Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

İKBAL TERMAL OTEL en lüks oteller arasında
Bali’de 500’den fazla katılımcı ile Ayana Resort & Spa’da gerçekleşen, Dünyanın en lüks otellerinin katıldığı ve dünyanın zirvedeki lüks otellerini fa..

2

Image

Veysel Eroğlu parkında çalışmalar son sürat
Afyonkarahisar Belediyesi, gururumuz eski Orman ve Su İşleri Bakanımız Veysel Eroğlu’nun adını taşıyacak parkta çalışmalarını aralıksız olarak sürdürü..

3

Image

Ata’nın yolunda ilerliyorlar
Türkiye Bisikletliler Derneği Aydın Şubesi'nin 11 üyesi, Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesine ulaştı...

4

Image

“HAZIRLIKLI OLMALIYIZ”
Kış tedbirleri toplantısında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’ın Türkiye’nin en soğuk illeri arasında yer aldığını söyleyerek, “Türkiye'd..

5

Image

‘Afyonkarahisar Yeşilhisar olacak’
Cumhurbaşkanlığı himayesinde Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından düzenlenen "Fidanlar Fidanlarla Büyüyor” programı kapsamında düzenlenen fidan dikim t..

6

Image

Öğrenciler enerji santrallerini gezdi
Değişen ve gelişen teknolojiye uyum sağlamak amacıyla Afyonkarahisar'da bulunan elektrik üretim santrallerine inceleme gezisinde bulunan Afyon Kocatep..

7

Image

Çocuk oyunlarını öğretiyorlar
Afyonkarahisar'daki üniversite öğrencileri, sosyal sorumluk projesi kapsamında köy okulunda öğrenim gören çocuklara 1980'li ve 1990'lı yılların unutul..

8

Image

Sendikacılardan ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Türk Yerel Hizmet Sen Genel Başkanı Mustafa Yorulmaz ve beraberindeki sendika yöneticilerini makamında kabul etti...

9

Image

Halk otobüslerinde yoğun temizlik
Afyonkarahisar'da, toplu ulaşımın can damarını oluşturan halk otobüsleri, her yeni güne başlamadan önce köşe bucak temizlenerek vatandaşın hizmetine s..

10

Image

‘Muhalif ve doğru haberlerle okunan gazete olabilirsiniz’
Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Ümit Şeref Kayacan, internet haberciliğinin yerel gazeteleri etkilediğini söyleyerek, yazılı basının da sadece resmi il..

11

Image

“Yüzde 35 tasarruf elinizde”
Aksa Afyon Doğal Dağıtım A.Ş. Proje Kontrol ve İç Tesisat Mühendisi Ercan Çallı, kabarık doğalgaz faturalarını düşürmenin püf noktalarını açıkladı
..

12

Image

Park Afyon’da Unutmadık temalı sergi
ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen, Zafer Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezi Park Afyon AVM ’de Mustafa Kemal Atatürk’ün 80. ölü..

13

Image

Esnaflardan kara kutu tepkisi
Türkiye’de tütün satışı yapılan yerlerde uygulanması planlanan kara kutu uygulamasına tepki gösteren Afyonkarahisar Bakkallar Esnaf Odası Başkanı Ceng..

14

Image

Jessica May’den Özdilek bornozlu poz
Yeni Gelin dizisindeki performansıyla Türkiye’de büyük bir hayran kitlesine sahip olan Jessica May de tüm dünyada ses getiren “bornozlu fotoğraf payla..

15

Image

Gazzelliler için yardım kahvaltısı
Afyonkarahisar İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Derneğince, Gazze yararına yardım kahvaltısı düzenlendi...

16

Image

Kültürel yayınlara yeni halka
Afyonkarahisar Belediyesi'nin katkılarıyla Eğitimci-Yazar Veli Cengiz'in 2014-2018 yılları arasında çeşitli basın kuruluşlarında yazdığı makalelerden ..

17

Image

Orman yangınlarına insansız müdahale
Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey, "Önümüzdeki yıllarda insansız kulelerimizin sayısını artırmayı hedefliyoruz. Ayrıca orman yangınlarıyla mücadelede..

‘Adana’da da Afyon’un güzelliklerini tanıtacağız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Adana’da da Afyon’un güzelliklerini tanıtacağız’


Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Özel, Megabirlik Medya temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’i makamında ziyaret etti.
  AFYON    30.08.2018 11:23:37

Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, Başsavcı Özel’e yeni görev yeri Adana’da başarılar dilerken, Mehmet Özel ise, yeni görev yerinde Afyon’un güzelliklerini tanıtmaya devam edeceklerini ve kendilerine destek veren Kanal 3’e teşekkürlerini iletti.

