasaraylı bir dostumun büyük şehre gitmesi bizlere gurur veriyor fakat dostumuzu uğurladığımız için de üzgünüz. Adana büyük bir şehir, oradaki göreviniz de de güzel işler başaracaksınız. Orada da bir kapımız var ben onu düşünüyorum fakat burada da her zaman arayabileceğiniz gerçek dostlarınız olduğunu siz daha iyi biliyorsunuz. İnşallah yeni görevinizde de hem size hem ailenize başarılar diliyoruz” ifadelerine yer verdi.

“AFYON’A HİZMET ETMENİN ONURUNU YAŞIYORUM”

Megabirlik Medya temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’in dilek ve temennilerinin ardından duygu ve düşüncelerini ifade eden Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Özel ise, “Güzel Afyonumuza geçen yıl Bakanlığımızın ve kurulumuzun takdiri ile hizmet edebilme şerefine nail oldum. Bu bir yıl içerisinde Afyon’a, Afyon’lu hemşerilerimize hizmet etmenin onurunu yaşıyorum onlara hizmet etmek benim için bir ayrıcalıktı” dedi.

“ADLİYELER, VATANDAŞIMIZIN SIĞINMA LİMANLARIDIR”

Açıklamalarına devam eden Başsavcı Özel, “Tabii güncel sıkıntılar paralel olarak her yerde yaşanabiliyor. Geldiğimiz ilk günden beri sizler ile ve diğer basın mensubu arkadaşlar ile değişik platformlarda bir araya geldik. Vermeye çalışmış olduğumuz mesaj ise, Adliyeler kurumsal olarak vatandaşımızın, milletimizin sığınma limanlarıdır. Bu sığınma limanlarında başta Başsavcılık olmak üzere vatandaşlarımızın rahatlıkla gelerek dertlerini anlatabilmeleri bende hakimdi. Bunu da sizler vasıtası ile kamuoyu ile paylaştık ve o günden itibaren vatandaşımızın bizlere karşı o anlamdaki düşünce paylaşımları, sorunlarını iletme yöntemleri çok hızlı bir şekilde gelişti” ifadelerine yer verdi.

“ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER”

Afyonkarahisar Başsavcısı Mehmet Özel, “Bunu önemsedim çünkü biz vatandaşa vakit ayırabildiğimiz oranda hata yapma olasılığımızın düşeceğine inanan insanlardanız ve nitekim de gerçekten o pozisyonda yol almaya çalıştık. Bu bir yıllık süre içerisinde sizler başta olmak üzere diğer basın mensubu arkadaşlar ile olabildiğince çalışma ortamlarını test edebildiysek kendimizi bahtiyar hissederiz. Bir anlamda aynı amaca hizmet ediyoruz fakat bu hizmetleri karşılığında anlayışlı fikirlerin olduğuna inanıyoruz. Bu şekilde sizlerin gösterdiği anlayış için sizlere ben Başsavcılık olarak teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.

“GÖREVİMİZE ANLAYIŞ İÇERİSİNDE DEVAM EDECEĞİZ”

Özel, “Yaptığımız çalışmaları doğru ağızla kamuoyuna duyurma noktasında başta Kanal 3 ekibi olmak üzere sizlere aynı şekilde Odak Gazetesi olarak diğer basın mensubu arkadaşlara da sağ olsunlar bizi hassasiyet ile takip ettiler ve doğru bilgilendirme konusunda bizlere katkı sağladılar. Bu bir yıllık süreç içerisinde göstermiş olduğunuz ev sahipliği için, samimiyet için, güler yüzünüz ve göstermiş olduğunuz ilgi alaka için her zaman müteşekkiriz” diye konuştu. Mehmet Özel, “Bundan sonraki süreçte bahsettiğiniz gibi Adana gibi bir ilde tarafımıza görev teyit edildi aynı anlayış ile orada da görev anlayışımız devam edecek. İnşallah ülkemizin bekası için, vatanımız, milletimiz ve bayrağımız için, milletimizin adli sorununu çözebilme anlamında kendimize ufacık bir pay ayırabilirsek şanslı hissederiz. Fahri bir Afyon’lu olarak gittiğimiz her yerde Afyon’un güzelliğini paylaşacağımızı ve olabildiğince güzelliklerine katkı sağlayacağımızı söylemek isteriz hepinize ev sahipliğiniz için teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini sonlandırdı.>>>Alkan KURT
  AFYON    30.08.2018 11:23:37

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.07.2019
18.07.2019
18.07.2019
OZEL HABERLER