Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Zeybek son yolculuğuna uğurlandı

Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde vatani görevini yaptığı sırada nöbet esnasında elim bir kaza sonucu hayatını kaybeden J. Komando Er Sezer Zeybek son..

2

Image

Tarlaların ortasında minare

Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde 13. yüzyılda Selçuklular döneminde yapılan ‘Kırık Minare’, 1801 yılındaki büyük yangında yok olan Erkmenhisa..

3

Image

31 bin öğrenci greve gitti
İklim değişikliğine karşı mücadele için Türk Eğitim Derneği’ne bağlı 38 okulun 31 bin öğrencisi okullarında greve gitti. Grev yapan okullar arasında T..

4

Image

Destek ödemeleri başladı

Afyonkarahisar Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Serdar Lökçü, 2018 Yılı Anaç Koyun Keçi Destekleme ödemelerinin bugünde..

5

Image

Sizler bizlere emanetsiniz’
Vali Mustafa Tutulmaz programları dahilinde 02.09.1996 tarihinde vatani görevini yaptığı esnada Van İli kırsalında mayın patlaması sonucu Şehit olan J..

6

Image

‘Üretimde merkez olma yolundayız’

Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan işletmeleri ziyaret eden Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’ın makine üretim sektörünün merkezi olma yolun..

7

Image

‘Destek başvuruları tekrar açılacak’
Afyonkarahisar Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Serdar Lökçü, 2018 anaç koyun keçi destekleme başvurularını kaçıran yetiştiriciler ..

8

Image

Vali Tutulmaz’dan Manisa turu

Zafer Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Destek Programları açılış toplantısı nedeniyle Manisa’da bulunan Vali Mustafa Tutulmaz, Kütahya Valisi Dr. Ömer T..

9

Image

Özdilek’te kış fırsatları

Kaliteli markaların en çok tercih edilen kadın, erkek ve çocuk giyim ürünlerini tek çatı altında buluşturan Özdilek’te yüzde 50’ye varan indiriml..

10

Image

Yükümlülere müzik dinletisi

Afyonkarahisar Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından yükümlülere yönelik olarak müzik dinletisi gerçekleştirildi.
..

11

Image

‘KKTC’nin her zaman yanındayız’
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski ve yeni dönem milletvekillerinden oluşan heyet, KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay’ı ziyaret ..

12

Image

Kış kuşları sayıldı
Doğa Koruma ve Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğü ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Doğa Koruma ve Biyoizlem Araştırma ve Uygulama Merkezi (DOKBİM) tarafın..

13

Image

Çöpten servet çıkıyor
Afyonkarahisar Çevre Hizmetleri Birliği Müdürü Ercan Özcan, her yıl toplanan ambalaj atıklarının geri dönüştürülmesi ile ülke ekonomisine 4 milyon lir..

14

Image

‘Afyonkarahisar şanslı bir kent’
Türk Telekom’um hizmetlerinden memnun olduklarını ifade eden BİK Müdürü Selami Çalışkan, Afyonkarahisar’ın kamu yöneticileri açısından şanslı bir il o..

15

Image

‘Engelsiz Yaşam Merkezimiz olmalı’
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret eden Kent Konseyi Engeliler Meclisi Başkanı Mesut Yurt, Afyonkarahisar'daki engelli derneklerinin tek ç..

16

Image

AFBEL Termal kapılarını açıyor
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, sporcu oteli konseptinde hayata geçirilen Afyonkarahisar Belediyesi Termal Oteli’nin (AFBEL) önümüz..

17

Image

‘Vatandaşa hizmet için varız’
Afyonkarahisar İl Defterdarı Murat Toy, yapılandırma taksitleri ile ilgili olarak vergi mükelleflerine uyarıda bulunarak, “Defterdarlığımız bünyesinde..

‘Her zaman yanınızdayız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Her zaman yanınızdayız’


Yaşlılar Haftası dolayısıyla Huzurevini ziyaret eden İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, herkesin yaşlılara gereken hürmeti göstermesi gerektiğini vurgulayarak, onların her zaman yanında olduklarını belirtti.
  AFYON    03.10.2018 11:01:34

Afyonkarahisar Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez, Yaşlılar Haftası dolayısıyla huzur evini ziyaret etti. Yıldız ve Çömez, eşleriyle gittikleri Afyonkarahisar Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Afyonkarahisar Huzur evi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde kalan yaşlılarla sohbet etti. Yaşlılarla tek tek ilgilenen Müdür Yıldız ile Albay Çömez, yaşlıların mutluluklarına ve dertlerine ortak oldu. Yaşlıların çok iyi bir ortamda bakımlarının sağlandığını belirten Yıldız, devletin kadın, çocuk ve yaşlılara her türlü desteği verdiğine bir kez daha şahit olduklarını aktardı.

“GEÇMİŞLE GELECEK ARASINDA BİLGİ AKTARIMI SAĞLIYORLAR”

Yıldız, yaşlıların geçmişle gelecek arasında çok önemli bir bilgi aktarımını sağladığını dile getirerek, şunları kaydetti: "Yeni nesil geçmiş yıllarda nasıl yaşandığını büyüklerinden, dede ve ninelerinden öğreniyor. Her şey okulda öğrenilmiyor maalesef. Kitaplarda her şeyi yazmıyor. Türk örf ve gelenekleri en doğru şekilde yaşanılmış haliyle yaşlılarımızdan, büyüklerimizden öğrenilebiliyor. O yüzden onların bize ihtiyacı olduğu zamanlarda destek olmamız bizim en önemli görevimiz. Herkesin büyüklerine ve yaşlılara gereken özeni ve hürmeti göstermesi gerekiyor. Huzur evinde kalan büyüklerimizi ziyarete geldik ve onların sevinçlerine ve duygularına ortak olduk. Herkesin yakını olsun olmasın huzur evlerini ziyaret etmelerini ve onlara sahipsiz olmadıklarını hissettirmelerini bekliyoruz.” İl Jandarma Komutanı Albay Çömez ise yaşlıların her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.>>>Gazete3

  AFYON    03.10.2018 11:01:34

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.05.2019
22.05.2019
22.05.2019
OZEL HABERLER