Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Badem ağaçları çiçek açtı
Baharın gelmesiyle birlikte Afyonkarahisar’ın Hıdırlık Tepesi’nin yamaçlarında bulunan yüzlerce badem ağacı çiçek açtı. Fotoğraf Sanatçısı Çağrı Selek..

2

Image

‘Edebiyat ülkemize bağımızı güçlendirir’
“Edebiyat en güzel Afyon’dur” sloganı ile Afyonkarahisar’dan yola çıkan ve tüm Türkiye’ye yayılan kültür, sanat ve edebiyat dergisi Sinada, 7’inci yı..

3

Image

‘LOKUMLAR BİZDEN’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, 81 ilde okulların tekrar açıldığı zaman Afyonkarahisar’dan öğrencilere lokum göndereceklerini söyledi ..

4

Image

Oteller kapandı
Dünyayı etkisi altına alan koronavirüsün turizm sektörünü etkilemesinin ardından Afyonkarahisar’daki bazı oteller, geçici süreyle kapatma kararı aldı ..

5

Image

‘Afyon’un dünyaya açılan penceresi’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Kanal 3’ün Afyon’un dünyaya açılan penceresi olduğunu söyleyerek, 11.kuruluş yıldönü..

6

Image

‘Kanal 3 tanıtımda büyük rol üstlendi’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Kanal 3’ün11. Kuruluş yıldönümünü kutlayarak, Kanal’ın Afyonkarahisar’ın tanıtımında önemli bir rol üstlendiğini kayde..

7

Image

‘11.yılınız kutlu olsun’
Kanal 3’ün 11. kuruluş yıldönümü dolayısıyla Vali Tutulmaz, kutlama mesajı yayınladı. Tutulmaz mesajında, “Kanal 3 Televizyonu’nun kuruluşunun 11. yıl..

8

Image

KANAL 3 11 YAŞINDA
Kanal 3 televizyonunun 11.kuruluş yıldönümü dolayısıyla Kanal 3 Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyeleri Adnan D..

9

Image

‘EMRİNİZDEYİZ’
Devlet Demiryolları Genel Müdürü Ali İhsan Uygun, Devlet Demiryolları’nın yapacağı hizmetler noktasında Afyon’un emrinde olduğunu söyledi ..

10

Image

Tıbbi Aromatik Bitkiler Merkezi ortak kullanılacak
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Eskişehir Orman Bölge Müdürü Recep Temel’i makamında ziyaret etti. Ziy..

11

Image

‘AFRAY’ın çalışmaları devam ediyor’
TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in AFRAY Projesi ile ilgili çalışmaların devam ettiğini ve kısa süre sonra sonuçlana..

12

Image

Şehit Şahin ebediyete uğurlandı
Suriye'nin İdlib kentinde rejim unsurlarının hava saldırısı sonucu şehit olan Piyade Yüzbaşı Süleyman Şahin, Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde son yol..

13

Image

Gala iptal edildi
Afyonkarahisar Eğitim Vakfı Başkanı Hüsnü Serteser, bugün vizyona giren, Afyonkarahisar'da çekilen ve geliri Afyon Eğitim Vakfı'na bağışlanacak olan "..

14

Image

Belediye personellerine Kuran-ı Kerim dersi
Sandıklı Belediyesi ile Hayrat Vakfı ile ortaklaşa düzenlenen proje kapsamında Belediye personellerine haftanın iki günü Kuran-ı Kerim dersi veriliyor..

15

Image

Zafer Meydanı’na kapalı durak
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından vatandaşların yoğun olarak kullandığı Zafer Meydanı’na kapalı otobüs durağı kuruldu. ..

16

Image

Gençler camide buluştu
İscehisar İlçe Müftülüğü tarafından, Kavak Camiinde Cami-Gençlik buluşması ve yarıyıl tatilini camide geçiren öğrencilere hediye verme programı organi..

17

Image

‘Film platoları keşfedilmeli’
Afyonkarahisar’da Kameranın 100 Yılı adlı kitabın tanıtımı ve belgesel film gösterimi programında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’daki f..

