Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Badem ağaçları çiçek açtı
Baharın gelmesiyle birlikte Afyonkarahisar’ın Hıdırlık Tepesi’nin yamaçlarında bulunan yüzlerce badem ağacı çiçek açtı. Fotoğraf Sanatçısı Çağrı Selek..

2

Image

‘Edebiyat ülkemize bağımızı güçlendirir’
“Edebiyat en güzel Afyon’dur” sloganı ile Afyonkarahisar’dan yola çıkan ve tüm Türkiye’ye yayılan kültür, sanat ve edebiyat dergisi Sinada, 7’inci yı..

3

Image

‘LOKUMLAR BİZDEN’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, 81 ilde okulların tekrar açıldığı zaman Afyonkarahisar’dan öğrencilere lokum göndereceklerini söyledi ..

4

Image

Oteller kapandı
Dünyayı etkisi altına alan koronavirüsün turizm sektörünü etkilemesinin ardından Afyonkarahisar’daki bazı oteller, geçici süreyle kapatma kararı aldı ..

5

Image

‘Afyon’un dünyaya açılan penceresi’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Kanal 3’ün Afyon’un dünyaya açılan penceresi olduğunu söyleyerek, 11.kuruluş yıldönü..

6

Image

‘Kanal 3 tanıtımda büyük rol üstlendi’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Kanal 3’ün11. Kuruluş yıldönümünü kutlayarak, Kanal’ın Afyonkarahisar’ın tanıtımında önemli bir rol üstlendiğini kayde..

7

Image

‘11.yılınız kutlu olsun’
Kanal 3’ün 11. kuruluş yıldönümü dolayısıyla Vali Tutulmaz, kutlama mesajı yayınladı. Tutulmaz mesajında, “Kanal 3 Televizyonu’nun kuruluşunun 11. yıl..

8

Image

KANAL 3 11 YAŞINDA
Kanal 3 televizyonunun 11.kuruluş yıldönümü dolayısıyla Kanal 3 Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyeleri Adnan D..

9

Image

‘EMRİNİZDEYİZ’
Devlet Demiryolları Genel Müdürü Ali İhsan Uygun, Devlet Demiryolları’nın yapacağı hizmetler noktasında Afyon’un emrinde olduğunu söyledi ..

10

Image

Tıbbi Aromatik Bitkiler Merkezi ortak kullanılacak
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Eskişehir Orman Bölge Müdürü Recep Temel’i makamında ziyaret etti. Ziy..

11

Image

‘AFRAY’ın çalışmaları devam ediyor’
TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in AFRAY Projesi ile ilgili çalışmaların devam ettiğini ve kısa süre sonra sonuçlana..

12

Image

Şehit Şahin ebediyete uğurlandı
Suriye'nin İdlib kentinde rejim unsurlarının hava saldırısı sonucu şehit olan Piyade Yüzbaşı Süleyman Şahin, Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde son yol..

13

Image

Gala iptal edildi
Afyonkarahisar Eğitim Vakfı Başkanı Hüsnü Serteser, bugün vizyona giren, Afyonkarahisar'da çekilen ve geliri Afyon Eğitim Vakfı'na bağışlanacak olan "..

14

Image

Belediye personellerine Kuran-ı Kerim dersi
Sandıklı Belediyesi ile Hayrat Vakfı ile ortaklaşa düzenlenen proje kapsamında Belediye personellerine haftanın iki günü Kuran-ı Kerim dersi veriliyor..

15

Image

Zafer Meydanı’na kapalı durak
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından vatandaşların yoğun olarak kullandığı Zafer Meydanı’na kapalı otobüs durağı kuruldu. ..

16

Image

Gençler camide buluştu
İscehisar İlçe Müftülüğü tarafından, Kavak Camiinde Cami-Gençlik buluşması ve yarıyıl tatilini camide geçiren öğrencilere hediye verme programı organi..

17

Image

‘Film platoları keşfedilmeli’
Afyonkarahisar’da Kameranın 100 Yılı adlı kitabın tanıtımı ve belgesel film gösterimi programında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’daki f..

‘Cumhuriyet Sucukları bir marka’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Cumhuriyet Sucukları bir marka’


Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Afyonkarahisar’a gelen Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhuriyet Sucukları’nın yapıldığı tesisi gezdi. Baran, Cumhuriyet Sucukları’nın Türkiye’de bir marka olduğunu ifade etti.
  AFYON    07.01.2019 11:12:11

Cumhuriyet Sucukları Sahibi Yavuz Kocaşaban’ın davetlisi olarak Afyonkarahisar’a gelen ATO Başkanı Gürsel Baran, tesise hayran kaldı. Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ile birlikte tesisi gezen Baran, Cumhuriyet Sucukları Tesisi’nin inanılmaz olduğunu söyledi. Cumhuriyet Sucukları’nı Ankara’da kullandıklarını ifade eden Baran, “Cumhuriyet Sucukları Sahibi Yavuz Kocaşaban, bunu en iyi şekilde yapıyor. Bizim markalara çok ihtiyacımız var. Biz marka üretemediğimiz takdirde, katma değer üretemeyiz. Bunu da telafi edemeyiz. Bu yüzden Yavuz Kocaşaban’ın yaptığı iş çok önemlidir” diye konuştu.

“ATO’YU AĞIRLAMAKTAN MUTLUYUZ”

Afyonkarahisar Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ise, Türkiye’nin önemli odalarından bir tanesi olan Ankara Ticaret Odasını Afyonkarahisar’da ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade etti. Serteser, “Cumhuriyet Sucukları’nı 3 kardeş çok iyi yönetiyor. Yavuz Kocaşaban’da bizi hep birlikte gezdirdi” dedi. Serteser, “Sucukta da Afyonkarahisar’ın çok önemli markaları var. Bunlardan bir tanesi de Cumhuriyet Sucukları’dır ve en eskilerindendir. Dolayısıyla tüm Türkiye’ye satışları var. İşlerini de daha da geliştirdiler. Bütün sucuk markalarımızı Cumhuriyet Sucukları nezdinde tebrik ediyorum” diye konuştu. Cumhuriyet Sucukları Sahibi Yavuz Kocaşaban da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kocaşaban, “Afyonkarahisar’ımız sucuk sektöründe daha iyi noktalara gelir. Ziyaretleri bizi biraz daha heyecanlandırdı ve şevklendirdi” dedi.>>>Alkan Kurt

  AFYON    07.01.2019 11:12:11

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
28.05.2020
28.05.2020
28.05.2020
OZEL HABERLER