Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Yeni Ezop Masalları aranıyor
Afyonkarahisar Valiliği Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü tarafından kentin tanıtımını farklı bir boyutta yapmak için “Masallarla Afyonkarahisar “ masal y..

2

Image

‘Basın her zaman yanımızda’
Afyonkarahisar basınının tüm çalışmalarında kendilerine destek verdiğini belirten Türk Eğitim-Sen temsilcileri ile Cansuyu Derneği temsilcileri Afyonk..

3

Image

Pazaryerinde çalışmalar tam gaz
Afyonkarahisar Belediyesi Selçuklu Mahallesinde başlatılan kapalı pazaryerinde çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. ..

4

Image

‘Ortak projeler yapabiliriz’
Turkuvaz Medya Bölge Koordinatörü Şeyda Yılmaz Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. ..

5

Image

CAKA çocuklara müziği sevdirdi
Keman virtüözü Cihat Aşkın'ın 13 ilde başlattığı Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları (CAKA) projesi kapsamında Türkiye genelinde 500'ün üzerinde çocuk ve..

6

Image

İçme Suyu Arıtma Tesisini gezdiler
Afyonkarahisar Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü'nce hayata geçirilen, sofra tuzundan klor üretilmesini sağlayan 10 kg/h kapasiteli Oksijen Bazl..

7

Image

Konservatuar Müzesi’ne anlamlı hediye
Kanun Sanatçısı Tahir Aydoğdu babasının yaptığı ve yıllarca çaldığı tarihi ve manevi önemi büyük olan kanunu Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Devlet ..

8

Image

Otizmli Faik’in resim yeteneği
Afyonkarahisar'da özel eğitim merkezinde resim yeteneği keşfedilen 17 yaşındaki otizmli Faik Emre Arslan'ın, ahşap yakma sanatı ile yaptığı resimler i..

9

Image

"Bataklaşma temizlenmeli"
Afyonkarahisar'da, Türkiye'nin en büyük sulak alanlarından Eber Gölü'nün son yıllarda ortaya çıkan kuraklık tehdidine karşı korunabilmesi için yapılma..

10

Image

İkazcı Şükrü Bey saygıyla anıldı

Milli Mücadele kahramanlarından Afyonkarahisar Milletvekili olarak 1. Meclis’te bulunan hukukçu ve gazeteci İkazcı Mehmet Şükrü Bey’in (Koçoğlu) ..

11

Image

‘Valilik kimseden para istemez’

Afyonkarahisar Valiliği’nden yapılan açıklamada, şehit yakınlarına ve gazilere yönelik olarak gereken desteklerin verildiği, bunu sağlarken vatan..

12

Image

Toprak Koruma Kurulu toplandı
İl Tarım ve Orman Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Mustafa Tutulmaz’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Gülihsan Yiğit, İl Tarım..

13

Image

Alt geçitte sona gelindi
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından kısa süre önce eski Stad Kavşağı, Atatürk Caddesi üzerinde çalışmalarına başlanan alt geçitte sona gelindi...

14

Image

Cep telefonu kontrollü sulama

Çalışmaları devam eden Afyonkarahisar Çobanlar Seyitler Sulaması Yenileme İnşaatının tamamlanması ile 31 bin 150 dekar zirai arazinin sulanacağın..

15

Image

Basın Yayın Derneği’ne ziyaretler sürüyor

Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ne nezaket ziyaretleri devam ediyor. Afyonkarahisar İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır ve Türkiye-Çin İş ..

16

Image

Şehit babası Çömez’i ziyaret etti

Hakkari'nin Çukurca ilçesinde 1996 yılında teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Fahri Pınar'ın babası İsmail Pınar'ı (74), Afyo..

17

Image

‘Hizmetlerimiz unutulmamış’
Afyonkarahisar Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Başkan Çoban, ..

‘Her zaman yanınızdayız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Her zaman yanınızdayız’


Yaşlılar Haftası dolayısıyla Huzurevini ziyaret eden İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, herkesin yaşlılara gereken hürmeti göstermesi gerektiğini vurgulayarak, onların her zaman yanında olduklarını belirtti.
  AFYON    03.10.2018 11:01:34

Afyonkarahisar Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez, Yaşlılar Haftası dolayısıyla huzur evini ziyaret etti. Yıldız ve Çömez, eşleriyle gittikleri Afyonkarahisar Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Afyonkarahisar Huzur evi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde kalan yaşlılarla sohbet etti. Yaşlılarla tek tek ilgilenen Müdür Yıldız ile Albay Çömez, yaşlıların mutluluklarına ve dertlerine ortak oldu. Yaşlıların çok iyi bir ortamda bakımlarının sağlandığını belirten Yıldız, devletin kadın, çocuk ve yaşlılara her türlü desteği verdiğine bir kez daha şahit olduklarını aktardı.

“GEÇMİŞLE GELECEK ARASINDA BİLGİ AKTARIMI SAĞLIYORLAR”

Yıldız, yaşlıların geçmişle gelecek arasında çok önemli bir bilgi aktarımını sağladığını dile getirerek, şunları kaydetti: "Yeni nesil geçmiş yıllarda nasıl yaşandığını büyüklerinden, dede ve ninelerinden öğreniyor. Her şey okulda öğrenilmiyor maalesef. Kitaplarda her şeyi yazmıyor. Türk örf ve gelenekleri en doğru şekilde yaşanılmış haliyle yaşlılarımızdan, büyüklerimizden öğrenilebiliyor. O yüzden onların bize ihtiyacı olduğu zamanlarda destek olmamız bizim en önemli görevimiz. Herkesin büyüklerine ve yaşlılara gereken özeni ve hürmeti göstermesi gerekiyor. Huzur evinde kalan büyüklerimizi ziyarete geldik ve onların sevinçlerine ve duygularına ortak olduk. Herkesin yakını olsun olmasın huzur evlerini ziyaret etmelerini ve onlara sahipsiz olmadıklarını hissettirmelerini bekliyoruz.” İl Jandarma Komutanı Albay Çömez ise yaşlıların her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.>>>Gazete3

  AFYON    03.10.2018 11:01:34

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.12.2018
15.12.2018
15.12.2018
OZEL HABERLER