‘Çocuklara örnek olmak önemli’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Çocuklara örnek olmak önemli’


Afyonkarahisar Beyazıt İlkokulu’nda düzenlenen Meslek Tanıtım Ve Kariyer Günü etkinliğine katılan İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez, çocuklara meslekleri tanıtmak ve örnek olmanın geleceğimiz açısından önemli olduğunu söyledi.
  AFYON    27.12.2018 11:16:19

Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez ve İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, Afyonkarahisar Beyazıt İlkokulu’nda düzenlenen Meslek Tanıtım Ve Kariyer Günü etkinliğine katıldı. Yıldız ve Çömez’i okul müdürü ve öğretmenler okul bahçesinde karşıladı. Albay Çömez ve Müdür Yıldız, okul öğretmenleri ve çalışanlarıyla tek tek tokalaşarak okula girdi. Okul öğrencilerinin toplandığı sınıfta öğrencilerle buluşan ikili, öğrencilerle yakından ilgilenerek sohbet etti. Öğrencilerle selamlaşan Çömez ve Yıldız, öğrencilere ilerde seçmek istedikleri meslekler konusunda görüş alışverişinde bulundu. Öğrencilere dergi hediye eden Yıldız ve Çömez, öğrencilerle fotoğraf çektirdi. Yıldız ve Çömez daha sonra okuma sınıfında kitap okuyan öğrencileri ziyaret etti. Öğrencilerle birlikte kitap okuma etkinliğine katılan Yıldız ve Çömez, öğrencilere kitap hediye etti.

ÖĞRENCİLERLE SATRANÇ OYNADILAR

Bir öğrenciyle satranç oynayan İl Jandarma Komutanı Albay Çömez, yeni hamleler öğrendiğini dile getirdi. Daha sonra İl Jandarma Komutanlığı’nda arama ve iz sürme, bomba ve uyuşturucu aramalında kullanılan köpekler, öğrencilere gösteri yaptı. Ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, Emniyet ve Jandarma görevlilerinin yoğun bir tempoda çalıştığını dile getirerek, bu tür konuları da ihmal etmemesi gerektiğini söyledi.

“ÇOCUKLARA ÖRNEK OLABİLMEK ÖNEMLİ”

Yıldız, çocuklara örnek olabilmenin, onların mutluluğunu paylaşabilmenin önemli konular olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti: “Onlara okuma alışkanlığını kazandırabilmek için Jandarma komutanımız ile birlikte sık sık okullara gidiyoruz. Onlarla bir araya gelmek bizleri tanımalarını sağlamak, onların bizim için ne kadar değerli olduklarını okullara giderek onlara hissettirmek görevlerin en büyüğü diye düşünüyoruz. Çünkü bu çocuklar bizim geleceğimiz. Onların bu ülkenin geleceğinde çok büyük roller üstleneceğini bildiğimiz için onlarla birlikte olmak istedik. Amacımız onların isteklerini sınıflarında dinlemek. Çocuğu sevmeyen hiçbir şeyi sevmez. Çocuğa yapılan yatırım boş bir yatırım değildir.”

“ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN GÜZEL BİR ANI OLDU”

Okul Müdürü Şeyda Yaramış ise Afyonkarahisar Valiliği’nin eğitimde kaliteyi arttırma projesi kapsamında okulda çeşitli etkinlikler yaptığını belirterek, şöyle konuştu: “Biz bu proje kapsamında hem çocuklarımızın bilgilerini arttırmak hem de ilerideki hayatlarına yönelik onları doyuma ulaştırmak ve onlara güzel bir anı bırakmak istedik. Meslek tanıtımı ve kariyer günleri kapsamında İl Müdürü’müzü ve Komutan’ımızı ziyaret ettik. Onlarda bizi kırmadı geldi. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Öğrencilerimiz için çok güzel bir anı oldu.” >>> Mustafa BAYER-özel haber

  AFYON    27.12.2018 11:16:19

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
28.05.2020
28.05.2020
28.05.2020
OZEL HABERLER