Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Et ve süt verimi ikiye katlandı
Manda kaymağı ile ünlü Afyonkarahisar'da, Tarım ve Orman Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü (TAGEM) tarafından yürütülen H..

2

Image

‘81 ilde bir ilki başardık’
Afyonkarahisar basın camiasında birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla kurulan Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’nin yönetim kurulu üyeleri, il yöne..

3

Image

‘Kooperatifçilikte farkındalık oluşturacağız’
Sosyal Kooperatif Eğitim ve Tanıtım Treni’nin Afyonkarahisar’daki programında konuşan Kooperatifçilik Genel Müdür Yardımcısı Ekrem Alper Bozkurt, Türk..

4

Image

Cem Özer’in ayağı kırıldı
Sinanpaşa ilçesine bağlı Balmahmut köyündeki film çekimleri sırasında düşen sinema sanatçısı Cem Özer'in ayağı kırıldı...

5

Image

Tedavisi tamamlanan kuşlar doğaya salındı
Afyonkarahisar'da yaralı bulunduktan sonra Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Yaban Hayatını Kurtarma Rehabilitasyon Eğitim Uygulama ve Araştırma Merke..

6

Image

Atatürk Yol Koşusu 11 Kasım'da
Afyonkarahisar Belediyesi, kültürel ve sosyal etkinliklerinin yanı sıra halkımıza yönelik sportif faaliyetlerine de aralıksız olarak devam ediyor. Bu..

7

Image

Visit Afyon kullanıcılarla buluştu
Tarihi, kültürel, doğal güzellikler ve yöresel ürünlerimiz ile ilimizi ülkemize ve dünyaya tanıtan Visit Afyon bir yeniliği daha uygulamaya koydu. Afy..

8

Image

Ağaçlara kuş yuvaları takıldı
Dinar Orman İşletme Müdürlüğü tarafından ormanlık alanlardaki ağaçlara 340 kuş yuvası asıldı...

9

Image

‘Sıfır Atık’ta Türkiye birincisiyiz’
Sıfır Atık Bilgilendirme Toplantısında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’da ilk günden bu yana projenin uygulanmaya devam ettiğini ve kent..

10

Image

Müzik müzesine keman bağışı
Karabük Üniversitesi Öğretim Üyesi Hasan Sami Yaygıngöl, kendi tasarımı borulu lale kemanı, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Devlet Konservatuvarı İb..

11

Image

‘TASARRUFLU OLACAĞIZ’
Afyonkarahisar’da yapılan yılın son İl Koordinasyon Kurulu Toplantısında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, kurum müdürlerine kaynakları verimli kullanmal..

12

Image

‘İşyerinde huzur ruh sağlığını koruyor’
Uzman Doktor Hülya Edil, Kanal 3 ekranlarında Pınar’la Kahvaltı Haberleri programında ruh sağlığının korunması noktasında yaptığı açıklamada, “Vakitl..

13

Image

‘15 Temmuz kırılma gecesiydi’
"İnsan ve İletişim" adlı konferansta hukuk öğrencileriyle bir araya gelen Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Başmüfettişi Ahmet Sula, 15 Temmuz’un insanlık..

14

Image

"Genç beyinlerimizi Geleceğe hazırlamalıyız"
İl Danışma Komisyonu Toplantısı’nda öğrenciler ve eğitim konusunda önemli açıklamalarda bulunan Vali Mustafa Tutulmaz, “Artık çağımızda kol gücüyle de..

15

Image

‘Kargo sektöründe daha fazla büyümek istiyoruz’
Kanal 3 ekranlarında Pınar Akarsu’nun hazırlayıp sunduğu Pınar’la Kahvaltı Haberlerine konuk olan Afyonkarahisar PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir, PTT’ni..

16

Image

‘Motorlu Timler daha etkin görev yapacak’
Motorize Polis Timlerinin görev sevkiyatı törenine katılan Vali Mustafa Tutulmaz, motorize timlerin suç ve suçlularda mücadelede daha etkili ve veriml..

17

Image

‘AEV büyük hizmetler yapıyor’
İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hamza Çömez ve İl Dernekler Müdürü Ahmet Nuri Gök, Afyon Eğitim Vakfı’nı ziyaret ettiler. Her iki ziyarette de Afyon Eğit..

‘Her zaman yanınızdayız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Her zaman yanınızdayız’


Yaşlılar Haftası dolayısıyla Huzurevini ziyaret eden İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, herkesin yaşlılara gereken hürmeti göstermesi gerektiğini vurgulayarak, onların her zaman yanında olduklarını belirtti.
  AFYON    03.10.2018 11:01:34

Afyonkarahisar Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez, Yaşlılar Haftası dolayısıyla huzur evini ziyaret etti. Yıldız ve Çömez, eşleriyle gittikleri Afyonkarahisar Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Afyonkarahisar Huzur evi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde kalan yaşlılarla sohbet etti. Yaşlılarla tek tek ilgilenen Müdür Yıldız ile Albay Çömez, yaşlıların mutluluklarına ve dertlerine ortak oldu. Yaşlıların çok iyi bir ortamda bakımlarının sağlandığını belirten Yıldız, devletin kadın, çocuk ve yaşlılara her türlü desteği verdiğine bir kez daha şahit olduklarını aktardı.

“GEÇMİŞLE GELECEK ARASINDA BİLGİ AKTARIMI SAĞLIYORLAR”

Yıldız, yaşlıların geçmişle gelecek arasında çok önemli bir bilgi aktarımını sağladığını dile getirerek, şunları kaydetti: "Yeni nesil geçmiş yıllarda nasıl yaşandığını büyüklerinden, dede ve ninelerinden öğreniyor. Her şey okulda öğrenilmiyor maalesef. Kitaplarda her şeyi yazmıyor. Türk örf ve gelenekleri en doğru şekilde yaşanılmış haliyle yaşlılarımızdan, büyüklerimizden öğrenilebiliyor. O yüzden onların bize ihtiyacı olduğu zamanlarda destek olmamız bizim en önemli görevimiz. Herkesin büyüklerine ve yaşlılara gereken özeni ve hürmeti göstermesi gerekiyor. Huzur evinde kalan büyüklerimizi ziyarete geldik ve onların sevinçlerine ve duygularına ortak olduk. Herkesin yakını olsun olmasın huzur evlerini ziyaret etmelerini ve onlara sahipsiz olmadıklarını hissettirmelerini bekliyoruz.” İl Jandarma Komutanı Albay Çömez ise yaşlıların her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.>>>Gazete3

  AFYON    03.10.2018 11:01:34

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.10.2018
15.10.2018
15.10.2018
OZEL HABERLER