Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Başkan Çoban, sendikacıları ağırladı
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Sendikacılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni makamında kabul etti. ..

2

Image

MAHALLELİ İSTEDİ, Başkan Çoban duyarsız kalmadı
Karaman Mahallesi’ndeki kaldırımların yenilenmesi için Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a talepte bulunan Karaman Mahallesi Muhtarı Şengül Neşe Yılm..

3

Image

Afyonfest yarın başlıyor
Geçen yıl Afyonkarahisar’da gerçekleşen Afyonfest Turizm Zirvesi 21-23 Eylül tarihleri arasında Sandıklı Belediyesi ev sahipliğinde Sandıklı Thermal P..

4

Image

Pazar yerini gezdiler
Ahilik Haftası törenleri kapsamında Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın başkanlığındaki heyet pazar yeri ziyaretiyle son etkinliğini gerçekleştirdi...

5

Image

Vali Tutulmaz öğrencilerle buluşuyor
Yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte Vali Mustafa Tutulmaz okul ziyaretlerine ağırlık vermeye başladı. Programları çerçevesinde il merkez..

6

Image

‘Afyon’u tanıtmak için gereken neyse yapacağız’
Afyonkarahisar’ın tanıtımına katkı sağlayan Frig Ultramaratonu’nu düzenleyen Limit Sensin Ekip Koordinatörü Alicem Aktaş, Afyonkarahisar Ticaret ve Sa..

7

Image

Vali Tutulmaz vatandaşları dinledi
Her ay düzenli olarak yapılan Halk Günü toplantılarının Eylül ayı toplantısı Vali Mustafa Tutulmaz başkanlığında Valilik Toplantı Salonu’nda yapıldı...

8

Image

Tutulmaz ve Çoban’a Ahilik kaftanı
Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında Vali Mustafa Tutulmaz’a ve Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a Ahilik kaftanı giydirildi. ..

9

Image

STK’LARIN DEĞERİ BU KADAR MI?
CHP Heyetinin geçtiğimiz hafta İlimizdeki bazı STK’ları ziyaretinin ardından ortaya çıkan bir görüntü, ‘CHP STK’lara değer veriyor gözüküyor, ama aslı..

10

Image

PTT hedef planlaması yaptı
Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü yönetim değerlendirme toplantısı ihtisas ve merkez müdürlerinin katılımıyla yapıldı...

11

Image

Yaşam için kısa bir mola
Afyonkarahisar'da karayollarında kazaları ve can kayıplarını önlemek için İçişleri Bakanlığınca başlatılan “Yaşam için kısa bir mola” projesi kapsamın..

12

Image

Yüntaş’ın gayrimenkulü yeniden satışa çıkıyor
Mülkiyeti, Afyonkarahisar Belediye Şirketi Yüntaş Akaryakıt Gıda İçecek Turizm Mermer Elektrik Nakliyat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi’ne ait satılık g..

13

Image

Ödüllü fotoğraflar kurtuluşun izinde
Afyonkarahisar Belediyesi ile Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Afyonkarahisar Şubesi işbirliğinde Zafer Haftası dolayısıyla Atatürk'ün fotoğrafçısı Eth..

14

Image

PTT öğrencilere çanta dağıttı
PTT Afyonkarahisar Baş Müdürlüğü, sosyal sorumluluk projesi kapsamında, merkeze bağlı Kızıldağ köyü ilkokulundaki öğrencilere çanta dağıttı...

15

Image

Vali Tutulmaz köyleri gezdi
İlçe ziyaretleri sırasında köy ziyaretleri de gerçekleştiren Vali Mustafa Tutulmaz Sandıklı ilçemize bağlı Baştepe, Hırka, Alagöz, Odaköy, Ürküt, Kara..

16

Image

Vali Mustafa Tutulmaz okul idarecilerine seslendi: ‘İdareciliğinizi ortaya koyun’
Afyonkarahisar’da düzenlenen Güvenli Okul Güvenli Eğitim Toplantısında okul idarecilerine seslenen Vali Mustafa Tutulmaz, “Okullarınıza hâkim olun ve ..

17

Image

“Vali yardımcılarımız gönlümüze taht kurdu”
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve yönetim kurumu üyeleri 2018/157 sayılı Cu..

‘Adana’da da Afyon’un güzelliklerini tanıtacağız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Adana’da da Afyon’un güzelliklerini tanıtacağız’


Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Özel, Megabirlik Medya temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’i makamında ziyaret etti.
  AFYON    30.08.2018 11:23:37

Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, Başsavcı Özel’e yeni görev yeri Adana’da başarılar dilerken, Mehmet Özel ise, yeni görev yerinde Afyon’un güzelliklerini tanıtmaya devam edeceklerini ve kendilerine destek veren Kanal 3’e teşekkürlerini iletti.