“YENİ GÖREVİNİZDE BAŞARILAR DİLİYORUZ”

Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Megabirlik Medya temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, “Önemli bir süreçte geldiniz. Ülkemizin en zor zamanında burada görev yaptınız. Sizin idarenizde Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcılığı güzel hizmetler yaptı, önemli operasyonlara imza attı. Üzülüyoruz, böyle sevdiğimiz dostların hele bir de Galatasaraylı bir dostumun büyük şehre gitmesi bizlere gurur veriyor fakat dostumuzu uğurladığımız için de üzgünüz. Adana büyük bir şehir, oradaki göreviniz de de güzel işler başaracaksınız. Orada da bir kapımız var ben onu düşünüyorum fakat burada da her zaman arayabileceğiniz gerçek dostlarınız olduğunu siz daha iyi biliyorsunuz. İnşallah yeni görevinizde de hem size hem ailenize başarılar diliyoruz” ifadelerine yer verdi.

“AFYON’A HİZMET ETMENİN ONURUNU YAŞIYORUM”

Megabirlik Medya temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’in dilek ve temennilerinin ardından duygu ve düşüncelerini ifade eden Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Özel ise, “Güzel Afyonumuza geçen yıl Bakanlığımızın ve kurulumuzun takdiri ile hizmet edebilme şerefine nail oldum. Bu bir yıl içerisinde Afyon’a, Afyon’lu hemşerilerimize hizmet etmenin onurunu yaşıyorum onlara hizmet etmek benim için bir ayrıcalıktı” dedi.

“ADLİYELER, VATANDAŞIMIZIN SIĞINMA LİMANLARIDIR”

Açıklamalarına devam eden Başsavcı Özel, “Tabii güncel sıkıntılar paralel olarak her yerde yaşanabiliyor. Geldiğimiz ilk günden beri sizler ile ve diğer basın mensubu arkadaşlar ile değişik platformlarda bir araya geldik. Vermeye çalışmış olduğumuz mesaj ise, Adliyeler kurumsal olarak vatandaşımızın, milletimizin sığınma limanlarıdır. Bu sığınma limanlarında başta Başsavcılık olmak üzere vatandaşlarımızın rahatlıkla gelerek dertlerini anlatabilmeleri bende hakimdi. Bunu da sizler vasıtası ile kamuoyu ile paylaştık ve o günden itibaren vatandaşımızın bizlere karşı o anlamdaki düşünce paylaşımları, sorunlarını iletme yöntemleri çok hızlı bir şekilde gelişti” ifadelerine yer verdi.

“ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER”

Afyonkarahisar Başsavcısı Mehmet Özel, “Bunu önemsedim çünkü biz vatandaşa vakit ayırabildiğimiz oranda hata yapma olasılığımızın düşeceğine inanan insanlardanız ve nitekim de gerçekten o pozisyonda yol almaya çalıştık. Bu bir yıllık süre içerisinde sizler başta olmak üzere diğer basın mensubu arkadaşlar ile olabildiğince çalışma ortamlarını test edebildiysek kendimizi bahtiyar hissederiz. Bir anlamda aynı amaca hizmet ediyoruz fakat bu hizmetleri karşılığında anlayışlı fikirlerin olduğuna inanıyoruz. Bu şekilde sizlerin gösterdiği anlayış için sizlere ben Başsavcılık olarak teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.

“GÖREVİMİZE ANLAYIŞ İÇERİSİNDE DEVAM EDECEĞİZ”

Özel, “Yaptığımız çalışmaları doğru ağızla kamuoyuna duyurma noktasında başta Kanal 3 ekibi olmak üzere sizlere aynı şekilde Odak Gazetesi olarak diğer basın mensubu arkadaşlara da sağ olsunlar bizi hassasiyet ile takip ettiler ve doğru bilgilendirme konusunda bizlere katkı sağladılar. Bu bir yıllık süreç içerisinde göstermiş olduğunuz ev sahipliği için, samimiyet için, güler yüzünüz ve göstermiş olduğunuz ilgi alaka için her zaman müteşekkiriz” diye konuştu. Mehmet Özel, “Bundan sonraki süreçte bahsettiğiniz gibi Adana gibi bir ilde tarafımıza görev teyit edildi aynı anlayış ile orada da görev anlayışımız devam edecek. İnşallah ülkemizin bekası için, vatanımız, milletimiz ve bayrağımız için, milletimizin adli sorununu çözebilme anlamında kendimize ufacık bir pay ayırabilirsek şanslı hissederiz. Fahri bir Afyon’lu olarak gittiğimiz her yerde Afyon’un güzelliğini paylaşacağımızı ve olabildiğince güzelliklerine katkı sağlayacağımızı söylemek isteriz hepinize ev sahipliğiniz için teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini sonlandırdı.>>>Alkan KURT
  AFYON    30.08.2018 11:23:37

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
13.11.2018
13.11.2018
13.11.2018
OZEL HABERLER