Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Mermerin yurt dışında tanıtıma ihtiyacı var’
Mabella Mermer’i ziyaret eden İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Ahmet Neoldum, Afyon mermerinin yurt dışında da tanıtıma ihtiyacı olduğunu söyledi ..

2

Image

‘Tarihi değerlerimize sahip çıkıyoruz’
Devlet-i Aliyye Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanı Ahmet Erdin, birim başkanları ve il yönetimi ile birlikte Tarihî Mevlevi(Türbe) Camii'ni ziyaret et..

3

Image

‘300 milyonluk muazzam yatırım’
Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın 300 milyon TL’lik muazzam bir yatı..

4

Image

Çocuklara arabalı sinema müjdesi
Afyonkarahisar Belediyesi kültürel etkinliklerine ara vermeden devam ediyor. Vizyonda kaldığı süre içinde, çocuklar kadar yetişkinlerin de beğenisini..

5

Image

Yalçın okullarda denetleme yaptı
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın Hocalar ilçesindeki, Hocalar İmam Hatip Ortaokulu, Şehit Kamil Tunç Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Yeşilhisar Yu..

6

Image

‘Desteklerimiz devam edecek’

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürü Ş. Münire Burcu Afyon Eğitim Vakfı’nı ziyaret etti. Burcu, Afyon Eğitim Vakfı’na..

7

Image

EKMEĞE ZAM GELEBİLİR
Pandemi ile başlayan sıkıntılı süreç özellikle gıda maddelerinde önemli fiyat artışlarına neden oldu. Birçok uzman üretimi baz alan, hatta tarımsal ür..

8

Image

Övünç madalyalarına kavuştular
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla tüm Türkiye’de aynı saatte Devlet Övünç Madalyaları ve Beratları Tevcih Töreni düzenlendi. Afyonkara..

9

Image

‘Bizlere destek olun’
Afyonkarahisar’da koronavirüs denetimine çıkan Vali Vekili Mehmet Boztepe, vatandaşlardan virüsle mücadelede kurallara uyarak destek olmalarını istedi..

10

Image

Başkan Zeybek’ten şantiyelere ziyaret
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Yüntaş bünyesinde hizmet veren Doğaltaş Fabrikası, Beton, Parke ve Bordür Fabrikası ile Belediye Asfalt Şantiyesi’ni z..

11

Image

‘Tüm tedbirleri aldık’
Girne Koleji Afyon Kampüsü Kurucu Temsilcisi Murat Şensoy, yüz yüze eğitime başlamak için gereken tüm tedbirlerin alındığını açıkladı ..

12

Image

Herşey tarım için
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, tarımsal üretimi arttırmak için Afyonkarahisar’daki 41,5 milyon metrekarelik tarım arazinin üretime açılacağı ..

13

Image

DESTEKLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR
Vali Gökmen Çiçek’in öncülüğünde başlatılan Her Ev Bir Okul Kampanyası’na, ilçelerden, kaymakamlıklardan, belediye başkanlıklarından ve kurumlardan de..

14

Image

Üniversite-Belediye iş birliği
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ile Afyonkarahisar Belediyesi arasında “Sahipsiz Hayvanların Hastalıklarının Muayene, Teşhis ve Tedavi” başlıklı iş ..

15

Image

‘İş dünyasına katkılarımız sürecek’
Gün FM’i ziyaret eden TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Mustafa Özkan, iş dünyasına yönelik olarak sağladıkları katkıları sürdürece..

16

Image

‘Gelecek biziz sende bize katıl’
Yedi Bilim Özel Öğretim Kursu Kurucu Müdürü Abdullah Şen, “Gelecek biziz sende bize katıl anlayışı ile gençleri kurumlarına beklediklerini belirtti

17

Image

‘İSTİHDAMA DEVAM’
Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında esnaflıktan iş adamlığına geçen Süleyman Kırlıoğlu, yaptığı açıklamada, üretmeye ve ihracata devam edeceklerini..