“YENİ GÖREVİNİZDE BAŞARILAR DİLİYORUZ”

Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Megabirlik Medya temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, “Önemli bir süreçte geldiniz. Ülkemizin en zor zamanında burada görev yaptınız. Sizin idarenizde Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcılığı güzel hizmetler yaptı, önemli operasyonlara imza attı. Üzülüyoruz, böyle sevdiğimiz dostların hele bir de Galatasaraylı bir dostumun büyük şehre gitmesi bizlere gurur veriyor fakat dostumuzu uğurladığımız için de üzgünüz. Adana büyük bir şehir, oradaki göreviniz de de güzel işler başaracaksınız. Orada da bir kapımız var ben onu düşünüyorum fakat burada da her zaman arayabileceğiniz gerçek dostlarınız olduğunu siz daha iyi biliyorsunuz. İnşallah yeni görevinizde de hem size hem ailenize başarılar diliyoruz” ifadelerine yer verdi.

“AFYON’A HİZMET ETMENİN ONURUNU YAŞIYORUM”

Megabirlik Medya temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’in dilek ve temennilerinin ardından duygu ve düşüncelerini ifade eden Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Özel ise, “Güzel Afyonumuza geçen yıl Bakanlığımızın ve kurulumuzun takdiri ile hizmet edebilme şerefine nail oldum. Bu bir yıl içerisinde Afyon’a, Afyon’lu hemşerilerimize hizmet etmenin onurunu yaşıyorum onlara hizmet etmek benim için bir ayrıcalıktı” dedi.

“ADLİYELER, VATANDAŞIMIZIN SIĞINMA LİMANLARIDIR”

Açıklamalarına devam eden Başsavcı Özel, “Tabii güncel sıkıntılar paralel olarak her yerde yaşanabiliyor. Geldiğimiz ilk günden beri sizler ile ve diğer basın mensubu arkadaşlar ile değişik platformlarda bir araya geldik. Vermeye çalışmış olduğumuz mesaj ise, Adliyeler kurumsal olarak vatandaşımızın, milletimizin sığınma limanlarıdır. Bu sığınma limanlarında başta Başsavcılık olmak üzere vatandaşlarımızın rahatlıkla gelerek dertlerini anlatabilmeleri bende hakimdi. Bunu da sizler vasıtası ile kamuoyu ile paylaştık ve o günden itibaren vatandaşımızın bizlere karşı o anlamdaki düşünce paylaşımları, sorunlarını iletme yöntemleri çok hızlı bir şekilde gelişti” ifadelerine yer verdi.

“ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER”

Afyonkarahisar Başsavcısı Mehmet Özel, “Bunu önemsedim çünkü biz vatandaşa vakit ayırabildiğimiz oranda hata yapma olasılığımızın düşeceğine inanan insanlardanız ve nitekim de gerçekten o pozisyonda yol almaya çalıştık. Bu bir yıllık süre içerisinde sizler başta olmak üzere diğer basın mensubu arkadaşlar ile olabildiğince çalışma ortamlarını test edebildiysek kendimizi bahtiyar hissederiz. Bir anlamda aynı amaca hizmet ediyoruz fakat bu hizmetleri karşılığında anlayışlı fikirlerin olduğuna inanıyoruz. Bu şekilde sizlerin gösterdiği anlayış için sizlere ben Başsavcılık olarak teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.

“GÖREVİMİZE ANLAYIŞ İÇERİSİNDE DEVAM EDECEĞİZ”

Özel, “Yaptığımız çalışmaları doğru ağızla kamuoyuna duyurma noktasında başta Kanal 3 ekibi olmak üzere sizlere aynı şekilde Odak Gazetesi olarak diğer basın mensubu arkadaşlara da sağ olsunlar bizi hassasiyet ile takip ettiler ve doğru bilgilendirme konusunda bizlere katkı sağladılar. Bu bir yıllık süreç içerisinde göstermiş olduğunuz ev sahipliği için, samimiyet için, güler yüzünüz ve göstermiş olduğunuz ilgi alaka için her zaman müteşekkiriz” diye konuştu. Mehmet Özel, “Bundan sonraki süreçte bahsettiğiniz gibi Adana gibi bir ilde tarafımıza görev teyit edildi aynı anlayış ile orada da görev anlayışımız devam edecek. İnşallah ülkemizin bekası için, vatanımız, milletimiz ve bayrağımız için, milletimizin adli sorununu çözebilme anlamında kendimize ufacık bir pay ayırabilirsek şanslı hissederiz. Fahri bir Afyon’lu olarak gittiğimiz her yerde Afyon’un güzelliğini paylaşacağımızı ve olabildiğince güzelliklerine katkı sağlayacağımızı söylemek isteriz hepinize ev sahipliğiniz için teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini sonlandırdı.>>>Alkan KURT
  AFYON    30.08.2018 11:23:37

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
20.09.2018
20.09.2018
20.09.2018
OZEL HABERLER