‘Çocuklara örnek olmak önemli’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Çocuklara örnek olmak önemli’


Afyonkarahisar Beyazıt İlkokulu’nda düzenlenen Meslek Tanıtım Ve Kariyer Günü etkinliğine katılan İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez, çocuklara meslekleri tanıtmak ve örnek olmanın geleceğimiz açısından önemli olduğunu söyledi.
  AFYON    27.12.2018 11:16:19

Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez ve İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, Afyonkarahisar Beyazıt İlkokulu’nda düzenlenen Meslek Tanıtım Ve Kariyer Günü etkinliğine katıldı. Yıldız ve Çömez’i okul müdürü ve öğretmenler okul bahçesinde karşıladı. Albay Çömez ve Müdür Yıldız, okul öğretmenleri ve çalışanlarıyla tek tek tokalaşarak okula girdi. Okul öğrencilerinin toplandığı sınıfta öğrencilerle buluşan ikili, öğrencilerle yakından ilgilenerek sohbet etti. Öğrencilerle selamlaşan Çömez ve Yıldız, öğrencilere ilerde seçmek istedikleri meslekler konusunda görüş alışverişinde bulundu. Öğrencilere dergi hediye eden Yıldız ve Çömez, öğrencilerle fotoğraf çektirdi. Yıldız ve Çömez daha sonra okuma sınıfında kitap okuyan öğrencileri ziyaret etti. Öğrencilerle birlikte kitap okuma etkinliğine katılan Yıldız ve Çömez, öğrencilere kitap hediye etti.

ÖĞRENCİLERLE SATRANÇ OYNADILAR

Bir öğrenciyle satranç oynayan İl Jandarma Komutanı Albay Çömez, yeni hamleler öğrendiğini dile getirdi. Daha sonra İl Jandarma Komutanlığı’nda arama ve iz sürme, bomba ve uyuşturucu aramalında kullanılan köpekler, öğrencilere gösteri yaptı. Ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, Emniyet ve Jandarma görevlilerinin yoğun bir tempoda çalıştığını dile getirerek, bu tür konuları da ihmal etmemesi gerektiğini söyledi.

“ÇOCUKLARA ÖRNEK OLABİLMEK ÖNEMLİ”

Yıldız, çocuklara örnek olabilmenin, onların mutluluğunu paylaşabilmenin önemli konular olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti: “Onlara okuma alışkanlığını kazandırabilmek için Jandarma komutanımız ile birlikte sık sık okullara gidiyoruz. Onlarla bir araya gelmek bizleri tanımalarını sağlamak, onların bizim için ne kadar değerli olduklarını okullara giderek onlara hissettirmek görevlerin en büyüğü diye düşünüyoruz. Çünkü bu çocuklar bizim geleceğimiz. Onların bu ülkenin geleceğinde çok büyük roller üstleneceğini bildiğimiz için onlarla birlikte olmak istedik. Amacımız onların isteklerini sınıflarında dinlemek. Çocuğu sevmeyen hiçbir şeyi sevmez. Çocuğa yapılan yatırım boş bir yatırım değildir.”

“ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN GÜZEL BİR ANI OLDU”

Okul Müdürü Şeyda Yaramış ise Afyonkarahisar Valiliği’nin eğitimde kaliteyi arttırma projesi kapsamında okulda çeşitli etkinlikler yaptığını belirterek, şöyle konuştu: “Biz bu proje kapsamında hem çocuklarımızın bilgilerini arttırmak hem de ilerideki hayatlarına yönelik onları doyuma ulaştırmak ve onlara güzel bir anı bırakmak istedik. Meslek tanıtımı ve kariyer günleri kapsamında İl Müdürü’müzü ve Komutan’ımızı ziyaret ettik. Onlarda bizi kırmadı geldi. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Öğrencilerimiz için çok güzel bir anı oldu.” >>> Mustafa BAYER-özel haber

  AFYON    27.12.2018 11:16:19

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.09.2020
19.09.2020
19.09.2020
OZEL HABERLER